Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Reede, 10.12.2021

06:00 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

07:00 Vana silla saladus (H6/E1273) *

Mauricio kaitseb Fe huvisid. Lucas tunnistab Solile tõtt. Alfonsol on Emiliale üllatus.

08:00 Mägidoktor (H10/E8) *

Doktor Gruber püüab aidata patsienti, kel on pidevad peavalud ja surevad käed. Pärast diagnoosi selgub, et patsiendile tuleb teha riskantne operatsioon. Hans on armukade, kuna Susannel on uus austaja. Martin ei tea, kuidas Rike ja tema pojaga koos olles hakkama saada ning otsustab suhte lõpetada. Rike poeg kaob seepeale jäljetult. Martin äheb teda otsima, mille käigus juhtub ootamatu õnnetus.

09:00 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

10:00 Viimane võmm (H2/E1) *

Lahendamist ootab viikingite stiilis teemapargis toimunud mõrv. Ebatavaline on see, et ohvrit on tulistatud väga kauge vahemaa tagant. Juurdlus toob päevavalgele keerulised armusuhted, ahnuse ja tülid kinnisvara teemadel. Kahtlusaluste ring osutub vägagi kirjuks ja rohkearvuliseks...

11:00 Doktor Murphy (H2/E15)

Shauni järsk otsekohesus murest murtud emaga, kelle vastsündinu on kriitilises seisus, paneb uue peakirurgi Shaunis kahtlema. Melendez teeb rikkale ärimehele täieliku arstliku läbivaatuse ja avastab kasvaja.

12:00 Maskiga Hispaanias (E2)

Kertu Jukkum tormas maskis ringi ka Põhja-Hispaania ühes kaunimas maakonnas Astuurias. Siin on ka Woody Alleni lemmiklinn Oviedo. Linnas on mitmeid kohti, kus ta tegi oma filmi "Vicky Cristina Barcelona". Kertu leidis need kõik üles. Isegi selle hotelli, kui suur režissöör alati viibib, kuid ta Oviedo linnas käib. Rännuteele jäid veel ka ajalooline Aviles, Covadonga pühamu, mägine Sortes ja maaliline Candellira. Oscar Niemeyeri Keskuse teeb eriliseks see, et seda projekteerides oli kuulus Brasiilia arhitekt 104 aastane. Kuna Kertu jumaldab kasse, siis loomulikult söötis ta neid ka Avilese linnas. Laskumine juustukoobasse oli paras peavalu, kuid tehtud sai seegi. Rõõmsad kohtumised palveränduritega andsid elule vürtsi.

12:30 Siin Tallinn (H2021/E33) *

Ajakirjanduslik vestlussaade toob televaatajateni tallinlasi puudutavad uudised, arutelud ja olulised teemad. Saatejuht on Neeme Raud.

13:35 Pilvede all
14:30 Rita Rätsepa põrsapõli
15:00 Vana silla saladus (H6/E1274)

Hernando tõrjub Camilat. Mariana ja Gracia unistus täitub. Francisca plaanib Santacruzide pulmi takistada.

15:55 Otse! Postimehe uudised
16:00 Keelatud vili (H3/E211)

Leyla vale tuleb välja ja keegi ei soovi temaga enam tegemist teha. Halit kaotab kogu vara, Yildizist aga saab edukas ärinaine. Halit on sunnitud lastega kolima oma endise autojuhi koju. Halitil ja lastel on keeruline uue eluga kohaneda. Yildiz ei suuda juhtunu tõttu täiel rinnal oma edu nautida.

16:55 Otse! Postimehe uudised
17:00 Mägidoktor (H10/E9)

Martin on vigastatud ja ta viiakse haiglasse. Lisbeth kutsub poega tallu tagasi, aga Martin ei taha sellest kuuldagi ja sukeldub taas töösse, üritades aidata 16-aastast tüdrukut, kes tahab teha enesetappu, lahustades klaasis vees ohtlikku ainet. Seda joob ka tüdruku vend. Mõlema lapse seisund on kriitiline ja nad vajavad elundidoonorlust. Doonorina tuleks kõne alla laste isa, kes peab otsustama, kumb laps päästa.

