Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Laupäev, 11.12.2021

06:00 Romantiline muinasjutt (H1/E1) *

Uus sari jutustab tuntud muinaslugusid tänapäevases võtmes. Pärast ema surma seisavad õed Rosalie ja Bianca silmitsi võlgadega. Kahel noorel disaineril avaneb võimalus töötada kuulsa moelooja heaks, tingimusel et nad võidavad oma kavanditega konkursi. Õdede sõprus ja ühtekuuluvus pannakse proovile. Kas neil õnnestub oma suhe päästa?

08:15 Lastehommik - Toomas ja sõbrad (H24/E17)

Väikese veduri Toomase ja tema sõprade seiklused.

08:30 Lastehommik - Barbie seiklused unistuste majas (H2/E16)

Saa tuttavaks Barbie ja tema parimate sõpradega – kaasa arvatud naaber Ken – seiklustes, mis on filmitud Barbie’ pere uues unistuste majas

09:00 Lastehommik - Pöialpoisid ja mina (H2/E3)

Deco satub vanade mänguasjade kogumisest sõltuvusse. Ootamatult tekitab see Snow’s tahtmise rohkem oma päritolu kohta teada saada.

09:30 Lastehommik - Piip ja Tuut TV (H1/E24) *

Kaasahaaravad, nutikad ja veidi koomilised lood inspireerivad ja rõõmustavad nii lapsi kui täiskasvanuid. Haide Männamäe ja Toomas Tross on kõikidele suurtele ja väikestele armsaks saanud karakterid Piip ja Tuut, kes nakatavad oma naeruga terve pere.

09:45 Hooaeg (H2021/E16)

Tänast saadet saadab detsembrikuule omane ehtesära. Lisaks tutvume mitmete innovatiivsete toodetega nii juustele, kehale kui ka tervisele.

10:15 Otse! Kahevõistluse MK etapp Otepääl (E3)

Otepää võõrustab kahevõistluse MK-sarja etappi teist korda. Pekingi olümpia eel tuleb Otepääle maailma paremik, teiste seas Eesti parim kahevõistleja Kristjan Ilves, võistlustules on ka Kristjani vend, Andreas Ilves. Kommentaatorid on Riho Järveläinen ja Kaarel Nurmsalu, stuudios Marko Kaljuveer.

11:20 Kodustiil (H6/E11)

Saates pakume inspiratsiooni, ideid ja praktilisi lahendusi, kuidas muuta oma kodu stiilsemaks, hubasemaks, nutikamaks, turvalisemaks, energiatõhusamaks ning üldse paigaks, kus on hea olla igal ajal ja iga ilmaga! Väärt ideid ja näpunäiteid jagub nii suvilasse, korterisse kui ka suurde majja ning aeda. Loome koos kodud hubaseks ja stiilseks! Saatejuht Jaanus Koort!

11:45 Tuhat tervist (H4/E13)

Tuhat tervist uurib selles saates, kuidas on koroona-kriis mõjutanud tervishoiu õpinguid. Teeme puust ja punaseks, kuidas ja kellele apteegis ravimeid valmistatakse. Otsime abi kõige sagedamini esinevate suuhädade vastu ja räägime uutest suundadest emakakaelavähi ennetamises.

12:15 Rooli võim (H2021/E15)

Rooli võim on iganädalane vanim Eesti liiklussaade. Algav hooaeg on järgekorras juba 24. ning 11. detsembril eetris olev saade kannab järjekorranumbrit 1000! Arvestades seda, et saatejuht Raivo Rimm on olnud eetris esimesest saatest peale, on Rooli võim Eesti vanim sama saatejuhiga saate. Saade keskendub uute automarkide esitlusele, uutele autokaupadele ja kuu ülevaatele müüduimatest autodest. Kaassaatejuhid on Kairi Rondo ja tuntud laulja Silver Laas.

12:45 Reede ÕHTU! *

Igal reedel võtavad kaks tiimi eesotsas saatejuhtide Pireti, Roberti või Jüriga koos armastatud ja tuntud saatekülalistega üksteisega mõõtu erinevates pöörastes ülesannetes. Õhtu saatele omasel moel ei ole aga ükski võistlus päris tavaline. Nii tuleb võistlejatel end proovile panna näiteks mängudes nagu “mõttemadin” ja “kired ja lihased”. Heategevusliku saate võitja annetab 500 eurot enda valitud organisatsioonile.

