Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Teisipäev, 07.12.2021

06:00 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

07:00 Vana silla saladus (H6/E1270) *

Don Anselmo ja Don Berengario lepivad ära. Külla saabub Hernando abikaasa Camila. Prado lahkub Madridi.

08:00 Mägidoktor (H10/E5) *

Martin valmistub uueks eluks, sõlmib Annega rahu ja kolib korterisse elama. Doktor Gruberi patsiendiks saab kuuekuue beebi, kelle kõrge palavik ei taha kuidagi langeda. Martin kahtlustab pärilikku haigust. Lilli ei suuda praksise ja talu vahel valida ning rabab mõlemal rindel. Rike tahab Martiniga rohkem koos aega veeta. Kahnweiler muretseb Vera pärast, kes sõitis sõbranna juurde ega anna endast teada.

09:00 Õhtu! *

Stuudios on selle sügise kõige populaarsema suhte-reality „Armastuse malev“ finaali pääsenud paarid. Pidulikult avatakse telefoninumbrid ning juba pärast Õhtu saadet algavas Armastuse maleva suures finaalis selgub televaatajate otsus – kes võidab 10 000 eurot?

10:00 Viimane võmm (H1/E11) *

Mõrvatakse uurija Kotkase kunagine klassivend Urmas - keegi oli tema ravimid meelega ära vahetanud. Lisaks Urmase endisele abikaasale Annele, kes oli samuti nendega ühes klassis käinud, äratab kahtlusi ka klassivend Joosep, kellest on tänaseks saanud edukas miljonär. Juurdluse muudab keerulisemaks uurijate Kotkase ja Prikki omavaheline konflikt, mille põhjuseks Miku tütar Arabella, kellest on saanud Andersi uus tüdruksõber...

11:00 Doktor Murphy (H2/E12)

Haiglas on taastunud igapäevarutiin, aga karantiinil on oma tagajärjed. Lim toibub viirusest ning peab koos Melendezega oma uues isiklikus ja töises suhtes hakkama saama. Shaun ja dr Glassman külastavad Lead töö juures.

12:00 Roaldi nädal (H6/E14)

Roald Johannson tõmbab "Roaldi nädala" otsad lõplikult kokku, sest aeg on uuteks väljakutseteks. Hooaja viimases saates teeb ta inventuuri kogu sarjale - mis oli kolme aasta jooksul kõige põnevam, pöörasem ja südamlikum; mis meelt lahutas, mis nukraks tegi?

13:00 Kuuuurija (H12/E13) *

Selles saates räägib Valga aasta isa nominent, kuidas ta sattus kaklusesse, mis lõppes inimese surmaga. Mismoodi kistakse antud juhtumi tõttu tema perekonda ning mida tunnevad tema lapsed.

14:00 Pilvede all (H11/E155)

Piretit üllatab põhjus, miks Sirje oma pulmad edasi lükkab ja see lööb kiilu tema ja Mari vahele. Urmas läheb kirjastusse ja tutvub Tuuliga. Erik otsustab Liisa endale võita ja seda äärmiselt alatul kombel. Mari teeb oma elustiilis otsustava kannapöörde.

14:55 Otse! Postimehe uudised
15:00 Vana silla saladus (H6/E1271)

Camila üritab uue eluga kohaneda. Raimundo ei suuda ebaõiglust pealt vaadata. Severo kihlumine häirib Franciscat.

15:55 Otse! Postimehe uudised
16:00 Keelatud vili (H3/E208)

Nadir korraldab Yildizile üllatussünnipäevapeo. Yildiz on žestist tõeliselt liigutatud. Haliti ja Leyla suhe tasapisi jaheneb. Sahika ütleb Yildizile, et Leyla ootab last, mispeale langetab Yildiz vale otsuse.

