Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Pühapäev, 12.12.2021

06:10 Sabaga spioon (Marnies Welt) FILM

Lõbusas Bremeni linna moosekantidest inspireeritud animafilmis satub toakass Marnie juhtima nelja jooksus antikangelast. Marniet on siiani koheldud kui printsessi ning ta teadmised elust pärinevad vaid telekast. Nüüd peab ta aga endaga ise toime tulema ning saama kätte elu õppetunnid.

08:00 Lastehommik - Piip ja Tuut TV (H1/E25)

Kaasahaaravad, nutikad ja veidi koomilised lood inspireerivad ja rõõmustavad nii lapsi kui täiskasvanuid. Haide Männamäe ja Toomas Tross on kõikidele suurtele ja väikestele armsaks saanud karakterid Piip ja Tuut, kes nakatavad oma naeruga terve pere.

08:15 Lastehommik - Toomas ja sõbrad (H24/E18)

Väikese veduri Toomase ja tema sõprade seiklused.

08:30 Lastehommik - Minu väike poni: Sõprus on imeline (H9/E20)

Printsess Celestia õpilane Videvikusära saadetakse Ponikülla, et ta õpiks tundma sõpruse suurt tähendust.

09:00 Lastehommik - Pöialpoisid ja mina (H2/E4)

Blanche avab oma äri ja pöialpoisid asuvad talle reklaami tegema. Tulemused pole aga päris roosilised.

09:30 Lastehommik - Zig ja Sharko (H3/E23)

Näljane hüään Zig mõtleb välja kõige pöörasemaid plaane, et muretu merineitsi Marina endale praeks teha. Ta unustab aga pigevalt musklis hai Sharko, kes on Marina kaitsmiseks valmis ükskõik mida ette võtma.

10:00 Marilyn Kerro elamise kunst (H1/E11) *

Naabreid valida ei saa, küll aga on meie endi teha, millised on suhted naabritega. Või kas ikka on? Marilyn räägib sellest, miks naabrite vahel suhted sageli ei toimi, miks tekivad konfliktid ja kuidas neid vältida. Oma kogemustega sekundeerib psühholoog Helle Niit. Lisaks külastab Marilyn kortermaja Lasnamäel, kus naabrite konflikt viis tapmiseni, kui pensionär Mati tulistas surnuks noore ema Polina, naise väikeste laste silme all... Kas kuri saab teenitud karistuse ja mis saab Matist edasi, küsib Marilyn ka kaartidelt.

11:00 Laula mu laulu (H3/E9)

Viimases saates kõlavad osalejate hittlaulud duettidena! Moodustuvad unikaalsed laulupaarid, näiteks Maarja-Liis ja Jaan, Anne ja Jaanus, Hanna-Liina ja Pearu, Koit ja Anne, jne. Loomulikult meenutakse ka ühiselt veedetud unustamatut nädalat, mis pakkus nii osalejatele kui televaatajatele võrratuid muusikalisi elamusi.

12:00 Estonia - teekond teadmatusse (E1) *

Uus 3-osaline dokumentaalsari jälgib värskeimat ekspeditsiooni parvlaeva Estonia hukupaika. Uurimist juhib endine riigiprokurör Margus Kurm. Tuukrite ja allveerobotite abiga püüab meeskond vrakilt välja meelitada rohkem vastuseid kui keegi kunagi varem. Läänemere suurim rahuaegne merekatastroof ja selle ametlik selgitus ei anna tänaseni rahu paljudele, kes kaotasid oma lähedased. Nad loodavad, et uus kogutud info aitab mereõnnetuste ekspertidel teha selgeks, milline täpselt oli see sündmusteahel, mis viis Estonia koos 852 inimesega 1994. aastal merepõhja.

13:00 Kui vana ma olen? (H1/E2) *

Mängus on 10 000 eurot, mille võitmiseks on vaja ära arvata kuue võõra inimese vanus. Seekord astuvad rahapotti võitmiseks arvamismängu Jane ja Piret. Seda võistlejapaari ühendab kurioosne fakt, et tegemist on ühe mehe kahe eksiga, kellest on aja jooksul kujunenud väga head sõbrad. Saatejuht Roald Johannson.