13:45 Kuuuurija (H12/E13) *

Selles saates räägib Valga aasta isa nominent, kuidas ta sattus kaklusesse, mis lõppes inimese surmaga. Mismoodi kistakse antud juhtumi tõttu tema perekonda ning mida tunnevad tema lapsed.

14:45 Südamesoov (H1/E12) *

Öeldakse, et ükski heategu ei jää karistuseta. Saatejuht Keili Sükijainen tõestab vastupidist ja täidab just nende inimeste südamesoove, kes on teiste jaoks alati olemas olnud, neid moel või teisel toetanud, innustanud, kuid seejuures jätnud ennast tagaplaanile. Nüüd on aeg, et täituks mõni nende salajane soov! Need on liigutavad lood inimestest meie keskel. Nende rõõmudest, muredest ja unistustest, millele üheskoos kaasa elada.

15:51 Otse! Kahevõistluse MK etapp Otepääl (E5)

Otepääl on suurepärane võimalus näha oma silmaga maailma parimaid kahevõistlejaid ja tulevasi Pekingi olümpiamängude medalivõitjaid. Eesti kahevõistluse traditsioone hoiab kõrgel Kristjan Ilves, võistlustules on ka Kristjani vend, Andreas Ilves. Kommentaatorid Riho Järveläinen ja Kaarel Nurmsalu, stuudios Marko Kaljuveer.

17:14 Leegipüüdjad: Taliolümpia
17:32 Minu esimene palk

Lõbus erisaade uurib, kelleks tahtsid tuntud eestlased lapsena saada ja mille eest teenisid oma elu esimese palga? Kõige humoorikamaid lugusid meenutavad Jan Uuspõld, Elisabet Reinsalu, Märt Avandi, Inga Lunge, Tõnis Niinemets, Signe Lahtein, Ott Lepland jpt. Selgub, et kunagistel unistustel pole tänase tegelikkusega enamasti midagi pistmist...

18:00 Roaldi retked Eestis (H3/E11) *

Kogelus on kõnehäire, mis tekib inimese tahtest sõltumata ning mida sa ise üldjuhul kontrollida ei suuda. Kogu maailma rahvastikust pidavat kogelema suisa 1 protsent ehk umbes 78 miljonit inimest! Roald Johannsoni südamlik reportaaž kõnetakistusega Eesti inimestest, kelle jaoks ladus ja voolav kõne ei ole nii iseenesestmõistetav, kui enamikule teistele.

19:00 Otse! Reporter+

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

19:30 Rikas Eesti (E1)

Uues humoorikas seiklusi täis saatesarjas tutvustavad saatejuhid Jüri, Robert ja Piret Eestisse elama tulnud välismaalastele ehedat “Eesti asja”. Hooaja avaosas tutvub Jüri Pakistanist pärit Aliga, kes on Eestis elanud tervelt 13 aastat, kuid pole kunagi siinsetesse metsadesse sattunud. Mõeldud, tehtud - üheskoos minnakse jahile.

20:00 Kaks kanget Venemaal

Kaks kanget, Kristjan Jõekalda ja Teet Margna, võtavad ette pöörase rongiretke läbi lõputu ja alati ootamatu Venemaa. Tallinnast algav seiklus viib semud läbi Siberi otse Jaapani mere rannikule Vladivostokki. Tänases saates avastavad reisisellid Ülem-Suetuk, sihiks võetakse Taishet.

21:00 Suure Mamma maja 2 (Big Momma's House 2) FILM

Suure Mamma krimikomöödia on tagasi! FBI agent Malcolm Turner naaseb oma lopsaka suuvärgiga lõunaosariikide vanaema rolli juurde. Seekord peab vanaema hoidma kolme rikast aga võimatut jõmpsikat, et pääseda ligi nende arvutihäkkerist isa salajasele arvutile.

23:09 Surmarelv 3 (Lethal Weapon 3) FILM

Ülipopulaarse märulikomöödia kolmandas filmis peavad detektiivid Riggs ja Murtaugh tabama närukaela, kes röövis Los Angelese politsei relvaladu. Ülesande muudab keerulisemaks detektiividel lakkamatult sabas tolknev Leo, ühtlasi tärkavad Riggs'is tunded kauni naispolitseiniku Lorna vastu. Film ei sobi alaealistele.