16:55 Otse! Postimehe uudised
17:00 Mägidoktor (H10/E6)

Martin valmistub uueks eluks, sõlmib Annega rahu ja kolib korterisse elama. Doktor Gruberi patsiendiks saab kuuekuue beebi, kelle kõrge palavik ei taha kuidagi langeda. Martin kahtlustab pärilikku haigust. Lilli ei suuda praksise ja talu vahel valida ning rabab mõlemal rindel. Rike tahab Martiniga rohkem koos aega veeta. Kahnweiler muretseb Vera pärast, kes sõitis sõbranna juurde ega anna endast teada.

17:55 Otse! Postimehe uudised
18:00 Viimane võmm (H1/E12)

Õpetaja Julia mõrvatakse kaisu-teraapia tunnis. Kui selgub, et keegi oli tema nohurohtu kanget narkootilist ainet lisanud, seisavad uurijad Kotkas ja Prikk silmitsi täiesti uut tüüpi juurdlusega. Esimesed jäljed viivad ohvri õpilase Jan-Eriku juurde, kes oli internetis Julia kohta vihkamist ja laimu levitanud. Teiste kahtlusaluste seas äratavad tähelepanu Julia kolleeg, kellega tal võis suhe olla ja tema mees, keda võis ajendada kontrollimatu armukadedus.

19:00 Otse! Reporter

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

20:00 Roaldi retked Eestis (H3/E11)

Kogelus on kõnehäire, mis tekib inimese tahtest sõltumata ning mida sa ise üldjuhul kontrollida ei suuda. Kogu maailma rahvastikust pidavat kogelema suisa 1 protsent ehk umbes 78 miljonit inimest! Roald Johannsoni südamlik reportaaž kõnetakistusega Eesti inimestest, kelle jaoks ladus ja voolav kõne ei ole nii iseenesestmõistetav, kui enamikule teistele.

21:00 Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

22:00 Krimi

Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.

22:30 Tomb Raider (Tomb Raider) FILM

Seiklusmärul noore ja meelekindla Lara Crofti teekonnast ülemaailmseks kangelaseks! Pööraselt iseseisva Lara Crofti ekstsentriline seiklejast isa kadus, kui ta oli alles varateismeline. 21-aastane Lara on otsustanud ise oma tuleviku luua ja ei mõista ise ka, mis ajendab teda viimaks isa salapärase surma mõistatust lahendama. Ta loobub kõigest tuttavlikust, et otsida isa viimast teada olevat sihtpunkti, milleks oli legendaarne hauakamber kuskil Jaapani ranniku lähistel asuval müütilisel saarel. Kuid tal ei seisa ees lihtne ülesanne. Laral on abiks vaid terav mõistus, pime usk ja ülimalt kangekaelne loomus, kui ta peab tundmatusse rännates omaenda võimete piire ületama. Film valmis ülipopulaarse videomängu 20.aastapäevaks.

00:57 Dr House (H7/E18)

13 on olnud aasta vanglas ning House üritab välja uurida, mille eest. House läheb talle vastu, kui ta välja saab ning neid ootab ees paaripäevane seiklus, kus kerkivad pinnale mitmed saladused.

01:47 Tormi silmas * (Into The Storm) FILM

Suur katastroofi-põnevusmärul enneolematust tornaadost, mis paiskab lennukid taevast alla ja muudab linna hetkega rusudeks. Samal ajal kui enamik inimesi püüab oma elu päästa ja otsib meeleheitlikult varju, otsustab grupp "tormipüüdjaid" tungida otse tornaado südamesse... Vapustavate eriefektidega hittfilm toob ekraanile looduse kõige äärmuslikuma külje.

03:24 Rooli võim (H2021/E14) *

Rooli võim on iganädalane vanim Eesti liiklussaade. Algav hooaeg on järgekorras juba 24. ning 11. detsembril eetris olev saade kannab järjekorranumbrit 1000! Arvestades seda, et saatejuht Raivo Rimm on olnud eetris esimesest saatest peale, on Rooli võim Eesti vanim sama saatejuhiga saate. Saade keskendub uute automarkide esitlusele, uutele autokaupadele ja kuu ülevaatele müüduimatest autodest. Kaassaatejuhid on Kairi Rondo ja tuntud laulja Silver Laas.