14:00 Tokyo: Viie rõnga taga

Marko Kaljuveer piilub Tokyo olümpiamängude telgitagustesse

14:30 Otse! Kahevõistluse MK etapp Otepääl (E7)

Otepää võõrustab kahevõistluse MK-sarja etappi teist korda. Pekingi olümpia eel tuleb Otepääle maailma paremik, teiste seas Eesti parim kahevõistleja Kristjan Ilves, võistlustules on ka Kristjani vend, Andreas Ilves. Kommentaatorid on Riho Järveläinen ja Kaarel Nurmsalu, stuudios Marko Kaljuveer.

16:15 Otse! Kahevõistluse MK etapp Otepääl (E9)

Otepääl on suurepärane võimalus näha oma silmaga maailma parimaid kahevõistlejaid ja tulevasi Pekingi olümpiamängude medalivõitjaid. Eesti kahevõistluse traditsioone hoiab kõrgel Kristjan Ilves, võistlustules on ka Kristjani vend, Andreas Ilves. 10 km suusarajale lähevad kahevõistlejad suusahüpete paremusjärjestuses. Kommentaatorid Riho Järveläinen ja Kaarel Nurmsalu, stuudios Marko Kaljuveer.

17:30 Rikas Eesti (E1)

Uues humoorikas seiklusi täis saatesarjas tutvustavad saatejuhid Jüri, Robert ja Piret Eestisse elama tulnud välismaalastele ehedat “Eesti asja”. Hooaja avaosas tutvub Jüri Pakistanist pärit Aliga, kes on Eestis elanud tervelt 13 aastat, kuid pole kunagi siinsetesse metsadesse sattunud. Mõeldud, tehtud - üheskoos minnakse jahile.

18:00 Südamesoov (H1/E13)

Saatejuht Keili Sükijainen vaatab tagasi esimesele Südamesoovi hooajale ning külastab ekraanilt tuttavaks saanud ja vaatajatele südamesse pugenud inimesi. Saame teada, kas Gabriel toimetab endiselt saja kassiga, kuidas läheb Krootuse suurperel, millised on Marki edusammud arvutiga ning mitu peatükki on Pille vahepeal oma raamatusse kirjutanud.

19:00 Otse! Reporter+

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

19:30 Kuldvillak (H2021/E286)

Eestlaste lemmik mälumäng pakub kaasamõtlemist ja avardab silmaringi uute põnevate saadetega. Saatejuht Eeva Esse.

20:05 Magnettorm (Geostorm) FILM

Katastroofi-põnevik. Kui ennenägematud looduskatastroofid planeeti ähvardasid, kogunesid maailmajuhid, et luua kliima kontrollimiseks ja inimeste ohutuse tagamiseks keerukas satelliitide võrgustik. Kuid midagi läks valesti ja Maad kaitsma loodud süsteem hakkas seda hoopis ründama. Tõelise ohu tuvastamiseks tuleb joosta ajaga võidu, enne kui ülemaailmne supertorm kogu maamuna tühjaks pühib.

22:15 Sherlock Holmes (Sherlock Holmes) FILM

Megahitist seikluspõnevik, mille nimitegelaseks Arthur Conan Doyle'i poolt loodud legendaarne detektiiv. Londoni andekaim detektiiv Sherlock Holmes ja tema ustav abiline doktor Watson pole pidanud iialgi seisma silmitsi niivõrd keeruka juhtumiga kui nüüd. Holmes, kes on lisaks enneolematult teravale taibule väga osav ka käsitsivõitluses, peab peatama süngeid saladusi varjava lord Blackwoodi, kelle poolt sepitsetud vandenõu võib hävitada kogu riigi.

00:59 10 000 eKr (10 000 BC) FILM

Suurejooneline seiklusfilm ajast, mil maailma valitsesid ettekuulutused ja jumalad ning maapind värises mammutite raskuse all. Kauges mägihõimus elav noor kütt D'Leh on leidnud endale unistuste tüdruku, kelleks on kaunis Evolet. Kui nende küla ründavad salapärased sõdalased, kes tüdruku röövivad, peab D'Leh alustama teekonda maailma otsa, et armastatu päästa. Koos vaprate kaaslastega peab noor kütt võitlema mõõkhambuliste tiigrite ja muude eelajalooliste kiskjatega, liikudes üha lähemale oma retke üllatavale sihtpunktile.