01:20 Pohmakas 2 * (The Hangover Part II) FILM

Menukomöödia pööraselt naljakas järg! Teises osas lendavad Phil, Stu, Alan ja Doug Stu pulmapeole eksootilisse Taisse. Mees ei taha aga seekord riskida, eriti peale Las Vegase unustamatut poissmeheõhtut ja otsustab seetõttu riske maandada ning korraldab tagasihoidliku, ent piduliku hilise hommikusöögi. Kahjuks ei lähe asjad alati nii, kui planeeritud ja alguse saab pööraste sündmuste jada, mida mehed ei osanud unes ka ette näha! Film ei sobi alaealistele.

03:20 Armastuse saar (H1/E17)

Dom kurdab Milliele, et Cassidy on liiga klammerduv. Teddy käib kahe tüdrukuga kohtingul. Cassidy on Millie peale pahane. Toimub järjekordne paariliste valimine ja sedapuhku on võim tüdrukutel. Cassidy teeb ootamatu käigu.

04:20 Armastuse saar (H1/E18)

Cassidy ja Tayla vahel läheb sõjaks ning Tayla ja Grant otsustavad magamistoast lahkuda. Joogaülesanne vihastab Tayla välja. Villasse saabuvad kaks uut tüdrukut, kes nii mõneski poisis huvi äratavad.

05:10 Postimees.ee
05:40 Reporter+ *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

06:25 Näitlemise meistriklass (H22/E4)

Saatekülalisteks on HBO tunnustatud komöödiasarja „Tüdrukud“ tegijad. Autor, kaasprodutsent ja staar Lena Dunham ning osatäitjad Jenima Kirke, Zosia Mamet ja Allison Wilson räägivad oma kõige meeldejäävamatest hetkedest vahetult enne viimase hooaja eetrisseminekut.

07:20 Üks eriline loomakliinik (H6/E2)

Noel opereerib täna noort kuldse retriiveri ja puudli segu, samuti lonkavat vana labradori. Operatsioonilauale jõuab ka taks, kes ei suuda tagajalgu kontrollida.

08:20 Top Shop
08:35 Gordoni gastronoomiline seiklus (H1/E3)

Tänases saates sõidab Gordon Ramsay India lõunarannikule Keralasse, et õppida valmistama parimat kalakarrit. Tamil Nadus teeb ta lähemat tutvust kohaliku taimetoiduga ning India reisi viimane peatus on Mumbai slummides.

09:40 Jamie lihtsad argipäevaroad (H1/E21)

Jamie meisterdab lillkapsa-riisi piruka, mis sobib iga köögi pärliks. Lisaks jagab ta paar nippi, kuidas lõhe huvitavamalt valmistada.

10:10 Jamie lihtsad argipäevaroad (H1/E22)

Jamie võtab seekord ette täidetud paprikad ja serveerib neid vürtsika musta oa hautisega. Lisaks õpetab ta meid keetma tõeliselt südantsoojendavat kana-köögivilja suppi.

10:40 Lustakad karud. Kolme maailma saladus (Fantastica: A Boonie Bears Adventure) FILM

Eestikeelne animafilm! Karuvennad Briar ja Bramble koos oma sõbra metsaraidur Vickiga suunduvad seiklema müstilisse maailma nimega Fantastika. Abiks kiire taibuga robot ja kartmatu naissõdalane peavad nad kaitsma iidset reliikviat, mida himustab endale supervõimetega varaste gäng. Tegelastele on oma hääle kinkinud Priit Öövel, Aleksander Ots, Erki Aule, Hanna Allsaar, Kati Ong jt.

12:25 Jubetar (The Duff) FILM

Komöödiafilm! Bianca on keskkooli lõpuklassi õpilane, kelle maailm vajub kokku päeval, mil tema hea sõber nimetab teda sõbrannade Ju.P.S.iks (Jube Paks Sõbranna). Olles maailmas, mis on peapeale pööratud, eirab Bianca oma lemmikõpetaja nõuandeid ja kuulab hoopis Wesley tarkusi, et pääseda määratud saatusest ja puhastada oma nimi igaveseks. Seda tehes loodab ta, et teda märkab Toby, ning ta suudab ka ära teha kooli armutule piigale Madisonile, meenutades kõigile, et oluline pole see, milline sa välja näed või kuidas sa käitud. Me kõik oleme kellegi Ju.P.S.id... Ja see on täiesti normaalne.

14:30 Kodus ja võõrsil (H33/E7539)

Ryder ja Chloe ei suuda üksteisest käsi eemal hoida. Mac aga tahab Chloe vallandada. Mac ise ei suuda endiselt abi vastu võtta ega mõtteid Arilt eemale saada. Surfivõistluse korraldamine osutub üha keerulisemaks, aga vähemalt tunneb Dean rõõmu korras pereelust.

