Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Pühapäev, 05.12.2021

06:20 Sherlock Gnomes (Sherlock Gnomes) FILM

Romantiline animakomöödia viib meid aiapäkapikkude salajasse maailma. Gnomeo ja Juliet püüavad aeda kevadeks korda saada. Kui järsku kõik aiast kaovad, saab aidata vaid üks aiapäkapikk – Sherlock Gnomes. Kuulus detektiiv tuleb koos oma abilise Watsoniga olukorda uurima. Juhtum paiskab gnoomid põnevasse seiklusesse, mis viib nad põnevatesse ja seninägematutesse Londoni paikadesse.

08:00 Lastehommik - Piip ja Tuut TV (H1/E24)

Kaasahaaravad, nutikad ja veidi koomilised lood inspireerivad ja rõõmustavad nii lapsi kui täiskasvanuid. Haide Männamäe ja Toomas Tross on kõikidele suurtele ja väikestele armsaks saanud karakterid Piip ja Tuut, kes nakatavad oma naeruga terve pere.

08:15 Lastehommik - Toomas ja sõbrad (H24/E16)

Väikese veduri Toomase ja tema sõprade seiklused.

08:39 Lastehommik - Minu väike poni: Sõprus on imeline (H9/E19)

Printsess Celestia õpilane Videvikusära saadetakse Ponikülla, et ta õpiks tundma sõpruse suurt tähendust.

09:00 Lastehommik - Pöialpoisid ja mina (H2/E2)

Ajalehes teatatakse suhkrupuudusest ning see paneb Gulpo hädaabiplaani välja töötama. Ta loodab end varustada piisava koguse magusaga.

09:30 Lastehommik - Zig ja Sharko (H3/E22)

Näljane hüään Zig mõtleb välja kõige pöörasemaid plaane, et muretu merineitsi Marina endale praeks teha. Ta unustab aga pigevalt musklis hai Sharko, kes on Marina kaitsmiseks valmis ükskõik mida ette võtma.

10:00 Marilyn Kerro elamise kunst (H1/E10) *

Kui lapsed suureks kasvatatud, on aeg elada iseendale, mõtlevad paljud. Kuid siis tuleb vanavanema roll, tervis nõuab tähelepanu, kaaslane kaob kõrvalt ja sageli juhtub, et endale elamine jääbki unistuseks. Milline võiks olla vanaduspõli, mis hoiab meele rõõmsa ja vaimu erksa? Marilyn jagab oma klientide kogemusi ning külastab Ihasalu Pansionaati, mille elanikel on jagada nii elutarkust kui kasulikke soovitusi.

11:00 Minu emps on kõvem kokk kui sinu ema (H1/E12) *

Hooaja viimases saates asuvad võistlustulle toidukoolitaja Marianne ja tema maadlejast poeg Georg ning õpetaja ja hobikokk Aljoona koos musikaalse tütre Sireliga. Saatejuht Robert Rool.

12:00 Kui vana ma olen? (H1/E1) *

Kaasahaarav telemäng. Selles mängus on vanus kõike muud kui lihtsalt number. Võistlejatel on võimalus võita 10 000 eurot, kui nad arvavad ära kuue võhivõõra inimese vanuse. Mängu juhib armastatud saatejuht Roald Johannson.

13:00 Peeter Võsa eksklusiivintervjuu. Noor mees, kes häbistas impeeriumi *

Kunagi elasime riigis, kus kõik olid sunnismaised, tegid sunniviisiliselt tööd ja olid ka sunniviisiliselt õnnelikud. Elasime hambuni relvastatud 1/6-l planeedist, kuhu keegi ei pääsenud sisse ega seest välja. See oli Nõukogude Liit – tõeline kurjuse impeerium. 1987. aastal ei suutnud keegi ettegi kujutada, et ühel päeval võiks Lääne-Saksa hobilendur maanduda oma väikelennukil Moskva Punasele väljakule. Seda tegi 19-aastane Mathias Rust, kellest sai otsekohe legend - noor mees, kes häbistas impeeriumi.

14:00 Laula mu laulu (H3/E8)

Tänane erisaade on pühendatud Jaak Joalale. Joalast jäi maha tohutu hulk unustamatuid laule. Anne, Koit, Pearu, Maarja-Liis, Jaanus, Hanna-Liina ja Jaan räägivad, mida Jaak neile tähendas ja kuidas nende elu ning loomingut mõjutas. Loomulikult valisid nad tema repertuaarist ka oma lemmiklaulud, mida täna esitavadki - igaüks omal kordumatul moel.

