Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Esmaspäev, 06.12.2021

06:00 Merevaade Matverega (H1/E1)

Saatejuht Marko Matvere teeb kaasa varahommikuse tindipüügi Raio Piirojaga, kellega aetakse kalamehejuttu otse Pärnu lahe mõrdadel. Pärnu sadamas ootab mehi palju värske kala huvilisi, kes on tulnud avatud kalasadamate päevale. Reporter Kaidor Kahar läheb põnevale merepääste õppusele. Saarlased on ikka olnud kõvad laevaehitajad, katsume sellele väitele kinnitust leida Baltic Workboatsi tehases.

06:30 Reporter+ *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

07:00 Vana silla saladus (H6/E1269) *

Mariana tahaks farmist ära kolida. Emilia ei usalda Hernandot. Severo ähvardab Franciscat.

08:00 Mägidoktor (H10/E4) *

Lisbethil on sünnipäev ning on põhjust pidutsemiseks. Anne elab endiselt Grubehofis. Martinile see aga ei meeldi ja ta tahab välja kolida. Rike soovib, et Martin koliks tema juurde. Praksisesse tuleb mees, kes soovib teada, kellele siirdati tema surnud naise süda. Kas Martin jääb arsti vaikimisvandele truuks?

09:00 Reede ÕHTU! *

Igal reedel võtavad kaks tiimi eesotsas saatejuhtide Pireti, Roberti või Jüriga koos armastatud ja tuntud saatekülalistega üksteisega mõõtu erinevates pöörastes ülesannetes. Õhtu saatele omasel moel ei ole aga ükski võistlus päris tavaline. Nii tuleb võistlejatel end proovile panna näiteks mängudes nagu “mõttemadin” ja “kired ja lihased”. Heategevusliku saate võitja annetab 500 eurot enda valitud organisatsioonile.

10:00 Viimane võmm (H1/E10) *

Spa-hotellist leitakse seal töötanud massööri surnukeha. Ehkki esialgu näib see röövmõrvana, viib peatselt järgnev uus kuritegu mõtted armukadedusele ja kiremõrvale. Uurija Prikk peab aga samal ajal pingutama teiselgi rindel - ta püüab meeleheitlikult Mikk Kotkase eest varjata, et tema pruut on Kotkase tütar Arabella...

11:00 Doktor Murphy (H2/E11)

Haigla on endiselt karantiinis. Morgan näeb vaeva, et oma patsiente elus hoida. Lim võitleb oma elu eest. Shaun on jätkuvalt häiritud EMO-s valitsevast kaosest ja lärmist. Melendez ja Claire peavad leidma viisi, kuidas karantiini tingimustes patsiendile luuüdi siirata.

12:00 Roaldi nädal (H6/E13)

Pärast kevadisi parlamendivalimisi selgus, et mõni pealinna inimene ei tea kedagi, kes teaks kedagi, kes oleks valinud EKRE-t. Kes need valijad siis on ja mida nad elust arvavad? Roald Johannson teeb tiiru valmisringkonnas, kus EKRE teistel erakondadel selja prügiseks tegi.

13:00 Tallinna panoraam (H2021/E81) *

Tallinna panoraam toob teieni pealinna kultuurisündmused, analüüsime pealinna liikluspilti ning loomulikult ei puudu saatest ka huvitavad stuudiokülalised ja värsked pealinna uudised. Vanalinna väärikat ajalugu tutvustab aga saates Tallinna Heerold.

14:00 Pilvede all (H11/E154)

Maril on Albertiga avameelne vestlus. Tuuli püüab Kertut mõjutada ja Maimu hoiatab Erikut. Piret muretseb Urmase pärast ja Kertu teeb talle oodatud ettepaneku. Sirje ei usalda Gunnarit ja paraku on kahtlusteks põhjust enam kui küll.

14:55 Otse! Postimehe uudised
15:00 Vana silla saladus (H6/E1270)

Don Anselmo ja Don Berengario lepivad ära. Külla saabub Hernando abikaasa Camila. Prado lahkub Madridi.

15:55 Otse! Postimehe uudised
16:00 Keelatud vili (H3/E207)

Erim saabub tagasi koju. Leyla tuleb Haliti koju perekondlikule õhtusöögile, kuid kogu tähelepanu röövib hoopis Haliti väike poeg Halit Can. Haliti jõukus satub tõsisesse ohtu.

