Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Kolmapäev, 08.12.2021

06:00 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

07:00 Vana silla saladus (H6/E1271) *

Camila üritab uue eluga kohaneda. Raimundo ei suuda ebaõiglust pealt vaadata. Severo kihlumine häirib Franciscat.

08:00 Mägidoktor (H10/E6) *

Martin valmistub uueks eluks, sõlmib Annega rahu ja kolib korterisse elama. Doktor Gruberi patsiendiks saab kuuekuue beebi, kelle kõrge palavik ei taha kuidagi langeda. Martin kahtlustab pärilikku haigust. Lilli ei suuda praksise ja talu vahel valida ning rabab mõlemal rindel. Rike tahab Martiniga rohkem koos aega veeta. Kahnweiler muretseb Vera pärast, kes sõitis sõbranna juurde ega anna endast teada.

09:00 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

10:00 Viimane võmm (H1/E12) *

Õpetaja Julia mõrvatakse kaisu-teraapia tunnis. Kui selgub, et keegi oli tema nohurohtu kanget narkootilist ainet lisanud, seisavad uurijad Kotkas ja Prikk silmitsi täiesti uut tüüpi juurdlusega. Esimesed jäljed viivad ohvri õpilase Jan-Eriku juurde, kes oli internetis Julia kohta vihkamist ja laimu levitanud. Teiste kahtlusaluste seas äratavad tähelepanu Julia kolleeg, kellega tal võis suhe olla ja tema mees, keda võis ajendada kontrollimatu armukadedus.

11:00 Doktor Murphy (H2/E13)

Shaun, Morgan ja Lim ravivad autistist naist, kellel on keeruline suhe oma korterikaaslasega. Lea ja Shaun kompavad endiselt sõpruse ja korterikaaslaseks olemise piire.

12:00 Päriselu lood: Eestlaste uskumatud elud Soomes

Kas elu põhjanaabrite juures on tõepoolest nii idülliline kui paistab? Vaatame sõna otseses mõttes Soome eestlaste rahakoti sisse. Kohtume mehega, kes teenib 2500 eurot kuus kätte, kuid on otsustanud oma autos elada. Proovime järele, kui mugav selline elu on! Farmis töötav noormees esitab meile keset karjamaad räpiloo eestlaste elust Soomes ja noor ema tunnistab, kuidas kõige hullemad tööd antakse Soomes just eestlastele. Käime külas mehel, kes sattus loodetud hea elu asemel põhjanaabrite juures hoopis aastateks tänavatele. Kunagisel kodutul on kaasmaalastele rääkida lugusid, mida on raske ette kujutada. Küll aga ei jää rääkimata ka eestlaste edulood. Lihtsast ehitustööst alustanud Eesti noormees on tänaseks püsti pannud korraliku ettevõtte. Noormees võtab meid vastu ei kusagil mujal, kui maa all. Saate autor Heelia Sillamaa.

13:00 Roaldi retked Eestis (H3/E11) *

Kogelus on kõnehäire, mis tekib inimese tahtest sõltumata ning mida sa ise üldjuhul kontrollida ei suuda. Kogu maailma rahvastikust pidavat kogelema suisa 1 protsent ehk umbes 78 miljonit inimest! Roald Johannsoni südamlik reportaaž kõnetakistusega Eesti inimestest, kelle jaoks ladus ja voolav kõne ei ole nii iseenesestmõistetav, kui enamikule teistele.

14:00 Pilvede all (H11/E156)

Mari usaldab Sandrale oma suurima saladuse. Tuuli korraldab Urmase auks piduliku õhtusöögi. Erik ei lase Andrest Liisa juurde. Reet teeb Piretile ootamatu ettepaneku. Kertu ja Andres saavad teada, mida Erik on korraldanud. Piretil on Urmasele etteheiteid.

14:55 Otse! Postimehe uudised
15:00 Vana silla saladus (H6/E1272)

Emilia pakub Rafaelale tööd. Francisca külastab Camilat. Sol muretseb Lucase pärast.

15:55 Otse! Postimehe uudised
16:00 Keelatud vili (H3/E209)

Yildiz ütleb Nadirile ära. Haavunud Nadir ähvardab Enderit ja nõuab, et ta Yildizi ümber veenaks. Ender teeb kõik, et Halit Leylas kahtlema hakkaks. Yildiz saab õunapüree tootmiseks pakkumise.