15:00 Üleni tuledes (Deck the Halls) FILM

Steve on tõeline jõulufanaatik, kelle elu on organiseeritud viimse kui pisidetailini ning kelle maja on alati jõulude ajal kõige uhkemini kaunistatud hoone kogu linnas. Tema uus naaber Buddy on Steve'i täielik vastand: lärmakas ja lohakas tüüp, kellel on suured unistused ja plaanid, mis pole seni veel teostuda jõudnud. Mehe värskeim unistus tekitab naabrite vahel palju pingeid, sest Buddy tahab kaunistada oma maja jõulude ajaks nii võimsa valgus-show'ga, et see oleks näha ka kosmosest! Naabri auahne sebimine ajab Steve'i endast välja ning ta otsustab Buddy üle trumbata, maksku mis maksab! Selline arutu ”võidurelvastumine” läheb mõlemale kalliks maksma…

17:00 Romantiline muinasjutt (H1/E1)

Uus sari jutustab tuntud muinaslugusid tänapäevases võtmes. Pärast ema surma seisavad õed Rosalie ja Bianca silmitsi võlgadega. Kahel noorel disaineril avaneb võimalus töötada kuulsa moelooja heaks, tingimusel et nad võidavad oma kavanditega konkursi. Õdede sõprus ja ühtekuuluvus pannakse proovile. Kas neil õnnestub oma suhe päästa?

19:00 Otse! Reporter+

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

19:30 Kuldvillak (H2021/E285)

Eestlaste lemmik mälumäng pakub kaasamõtlemist ja avardab silmaringi uute põnevate saadetega. Saatejuht Eeva Esse.

20:05 Südamesoov (H1/E12)

Öeldakse, et ükski heategu ei jää karistuseta. Saatejuht Keili Sükijainen tõestab vastupidist ja täidab just nende inimeste südamesoove, kes on teiste jaoks alati olemas olnud, neid moel või teisel toetanud, innustanud, kuid seejuures jätnud ennast tagaplaanile. Nüüd on aeg, et täituks mõni nende salajane soov! Need on liigutavad lood inimestest meie keskel. Nende rõõmudest, muredest ja unistustest, millele üheskoos kaasa elada.

21:05 Teletop (H2/E12)

Telelegendid Mart Juur ja Peeter Oja lasevad teravas huumorisaates nädalast auru välja. Koos Henry Kõrvitsaga võetakse edetabeli vormis kokku lõppenud nädala põhilisemad teemad ja saadetakse väärikalt ajalukku. Saadet juhib Mart Normet.

22:05 Kõrvalnähud (Limitless) FILM

Põnevusfilm! Eddie Morra on kirjanik, kes elab New Yorgis ning töötab oma uue raamatu kallal juba üle kuue kuu, kuigi samas pole veel ühtegi lauset kirjutanud. Kui tema tüdruksõber Lindy ta maha jätab, arvab mees, et elu on läbi. Siis aga kohtab vana sõpra, kes tutvustab talle uut ravimit nimega NZT, mis aitab inimestel kasutada oma ajupotentsiaali täies mahus. Üks tablett päevas aitab Eddiel muutuda võitmatuks. Kui endine “eikeegi” tõuseb tippu, tõmbab ta endale ärimoguli Carl Van Looni tähelepanu, kes näeb Eddies võimalust teenimiseks. Aga igal rohul on oma kõrvalnähud…

00:20 Mees rongis (The Commuter) FILM

Põnevusmärul kindlustusmaaklerist, kelle tavapärane kojusõit muutub ootamatult keeruliseks! Mehega võtab ühendust salapärane võõras, kes sunnib teda enne rongi viimast peatust varjatud reisija isikut paljastama. Mõistatuse lahendamiseks on vaid määratud aeg ja ta taipab, et on tahtmatult kuritegelikku vandenõusse kaasatud, ning kaalul on kõigi reisijate elud!

02:14 Armastuse saar (H1/E8)

Saarlased räägivad, kes neile meeldib ja kes mitte ning info jõuab asjaosaliste kõrvu. Uues musitamismängus hinnatakse suudluste taset. Villasse saabub uus tüdruk ja ühe neiu teekond saab otsa.