16:55 Otse! Postimehe uudised
17:00 Mägidoktor (H10/E5)

Martin valmistub uueks eluks, sõlmib Annega rahu ja kolib korterisse elama. Doktor Gruberi patsiendiks saab kuuekuue beebi, kelle kõrge palavik ei taha kuidagi langeda. Martin kahtlustab pärilikku haigust. Lilli ei suuda praksise ja talu vahel valida ning rabab mõlemal rindel. Rike tahab Martiniga rohkem koos aega veeta. Kahnweiler muretseb Vera pärast, kes sõitis sõbranna juurde ega anna endast teada.

17:55 Otse! Postimehe uudised
18:00 Viimane võmm (H1/E11)

Mõrvatakse uurija Kotkase kunagine klassivend Urmas - keegi oli tema ravimid meelega ära vahetanud. Lisaks Urmase endisele abikaasale Annele, kes oli samuti nendega ühes klassis käinud, äratab kahtlusi ka klassivend Joosep, kellest on tänaseks saanud edukas miljonär. Juurdluse muudab keerulisemaks uurijate Kotkase ja Prikki omavaheline konflikt, mille põhjuseks Miku tütar Arabella, kellest on saanud Andersi uus tüdruksõber...

19:00 Otse! Reporter

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

20:00 Kuuuurija (H12/E13)

Selles saates räägib Valga aasta isa nominent, kuidas ta sattus kaklusesse, mis lõppes inimese surmaga. Mismoodi kistakse antud juhtumi tõttu tema perekonda ning mida tunnevad tema lapsed.

21:00 Õhtu!

Stuudios on selle sügise kõige populaarsema suhte-reality „Armastuse malev“ finaali pääsenud paarid. Pidulikult avatakse telefoninumbrid ning juba pärast Õhtu saadet algavas Armastuse maleva suures finaalis selgub televaatajate otsus – kes võidab 10 000 eurot?

22:00 Armastuse malev (H1/E10)

Telefonihääletus! Paarid lähevad viimasele, üliromantilise kohtingule. Kas Sander ja Liina suudavad tülitsemiseta lõpuni välja vedada? Millega üllatab Rauno Angelat? Kas Jaan ja Mari-Liis leiavad tee ühiseks edasiminekuks või lõpebki nende armulugu malevas? Finaalsaates saab näha, milline näeb välja täielikult renoveeritud ja sisustatud Körtpärtli talumaja ja selgub paar, kes võidab 10 000 eurose auhinnaraha.

23:00 Tormi silmas (Into The Storm) FILM

Suur katastroofi-põnevusmärul enneolematust tornaadost, mis paiskab lennukid taevast alla ja muudab linna hetkega rusudeks. Samal ajal kui enamik inimesi püüab oma elu päästa ja otsib meeleheitlikult varju, otsustab grupp "tormipüüdjaid" tungida otse tornaado südamesse... Vapustavate eriefektidega hittfilm toob ekraanile looduse kõige äärmuslikuma külje.

00:45 Teletop (H2/E12) *

Telelegendid Mart Juur ja Peeter Oja lasevad teravas huumorisaates nädalast auru välja. Koos Henry Kõrvitsaga võetakse edetabeli vormis kokku lõppenud nädala põhilisemad teemad ja saadetakse väärikalt ajalukku. Saadet juhib Mart Normet.

01:45 Dr House (H7/E17)

Pargist leitakse noor kodutu mees, rinnul armid ja põletusjäljed. Tiim peab uurima, kust mees pärineb. Cuddy räägib Wilsoniga House’iga suhte lõpetamisest.

02:25 Eesti edulugu! (H1/E12) *

Saates Eesti edulugu! räägime ettevõttest AQUAPHOR International OÜ. Ettevõte toodab kvaliteetseid tarbevee filtreerimissüsteeme ja on üks Ida-Virumaa suurimaid tööandjaid. Saatejuht on Lauri Hermann. www.eestiedulugu.tv

02:55 Armastuse saar (H1/E10)

Poisid saavad veeta päeva villast väljas ja mängida rannavõrkpalli. Tüdrukutel on villas poistevaba päev šampanjaga, kuid samal ajal saabub villasse uus kuum kutt Jaxon. Poisid saavad ülesandeks teha striptiis, mis tüdrukute südamed kloppima paneks.