15:00 Kodus ja võõrsil (H33/E7540)

Ryder ei suuda välja mõelda, kuidas teatada Chloele vallandamisest suhet rikkumata. Roo püüab teada saada, miks Deani mõtted surfivõistluse juures ei ole. Leah püüab maniakaalselt kokku panna pilti Susie tõelise olemuse kohta.

15:30 Kodus ja võõrsil (H33/E7541)

Chloe on Ryderi peale maruvihane, et ta ei öelnud, et Mac ta vallandada kavatseb. Mac ise käitub kõigiga nõmedalt ja keeldub kedagi lähedale laskmast. Justin püüab iga hinnaga Leah’ mõtteid Susiest eemale saada.

16:00 Kodus ja võõrsil (H33/E7542)

Surfivõistlus saab hoo sisse ning Mac on sunnitud otsima abitööjõudu, kuna ta ei suuda Chloe’t ja Ryderit tagasi paluda. Chloe ja Ryder aga räägivad oma erimeelsused selgeks ning nende suhe saab tugevamaks kui kunagi varem.

16:30 Kodus ja võõrsil (H33/E7543)

Irene püüab surfivõistluse käigus võluda sponsor Gusi. Justin ei ilmu oma eelvooru ning Leah leiab ta põrandalt valudes vaevlemas. Dean ja Ziggy võidavad võistluse ning see tekitab Amberis kahtlusi oma suhte tugevuse kohta.

17:00 Laura müsteeriumid (H2/E14)

Laura määratakse kaitsma New Yorkis visiidil olevat Kuuba delegaati. Kuubalane on tulnud sisse seadma uut ajastut USA ja Kuuba suhetes ning Jake teeb Lauraga koostööd. Kõik paistab korras olevat, kuni kuubalase turvaülem tapetakse. Kas ta sai teada vandenõust delegaadi vastu ja kui jah, siis kes on selle taga.

18:00 Armastuse malev (H1/E10) *

Kordus! Paarid lähevad viimasele, üliromantilise kohtingule. Kas Sander ja Liina suudavad tülitsemiseta lõpuni välja vedada? Millega üllatab Rauno Angelat? Kas Jaan ja Mari-Liis leiavad tee ühiseks edasiminekuks või lõpebki nende armulugu malevas? Finaalsaates saab näha, milline näeb välja täielikult renoveeritud ja sisustatud Körtpärtli talumaja ja selgub paar, kes võidab 10 000 eurose auhinnaraha.

19:00 Doktor Murphy (H3/E17)

Haiglasse saabub patsient salapärase diagnoosimata haigusega, mille kallal teised arstid juba aastaid tulutult pead on murdnud. See sunnib dr Murphyt ja tiimi võtma suuri riske. Claire ja Melendez kompavad ettevaatlikult oma tundeid teineteise vastu.

20:00 Blogija jõuluüllatus (The Christmas Yule Blog) FILM

Caroline Williams on tuntud sotsiaalmeedia reisiblogija, kes saab ülesandeks külastada pika ajalooga jõuluparaadi New Mexicos Carte de Amori linnas. Caroline on pehmelt öeldes pettunud ülesandes, kuid läheb siiski ja tutvub ootamatult muusikaõpetaja Oscar Orizi, kes õpetab teda täiesti uutmoodi jõule nägema. Nende kaheteistkümne päevaga muutub kogu Caroline’i maailm.

21:55 Õhtusöök kahele (H9/E1)

Tänases osas käib õhtusöökidel 33-aastane "Tõeliste koduperenaiste" staar Ester Dee, kes naudib glamuurset elustiili. Ester otsib endast pikemat meest, kes oskaks teda naerma ajada.

22:55 Kiiksuga seks (H2/E7)

Julge paar asub oma tšakraid avama. Kari blondiine rahuldab meeste fantaasiaid. Kõige ulakama veebisaate juhid Amp ja Chris jagavad hea seksi saladusi.

00:05 Jubetar * (The Duff) FILM

Komöödiafilm! Bianca on keskkooli lõpuklassi õpilane, kelle maailm vajub kokku päeval, mil tema hea sõber nimetab teda sõbrannade Ju.P.S.iks (Jube Paks Sõbranna). Olles maailmas, mis on peapeale pööratud, eirab Bianca oma lemmikõpetaja nõuandeid ja kuulab hoopis Wesley tarkusi, et pääseda määratud saatusest ja puhastada oma nimi igaveseks. Seda tehes loodab ta, et teda märkab Toby, ning ta suudab ka ära teha kooli armutule piigale Madisonile, meenutades kõigile, et oluline pole see, milline sa välja näed või kuidas sa käitud. Me kõik oleme kellegi Ju.P.S.id... Ja see on täiesti normaalne.