02:50 Armastuse saar (H1/E19)

Uued tüdrukud Amelia ja Shelby ei suuda ära otsustada, millised mehed on nende lemmikud. Paaride valimise ajaks on otsus tehtud ning nad valivad endale paarilised. Seejärel saavad poisid teha oma valiku vallaliseks jäänud neidude seast ning nii jäävad üksi Cassidy ja Mac, keda ähvardab järgmisel päeval oht villast lahkuda.

03:49 Armastuse saar (H1/E20)

Saareelanikud mängivad mängu, kus nad peavad üksteist hindama ja saavad teada, mida vaatajad neist tegelikult arvavad. Kui selguvad vaatajate hääletuse tulemused, saadetakse saarelt ära Cassidy.

04:49 Postimees.ee
05:35 Kodus ja võõrsil (H33/E7543)

Irene püüab surfivõistluse käigus võluda sponsor Gusi. Justin ei ilmu oma eelvooru ning Leah leiab ta põrandalt valudes vaevlemas. Dean ja Ziggy võidavad võistluse ning see tekitab Amberis kahtlusi oma suhte tugevuse kohta.

07:10 Hooaeg (H2021/E16) *

Tänast saadet saadab detsembrikuule omane ehtesära. Lisaks tutvume mitmete innovatiivsete toodetega nii juustele, kehale kui ka tervisele.

07:45 Neli nädalat, kuus kilo (E4)

Kaks Briti kuulsust võtavad ette neljanädalase toitumis- ja trennikava, et keha tervislikult ja jätkusuutlikult rannavormi saada. Poistebändi Blue liige Antony Costa ja muusikalistaar Zoe Birkett saavad abi toitumisnõustajalt ja eratreenerilt ning ajakirjanikust saatejuht Nicky Taylor teeb programmi kaasa tavainimese kombel, järgides retsepte veebilehel ja üritades oma kiiresse ellu treeninguid mahutada. Käes on viimane nädal ja aeg teha kokkuvõtteid. Kas kuulsused saavutasid seatud eesmärgid?

08:45 Top Shop
09:00 Gordon Ramsayga põrgusse ja tagasi (H1/E8)

Sacramentos Californias asub restoran nimega Sandra Dee´s, mis on avatud olnud 19 aastat. Omanik ja peakokk Sandra on kõike muud kui pehme iseloomuga inimene. Tõenäoliselt on tema tütar Tateyanna suuresti selle taga, miks keegi restorani enam tulla ei taha. Ema on kaalunud tütre vallandamist juba varem. Kas Gordon suudab nukitsamehest inimese teha ja ta restorani kasuks tööle panna, selgub peagi.

10:00 Pargid ja puhkealad (H2/E11)

Leslie näeb juhuslikult Tomi ja Wendyt lahutuskohtus. Leslie värbab terve ameti appi, et panna Tom suure peoga oma muresid unustama.

10:30 Pargid ja puhkealad (H2/E12)

Leslie satub jõuluskandaali keskmesse ja on sunnitud ennast ajakirjanike eest peitma, kuigi peaks samal ajal talvise muinasjutumaa festivali promoma. Ron asendab Lesliet ühe päeva ning avastab, kui palju tööd Leslie teeb.

11:00 Pargid ja puhkealad

Ann otsustab Leslie ühe oma kolleegiga kokku viia, kuid kõik ei lähe plaanitult. Kui välja ilmub Anni vana sõber, muutub Mark suhte osas ärevaks.

11:30 Pargid ja puhkealad

Leslie ja James naudivad mitut head kohtingut ja Justin tuleb tagasi Pawneesse. Leslie otsustab talle mulje avaldamiseks enda juures õhtusöögi korraldada.

12:00 Pargid ja puhkealad

Parkide osakond sõlmib kohaliku firmaga kokkuleppe, et Pawnee parkides energiasnäkke müüa. Kui Leslie kuuleb, et need on ebatervislikud, püüab ta tehingule veto panna.

12:30 Pargid ja puhkealad

Leslie kuuleb lugu oma ema vanast armastusest ja ta üritab nad valentinipäeval jälle kokku viia. Andy bänd peab esinema pensionäridele.

13:00 Pargid ja puhkealad

Leslie saab vihaseks, kui Ron võidab aasta naise auhinna projekti eest, mis oli tema idee. Tom püüab saada kokku tuhat dollarit, et investeerida kohalikku klubisse.