17:55 Otse! Postimehe uudised
18:00 Viimane võmm (H2/E2)

Uurijad Kotkas ja Prikk peavad lahendama strippari mõrvajuhtumi. Kahtluse alla langevad nii ohvri kolleegid, patupesa kunded kui ka stripiklubi omanik. Juurdluse edenedes hakkab aga paljastuma ridamisi kahtlasi asjaolusid ja see sunnib uurijaid ka kahtlusaluste ringi otsustavalt laiendama...

19:00 Otse! Reporter

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

20:00 Kui vana ma olen? (H1/E2)

Mängus on 10 000 eurot, mille võitmiseks on vaja ära arvata kuue võõra inimese vanus. Seekord astuvad rahapotti võitmiseks arvamismängu Jane ja Piret. Seda võistlejapaari ühendab kurioosne fakt, et tegemist on ühe mehe kahe eksiga, kellest on aja jooksul kujunenud väga head sõbrad. Saatejuht Roald Johannson.

21:00 Reede ÕHTU!

Igal reedel võtavad kaks tiimi eesotsas saatejuhtide Pireti, Roberti või Jüriga koos armastatud ja tuntud saatekülalistega üksteisega mõõtu erinevates pöörastes ülesannetes. Õhtu saatele omasel moel ei ole aga ükski võistlus päris tavaline. Nii tuleb võistlejatel end proovile panna näiteks mängudes nagu “mõttemadin” ja “kired ja lihased”. Heategevusliku saate võitja annetab 500 eurot enda valitud organisatsioonile.

22:00 Pohmakas 2 (The Hangover Part II) FILM

Menukomöödia pööraselt naljakas järg! Teises osas lendavad Phil, Stu, Alan ja Doug Stu pulmapeole eksootilisse Taisse. Mees ei taha aga seekord riskida, eriti peale Las Vegase unustamatut poissmeheõhtut ja otsustab seetõttu riske maandada ning korraldab tagasihoidliku, ent piduliku hilise hommikusöögi. Kahjuks ei lähe asjad alati nii, kui planeeritud ja alguse saab pööraste sündmuste jada, mida mehed ei osanud unes ka ette näha! Film ei sobi alaealistele.

00:17 Armastuse malev (H1/E10) *

Kordus! Paarid lähevad viimasele, üliromantilise kohtingule. Kas Sander ja Liina suudavad tülitsemiseta lõpuni välja vedada? Millega üllatab Rauno Angelat? Kas Jaan ja Mari-Liis leiavad tee ühiseks edasiminekuks või lõpebki nende armulugu malevas? Finaalsaates saab näha, milline näeb välja täielikult renoveeritud ja sisustatud Körtpärtli talumaja ja selgub paar, kes võidab 10 000 eurose auhinnaraha.

01:13 Luuserid (The Losers) FILM

Põnevus-komöödia! Boliivia dzhunglisse ohtlikule missioonile saadetud eriüksuse liikmed avastavad, et neid on reedetud ja et tegelikult olid nad määratud hukkumisele. Kasutades ära seda, et neid peetakse surnuks, töötavad "luuserid" välja kättemaksu-plaani. Paraku ei tea nad mehest, kes nad reetis ja surma saatis, mitte midagi peale ta varjunime...

02:55 Dr House (H7/E21)

House ja Wilson veavad poskimatšide peale kihla ning nende arvamused tulemuse kohta lähevad lahku. House püüab poksijalt rohkem infot välja pressida, et see aitaks tema õigusust tõestada. Samal ajal hakkab aga tiim kahtlustama, et House’il on järgmine ravimisõltuvus.

03:45 Armastuse saar (H1/E16)

Pärast Justini ja Eliase lahkumist on õhkkond pinev ning on tekkinud suisa kaks leeri. Erin ja Eden avaldavad teineteisele armastust. Uue saarlase Teddy saabumine tekitab kohe paksu verd.

04:45 Postimees.ee
05:00 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

06:25 Doktor imetegija (H2/E133) *

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

07:20 Gilmore'i tüdrukud (H3/E8) *

Lorelai ja Rory lähevad koos Richardi ja Emilyga Yale'i ülikooli vaatama. Richard põhjustab tüli teatades, et on Roryle korraldanud kohtumise vastuvõtuosakonna juhatajaga. Luke ütleb Jessile, mida ta tema ja Rory suhetest arvab.