02:00 Doktor Murphy (H3/E17) *

Haiglasse saabub patsient salapärase diagnoosimata haigusega, mille kallal teised arstid juba aastaid tulutult pead on murdnud. See sunnib dr Murphyt ja tiimi võtma suuri riske. Claire ja Melendez kompavad ettevaatlikult oma tundeid teineteise vastu.

02:40 Õhtusöök kahele (H9/E1) *

Tänases osas käib õhtusöökidel 33-aastane "Tõeliste koduperenaiste" staar Ester Dee, kes naudib glamuurset elustiili. Ester otsib endast pikemat meest, kes oskaks teda naerma ajada.

03:25 Jamie lihtsad argipäevaroad (H1/E21) *

Jamie meisterdab lillkapsa-riisi piruka, mis sobib iga köögi pärliks. Lisaks jagab ta paar nippi, kuidas lõhe huvitavamalt valmistada.

03:50 Jamie lihtsad argipäevaroad (H1/E22) *

Jamie võtab seekord ette täidetud paprikad ja serveerib neid vürtsika musta oa hautisega. Lisaks õpetab ta meid keetma tõeliselt südantsoojendavat kana-köögivilja suppi.

04:15 Laura müsteeriumid (H2/E14) *

Laura määratakse kaitsma New Yorkis visiidil olevat Kuuba delegaati. Kuubalane on tulnud sisse seadma uut ajastut USA ja Kuuba suhetes ning Jake teeb Lauraga koostööd. Kõik paistab korras olevat, kuni kuubalase turvaülem tapetakse. Kas ta sai teada vandenõust delegaadi vastu ja kui jah, siis kes on selle taga.

04:55 Postimees.ee
06:20 Eesti edulugu! (H1/E12) *

Saates Eesti edulugu! räägime ettevõttest AQUAPHOR International OÜ. Ettevõte toodab kvaliteetseid tarbevee filtreerimissüsteeme ja on üks Ida-Virumaa suurimaid tööandjaid. Saatejuht on Lauri Hermann. www.eestiedulugu.tv

06:50 Eradetektiiv Magnum (H3/E11)

Magnum aitab Clevelandist pärit baaridaami, kes soovib oma isa tuha Pearl Harboris asuvale laevale Arizona puistada.

07:50 Eradetektiiv Magnum (H3/E12)

Arsti, keda Magnum tundis Vietnami sõja ajal, süüdistatakse kolme patsiendi mõrvas.

08:50 Eradetektiiv Magnum (H3/E13)

Magnum pärib 50 miljonit dollarit kunagiselt kliendilt, kes hukkus lennuõnnetuses.

09:50 Eradetektiiv Magnum (H3/E14)

Jaapani samurai toob Robin Mastersi ostetud antiiktaldriku Hawaiile. Samuraid rünnatakse, taldrik varastatakse ning Robin tahab, et TM selle üles otsiks.

10:50 Eradetektiiv Magnum (H3/E15)

TC ja Magnum saavad kumbki korvpallimeeskonna, keda juhendada. TM meeskonnaga liitub kummalise taustaga tüdruk.

11:50 Otse! Kahevõistluse MK etapp Otepääl (E4)

Otepää võõrustab kahevõistluse MK-sarja etappi teist korda, sedapuhku on Eestis MK sarja stardis ka naised. Otepääle tulevad tänase seisuga 11 riigi naiskahevõistlejad. Tänavu toimub naistele 10 MK-etappi ja 10 kontinentaalkarika etappi, järgmisel aastal on naiste kahevõistlus kavas ka Planicas peetaval põhja suusaalade MMil. Kommentaatorid on Riho Järveläinen ja Kaarel Nurmsalu, stuudios Marko Kaljuveer.

12:50 Hämmastavad hetked (E6)

Uurimise alla tulevad olümpiamängude ajaloo kõige kummalisemad hetked, mis pakuvad uutmoodi pilku viie ringi loo taha.

13:10 Varaste kuningas * (King of Thieves) FILM

Tõsielul põhinev lugu pensioneerunud kurikaeltest, kes otsustavad Londoni juveeliärides toime panna veel ühe viimase röövi. Asjaosaliste ahnuse tõttu lõpeb suure hurraaga alanud projekt veresaunaga.