13:30 Pargid ja puhkealad (H2/E18)

Opossum hammustab golfiväljakul linnapea koera ja Leslie moodustab rakkerühma ohtliku looma leidmiseks.

14:00 Pargid ja puhkealad (H2/E19)

Jerryt röövitakse pargis ja Leslie hakkab nuputama, kuidas turvalisust parandada. Kõik otsustavad Jerry vastu paremad olla, kui ta tööle naaseb.

14:30 Pargid ja puhkealad (H2/E20)

Leslie viib Roni ja eelmised pargidirektorid piknikule, et suvekataloogi ette valmistada. Tom kutsub kaanefoto tegemiseks appi Anni ja Marki.

15:00 Pargid ja puhkealad (H2/E21)

April paneb kõik Roni kohtumised 31. märtsiks, arvates, et märtsis on ainult 30 päeva. Seepärast on Ronil 94 kohtumist ühel päeval ja ta kutsub kõik töötajad appi neid läbi viima.

15:30 Pargid ja puhkealad (H2/E22)

Leslie aitab korraldada Pawnee iga-aastast telefonikorjandust diabeedi toetuseks. Kahjuks saab ta öise vahetuse ja tal on suuri raskusi ärkvel püsimisega.

16:00 Pargid ja puhkealad (H2/E23)

Leslie pargiplaanid pannakse ootele, sest Pawneesse saabuvad kaks audiitorit. April tähistab 21. sünnipäeva. Ann ja Mark püüavad lahkuminekutest üle saada.

16:30 Pargid ja puhkealad (H2/E24)

Eelarvekriisi tõttu suletakse kõik Pawnee pargid ja tühistatakse lastekontsert. Leslie otsustab kontserdi siiski korraldada, kuid see tekitab audiitoritega suure tüli.

17:00 Pargid ja puhkealad (H3/E1)

Parkide ameti töötajad on pärast kolmekuulist sundpuhkust tööl tagasi, kuid eelarvekriis kestab. Leslie korraldab põllumajanduslaada ja paneb kõik lootused sellele, et rahaliselt edukas laat aitab tema ameti päästa.

17:30 Pargid ja puhkealad (H3/E2)

Linna tabab gripihooaeg ja teiste seas on haiglas Anni hoole all April, Leslie ja Chris. Leslie kavatseb aga haiglast jalga lasta, et laadal kõne pidada.

18:00 Otse! Tallinna panoraam (H2021/E82)

Tallinna panoraam toob teieni pealinna kultuurisündmused, analüüsime pealinna liikluspilti ning loomulikult ei puudu saatest ka huvitavad stuudiokülalised ja värsked pealinna uudised. Vanalinna väärikat ajalugu tutvustab aga saates Tallinna Heerold.

19:00 Doktor Murphy (H3/E18)

Claire ja Shaun ravivad patsienti, kel on kääbuskasvu haruldane vorm. Morgan kaalub kirurgikarjääri lõpetamist. Shaun ei talu südamevalu hästi ning on valmis Leale sama palju haiget tegema kui tüdruk talle tegi.

20:00 Jõulusoov (A Christmas Wish) FILM

Väikeses Louisianas asuvas Ponchatoula linnas pannakse iga aasta detsembris parki puust soovide karp. Ühel õhtul pidutsedes soovitab Maddie oma õel Faithil ka soovi kasti poetada. Ootamatult läheb soov täide ja Faithi ellu saabub võrratu mees. Mida rohkem nad koos aega veedavad, seda enam hakkab Faith mõtlema, et äkki on õnn siiski kogu aeg käegakatsutavamas kauguses olnud.

21:50 Õhtusöök kahele

Hayley saab viis menüüd potentsiaalsetelt kohtingukaaslastelt ja valib neist välja kolm kõige ahvatlevamat. Ees on kolm õhtusööki ja ühe kaaslase viib ta nädala lõpus ise heasse restorani.

22:50 Kiiksuga seks (H2/E8)

Täiskasvanute nädalavahetusereisil saavad teoks salajased ihad. Seksikas paar heidab riided seljast, et jagad oma magamistoa saladusi. Isolatsioonis olevad paarid räägivad, kuidas neil on õnnestunud suhe särisemas hoida.