08:20 Kodus ja võõrsil (H33/E7542) *

Surfivõistlus saab hoo sisse ning Mac on sunnitud otsima abitööjõudu, kuna ta ei suuda Chloe’t ja Ryderit tagasi paluda. Chloe ja Ryder aga räägivad oma erimeelsused selgeks ning nende suhe saab tugevamaks kui kunagi varem.

08:50 Top Shop
09:05 Siin Tallinn (H2021/E33) *

Ajakirjanduslik vestlussaade toob televaatajateni tallinlasi puudutavad uudised, arutelud ja olulised teemad. Saatejuht on Neeme Raud.

10:05 Põrgulikud köögid

Gordonit ootab väike New Yorgi perekohvik, mis vireleb raskustes. Kui Gordon seda aidata ei suuda, tuleb uksed kinni panna. Gordon avastab, et kohvikut juhtiv Mike kulutab suuri summasid reklaamile, mis tulemusi ei too. Selle asemel tuleks tähelepanu suunata hoopis kohviku sisulisele poolele ja toidule, et konkurentidest eristuda.

11:05 Poissmees paradiisis (H1/E9)

Lisa ja Luke üritavad roositseremooniast üle saada. Eden saab võimaluse Elora kohtingule viia. Jarrod kutsub Keira randa piknikule, et nende suhet taaselustada. Sam valmistab ette üllatust Tarale.

12:35 Poissmees paradiisis (H1/E10)

Simona ja Elore võitlevad Apollo südame pärast. Kanada "Vallalise kaunitari" veteran Thomas saabub paradiisi koos kohtingukaardiga, aga kellega ta kohtingule läheb? Eden viskab Elorale vembu.

14:00 Armastuse saar (H5/E27) *

Villa on pärast paaride ümbermängimist erinevatesse koolkondadesse jagunenud. Nii mõnigi süda saab murtud ja suhted pannakse tõeliselt proovile.

15:05 Dr House (H3/E13)

House tahab tagasi saada enda invaliidi parkimiskohta. Haiglasse saabub teismeline mustlane, kelle perekond ei lase talle meditsiinilisi proove teha.

16:05 Dr House (H3/E14)

House peab ravima noort vigastatud naist, kes ei tunne valu. Tiim peab välja uurima, mis selle haruldase haiguse põhjuseks võib olla.

17:05 Doktor imetegija (H2/E134)

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

18:05 Gilmore'i tüdrukud (H3/E9)

Lorelai ja Rory naudivad tänupüha lausa neli korda. Enne Richardi ja Emily õhtusöögile minemist käivad nad läbi Luke'i juurest, Lane'i juurest ja Sookie juurest. Lorelai on šokeeritud, et Rory otsustas Yale'i kandideerida. Dean ja Jess lähevad peaaegu Rory pärast üksteisele kätega kallale.

19:00 Kodus ja võõrsil (H33/E7543)

Irene püüab surfivõistluse käigus võluda sponsor Gusi. Justin ei ilmu oma eelvooru ning Leah leiab ta põrandalt valudes vaevlemas. Dean ja Ziggy võidavad võistluse ning see tekitab Amberis kahtlusi oma suhte tugevuse kohta.

19:30 Sõbrad (H6/E19)

Joey külmutuskapp on katki ja ta kaupleb sõpru nõusse, et uus osta. Elizabeth teatab Rossile, et sõidab Daytona Beachile. Rachelile otsitakse ballile kaaslast.

20:00 Armastuse saar (H5/E28)

Selgub et esimene kuu saarel oli vaid vaikus enne tormi ja nüüd alles läheb mölluks.

21:00 Südamearst (H5/E1)

Hugh järjekordne katse Whyhope’ist lahkuda lendab vastu taevast, sest haigla suletakse, Meryl satub võimaliku korruptsiooni pärast uurimise alla ning vana silmarõõm naaseb ootamatult.