03:05 Armastuse saar (H1/E9)

Uus poiss Dom on maja kihama pannud. Cassidy arust on mees just see, keda tema oodanud on, mis tähendab, et Josh jääb pika ninaga. Jaxon ja Mac jätkavad sõpradena. Dom saab viia kaks neiut kohtingule ja valituteks on Francoise ning Cassidy. Lõpuks peab Dom endale paarilise valima.

04:05 Postimees.ee
05:35 Kodus ja võõrsil (H33/E7538)

Bella on vaimustuses oma auhinnavõidust ning lisaks helistab modelliagentuur, kes soovib Nikaud endale modelliks. Tane ja Ari asuvad vana ratast putitama. Irene kutsub Johni appi jõusaalis tööintervjuusid läbi viima.

06:40 Eesti edulugu! (H1/E12) *

Saates Eesti edulugu! räägime ettevõttest AQUAPHOR International OÜ. Ettevõte toodab kvaliteetseid tarbevee filtreerimissüsteeme ja on üks Ida-Virumaa suurimaid tööandjaid. Saatejuht on Lauri Hermann. www.eestiedulugu.tv

07:10 Hooaeg (H2021/E15) *

Ploomiõliga ilutooted, uued mänguasjad ja nutikad koristusabilised - seda kõike ja rohkemgi veel näeme juba tänases saates!

07:45 Top Shop
08:00 Neli nädalat, kuus kilo (E3)

Kolmandal nädalal vaevavad kuulsusi erinevad isud ja toitumisnõustaja aitab nendega toime tulla. Samuti leitakse võimalusi treeningutesse pisut lõbu süstida.

09:00 Gordon Ramsayga põrgusse ja tagasi (H1/E7)

Seekordne päästeoperatsioon viib Gordon Ramsay Californiasse, kus ta püüab aidata pererestorani Patrick Molloy´s. Peamine põhjus, miks restoran enam ei toimi, on tingitud kolme omaniku halbadest omavahelistest suhetest. Gordon Ramsayl ei jää üle muud, kui hakata lisaks restorani päästjaks olemisele ka suhtekorraldajaks.

10:00 Pargid ja puhkealad (H1/E1)

Satiiriline komöödiasari paneb kõverpeeglisse Ameerika väikelinnapoliitika ja pakub äratundmisrõõmu kõikjal, kus kirev seltskond võimupiruka ümber sagib. Pidevalt hoogu kogunud sarja valis ajakiri Time 2012. aasta parimaks telesarjaks, see võitis arvukalt auhindu ja meelitas osalema nii senaator John McCaini kui esimese leedi Michelle Obama. Tüüpilises Ameerika väikelinnas Pawnees tegutseb parkide ja puhkealade ametis Leslie Knope, kes kohtub koosolekul oma maja kõrvale tekkinud ehitusaugu kinniajamist nõudva Anniga (Rashida Jones). Leslie saabki idee rajada augu asemele linnapark, ehkki ükski teine ametnik tema entusiasmi ei jaga.

10:30 Pargid ja puhkealad (H1/E2)

Leslie kutsub kokku koosoleku pargi rajamisele toetuse leidmiseks ja käib enne seda kohalikke inimesi agiteerimas. See aga meelitab koosolekule kohale ainult pargi vastased elanikud ja ähvardab plaani eos nurjata.

11:00 Pargid ja puhkealad (H1/E3)

Leslie kutsub ajakirjaniku august lugu kirjutama, aga intervjuud lähevad halvasti. Halba artiklit pelgav Leslie saadab Marki reporteriga suhtlema, kuid muutub armukadedaks, kui Mark ajakirjanikuga magab.

11:30 Pargid ja puhkealad (H1/E4)

Leslie üritab tungida kohaliku poliitika poiste klubisse ja ilmub ilma kutseta pärast tööd korraldatud koosviibimisele. Kogemata avab ta seal aga kinkekorvi, mille väärtus ületab 25 dollarit, ja millega ta rikub seega eetikareegleid.

12:00 Pargid ja puhkealad (H1/E5)

Leslie ema avalikku teenistust tunnustaval banketil püüab Leslie koguda toetust oma pargiprojektile. Ema soovitab Lesliel šantaaži kasutada ja avaldab talle infot kohaliku ametliku abikaasa alkoholiprobleemist.

12:30 Pargid ja puhkealad (H1/E6)

Leslie läheb enda arust töökohtumisele kohaliku ametnikuga, kuid tegelikult on ema talle pimekohtingu korraldanud. Ann saab teada, et Andy on jalgu meelega liiga kaua kipsis hoidnud.

