Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Neljapäev, 09.12.2021

06:00 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

07:00 Vana silla saladus (H6/E1272) *

Emilia pakub Rafaelale tööd. Francisca külastab Camilat. Sol muretseb Lucase pärast.

08:00 Mägidoktor (H10/E7) *

Doktor Gruber püüab aidata patsienti, kel on pidevad peavalud ja surevad käed. Pärast diagnoosi selgub, et patsiendile tuleb teha riskantne operatsioon. Hans on armukade, kuna Susannel on uus austaja. Martin ei tea, kuidas Rike ja tema pojaga koos olles hakkama saada ning otsustab suhte lõpetada. Rike poeg kaob seepeale jäljetult. Martin äheb teda otsima, mille käigus juhtub ootamatu õnnetus.

09:00 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

09:30 Robert Rooli põrsapõli

Populaarse saatejuhi Robert Rooli lapsepõlv oli täis seiklusi ja äpardusi. Muuhulgas saame teada pisikese Robi armastusest lahtise tule vastu, mis viis ka ohtlike olukordadeni. Muuhulgas selgub, mil moel õppis noor mees piinlikusega võitlema.

10:00 Viimane võmm (H1/E13) *

Tippkokk Heiki leitakse restorani söögisaalist mõrvatuna. Uurijad Kotkas ja Prikk peavad lahti harutama ohtliku suhetepuntra, mille üheks osaliseks näib olevat restorani endine peakokk Sofi. Kuid juurdlus võtab ootamatu pöörde ja sündmustesse sekkub Eesti kuulsaim toidukriitik Volmer Tross.

11:00 Doktor Murphy (H2/E14)

Dr Andrews üritab veenda leinavat perekonda annetama oma teismelise tütre nägu teisele tüdrukule, kelle nägu on õnnetuses kohutavalt moonutatud. Shaun ja dr Glassman proovivad marihuaanat.

12:00 Päriselu lood: Karvased või tuunitud naised?

Milline näeb välja Eesti naise jalg, kes on raseerimisest täielikult loobunud? Milline näeb välja aga meigitud jalg? Sukeldume üheskoos saatejuht Heelia Sillamaaga Eesti naiste ilumaailma ja uurime kohalikelt kuulsustelt, miks nad iluoppidel käimist ei varja, kas tugev meik on petmine või kunst ning kuidas poseerida alasti näiteks kalaga? Mida arvavad oma laste alasti piltidest või oppidest aga kuulsuste vanemad ise? Meeste sõnul on loomulikud naised kõige ilusamad! Mis juhtub aga siis, kui Heelia lisab sotsiaalmeediasse ühel päeval pildi Eesti parima jumestuskunstniku tehtud meigiga ja teisel päeval ilma meigita pildi? Kas esimesel kohtingul naise ujulasse viimisest piisab, et paljastada tema tegelik nägu? Kumb jääb peale, kas loomulik või kunstlik ilu?

13:00 Marilyn Kerro elamise kunst (H1/E11) *

Naabreid valida ei saa, küll aga on meie endi teha, millised on suhted naabritega. Või kas ikka on? Marilyn räägib sellest, miks naabrite vahel suhted sageli ei toimi, miks tekivad konfliktid ja kuidas neid vältida. Oma kogemustega sekundeerib psühholoog Helle Niit. Lisaks külastab Marilyn kortermaja Lasnamäel, kus naabrite konflikt viis tapmiseni, kui pensionär Mati tulistas surnuks noore ema Polina, naise väikeste laste silme all... Kas kuri saab teenitud karistuse ja mis saab Matist edasi, küsib Marilyn ka kaartidelt.

14:00 Pilvede all (H11/E157)

Sirje korraldab uhket kihluspidu, kuid mitte kõik ei rõõmusta selle sündmuse üle. Tuuli ja Urmase pidevad kohtumised panevad muretsema nii Kertu kui Pireti. Andres läheb merele ja Erik kavandab juba uut kurikavalat plaani. Mari kohtub Gunnariga.

14:55 Otse! Postimehe uudised
15:00 Vana silla saladus (H6/E1273)

Mauricio kaitseb Fe huvisid. Lucas tunnistab Solile tõtt. Alfonsol on Emiliale üllatus.