00:00 Aadam otsib Eevat (H2/E3)

Võiks arvata, et Beau Hesling on meesteajakirjade modellina alastiolekuga harjunud, aga tundmatute vallalistega kohtumine on hoopis teine lugu. Seekord proovib Beau oma õnne tõelise armastuse leidmisel.

01:00 Aadam otsib Eevat (H2/E4)

DJ ja saatejuht Jeroen Post paljastab kõik, et leida oma tõelist Eevat. Kaunite naiste leidmisega pole Jeroenil varem raskusi olnud. Nüüd on ta aga jõudnud elu uude etappi ja valmis uude seiklusesse sukelduma.

01:50 Gordon Ramsayga põrgusse ja tagasi (H1/E8) *

Sacramentos Californias asub restoran nimega Sandra Dee´s, mis on avatud olnud 19 aastat. Omanik ja peakokk Sandra on kõike muud kui pehme iseloomuga inimene. Tõenäoliselt on tema tütar Tateyanna suuresti selle taga, miks keegi restorani enam tulla ei taha. Ema on kaalunud tütre vallandamist juba varem. Kas Gordon suudab nukitsamehest inimese teha ja ta restorani kasuks tööle panna, selgub peagi.

02:35 Doktor Murphy (H3/E18) *

Claire ja Shaun ravivad patsienti, kel on kääbuskasvu haruldane vorm. Morgan kaalub kirurgikarjääri lõpetamist. Shaun ei talu südamevalu hästi ning on valmis Leale sama palju haiget tegema kui tüdruk talle tegi.

03:15 Õhtusöök kahele *

Hayley saab viis menüüd potentsiaalsetelt kohtingukaaslastelt ja valib neist välja kolm kõige ahvatlevamat. Ees on kolm õhtusööki ja ühe kaaslase viib ta nädala lõpus ise heasse restorani.

04:00 Tallinna panoraam (H2021/E82) *

Tallinna panoraam toob teieni pealinna kultuurisündmused, analüüsime pealinna liikluspilti ning loomulikult ei puudu saatest ka huvitavad stuudiokülalised ja värsked pealinna uudised. Vanalinna väärikat ajalugu tutvustab aga saates Tallinna Heerold.

04:45 Postimees.ee
06:10 Reporter+ *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

06:40 Rooli võim (H2021/E15) *

Rooli võim on iganädalane vanim Eesti liiklussaade. Algav hooaeg on järgekorras juba 24. ning 11. detsembril eetris olev saade kannab järjekorranumbrit 1000! Arvestades seda, et saatejuht Raivo Rimm on olnud eetris esimesest saatest peale, on Rooli võim Eesti vanim sama saatejuhiga saate. Saade keskendub uute automarkide esitlusele, uutele autokaupadele ja kuu ülevaatele müüduimatest autodest. Kaassaatejuhid on Kairi Rondo ja tuntud laulja Silver Laas.

07:10 Krimi *

Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.

07:40 Kuldvillak (H2021/E285) *

Eestlaste lemmik mälumäng pakub kaasamõtlemist ja avardab silmaringi uute põnevate saadetega. Saatejuht Eeva Esse.

08:15 Eradetektiiv Magnum (H3/E16)

Robin Mastersi keskkooliaegne inglise keele õpetaja peatub nende juures, et kirjutada raamatut lindudest.

09:15 Eradetektiiv Magnum (H3/E17)

Magnum abiellub firmajuhi sugulasega, et varast tabada.

10:15 Eradetektiiv Magnum (H3/E18)

Kaks jaapanlast, kes interneeriti 1942. aasta jaanuaris Sand Islandil, näevad pealt, kuidas kaks sõdurit peksavad üht nende saatusekaaslast. Selle juhtumi tagajärjed ulatuvad tänapäeva.

11:15 Eradetektiiv Magnum (H3/E19)

Magnumi elupäästjast sõbra surnukeha leitakse rannalt. TM on veendunud, et ta ei uppunud.

12:15 Eradetektiiv Magnum (H3/E20)

Californiast Hawaiile teel olnud väikelennuk kukub meeste veekogusse.

13:20 Otse! Kahevõistluse MK etapp Otepääl (E8)

Otepää võõrustab kahevõistluse MK-sarja etappi teist korda, sedapuhku on Eestis MK sarja stardis ka naised. Otepääle tulevad tänase seisuga 11 riigi naiskahevõistlejad. Tänavu toimub naistele 10 MK-etappi ja 10 kontinentaalkarika etappi, järgmisel aastal on naiste kahevõistlus kavas ka Planicas peetaval põhja suusaalade MMil. Kommentaatorid on Riho Järveläinen ja Kaarel Nurmsalu, stuudios Marko Kaljuveer.