03:54 Krimi *

Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.

04:22 Armastuse saar (H1/E11)

Cass saab aru, et on Joshist sisse võetud. Justin ja Josh lähevad tüdrukutega topeltkohtingule. Saabub uus saarlane Mac, kes läheb kolme poisiga kiirkohtingule.

05:22 Postimees.ee
05:35 Kodus ja võõrsil (H33/E7540)

Ryder ei suuda välja mõelda, kuidas teatada Chloele vallandamisest suhet rikkumata. Roo püüab teada saada, miks Deani mõtted surfivõistluse juures ei ole. Leah püüab maniakaalselt kokku panna pilti Susie tõelise olemuse kohta.

06:40 Doktor imetegija (H2/E130) *

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

07:35 Gilmore'i tüdrukud (H3/E5) *

Lorelai teeb silma atraktiivsele Peyton Sandersile, kellega ta ema korraldatud oksjonil kohtus. Nende esimene kohting läheb aia taha ja Lorelai püüab järgmist vältida, kuid ema ja isa on veendunud, et Sandersile ära öeldes kahjustab Lorelai nende ühiskondlikku positsiooni. Roryl on sekeldusi naabri vihmutisüsteemiga.

08:30 Kodus ja võõrsil (H33/E7539) *

Ryder ja Chloe ei suuda üksteisest käsi eemal hoida. Mac aga tahab Chloe vallandada. Mac ise ei suuda endiselt abi vastu võtta ega mõtteid Arilt eemale saada. Surfivõistluse korraldamine osutub üha keerulisemaks, aga vähemalt tunneb Dean rõõmu korras pereelust.

09:00 Top Shop
09:15 Südamearst (H4/E8) *

Tara peolembesus tekitab talle probleeme ning ajab Hugh ta oma sünnipäeval allakäiguspiraalile. Meryl uurib Whyhope’i aruandeid.

10:15 Põrgulikud köögid

Gordon Ramsey külastab gurmeerestorani, millel tema meelest pole gurmeetoiduga mingit pistmist. Omanikul Lelal pole ärijuhtimisest aimugi ja teda ähvardab pankrot. Köögis töötab noor ja ülbe kokk Ricky, teenindajad varastavad firma tagant ja restorani taasavamine paneb nõrgemad pinge all murduma. Kas siin annab üldse midagi päästa?

11:15 Poissmees paradiisis (H1/E3)

Keira saab kohtingukaardi, kuid tema kaaslasel jätkub silmi kellegi teise jaoks. Uustulnukad Ali ja Jarrod saavad palju tähelepanu. Sel nädalal on võim poiste käes ja üks neiu peab lahkuma.

12:35 Poissmees paradiisis (H1/E4)

Jake ja Megan naasevad pärast pimekohtingut paradiisi ja Jake varjab Florence'i eest oma salasuudlust. Jarrod peab otsustama, kelle viib kohtingule. Mack paneb Alile silma peale ja annab talle roosi.

14:00 Armastuse saar (H5/E24) *

Ees on ootamas taas üks armastust täis suvi. Caroline Flack tervitab uut koosseisu saates osalejaid.

15:05 Dr House (H3/E7)

Dr House äratab 10 aastat koomas olnud isa, kes on raskelt haige poja ainus sugulane. Poja elu päästmiseks on dr House’i tiimil vaja andmeid perekonna pärilike haiguste kohta.

16:05 Dr House (H3/E8)

Noor mees, kes peab kasvatama oma õdesid-vendi, peab langetama valiku, mis kas päästab ta elu või hävitab perekonna. Tritter survestab Wilsonit, et too tunnistaks, et teab tõde House’i valuvaigiste kasutamise kohta.