15:55 Otse! Postimehe uudised
16:00 Keelatud vili (H3/E210)

Halit jätab Leyla maha. Sahika näeb, et Leylast pole talle enam mingit kasu ega anna talle lootust Halitiga taas kokkusaamiseks. Yildizile tulnud uus pakkumine teeb naise pururikkaks.

16:55 Otse! Postimehe uudised
17:00 Mägidoktor (H10/E8)

Doktor Gruber püüab aidata patsienti, kel on pidevad peavalud ja surevad käed. Pärast diagnoosi selgub, et patsiendile tuleb teha riskantne operatsioon. Hans on armukade, kuna Susannel on uus austaja. Martin ei tea, kuidas Rike ja tema pojaga koos olles hakkama saada ning otsustab suhte lõpetada. Rike poeg kaob seepeale jäljetult. Martin äheb teda otsima, mille käigus juhtub ootamatu õnnetus.

17:55 Otse! Postimehe uudised
18:00 Viimane võmm (H2/E1)

Lahendamist ootab viikingite stiilis teemapargis toimunud mõrv. Ebatavaline on see, et ohvrit on tulistatud väga kauge vahemaa tagant. Juurdlus toob päevavalgele keerulised armusuhted, ahnuse ja tülid kinnisvara teemadel. Kahtlusaluste ring osutub vägagi kirjuks ja rohkearvuliseks...

19:00 Otse! Reporter

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

20:00 Südamesoov (H1/E13)

Saatejuht Keili Sükijainen vaatab tagasi esimesele Südamesoovi hooajale ning külastab ekraanilt tuttavaks saanud ja vaatajatele südamesse pugenud inimesi. Saame teada, kas Gabriel toimetab endiselt saja kassiga, kuidas läheb Krootuse suurperel, millised on Marki edusammud arvutiga ning mitu peatükki on Pille vahepeal oma raamatusse kirjutanud.

21:00 Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

22:00 Kiired ja ilusad Gruusias (E10)

Kiirete ja Ilusate Gruusia rännud jõuavad lõpule. Seiklusliku reisi lõppakordiks otsustavad Sepo Seeman, Ago Anderson, Tanel Padar ja Ott Sepp korraldada veel ühe peo gruusia roogadega, mille plaanivad nad seekord ise valmistada. Igaks juhuks palutakse appi ka grusiinist kokk ning peolauda tulemust hindama kutsutakse Gruusia suursaadik Eestis.

23:00 Kuum jälg: Kus on su vend?

Politseipatrull saab varahommikul väljakutse ühe Tartumaa talu juurde ja oma jahmatuseks leiab veel tossavast lõkkest poolpõlenud inimese jäänused. Kõik talus olnud noored inimesed võetakse vahi alla ning hakkab kooruma kuriteoni viinud traagiline armastuskolmnurga lugu.

00:00 Näen vaid sind (All I See Is You) FILM

Psühholoogiline draama noorest Ginast, kes elab oma abikaasa Jamesiga Bangkokis. Tema muidu head elu varjutab aastatetagune õnnetus, mille tagajärjel ta nägemise kaotas. Kui ühel päeval avaneb võimalus elumuutvaks operatsiooniks, toob see välja nende suhtesse kogunenud pinged. Kas taasleitud vabadus suudab Gina õnnelikuks teha?

02:05 Dr House (H7/E20)

Arlene Cuddy naaseb ning House'i ja Cuddy töökohad on ohus, kui Arlene üritab haigla vastu hagi esitada. House oma tiimiga ravib värsket lotovõitjat, kes on vana pruudiga uuesti koos ning Kolmteist arvab, et pruut noolib ainult mehe varandust.

02:55 Armastuse saar (H1/E14)

Uus poiss Dom on maja kihama pannud. Cassidy arust on mees just see, keda tema oodanud on, mis tähendab, et Josh jääb pika ninaga. Jaxon ja Mac jätkavad sõpradena. Dom saab viia kaks neiut kohtingule ja valituteks on Francoise ning Cassidy. Lõpuks peab Dom endale paarilise valima.

03:55 Armastuse saar (H1/E15)

Tayla ja Grant veedavad öö peidupaigas ja teevad tulevikuplaane. Cassidy on sisse võetud Domist, kes tahab aga asja aeglasemalt võtta. Josh kutsub Maci villa vaiksesse nurgakesse pitsat sööma. Vaatajate hääletusel viimaseks jäänud poiss peab villast lahkuma.