22:00 Vallaline kaunitar (H15/E9)

Hannah külastab nelja poissmehe perekondi. Rasked küsimused nõuavad vastuseid. Kes neist meestest teda kõige paremini tunneb? Hannah näeb otsuse tegemisega ränka vaeva, aga roositseremoonial juhtunu läheb saatesarja ajalukku.

23:50 Alasti ahvatlus (H1/E2)

Selles saates saavad osalejad võimaluse valida endale kaaslane paljalt välise veetluse põhjal. Vähehaaval paljastatakse neile võimalike kaaslaste kehad ning nad saadavad ükshaaval ära neile väliselt kõige vähem ahvatlevad osalejad. Tänases osas valib endale kaaslast 21-aastane Katja, kes pole kunagi suhtes olnud.

00:30 Sõbrad (H6/E19) *

Joey külmutuskapp on katki ja ta kaupleb sõpru nõusse, et uus osta. Elizabeth teatab Rossile, et sõidab Daytona Beachile. Rachelile otsitakse ballile kaaslast.

01:00 Seks saatis mu EMOsse (H1/E30)

Tõestisündinud lood seksiäpardustest, mille tagajärjel on inimesed vajanud kiirabi. Murtud peenised, veidratest kohtadest leitud valed esemed ja kinnijäänud sõrmed on vaid osa muredest, millega nurjatud paarikesed on pidanud rinda pistma.

01:40 Seks saatis mu EMOsse (H1/E31)

Tõestisündinud lood seksiäpardustest, mille tagajärjel on inimesed vajanud kiirabi. Murtud peenised, veidratest kohtadest leitud valed esemed ja kinnijäänud sõrmed on vaid osa muredest, millega nurjatud paarikesed on pidanud rinda pistma.

02:25 Seks saatis mu EMOsse (H1/E32)

Tõestisündinud lood seksiäpardustest, mille tagajärjel on inimesed vajanud kiirabi. Murtud peenised, veidratest kohtadest leitud valed esemed ja kinnijäänud sõrmed on vaid osa muredest, millega nurjatud paarikesed on pidanud rinda pistma.

03:05 Postimees.ee
07:30 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

08:30 Tallinna uudised (H2021/E210) *
08:45 Komissar Rex *

Erootiliste romaanide autorit kimbutab tülikas austaja, kes ihkab raamatufantaasiaid teoks teha. Mees ei kohku naist jälitades tagasi isegi mõrva ees, kuid tapab kogemata vale naisterahva. Mõrvaloo uurimisel võtavad Alex ja Rex kaitse alla kirjaniku, Böcki ja Kunzi ülesandeks jääb aga romaanist mõrvari tegutsemise kohta vihjeid otsida.

09:45 Leegipüüdjad: Taliolümpia (E5)

Noored, pealtvaatajad ja sportlased avavad olümpiamängude korraldajamaaks olemise kogemust ja selle pärandi mõju.

10:20 Olümpiarekordid (E1)

Haaravate rekonstruktsioonide ja animatsioonide abil taasluuakse kõige legendaarsemad olümpiarekordid.

10:55 Eradetektiiv Magnum (H3/E17) *

Magnum abiellub firmajuhi sugulasega, et varast tabada.

11:55 Eradetektiiv Magnum (H3/E18) *

Kaks jaapanlast, kes interneeriti 1942. aasta jaanuaris Sand Islandil, näevad pealt, kuidas kaks sõdurit peksavad üht nende saatusekaaslast. Selle juhtumi tagajärjed ulatuvad tänapäeva.

12:55 Otse! Kahevõistluse MK etapp Otepääl (E2)

Otepää võõrustab kahevõistluse MK-sarja etappi teist korda, sedapuhku on Eestis MK sarja stardis ka naised. Otepääle tulevad tänase seisuga 11 riigi naiskahevõistlejad. Tänavu toimub naistele 10 MK-etappi ja 10 kontinentaalkarika etappi, järgmisel aastal on naiste kahevõistlus kavas ka Planicas peetaval põhja suusaalade MMil. Kommentaatorid on Riho Järveläinen ja Kaarel Nurmsalu, stuudios Marko Kaljuveer.