13:00 Pargid ja puhkealad (H2/E1)

Leslie otsustab Pawnee loomaaiale reklaami tegemiseks seal kaks pingviini omavahel paari panna. Kui mõlemad pingviinid osutuvad isasteks, tekitab see linnarahva seas suurt kära.

13:30 Pargid ja puhkealad (H2/E2)

Leslie ja Tom avastavad uues linnaaias ringi käies, et keegi on sinna marihuaanat istutanud. Nad otsustavad ööseks varitsema jääda, et pahategijad tabada. Ann läheb Markiga kohtuma.

14:00 Pargid ja puhkealad (H2/E3)

Leslie hakkab kohaliku iludusvõistluse kohtunikuks ja ka Tom tuleb tüdrukuid hindama. Leslie kutsub kohtama kohaliku politseiniku Dave Sandersoni (koomik Louie CK). Anna avastab, et Andy on auku elama kolinud.

14:30 Pargid ja puhkealad (H2/E4)

Leslie pabistab enne esimest kohtingut Dave'iga. Ann viib ta proovikohtingule oskusi lihvima. Kohaliku seksiskandaali paistel otsustavad ka Ron, Mark, Tom ja April üksteise kohta midagi räpast välja kaevata.

15:00 Pargid ja puhkealad (H2/E5)

Leslie võõrustab Pawnee sõpruslinna Boraqua delegatsiooni Venezuelast, kuid kultuurilised erinevused on kontimurdvad. Tomist saab külaliste jooksupoiss ja April sekeldab Venezuela praktikandi Jhonnyga.

15:30 Pargid ja puhkealad (H2/E6)

Leslie aitab kohalikul organisatsioonil naaberlinna mänguväljaku ehitada. Kui see ühe päevaga valmis saab, asub Leslie uurima, miks tema augu täitmine nii palju aega võtab.

16:00 Pargid ja puhkealad (H2/E7)

Leslie kutsub appi Dave'i ja Andy, et tabada teismeline huligaan. Annil on keeruline korraldada lõbusat halloweenipidu, ent abi saabub ootamatust allikast.

16:30 Pargid ja puhkealad (H2/E8)

Leslie kuuleb, et tema kinnistule ihub hammast kohalik raamatukogu, mida juhatab Roni eksnaine Tammy. Andy läheb tööle, et Ann tagasi võita.

17:00 Pargid ja puhkealad (H2/E9)

Üks linnavalitsuse seinamaalidest rikutakse ning Leslie ja parkide amet asuvad konkureerima uue disaini leidmiseks. Ronil ja Andyl on piinlik hetk Andy uuel töökohal.

17:30 Pargid ja puhkealad (H2/E10)

Leslie püüab tõestada, et suudab poistega lihtsalt aega veeta, ja osaleb Roni jahireisil, ent tagajärjed on ootamatud. April ja Andy saavad kontoris lähedasteks.

18:00 Otse! Tallinna panoraam (H2021/E81)

Tallinna panoraam toob teieni pealinna kultuurisündmused, analüüsime pealinna liikluspilti ning loomulikult ei puudu saatest ka huvitavad stuudiokülalised ja värsked pealinna uudised. Vanalinna väärikat ajalugu tutvustab aga saates Tallinna Heerold.

19:00 Doktor Murphy (H3/E16)

Dr Murphy hakkab tunnetest rääkima, aga nii ei pruugi ta soovitud tulemust saavutada. Claire, Morgan ja Andrews ravivad meestudengit, kes kannatab salapärase isiksuse kahestumise all. Shaunil on kinnisidee lahata tundmatut surnud naispatsienti, mis seab Shauni suhted haiglas löögi alla.

20:00 Salapärased jõulud (A Very Vintage Christmas) FILM

Tõeline jõuluromantika, kus ühe vana armastusloo avastus aitab kaasa uue tekkimisele. Jõuludeni on vaid paar päeva, kui Dodie Brite leiab antiikpoodi avades vanast kapist armastuskirja. Hingelt romantik Dodie asub otsima kirja õiget adressaati Gingerit. Tema leidmine pole lihtne, kuid kena ehitaja Ed Willoughby abiga õnnestub tal tükkhaaval kaunis lugu kokku panna.