04:00 Postimees.ee
05:35 Kodus ja võõrsil (H33/E7539)

Ryder ja Chloe ei suuda üksteisest käsi eemal hoida. Mac aga tahab Chloe vallandada. Mac ise ei suuda endiselt abi vastu võtta ega mõtteid Arilt eemale saada. Surfivõistluse korraldamine osutub üha keerulisemaks, aga vähemalt tunneb Dean rõõmu korras pereelust.

06:20 Doktor imetegija (H2/E129) *

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

07:15 Gilmore'i tüdrukud (H3/E4) *

Lorelai ja Luke kutsutakse rääkima gümnasistide karjääripäevale. Kui õpilased hakkavad Lorelailt pärima teismeeas emaks saamise kohta, kisub ettevõtmine inetuks. Lane saab teada, et ta ema plaanib ta saata religioossesse kooli, nii et ta otsustab meelsuse näitamiseks Rory abiga juuksed lillaks värvida.

08:10 Kodus ja võõrsil (H33/E7538) *

Bella on vaimustuses oma auhinnavõidust ning lisaks helistab modelliagentuur, kes soovib Nikaud endale modelliks. Tane ja Ari asuvad vana ratast putitama. Irene kutsub Johni appi jõusaalis tööintervjuusid läbi viima.

08:40 Top Shop
08:55 Südamearst (H4/E7) *

Rase patsient tekitab Taral ärevushäire. Meryl ja Jarrod otsivad samal ajal Rod Eagle’ilt abi, kuid ta hind võib Meryli jaoks liiga krõbe olla.

09:55 Põrgulikud köögid

Pingelises tõsielusarjas aitab superkokk Gordon Ramsay virelevatel restoranidel taas tuhast tõusta. Esimeses osas külastab Gordon Ramsey Californias romantilist restorani, kus prantslasest kokk Michel vireleb pankroti äärel. Ta on restorani päästmiseks pantinud oma maja ja vajab hädasti maailmakuulsa Gordoni abikätt. Gordoni meelest on Micheli toit võlts praht ja soovitab pilgu pöörata kohalikule toorainele. Aga Michel pole Gordoni uuendustega päri. Kas need kaks kanget meest suudavad ühise keele leida ja restorani päästa?

10:55 Poissmees paradiisis (H1/E1)

Austraalia populaarsetest kohtingumängudest "Poissmees" ja "Vallaline kaunitar" väljapudenenud, kuid televaatajatele enim meeldejäänud osalejad tulevad taas ekraanile õnne otsima. Lõpuks jääb seltskonda alles vaid üks paar. Esimeses osas: Jake’i ja Florence’i vahel lendab sädemeid, aga ka Davey on Florence’ist huvitatud. Davey valib siiski sõpruse ja viib esimesele kohtingule Leah’i. Selgub, et üks poissmees varjab oma olemasolevat suhet. Paradiisi segadust tekitama saabub Austraalia lemmik paha tüdruk Keira.

12:25 Poissmees paradiisis (H1/E2)

Jake’i ja Florence’i romantiline kohting kulmineerub tulise suudlusega ja Davey on oma tuleviku pärast mures. Käivad jutud, et Brett on suhtes ühe endise vallalise kaunitariga, kes ei pruugi paradiisi saabudagi. Saabub uus tüdruk Laurina, kelle tulek tekitab uusi intriige.

14:05 Armastuse saar (H5/E23) *

Lucy teeb Tommyle šokeeriva avalduse ja armastuse maja on taas avatud 12-le uuele osalejale.

15:05 Dr House (H3/E5)

Haiglasse saabub hingamisraskuste ja kõhuvaluga 20aastane naine, kes sai haigushoo pärast röövimist. Kui ka naise abikaasa kokku kukub, on ilmselge, et nende haigused on seotud.

16:05 Dr House (H3/E6)

Korterist leitakse koomas rasvunud mees. Kui mees ärkab ja arstide soovituste vastaselt lahkuda tahab, saab alguse sündmuste jada, kus House satub öösel vangikongi.