04:55 Postimees.ee
05:35 Kodus ja võõrsil (H33/E7542)

Surfivõistlus saab hoo sisse ning Mac on sunnitud otsima abitööjõudu, kuna ta ei suuda Chloe’t ja Ryderit tagasi paluda. Chloe ja Ryder aga räägivad oma erimeelsused selgeks ning nende suhe saab tugevamaks kui kunagi varem.

06:50 Doktor imetegija (H2/E132) *

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

07:45 Gilmore'i tüdrukud (H3/E7) *

Lorelai on võtnud sihiks võita iga-aastane Stars Hollow 24-tunnine tantsumaraton ning sunnib Rory endaga tantsima. Kogu linn on tantsuhoos, aga Rory ja Jess ei suuda lõpetada vaidlemist ning ka Deanile ei jää see märkamata.

08:35 Kodus ja võõrsil (H33/E7541) *

Chloe on Ryderi peale maruvihane, et ta ei öelnud, et Mac ta vallandada kavatseb. Mac ise käitub kõigiga nõmedalt ja keeldub kedagi lähedale laskmast. Justin püüab iga hinnaga Leah’ mõtteid Susiest eemale saada.

09:05 Top Shop
09:20 Südamearst (H4/E10) *

Penny otsustab Whyhope’ist igaveseks lahkuda ning Hugh teeb saatusliku otsuse. Hayley unistuste töö osutub õudusunenäoks. Meryl leiab ootamatu meetodi, kuidas end pere ja sõprade silmis lunastada.

10:20 Põrgulikud köögid

Gordon leiab seekord eest pererestorani, mille omanike ainus oskus on tülitsemine. Buddy avas restorani, et oma kahele pojale tööd pakkuda. Poeg Jason on karismaatiline baarmen ja Brian ülbikust peakokk. Restoran on aga raskustes ja pojad tülli pööranud. Gordoni esimene töö on perekonna omavahelised suhted parandada, et siis restorani kallale asuda.

11:20 Poissmees paradiisis (H1/E7)

Elora ja Simone löövad paradiisis suhted sassi. Elora läheb kohtingule. Grant ütleb Jarrodile, et tema meelest kasutab Keira teda ära ja Keira läheb pöördesse. Laurina läheb kohtingukaardi pärast endast välja ja otsustab paradiisist lahkuda.

12:30 Poissmees paradiisis (H1/E8)

Keira ja Jarrod otsustavad taas lahku minna ja Jarrod leiab end Simone’i lohutavast embusest. Michael avaldab oma tunded Lisale, tekitades armukolmnurga. Roositseremooniat varjutavad pisarad ja petmine.

13:55 Armastuse saar (H5/E26) *

Suurim paaride ümbermängimine raputab villat taladeni. Curtis ja Michael on sunnitud tähtsa otsuse langetama.

15:05 Dr House (H3/E11)

House teeb viimase pingutuse, et vältida vanglasse sattumist. Tiim tegeleb tuletõrjuja juhtumiga, kes on valmis riskima eluga, et tema hoolega hoitud saladus ilmsiks ei tuleks.

16:05 Dr House (H3/E12)

House’i patsiendiks on Eve, keda vägistati ja kel on leitud suguhaigus. Taibates, et ei saa Eve’i heaks rohkem midagi teha, saadab House naise psühhiaatri juurde. Eve on nõus aga ainult sellega, et teda ravib dr House.

17:05 Doktor imetegija (H2/E133)

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

18:05 Gilmore'i tüdrukud (H3/E8)

Lorelai ja Rory lähevad koos Richardi ja Emilyga Yale'i ülikooli vaatama. Richard põhjustab tüli teatades, et on Roryle korraldanud kohtumise vastuvõtuosakonna juhatajaga. Luke ütleb Jessile, mida ta tema ja Rory suhetest arvab.

19:00 Kodus ja võõrsil (H33/E7542)

Surfivõistlus saab hoo sisse ning Mac on sunnitud otsima abitööjõudu, kuna ta ei suuda Chloe’t ja Ryderit tagasi paluda. Chloe ja Ryder aga räägivad oma erimeelsused selgeks ning nende suhe saab tugevamaks kui kunagi varem.