17:05 Doktor imetegija (H2/E131)

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

18:05 Gilmore'i tüdrukud (H3/E6)

Christopher kutsub Rory oma raseda tüdruksõbra Sherry peole ning ka Lorelai on sunnitud kaasa minema. Ta saab kogemata Christopheri kohta teada rohkem, kui ta soovinuks. Luke uurib Jessilt, kust ta auto ostmiseks raha sai ning avastab, et Jessil on üllatav lisatöö.

19:00 Kodus ja võõrsil (H33/E7540)

Ryder ei suuda välja mõelda, kuidas teatada Chloele vallandamisest suhet rikkumata. Roo püüab teada saada, miks Deani mõtted surfivõistluse juures ei ole. Leah püüab maniakaalselt kokku panna pilti Susie tõelise olemuse kohta.

19:30 Sõbrad (H6/E16)

Fantaasiamaailm jätkub. Carol ja Ross otsustavad abielu turgutamiseks kellegi kolmanda voodisse kutsuda. Chandler ja Monica satuvad siiski kokku...

20:00 Armastuse saar (H5/E25)

Musid mopsuvad ja saladused paljastuvad, kui uued vallalised ennast majja sisse seavad.

21:00 Südamearst (H4/E9)

Meryli surmalähedane kogemus paneb Hugh lunastust otsima ning lööb Penny jaoks asjad klaariks.

22:05 Vallaline kaunitar (H15/E6)

Hannah’l on poiste tülitsemisest kõrini ja ta hakkab kahtlema, kas ta üldse suudab sel viisil armastust leida. Ta räägib Chris Harrisoniga kõige probleemsematest poistest ja samas meenutataks ka helgeid hetki. Kas Hannah suudab vaimselt tagasi reele saada ja armastuseotsingut jätkata?

23:55 Alasti ahvatlus (H1/E7)

Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

00:25 Sõbrad (H6/E16) *

Fantaasiamaailm jätkub. Carol ja Ross otsustavad abielu turgutamiseks kellegi kolmanda voodisse kutsuda. Chandler ja Monica satuvad siiski kokku...

00:55 Seks saatis mu EMOsse (H1/E21)

Tõestisündinud lood seksiäpardustest, mille tagajärjel on inimesed vajanud kiirabi. Murtud peenised, veidratest kohtadest leitud valed esemed ja kinnijäänud sõrmed on vaid osa muredest, millega nurjatud paarikesed on pidanud rinda pistma.

01:40 Seks saatis mu EMOsse (H1/E22)

Tõestisündinud lood seksiäpardustest, mille tagajärjel on inimesed vajanud kiirabi. Murtud peenised, veidratest kohtadest leitud valed esemed ja kinnijäänud sõrmed on vaid osa muredest, millega nurjatud paarikesed on pidanud rinda pistma.

02:25 Seks saatis mu EMOsse (H1/E23)

Tõestisündinud lood seksiäpardustest, mille tagajärjel on inimesed vajanud kiirabi. Spontaanne heinas püherdamine seab ühe naise tuleviku ohtu. Maa-alune seiklus muutub ohtlikuks, kui valguspulk kaob ja üks üliõpilane peab oma harrastused üle vaatama.

03:10 Postimees.ee
06:55 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

07:55 Tallinna uudised (H2021/E207) *
08:10 Komissar Rex *

Viinis tegutseb fotograaf, kes meelitab naisi fotomodelli karjääriga. Salapärasel kombel jäävad noored naised pärast pildistamisseanssi kadunuks, kuni Rex ja Brandtner asjasse sekkuvad. Sünge fotonäitus juhatab uurijad kahtlusaluseni, kuid mehe süü tõestamiseks läheb vaja taaskord Rexi abi.