15:20 Pohmakas 2 * (The Hangover Part II) FILM

Menukomöödia pööraselt naljakas järg! Teises osas lendavad Phil, Stu, Alan ja Doug Stu pulmapeole eksootilisse Taisse. Mees ei taha aga seekord riskida, eriti peale Las Vegase unustamatut poissmeheõhtut ja otsustab seetõttu riske maandada ning korraldab tagasihoidliku, ent piduliku hilise hommikusöögi. Kahjuks ei lähe asjad alati nii, kui planeeritud ja alguse saab pööraste sündmuste jada, mida mehed ei osanud unes ka ette näha! Film ei sobi alaealistele.

17:25 Otse! Kahevõistluse MK etapp Otepääl (E6)

Otepää võõrustab kahevõistluse MK-sarja etappi teist korda, sedapuhku on Eestis MK sarja stardis ka naised. Otepääle tulevad tänase seisuga 11 riigi naiskahevõistlejad. Tänavu toimub naistele 10 MK-etappi ja 10 kontinentaalkarika etappi, järgmisel aastal on naiste kahevõistlus kavas ka Planicas peetaval põhja suusaalade MMil. Naised stardivad 5 km rajale suusahüpete paremusjärjestuses. Kommentaatorid on Riho Järveläinen ja Kaarel Nurmsalu, stuudios Marko Kaljuveer.

18:25 Hämmastavad hetked (E1)

Uurimise alla tulevad olümpiamängude ajaloo kõige kummalisemad hetked, mis pakuvad uutmoodi pilku viie ringi loo taha.

19:00 Lennuässad (H1/E1)

Uus sari! Separatistide juht Branko Titov arreteeritakse ning see viib Venemaa ja Hollandi poliitilised pinged keemispunktini. Rutger asub õppima Hollandi kuninglikku sõjaväeakadeemiasse ning annab Guusi ja Leylaga endast kõik, et edu saavutada. Kas ta suudab aga varjata oma minevikusaladust?

20:00 44. laps (Child 44) FILM

Sarimõrvari jahist jutustav poliitpõnevik, mille tegevus leiab aset 1953. aastal Nõukogude Liidus. Julgeolekuagent Lev Demidov keeldub oma naist Raisat reeturiks pidamast, ning Lev ja Raisa pagendatakse Moskvast provintsi elama. Seal ühendavad nad jõud kindral Mihhail Nesteroviga, et leida noori poisse jahtiv sarimõrvar. Nende õigluse otsingud seavad aga kahtluse alla Levi rivaali Vassili väite, et paradiisis puudub kuritegevus. Film ei sobi alaealistele.

22:45 Vangistatud (Prisoners) FILM

Põnevusdraama. Kui kaugele olete valmis minema, et oma last kaitsta? Keller Dover on silmitsi iga lapsevanema jubedaima õudusunenäoga. Ta 6-aastane tütar Anna ja tütre sõbranna Joy on kadunud ning kui minutitest saavad tunnid, võtab võimust paanika. Ainus juhtlõng on lagunenud vagunelamu, mis varem nende tänaval seisis. Uurija Loki vahistab vagunelamu juhi Alex Jonesi, aga asitõendite puudumisel tuleb ainus kahtlusalune vabaks lasta. Dover teab, et ta lapse elu on kaalul, ja otsustab, et peab ise tegutsema...

01:40 Lennuässad (H1/E1) *

Uus sari! Separatistide juht Branko Titov arreteeritakse ning see viib Venemaa ja Hollandi poliitilised pinged keemispunktini. Rutger asub õppima Hollandi kuninglikku sõjaväeakadeemiasse ning annab Guusi ja Leylaga endast kõik, et edu saavutada. Kas ta suudab aga varjata oma minevikusaladust?

02:30 Reporter+ *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

02:55 Beyond Skyline: Oht kõrgustest (Beyond Skyline) FILM

Ulmefilm. Pärast seda, kui suurem osa Los Angelese elanikkonnast maavälise jõu poolt kosmosesse kistakse, tungib karastunud uurija Mark Corley tulnukate laevale, et tuua selle abil tagasi oma poeg. Ent kõik ei suju plaanipäraselt. Pärast hädamaandumist Kagu-Aasias peab Frank ühendama jõud sealsete ellujääjatega, et leida võti oma poja ja ühtlasi kogu planeedi päästmiseks.

04:35 Postimees.ee