13:10 Staariminutid (H1/E11)
13:17 Hämmastavad hetked
13:45 Komissar Rex

Brandner ja Böck kavatsevad Rexi seltsis veeta kena suvise pühapäeva, kuid puhkuse katkestab kutse noore neiu laiba juurde. Selgub, et tegu on majandustudengiga, kes bordellis lisaraha teenis. Peagi viivad jäljed aktsiatehinguteni, mille kohta vihje saanud inimesed tapetakse.

14:45 Guntheri tapmine * (Killing Gunther) FILM

Märulikomöödia. Gunther on maailma parim palgamõrvar, üliosav salapärane mees, kelle nägu keegi kunagi näinud pole. Ambitsioonikas mõrtsukas Blake paneb kokku tiimi, et Gunther tappa ja seeläbi ise palgamõrvarite esinumbriks saada. Missioon on aga raskem, kui esialgu paistab, kuna Gunther on rivaalidest alati sammu võrra eespool. Film ei sobi alaealistele.

16:40 Eradetektiiv Magnum (H3/E19)

Magnumi elupäästjast sõbra surnukeha leitakse rannalt. TM on veendunud, et ta ei uppunud.

17:40 Eradetektiiv Magnum (H3/E20)

Californiast Hawaiile teel olnud väikelennuk kukub meeste veekogusse.

18:45 Otse! Tallinna uudised (H2021/E211)
19:00 Kuulikindel (H2/E5)

Elena asub uurima, kes Bishop tegelikult on. Kutid ise leiavad samal ajal Küproselt endale ootamatu liitlase. Kas nad suudavad oma isikuid siiski enam varjata?

20:00 Varaste kuningas (King of Thieves) FILM

Tõsielul põhinev lugu pensioneerunud kurikaeltest, kes otsustavad Londoni juveeliärides toime panna veel ühe viimase röövi. Asjaosaliste ahnuse tõttu lõpeb suure hurraaga alanud projekt veresaunaga.

22:10 Röövitud (H1/E1)

Uus sari! Õe mõrv viib Bryan Millsi ohtlikule missioonile kartellijuhi Carlos Mejia vastu. Christina Harti juhitud varjatud luureasutus kasutab Bryanit söödana ning lõpuks palkab ta nende meeskonda.

23:10 1000 viisi suremiseks (H4/E1)

Transvestiidi uus aasta algab nukralt. Naisvõimlejat tabab kole õnnetus. Kremeerija satub ise krematooriumiahju. Vedel kokaiin ei sobi energiajoogiks. Stjuardess põhjustab ootamatu maandumise. Topisetegija näost saab topis. Kõrvitsavaras leiab oma otsa.

23:40 1000 viisi suremiseks (H4/E2)

Inimreklaam kukub kokku. Kambakas läheb valesti. Vihma esilekutsumine lõpeb kiviselt. Retseptiröövel pistetakse pintslisse. Korporatiivspioon annab otsad. Tubakanärija viskab sussid püsti. Hull teadlane ärkab taas ellu.

00:10 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

01:10 Röövitud (H1/E1) *

Uus sari! Õe mõrv viib Bryan Millsi ohtlikule missioonile kartellijuhi Carlos Mejia vastu. Christina Harti juhitud varjatud luureasutus kasutab Bryanit söödana ning lõpuks palkab ta nende meeskonda.

02:00 Leegipüüdjad: Taliolümpia (E5) *

Noored, pealtvaatajad ja sportlased avavad olümpiamängude korraldajamaaks olemise kogemust ja selle pärandi mõju.

02:25 Olümpiarekordid (E1) *

Haaravate rekonstruktsioonide ja animatsioonide abil taasluuakse kõige legendaarsemad olümpiarekordid.

02:50 Kingitus (The Gift) FILM

Võiduratsutajast Simoni ellu tungib inimene kaugest minevikust – kunagine klassikaaslane Gordo. Ta on sõbralik ja veidi kohmakas mees, kellel on palju veidrusi. Kuni kohtumiseni klassikaaslasega on Simon ja tema noor naine Robyn pidanud enda elu ideaalseks, kuid Gordo teeb noorpaari elus omad korrektiivid. Film ei sobi alaealistele.

04:30 Postimees.ee
05:35 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.