19:30 Sõbrad (H6/E18)

Ross avastab, et üks tema tudengitest peab teda seksikaks. Racheli ja Phoebe korter põleb maha ja nad peavad mujale kolima. Kes oli aga põlengus süüdi?

20:00 Armastuse saar (H5/E27)

Villa on pärast paaride ümbermängimist erinevatesse koolkondadesse jagunenud. Nii mõnigi süda saab murtud ja suhted pannakse tõeliselt proovile.

21:00 Karvased kosilased (E9)

Anna on veetlev naine ja võluv kunstihing kelle töö ning hobi on muusika ja laulmine. Tema täiuslikust elust on puudu vaid see üks ja õige. Ehk on tema tulevane kavaler hoopis karvane kosilane? Saadet juhib armastatud telenägu Hanna Martinson.

21:30 Otse! Siin Tallinn (H2021/E33)

Ajakirjanduslik vestlussaade toob televaatajateni tallinlasi puudutavad uudised, arutelud ja olulised teemad. Saatejuht on Neeme Raud.

22:30 Vallaline kaunitar (H15/E8)

Nädalal enne kodulinnade külastusi tunneb Hannah, et on aeg enda tundeid meeste vastu hakata välja näitama. Jed, Tyler ja Mike saavad erakohtingud, ülejäänud mehed peavad leppima grupikohtinguga.

00:20 Alasti ahvatlus (H1/E1)

Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal. Taanalste hooaja esimeses osas hakkab viie potentsiaalse kaaslase vahel valima 24-aastane telliseladuja Nikolaj. Mida tema naise keha juures kõige rohkem hindab ja kes jõuab viimasesse vooru?

01:00 Sõbrad (H6/E18) *

Ross avastab, et üks tema tudengitest peab teda seksikaks. Racheli ja Phoebe korter põleb maha ja nad peavad mujale kolima. Kes oli aga põlengus süüdi?

01:30 Seks saatis mu EMOsse (H1/E27)

Tõestisündinud lood seksiäpardustest, mille tagajärjel on inimesed vajanud kiirabi. Puhkusel olev paar ootab mereseiklust, aga saab hoopis midagi muud. Reiki õpetaja kasutab oma energiat seksimaratoniks, aga ta partner murdub kurnatuse käes ja akrobaat peab pärast ülepingutust pensionile jääma.

02:15 Seks saatis mu EMOsse (H1/E28)

Tõestisündinud lood seksiäpardustest, mille tagajärjel on inimesed vajanud kiirabi. Paarike hullab basseinis ja saab vigastusi, rase naine katsetab kõike, et laps juba sünniks ja isehakanud superkangelane kaotab teadvuse.

03:00 Seks saatis mu EMOsse (H1/E29)

Tõestisündinud lood seksiäpardustest, mille tagajärjel on inimesed vajanud kiirabi. Murtud peenised, veidratest kohtadest leitud valed esemed ja kinnijäänud sõrmed on vaid osa muredest, millega nurjatud paarikesed on pidanud rinda pistma.

03:40 Postimees.ee
07:05 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

08:05 Tallinna uudised (H2021/E209) *
08:20 Komissar Rex *

Kui Brandtneri meeskond hakkab uurima põlema süüdatud laiba juhtumit, teatatakse kolme lapse kadumisest. Esialgu ei näi asjadel olevat seost, kuid peagi ilmneb, et tulekahjust teatasid samad noored. Kui selgub, et psühhopaadist mõrtsukas on ühe lapse kinni võtnud, läheb tüdruku päästmiseks vaja nutika Rexi abi.

09:25 Leegipüüdjad: Taliolümpia (E3)

Noored, pealtvaatajad ja sportlased avavad olümpiamängude korraldajamaaks olemise kogemust ja selle pärandi mõju.

10:00 Leegipüüdjad: Taliolümpia (E4)

Noored, pealtvaatajad ja sportlased avavad olümpiamängude korraldajamaaks olemise kogemust ja selle pärandi mõju.

10:35 Eradetektiiv Magnum (H3/E15) *

TC ja Magnum saavad kumbki korvpallimeeskonna, keda juhendada. TM meeskonnaga liitub kummalise taustaga tüdruk.

11:35 Eradetektiiv Magnum (H3/E16) *

Robin Mastersi keskkooliaegne inglise keele õpetaja peatub nende juures, et kirjutada raamatut lindudest.