21:55 Esmakohtingute hotell (H2/E12)

Hotelli saabub 27-a Othello, et leida oma Desdemona. Pärast oma juuste kaotamist pole Othello kindlusest enam midagi järel ja kõik on ta kaaslase Julieti kätes. Dean oli 25 aastat abielus naisega, kuid armus siis mehesse. Kuna geikohtingute maailm on talle uus, loodab Dean leida mehe, kes ta pingetest vabastaks.

22:55 Kiiksuga seks (H2/E6)

Naine, kes tunneb tugevat sidet ookeaniga, leiab abi vee all alasti poseerimisest. Värske paar püüab toime tulla sellega, et üks pool seksib kaamera ees teise mehega. Seksisõbrad jagavad netisaates nippe ja ükski saladus ei jää paljastamata.

00:00 Aadam otsib Eevat (H2/E1)

Uus hooaeg! Joshua Feytons „Kiusatuse saarest“ võtab end alasti, et otsida tõelist Eevat. Võrgutuskunsti tunneb ta hästi, aga kas ta leiab seda, mida otsib? Kas üks kahest Eevast võidab ta südame?

01:00 Aadam otsib Eevat (H2/E2)

Oma õnne armastuses proovivad kolm Aadamat. Gümnastikatšempionil Jeffrey Wammesil on vedanud võistlustel, aga mitte armastuses. Õnnestub ühel kolmest Aadamast ta süda võita?

01:50 Gordon Ramsayga põrgusse ja tagasi (H1/E7) *

Seekordne päästeoperatsioon viib Gordon Ramsay Californiasse, kus ta püüab aidata pererestorani Patrick Molloy´s. Peamine põhjus, miks restoran enam ei toimi, on tingitud kolme omaniku halbadest omavahelistest suhetest. Gordon Ramsayl ei jää üle muud, kui hakata lisaks restorani päästjaks olemisele ka suhtekorraldajaks.

02:35 Doktor Murphy (H3/E16) *

Dr Murphy hakkab tunnetest rääkima, aga nii ei pruugi ta soovitud tulemust saavutada. Claire, Morgan ja Andrews ravivad meestudengit, kes kannatab salapärase isiksuse kahestumise all. Shaunil on kinnisidee lahata tundmatut surnud naispatsienti, mis seab Shauni suhted haiglas löögi alla.

03:15 Esmakohtingute hotell (H2/E12) *

Hotelli saabub 27-a Othello, et leida oma Desdemona. Pärast oma juuste kaotamist pole Othello kindlusest enam midagi järel ja kõik on ta kaaslase Julieti kätes. Dean oli 25 aastat abielus naisega, kuid armus siis mehesse. Kuna geikohtingute maailm on talle uus, loodab Dean leida mehe, kes ta pingetest vabastaks.

04:00 Tallinna panoraam (H2021/E81) *

Tallinna panoraam toob teieni pealinna kultuurisündmused, analüüsime pealinna liikluspilti ning loomulikult ei puudu saatest ka huvitavad stuudiokülalised ja värsked pealinna uudised. Vanalinna väärikat ajalugu tutvustab aga saates Tallinna Heerold.

04:45 Postimees.ee
06:20 Rooli võim (H2021/E14) *

Rooli võim on iganädalane vanim Eesti liiklussaade. Algav hooaeg on järgekorras juba 24. ning 11. detsembril eetris olev saade kannab järjekorranumbrit 1000! Arvestades seda, et saatejuht Raivo Rimm on olnud eetris esimesest saatest peale, on Rooli võim Eesti vanim sama saatejuhiga saate. Saade keskendub uute automarkide esitlusele, uutele autokaupadele ja kuu ülevaatele müüduimatest autodest. Kaassaatejuhid on Kairi Rondo ja tuntud laulja Silver Laas.

06:50 Krimi *

Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.

07:20 Kuldvillak (H2021/E284) *

Eestlaste lemmik mälumäng pakub kaasamõtlemist ja avardab silmaringi uute põnevate saadetega. Saatejuht Eeva Esse.

07:55 Eradetektiiv Magnum (H3/E6)

Higgins ja Magnum peavad isolatsiooni minema, kuna on võimalik, et TM puutus kokku surmava Aafrika viirusega. Või on tegu hoopis millegi muuga?

08:55 Eradetektiiv Magnum (H3/E7)

Magnum ärkab ühel hommikul ja avastab, et on sattunud ajas tagasi aastasse 1936 ning tema ülesandeks on lahendada mõrvajuhtum.