16:55 Otse! Postimehe uudised
17:00 Mägidoktor (H10/E7)

Doktor Gruber püüab aidata patsienti, kel on pidevad peavalud ja surevad käed. Pärast diagnoosi selgub, et patsiendile tuleb teha riskantne operatsioon. Hans on armukade, kuna Susannel on uus austaja. Martin ei tea, kuidas Rike ja tema pojaga koos olles hakkama saada ning otsustab suhte lõpetada. Rike poeg kaob seepeale jäljetult. Martin äheb teda otsima, mille käigus juhtub ootamatu õnnetus.

17:55 Otse! Postimehe uudised
18:00 Viimane võmm (H1/E13)

Tippkokk Heiki leitakse restorani söögisaalist mõrvatuna. Uurijad Kotkas ja Prikk peavad lahti harutama ohtliku suhetepuntra, mille üheks osaliseks näib olevat restorani endine peakokk Sofi. Kuid juurdlus võtab ootamatu pöörde ja sündmustesse sekkub Eesti kuulsaim toidukriitik Volmer Tross.

19:00 Otse! Reporter

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

20:00 Marilyn Kerro elamise kunst (H1/E11)

Naabreid valida ei saa, küll aga on meie endi teha, millised on suhted naabritega. Või kas ikka on? Marilyn räägib sellest, miks naabrite vahel suhted sageli ei toimi, miks tekivad konfliktid ja kuidas neid vältida. Oma kogemustega sekundeerib psühholoog Helle Niit. Lisaks külastab Marilyn kortermaja Lasnamäel, kus naabrite konflikt viis tapmiseni, kui pensionär Mati tulistas surnuks noore ema Polina, naise väikeste laste silme all... Kas kuri saab teenitud karistuse ja mis saab Matist edasi, küsib Marilyn ka kaartidelt.

21:00 Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

21:30 Estonia - teekond teadmatusse (E1)

Uus 3-osaline dokumentaalsari jälgib värskeimat ekspeditsiooni parvlaeva Estonia hukupaika. Uurimist juhib endine riigiprokurör Margus Kurm. Tuukrite ja allveerobotite abiga püüab meeskond vrakilt välja meelitada rohkem vastuseid kui keegi kunagi varem. Läänemere suurim rahuaegne merekatastroof ja selle ametlik selgitus ei anna tänaseni rahu paljudele, kes kaotasid oma lähedased. Nad loodavad, et uus kogutud info aitab mereõnnetuste ekspertidel teha selgeks, milline täpselt oli see sündmusteahel, mis viis Estonia koos 852 inimesega 1994. aastal merepõhja.

22:30 Estonia - 27 aastat vastamata küsimusi

Saatejuht Peeter Võsa tõdeb, et aastad pärast Estonia-katastroofi on endaga toonud pigem küsimusi kui vastuseid. Kas pääsemine oli võitluse lõpp või alles algus?

23:30 Lucifer (H3/E14)

Chloe ja Lucifer uurivad juveelivarga röövi ning satuvad ootamatu kahtlusaluse otsa. Charlotte pahandab Lindat oma palvega.

00:30 Nukumaja: Kadunud naine (H2/E2)

Kristina on endiselt kadunud. Virve on segaduses, kas uskuda Danieli või usaldada Tarmot – Virve arvates ei saa Daniel olla oma naise kadumise ja oletatava mõrvaga seotud, samas äratab mees ka kahtlust. Probleemid Tarmo kodus kuhjuvad – Eva nõudmised ja kahtlused kipuvad teda lämmatama. Joel satub oma kahtlasi äriasju ajades võõras linnajaos kokku tütar Kerstiniga, kes ajab seal veel kahtlasemaid asju. Virve pettub oma tütres valusalt.

01:29 Seks saatis mu pokri (H1/E2)

Paarike harrastab veidraid ja piiripealseid rollimänge. Kui ta naise sõbrapäeval pantvangiks võtab, kutsutakse politsei. Koomik saab rohkemast osa, kui oskas arvata, kui üürib oma stuudio seksiorgiateks.