12:35 Kuulikindel (H2/E3) *

Kadunud tüdruku otsingud viivad Bishopi ja Pike’i Amsterdami, kus nad peavad ohjad enda kätte haarama, et Markideste valgustkartvatest operatsioonidest eluga välja tulla.

13:35 Komissar Rex

Erootiliste romaanide autorit kimbutab tülikas austaja, kes ihkab raamatufantaasiaid teoks teha. Mees ei kohku naist jälitades tagasi isegi mõrva ees, kuid tapab kogemata vale naisterahva. Mõrvaloo uurimisel võtavad Alex ja Rex kaitse alla kirjaniku, Böcki ja Kunzi ülesandeks jääb aga romaanist mõrvari tegutsemise kohta vihjeid otsida.

14:35 Mark Felt * (Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House) FILM

Selle 2017. a Ameerika biograafilise poliitilise põnevusfilmi käsikirja autor ja lavastaja on Peter Landesman ning see põhineb FBI agendi Mark Felti 2006. avaldatud autobiograafial. Film räägib sellest, kuidas Feltist sai reporterite Bob Woodwardi ja Carl Bernsteini anonüümne allikas koodnimega Sügav Kõri ja kuidas tema abiga tehtud avastused viisid Watergate’i skandaalini, mille tagajärjel president Richard Nixon tagasi astus.

16:40 Eradetektiiv Magnum (H3/E17)

Magnum abiellub firmajuhi sugulasega, et varast tabada.

17:40 Eradetektiiv Magnum (H3/E18)

Kaks jaapanlast, kes interneeriti 1942. aasta jaanuaris Sand Islandil, näevad pealt, kuidas kaks sõdurit peksavad üht nende saatusekaaslast. Selle juhtumi tagajärjed ulatuvad tänapäeva.

18:45 Otse! Tallinna uudised (H2021/E210)
19:00 Kuulikindel (H2/E4)

Alex haarab taas kontrolli pere üle ning Mickey määrab Bishopi ja Pike’i vastutama relvaveo eest. Kutid saavad peagi aru, et pinnas hakkab jalge alt kaduma.

20:00 Guntheri tapmine (Killing Gunther) FILM

Märulikomöödia. Gunther on maailma parim palgamõrvar, üliosav salapärane mees, kelle nägu keegi kunagi näinud pole. Ambitsioonikas mõrtsukas Blake paneb kokku tiimi, et Gunther tappa ja seeläbi ise palgamõrvarite esinumbriks saada. Missioon on aga raskem, kui esialgu paistab, kuna Gunther on rivaalidest alati sammu võrra eespool. Film ei sobi alaealistele.

21:55 Narcos: Mehhiko (H2/E10)

Pärast kohtumist Pachoga, pakub Felix bossidele uut äriideed. Waltile saadetakse ootamatu kutse.

23:10 1000 viisi suremiseks (H3/E13)

Paarikest tabab safaril ärevus. Noor amiš õpib pidutsema. Rekkamehe uus masin pöörab ta vastu. Surfar jääb lainetele alla. Malemeister kohtab väärilist vastast. Varastatud autode töökoja õudusjutud. Kuiva seaduse austajad langevad puskariküüsi.

23:40 1000 viisi suremiseks (H3/E14)

Kübarsepp annab otsad. Tehnoloogiataip kustutatakse programmist. Isehakanud hiphopi kuninganna vilistatakse välja. Autovarast tõmmatakse ninapidi. Teesklejale näidatakse koht kätte. Petiskunstniku plaanid lähevad luhta. Põllumehest isa ignoreeritakse.

00:10 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

01:10 Narcos: Mehhiko (H2/E10) *

Pärast kohtumist Pachoga, pakub Felix bossidele uut äriideed. Waltile saadetakse ootamatu kutse.

02:15 Leegipüüdjad: Taliolümpia (E3) *

Noored, pealtvaatajad ja sportlased avavad olümpiamängude korraldajamaaks olemise kogemust ja selle pärandi mõju.

02:40 Leegipüüdjad: Taliolümpia (E4) *

Noored, pealtvaatajad ja sportlased avavad olümpiamängude korraldajamaaks olemise kogemust ja selle pärandi mõju.

03:05 Postimees.ee