09:10 Leegipüüdjad: Suveolümpia (E4)
09:45 Leegipüüdjad: Suveolümpia (E5)
10:20 Eradetektiiv Magnum (H3/E11) *

Magnum aitab Clevelandist pärit baaridaami, kes soovib oma isa tuha Pearl Harboris asuvale laevale Arizona puistada.

11:25 Eradetektiiv Magnum (H3/E12) *

Arsti, keda Magnum tundis Vietnami sõja ajal, süüdistatakse kolme patsiendi mõrvas.

12:25 Kuulikindel (H2/E1) *

Juhuslik leid sunnib Bishopi ja Pike’i põranda alla tegutsema. Nende ülesandeks on infiltreeruda kurikuulsasse rahvusvahelisse kriminaalsesse rühmitusse.

13:30 Komissar Rex

Rex ja Alex asuvad uurima pangaröövi, mille asjaolud tekitavad kahtlust. Pärast röövimist saavad mitmed pangatöötajad õnnetult surma, kuid kõige tähtsamat laipa ei õnnestu leida. Rex peab läbi tegema meeletu kihutamise bussi katusel, enne kui uurimine lahenduse leiab.

14:30 Tundmatu * (Unknown) FILM

Põnevusfilm doktor Harrisest, kes ärkab pärast autoavariid Berliinis koomast ja avastab, et ta abikaasa ei tunne teda enam ära. Harris mõistab, et keegi teine on omastanud tema identiteedi. Ootamatu liitlase abiga sööstab ta pea ees surmavate saladuste keerisesse, mis paneb teda kahtlema omaenda mõistuses, identiteedis ja selles, kui kaugele ta on valmis tõe paljastamiseks minema...

16:40 Eradetektiiv Magnum (H3/E13)

Magnum pärib 50 miljonit dollarit kunagiselt kliendilt, kes hukkus lennuõnnetuses.

17:40 Eradetektiiv Magnum (H3/E14)

Jaapani samurai toob Robin Mastersi ostetud antiiktaldriku Hawaiile. Samuraid rünnatakse, taldrik varastatakse ning Robin tahab, et TM selle üles otsiks.

18:45 Otse! Tallinna uudised (H2021/E208)
19:00 Kuulikindel (H2/E2)

Pike ja Bishop peavad üha sügavamale Markidese peresse minema ning see põhjustab tõsiseid pingeid. Tannerile hakkavad kohale jõudma narkoraha varastamise tagajärjed.

20:00 Malibu hai (Malibu Shark) FILM

Katastroofipõnevik. Kui hiidlaine ujutab Malibu üle, toob see endaga kaasa ka eelajalooliste ja verejanuliste ürghaide parve, kes ellujääjate ridasid veelgi väiksemaks tahavad tõmmata...

21:55 Narcos: Mehhiko (H2/E8)

Mehhiko ametivõimud, FBI ja Felix otsivad kõik Acostat taga pärast seda, kui temaga ilmus ajalehes intervjuu. Presidendivalimised algavad.

23:05 1000 viisi suremiseks (H3/E9)

Müügimees müüb kõik maha. Kokaiinisõltlast veetakse ninapidi. Võltspreester näeb lõpuks valgust. Piilurile näidatakse koht kätte. Rulataja lendab näoli. Ärimaailma hiid põrub.Tobuke kaob metsa.

23:35 1000 viisi suremiseks (H3/E10)

Surm 1970. aastatel. Kurjale diivale näidatakse koht kätte. Mahlapressija litsutakse laiaks. Madu ahvatleb kuulsustesebijat. Tüüfusehaige Mary leiab oma otsa. Rattur kukub kokku.

00:05 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

01:05 Narcos: Mehhiko (H2/E8) *

Mehhiko ametivõimud, FBI ja Felix otsivad kõik Acostat taga pärast seda, kui temaga ilmus ajalehes intervjuu. Presidendivalimised algavad.

02:05 Leegipüüdjad: Suveolümpia (E4) *
02:30 Leegipüüdjad: Suveolümpia (E5) *
02:55 Postimees.ee