01:59 Dr House (H7/E19)

Masters seisab meditsiiniõpilase viimasel päeval karjäärilahkteel ega suuda otsustada, kas hakata kirurgiks või liituda House’i tiimiga. Haiglasse saabub 16-aastane, kes kukkus enne ümbermaailmareisi kokku.

02:48 Armastuse saar (H1/E12)

Cassidy tunneb end ebakindlalt. Saarlased korraldavad grilliõhtu. Erin ajab Edeni armukadedaks. Õhtul toimub paariliste valimine ja üks inimene lahkub.

03:52 Armastuse saar (H1/E13)

Cassidy on Joshi üle elevil. Josh ja Eden mängivad armugurusid. Villasse saabub uus pilkupüüdev noormees ja õhtul peetakse tervituspidu.

04:54 Postimees.ee
05:35 Kodus ja võõrsil (H33/E7541)

Chloe on Ryderi peale maruvihane, et ta ei öelnud, et Mac ta vallandada kavatseb. Mac ise käitub kõigiga nõmedalt ja keeldub kedagi lähedale laskmast. Justin püüab iga hinnaga Leah’ mõtteid Susiest eemale saada.

06:00 Doktor imetegija (H2/E131) *

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

07:00 Gilmore'i tüdrukud (H3/E6) *

Christopher kutsub Rory oma raseda tüdruksõbra Sherry peole ning ka Lorelai on sunnitud kaasa minema. Ta saab kogemata Christopheri kohta teada rohkem, kui ta soovinuks. Luke uurib Jessilt, kust ta auto ostmiseks raha sai ning avastab, et Jessil on üllatav lisatöö.

07:55 Kodus ja võõrsil (H33/E7540) *

Ryder ei suuda välja mõelda, kuidas teatada Chloele vallandamisest suhet rikkumata. Roo püüab teada saada, miks Deani mõtted surfivõistluse juures ei ole. Leah püüab maniakaalselt kokku panna pilti Susie tõelise olemuse kohta.

08:25 Top Shop
08:40 Südamearst (H4/E9) *

Meryli surmalähedane kogemus paneb Hugh lunastust otsima ning lööb Penny jaoks asjad klaariks.

09:45 Põrgulikud köögid

Gordon Ramsey kohtub peakokk Sebastianiga, kes avas oma restorani küll paari aasta eest ent pole sinna ikka veel kliente suutnud meelitada. Gordon avastab õudusega, et Sebastian teeb pitsasid külmutatud toorainetest. Loomulikult ei taha uhke kokk kriitikat kuulda võtta ja viskab Gordoni oma restoranist välja...

10:45 Poissmees paradiisis (H1/E5)

Jarrod on oma tähelepanu pööranud Keirale, kuid peab tüdruku soosingu nimel kõvasti tööd tegema. Mack on Alist sisse võetud, aga ka Michael tahaks Aliga aega veeta. Lisaks tabab paradiisi Ameerika invasioon - Grant ja Daniel Ameerika "Poissmehest" külvavad Austraalia poiste seas kaost.

12:30 Poissmees paradiisis (H1/E6)

Seekord on paradiisis uus saabuja, üks piinlik kohting ja mitu tekkivat armukolmnurka. Rivaalitsemine austraallaste ja ameeriklaste vahel kasvab. Võim on tüdrukute käes ja kolm meest lähevad koju. Aga mitte ilma võitluseta.

14:05 Armastuse saar (H5/E25) *

Musid mopsuvad ja saladused paljastuvad, kui uued vallalised ennast majja sisse seavad.

15:05 Dr House (H3/E9)

House läheb kohtusse noore patsiendi vanemate vastu, et nood laseks oma last ravida. Triffer pakub Foremanile kokkulepet, kui too räägib suu puhtaks House’i ravimikasutuse kohta.

16:05 Dr House (H3/E10)

Olles Wilsoni peale vihane, et ta Tritteriga käed lõi, võtab House uurida ja ravida seletamatu haiguse, mis ähvardab ühte omapärast naist tappa.

17:05 Doktor imetegija (H2/E132)

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

18:05 Gilmore'i tüdrukud (H3/E7)

Lorelai on võtnud sihiks võita iga-aastane Stars Hollow 24-tunnine tantsumaraton ning sunnib Rory endaga tantsima. Kogu linn on tantsuhoos, aga Rory ja Jess ei suuda lõpetada vaidlemist ning ka Deanile ei jää see märkamata.