17:05 Doktor imetegija (H2/E130)

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

18:05 Gilmore'i tüdrukud (H3/E5)

Lorelai teeb silma atraktiivsele Peyton Sandersile, kellega ta ema korraldatud oksjonil kohtus. Nende esimene kohting läheb aia taha ja Lorelai püüab järgmist vältida, kuid ema ja isa on veendunud, et Sandersile ära öeldes kahjustab Lorelai nende ühiskondlikku positsiooni. Roryl on sekeldusi naabri vihmutisüsteemiga.

19:00 Kodus ja võõrsil (H33/E7539)

Ryder ja Chloe ei suuda üksteisest käsi eemal hoida. Mac aga tahab Chloe vallandada. Mac ise ei suuda endiselt abi vastu võtta ega mõtteid Arilt eemale saada. Surfivõistluse korraldamine osutub üha keerulisemaks, aga vähemalt tunneb Dean rõõmu korras pereelust.

19:30 Sõbrad (H6/E15)

Sõbrad mõtlevad, kuidas oleks nende elu võinud kulgeda, kui kõik oleks läinud teisiti. Ross ikka abielus Caroliga, Joey kuulus seebitäht, Monica endiselt paks ja Phoebe börsihai...

20:00 Armastuse saar (H5/E24)

Ees on ootamas taas üks armastust täis suvi. Caroline Flack tervitab uut koosseisu saates osalejaid.

21:00 Südamearst (H4/E8)

Tara peolembesus tekitab talle probleeme ning ajab Hugh ta oma sünnipäeval allakäiguspiraalile. Meryl uurib Whyhope’i aruandeid.

22:00 Vallaline kaunitar (H15/E5)

Hannah viib oma kavalerid Šotimaale Invernessi. Esimesel erakohtingul avastatakse kohalikku kultuuri. Grupikohtingul panevad mehed kildid selga ja võtavad mõõtu traditsioonilistes Mägismaamängudes. Hannah’ nädala viimane erakohting kujuneb aga pööraseks draamaks ja Hannah’l tuleb teha raske otsus.

23:50 Alasti ahvatlus (H1/E6)

Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

00:20 Sõbrad (H6/E15) *

Sõbrad mõtlevad, kuidas oleks nende elu võinud kulgeda, kui kõik oleks läinud teisiti. Ross ikka abielus Caroliga, Joey kuulus seebitäht, Monica endiselt paks ja Phoebe börsihai...

00:50 Seks saatis mu pokri (H1/E10)

Lahutatud töömees muudab oma kaubiku armupesaks, aga peagi tabab teda üks minevikuvari. Väikelinna söögikoht muutub armuavalduse lavaks.

01:10 Seks saatis mu pokri (H1/E11)

Koonerdav paar reisib odavalt Hawaiile ja satub seksirannale ja politseireidi keskmesse. Vastabiellunud rikuvad sõjaväeseadusi püüdes oma abielukohustusi täita.

01:35 Seks saatis mu pokri (H1/E12)

Noormees rikub vanemate reegleid lootuses süütusest lahti saada. Asjalood kujunevad metsikuks. Abielupaar saab rohkem, kui oskas ette kujutada tuues võõra naise oma koju.

01:55 Viiest seitsmeni (5 to 7) FILM

Romantiline draama. Manhattani tänavatel kohtuvad juhuslikult 20ndates eluaastates algaja kirjanik Brian ja glamuurne prantslanna, kes sukelduvad kirglikusse armusuhtesse. Probleem on selles, et naine on abielus ja paarike saab kohtuda ainult hotellitoas kella viie ning seitsme vahel. Brian soovib oma unistuste naisega mõistagi rohkem aega veeta. Mees saab raskeid õppetunde elu ja armastuse kohta.

03:20 Postimees.ee
07:35 Reporter+ *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

08:10 Tallinna uudised (H2021/E206) *
08:25 Komissar Rex *

Järjekordset mõrvalugu uurides kohtuvad Brandtner ja Rex lennujaamas Inesega, kelle võlude suhtes Alex sugugi ükskõikseks ei jää. Kuna Ines on tähtis tunnistaja, plaanivad kurjategijad teda kõrvaldada ning Alex saab sealjuures haavata. Rex lahendab taas kord olukorra, kui tema peremehe elu ohtu satub.