14:08 Leegipüüdjad: Taliolümpia
14:15 Hämmastavad hetked (E2)

Uurimise alla tulevad olümpiamängude ajaloo kõige kummalisemad hetked, mis pakuvad uutmoodi pilku viie ringi loo taha.

14:50 Suure Mamma maja 2 * (Big Momma's House 2) FILM

Suure Mamma krimikomöödia on tagasi! FBI agent Malcolm Turner naaseb oma lopsaka suuvärgiga lõunaosariikide vanaema rolli juurde. Seekord peab vanaema hoidma kolme rikast aga võimatut jõmpsikat, et pääseda ligi nende arvutihäkkerist isa salajasele arvutile.

16:55 Otse! Võrkpalli Credit24 meistriliiga (E4)

Selveril tuleb Credit24 meistriliiga hooajal juba teist korda ristata piigid BIGBANK Tartuga. Oktoobri alguses Tartus toimunud mängu võitis 3:1 võõrustajaklubi. Kas hooaja alguses Selveri peatreeneriks saanud endine koondislane Andres Toobal suudab seekord taaralinlasi ja nende lootsi Alar Rikbergi üllatada?

19:17 Lennuässad (H1/E2)

Rutger, Leyla ja Guus lõpetavad sõjaväeakadeemia ning jätkavad oma piloodiõpinguid. Venemaa paneb Hollandi õhuväe võimekuse proovile ning Rutger võtab vastu riskantse otsuse. Ajakirjanik Julia hakkab uurima Rutgeri tausta, mis võib viia tõsiste probleemideni.

20:00 Valmistub esimene mängija (Ready Player One) FILM

Aastal 2045 on maailm kaose ja kokkuvarisemise äärel. Lunastust leitakse geniaalse ja ekstsentrilise James Halliday loodud kallist virtuaalreaalsuse universumist OASIS-est. Kui Halliday sureb, jätab ta kogu oma üüratu varanduse esimesele, kes leiab kuhugi OASIS-esse peidetud digitaalse lihavõttemuna. Nii saabki alguse kogu maailma haarav võistlus. Kui osalema asub ebatõenäoline kangelane Wade Watts, ootab teda kaelamurdev ja tegelikkust moonutav aardejaht müstikat, avastusi ja ohte täis fantastilises universumis.

22:53 Raev (Fury) FILM

Kassahitist põnevusfilm! 1945. aasta aprillis peavad liitlasväed Euroopas viimaseid lahinguid ning sõjas karastunud seersant Collier viib viieliikmelise tanki-meeskonna vaenlase tagalasse eluohtlikule missioonile. Neil on vähem mehi ja vähem relvi – ning "kirsina tordil“ liitub nende rühmaga kollanokast sõdur. Võimatu missiooni eesmärk on rünnata hingevaakuva natsi-Saksamaa südant... Film ei sobi alaealistele.

01:34 Lennuässad (H1/E2) *

Rutger, Leyla ja Guus lõpetavad sõjaväeakadeemia ning jätkavad oma piloodiõpinguid. Venemaa paneb Hollandi õhuväe võimekuse proovile ning Rutger võtab vastu riskantse otsuse. Ajakirjanik Julia hakkab uurima Rutgeri tausta, mis võib viia tõsiste probleemideni.

02:26 Reporter+ *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

02:54 Seitsme õe saladus (Seven Sisters) FILM

Mitte just kõige kaugemas tulevikus on maailma räsimas tohutu ülerahvastatus ning näljahädad, mistõttu on pea kõik valitsused võtnud kasutusele karmi "üks laps pere kohta" poliitika. Kuid ühte perre sünnivad identsed seitsmikud, mis sunnib nende vanaisa mängima ohtlikku peitusemängu spetsiaalse Lastejaotusbürooga, mille eesotsas langetab otsuseid karm ja konkreetne Nicolette Cayman. Seitse õde on saanud endale nimed erinevate nädalapäevade järgi, kuid avalikkuses on kõikidel õdedel üks ühine identiteet: Karen Settman.

04:48 Postimees.ee