19:00 Kodus ja võõrsil (H33/E7541)

Chloe on Ryderi peale maruvihane, et ta ei öelnud, et Mac ta vallandada kavatseb. Mac ise käitub kõigiga nõmedalt ja keeldub kedagi lähedale laskmast. Justin püüab iga hinnaga Leah’ mõtteid Susiest eemale saada.

19:30 Sõbrad (H6/E17)

Chandler otsib meeleheitlikult Monicale isevalmistatud sõbrapäevakinki. Joey osaleb raha teenimiseks meditsiiniuuringul ja kui ise seal käia ei viitsi, palkab endale teisiku.

20:00 Armastuse saar (H5/E26)

Suurim paaride ümbermängimine raputab villat taladeni. Curtis ja Michael on sunnitud tähtsa otsuse langetama.

21:10 Südamearst (H4/E10)

Penny otsustab Whyhope’ist igaveseks lahkuda ning Hugh teeb saatusliku otsuse. Hayley unistuste töö osutub õudusunenäoks. Meryl leiab ootamatu meetodi, kuidas end pere ja sõprade silmis lunastada.

22:10 Vallaline kaunitar (H15/E7)

Möödunud nädala draamadest väsinud Hannah viib üheksa meest Riiga. Esimesele kohtingule valitud kosilane osutub naastes liiga jutukaks. Viimasel kohtingul tutvutakse Läti saunarituaalidega.

00:00 Alasti ahvatlus (H1/E8)

Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

00:30 Sõbrad (H6/E17) *

Chandler otsib meeleheitlikult Monicale isevalmistatud sõbrapäevakinki. Joey osaleb raha teenimiseks meditsiiniuuringul ja kui ise seal käia ei viitsi, palkab endale teisiku.

01:00 Seks saatis mu EMOsse (H1/E24)

Tõestisündinud lood seksiäpardustest, mille tagajärjel on inimesed vajanud kiirabi. Must pesu saab uue tähenduse, kui iganädalase rituaali ajal juhtub õnnetus. Naine üllatab oma meest töö juures õhtusöögiga ja ootamatu käiguga EMO-sse ja kaks noort arsti püüavad patsienti omapärasel moel päästa.

01:45 Seks saatis mu EMOsse (H1/E25)

Tõestisündinud lood seksiäpardustest, mille tagajärjel on inimesed vajanud kiirabi. Kaks töökaaslast muudavad töökoha mänguplatsiks, aga peagi viib tee haiglasse. Peigmees üllatab pruuti, aga jääb ise haavu lakkuma ja üks EMO arst soovib, et tal oleks võlukepp.

02:30 Seks saatis mu EMOsse (H1/E26)

Tõestisündinud lood seksiäpardustest, mille tagajärjel on inimesed vajanud kiirabi. Zombi maailmalõpu-fantaasia muutub õudusunenäoks, koduperenaise kodune spaa osutub ohtlikuks ja piloot ei leia lahendust oma tervisehädale.

03:15 Postimees.ee
07:10 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

08:10 Tallinna uudised (H2021/E208) *
08:25 Komissar Rex *

Rex ja Alex asuvad uurima pangaröövi, mille asjaolud tekitavad kahtlust. Pärast röövimist saavad mitmed pangatöötajad õnnetult surma, kuid kõige tähtsamat laipa ei õnnestu leida. Rex peab läbi tegema meeletu kihutamise bussi katusel, enne kui uurimine lahenduse leiab.

09:25 Leegipüüdjad: Taliolümpia (E1)

Noored, pealtvaatajad ja sportlased avavad olümpiamängude korraldajamaaks olemise kogemust ja selle pärandi mõju.

10:00 Leegipüüdjad: Taliolümpia (E2)

Noored, pealtvaatajad ja sportlased avavad olümpiamängude korraldajamaaks olemise kogemust ja selle pärandi mõju.

10:35 Eradetektiiv Magnum (H3/E13) *

Magnum pärib 50 miljonit dollarit kunagiselt kliendilt, kes hukkus lennuõnnetuses.