09:25 Leegipüüdjad: Suveolümpia (E3)
10:00 Eradetektiiv Magnum (H3/E9) *

Mandrilt tulnud elukutseline maadleja palub Magnumi abi oma poja otsimisel.

11:00 Eradetektiiv Magnum (H3/E10) *

Magnumi ülesandeks saab noore professionaalse tennisisti turvamine, keda ähvardatakse.

12:00 Kuulikindel (H1/E6) *

Pike ja Bishop peavad vastuste teada saamiseks osalema kihutamistes, pantvangikriisis ja vanglast põgenema.

13:00 Komissar Rex

Viinis tegutseb fotograaf, kes meelitab naisi fotomodelli karjääriga. Salapärasel kombel jäävad noored naised pärast pildistamisseanssi kadunuks, kuni Rex ja Brandtner asjasse sekkuvad. Sünge fotonäitus juhatab uurijad kahtlusaluseni, kuid mehe süü tõestamiseks läheb vaja taaskord Rexi abi.

14:00 Suletud saar * (Shutter Island) FILM

Megahitist põnevusfilm. On aasta 1954. Innukad föderaalametnikud Teddy Daniels ja Chuck Aule asuvad uurima eraldatud saare psühhiaatriahaiglast müstilisel kombel põgenenud patsiendi juhtumit. Isiklikel põhjustel soovis Teddy saarejuhtumit kindlasti endale, kuid peagi tekivad temas kahtlused, et tema saarele sattumine võib olla kuritahtlikke ravimeetodeid kasutavate haiglatohtrite väärastunud plaan. Kui orkaan saare ja mandri ühenduse katkestab, tekib segaseid ja võimatuna näivad vihjed aina juurde nii, et Teddy hakkab kahtlema kõiges - oma mälus, paarimehes, isegi mõistuses.

16:40 Eradetektiiv Magnum (H3/E11)

Magnum aitab Clevelandist pärit baaridaami, kes soovib oma isa tuha Pearl Harboris asuvale laevale Arizona puistada.

17:40 Eradetektiiv Magnum (H3/E12)

Arsti, keda Magnum tundis Vietnami sõja ajal, süüdistatakse kolme patsiendi mõrvas.

18:45 Otse! Tallinna uudised (H2021/E207)
19:00 Kuulikindel (H2/E1)

Juhuslik leid sunnib Bishopi ja Pike’i põranda alla tegutsema. Nende ülesandeks on infiltreeruda kurikuulsasse rahvusvahelisse kriminaalsesse rühmitusse.

20:00 Tundmatu (Unknown) FILM

Põnevusfilm doktor Harrisest, kes ärkab pärast autoavariid Berliinis koomast ja avastab, et ta abikaasa ei tunne teda enam ära. Harris mõistab, et keegi teine on omastanud tema identiteedi. Ootamatu liitlase abiga sööstab ta pea ees surmavate saladuste keerisesse, mis paneb teda kahtlema omaenda mõistuses, identiteedis ja selles, kui kaugele ta on valmis tõe paljastamiseks minema...

22:15 Narcos: Mehhiko (H2/E7)

Felix pakub välja uue lahenduse, kuidas valimistel Cardenast võita. Walt lubab Felixile siseinfot ja on nii sunnitub ette võtma ootamatu kohtumise Ojingas.

23:30 1000 viisi suremiseks (H3/E7)

Organidoonor kaotab südame. Jobu saab paraja karistuse. Treilerirämps leiab oma otsa. Kaks nümfomaani lüüakse rivist välja. Harrastusmaadleja ronib matile. Postiljonile tehakse ära. Narkoärikas on iseenda ainetest pilves.

00:00 1000 viisi suremiseks (H3/E8)

Einestaja sööb ära elusa kaheksajala. Liiga palju orgasme osutub probleemiks. Jahimehest saab saak. Kiimas jalgpallifännile tehakse ära. Eakas kaunitar kaotab oma näo. Poliitikut tülitatakse. Kaks narkomaani leiavad oma otsa.

00:30 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

01:25 Narcos: Mehhiko (H2/E7) *

Felix pakub välja uue lahenduse, kuidas valimistel Cardenast võita. Walt lubab Felixile siseinfot ja on nii sunnitub ette võtma ootamatu kohtumise Ojingas.

02:25 Leegipüüdjad: Suveolümpia (E3) *
02:50 Postimees.ee