09:55 Eradetektiiv Magnum (H3/E8)

Higgins peab vehklusmatši oma pikaaegse vihavaenlasega.

10:55 Eradetektiiv Magnum (H3/E9)

Mandrilt tulnud elukutseline maadleja palub Magnumi abi oma poja otsimisel.

11:55 Eradetektiiv Magnum (H3/E10)

Magnumi ülesandeks saab noore professionaalse tennisisti turvamine, keda ähvardatakse.

12:55 Rännumees (Journeyman) FILM

Matty Burton on poksi keskkaalu maailmameister, kelle karjäär on lähenemas lõpule. Mees teab, et ta peab koguma kiirelt piisavalt raha, et senise eluga lõpparve teha. Võimaluse selleks annaks tiitlimatš, mille teenistusest piisaks, et hankida kodu oma naisele Emmale ja tulevik nende pisitütrele Miale. Film ei sobi alaealistele.

14:45 Öö kuulub meile * (We Own the Night) FILM

Haarav põnevusdraama ööklubiomanikust Bobby Greenist, kes on keeranud selja oma perekonnale. Et varjata seost põlise New Yorgi politseinike suguvõsaga on ta vahetanud perekonnanime. Tema jaoks on iga õhtu pidu, mida jagab nii klubi külastajate kui oma seksika pruudi Amadaga. Ent kui vene maffia võtab sihikule Bobby isa ja venna, tuleb mehel teha otsus, kumma poole ta valib...

17:00 Suure Mamma maja * (Big Momma's House) FILM

Selles tempokas krimikomöödias peab FBI agent Malcolm jälgima pangaröövel Lesteri endise sõbranna vanaema maja. Enne Lesteri ilmumist sõidab Suur Mamma ootamatult ära. Röövel on aga vaja kätte saada ja nii otsustab Malcolm ise lopsakat daami kehastada. Põnevusele lisab vürtsi tärkav armuleek.

19:00 Manifest (H1/E16)

Ben ja Michaela peavad vastu asuma suurele hädaohule, sest Griffin ähvardab nägemused avalikustada. Jaredi ja Zeke vahelised pinged ähvardavad üle käte minna. Ben, Grace ja Olive teevad ahastava avastuse.

20:00 Suletud saar (Shutter Island) FILM

Megahitist põnevusfilm. On aasta 1954. Innukad föderaalametnikud Teddy Daniels ja Chuck Aule asuvad uurima eraldatud saare psühhiaatriahaiglast müstilisel kombel põgenenud patsiendi juhtumit. Isiklikel põhjustel soovis Teddy saarejuhtumit kindlasti endale, kuid peagi tekivad temas kahtlused, et tema saarele sattumine võib olla kuritahtlikke ravimeetodeid kasutavate haiglatohtrite väärastunud plaan. Kui orkaan saare ja mandri ühenduse katkestab, tekib segaseid ja võimatuna näivad vihjed aina juurde nii, et Teddy hakkab kahtlema kõiges - oma mälus, paarimehes, isegi mõistuses.

22:45 Viies võim (Fifth Estate) FILM

Tõsielusündmustel sündmustel põhinev dramaatiline põnevik, mille keskmes on 21. sajandil ühe enim kõneainet pakkunud organisatsiooni - Wikileaksi - meeskonna püüdlused tuua avalikkuse ette võimukandjate ebaseaduslik tegevus ja valitsev korruptsioon. Pannes aluse uuele ajajärgule, mille märksõnadeks on valgust kartvate saladuste paljastamine, plahvatusohtlike uudiste lekitamine ja salastatud informatsiooniga hangeldamine, muutis WikiLeaks maailma igaveseks. Wikileaksi alusepanija Julian Assange'i rollis on Benedict Cumberbatch.

01:10 Manifest (H1/E16) *

Ben ja Michaela peavad vastu asuma suurele hädaohule, sest Griffin ähvardab nägemused avalikustada. Jaredi ja Zeke vahelised pinged ähvardavad üle käte minna. Ben, Grace ja Olive teevad ahastava avastuse.

01:55 Reporter+ *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

02:25 Viimased rüütlid (Last Knights) FILM

Oscarikandidaat Clive Owen ja oscarivõitja Morgan Freeman mängivaid keskseid osi keskaegses seiklusfilmis "Viimased rüütlid", mille tegevus keerleb sõdalaste ümber, kes tahavad kätte maksta jõhkrale keisrile, kes lasi nende juhile otsa peale teha.

04:10 Postimees.ee