11:40 Eradetektiiv Magnum (H3/E14) *

Jaapani samurai toob Robin Mastersi ostetud antiiktaldriku Hawaiile. Samuraid rünnatakse, taldrik varastatakse ning Robin tahab, et TM selle üles otsiks.

12:45 Kuulikindel (H2/E2) *

Pike ja Bishop peavad üha sügavamale Markidese peresse minema ning see põhjustab tõsiseid pingeid. Tannerile hakkavad kohale jõudma narkoraha varastamise tagajärjed.

13:45 Komissar Rex

Kui Brandtneri meeskond hakkab uurima põlema süüdatud laiba juhtumit, teatatakse kolme lapse kadumisest. Esialgu ei näi asjadel olevat seost, kuid peagi ilmneb, et tulekahjust teatasid samad noored. Kui selgub, et psühhopaadist mõrtsukas on ühe lapse kinni võtnud, läheb tüdruku päästmiseks vaja nutika Rexi abi.

14:45 Malibu hai * (Malibu Shark) FILM

Katastroofipõnevik. Kui hiidlaine ujutab Malibu üle, toob see endaga kaasa ka eelajalooliste ja verejanuliste ürghaide parve, kes ellujääjate ridasid veelgi väiksemaks tahavad tõmmata...

16:40 Eradetektiiv Magnum (H3/E15)

TC ja Magnum saavad kumbki korvpallimeeskonna, keda juhendada. TM meeskonnaga liitub kummalise taustaga tüdruk.

17:40 Eradetektiiv Magnum (H3/E16)

Robin Mastersi keskkooliaegne inglise keele õpetaja peatub nende juures, et kirjutada raamatut lindudest.

18:45 Otse! Tallinna uudised (H2021/E209)
19:00 Kuulikindel (H2/E3)

Kadunud tüdruku otsingud viivad Bishopi ja Pike’i Amsterdami, kus nad peavad ohjad enda kätte haarama, et Markideste valgustkartvatest operatsioonidest eluga välja tulla.

20:00 Mark Felt (Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House) FILM

Selle 2017. a Ameerika biograafilise poliitilise põnevusfilmi käsikirja autor ja lavastaja on Peter Landesman ning see põhineb FBI agendi Mark Felti 2006. avaldatud autobiograafial. Film räägib sellest, kuidas Feltist sai reporterite Bob Woodwardi ja Carl Bernsteini anonüümne allikas koodnimega Sügav Kõri ja kuidas tema abiga tehtud avastused viisid Watergate’i skandaalini, mille tagajärjel president Richard Nixon tagasi astus.

22:05 Narcos: Mehhiko (H2/E9)

Felix panustab kogu oma kartelli tuleviku 70-tonnisele kokaiinisaadetisele. Walt koos DEAga valmistub impeeriumi ninameest kinni võtma.

23:05 1000 viisi suremiseks (H3/E11)

Madaldatud auto satub avariisse. Nunchakud nõuavad ohvri. Ülbikule näidatakse ust. Spioon peab surma üle kavaldama. Bikiinides neiu neelab vale asja. Džoki lendab hobuselt. Täiskasvanud kloun leiab oma õnnetu otsa.

23:35 1000 viisi suremiseks (H3/E12)

Jaapani rokkar sureb laval. Vangi põgenemiskatse läheb luhta. Seksimaias toakaaslast tabab kättemaks. Tühine tantsija peab nii mõndagi alla neelama. Terroristid löövad araks. Mormooni mütsi tabab tagasilöök. Pikk mees leiab oma õnnetu otsa keskaegsel Inglismaal.

00:05 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

01:05 Narcos: Mehhiko (H2/E9) *

Felix panustab kogu oma kartelli tuleviku 70-tonnisele kokaiinisaadetisele. Walt koos DEAga valmistub impeeriumi ninameest kinni võtma.

01:55 Leegipüüdjad: Taliolümpia (E1) *

Noored, pealtvaatajad ja sportlased avavad olümpiamängude korraldajamaaks olemise kogemust ja selle pärandi mõju.

02:20 Leegipüüdjad: Taliolümpia (E2) *

Noored, pealtvaatajad ja sportlased avavad olümpiamängude korraldajamaaks olemise kogemust ja selle pärandi mõju.

02:45 Postimees.ee