Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Kolmapäev, 12.01.2022

06:00 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

07:00 Vana silla saladus (H6/E1295) *

Camila ja Elías suudlevad. Longinos kuulab külarahvast üle. Mencía saabub villasse tööle.

08:00 Mägidoktor (H11/E14) *

Martini patsient Michael on hüpohondrik, kes saab ühel hetkel südameinfarkti ning peagi ka järgmise. Martin üritab nende põhjust välja selgitada ja kahtlustab streptokoki nakkust. Hans, Martin ja Lilli aimavad, et Lisbeth varjab nende eest midagi, mis puudutab onu Ludwigit. Martin tahab raskelt haige onu elu päästa ja ta meditsiinilisse uuringusse kaasata.

09:00 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

10:00 Viimane võmm (H3/E9) *

Öised armastajad sõna otseses mõttes astuvad laiba otsa. Selgub, et tapetu on krimiosakonna uurija Joonas Kaljund. Uurimine viib Kotkase ja Priki võitlusspordiklubisse, mis on seotud organiseeritud kuritegevuse maailmaga. Teiste hulgas satub kahtluse alla ka Kotkas ise. Selgub, et Kotkase ja Tanja Murriku lugu ei olegi nii lõppenud, nagu vahepeal näis.

11:00 Doktor Murphy (H3/E19)

San Josed raputab tugev maavärin ja haigla töötajad tõttavad vigastatutele appi. Melendez ja Glassman viibivad heategevusüritusel, kus maavärin ohustab nende elu.

12:00 Su nädal kõlab tuttavalt (H1/E1)

Satiirisaade võtab kokku tähelepanuväärsemad ja väärimatult tähelepanuta jäänud juhtumised. Lisaks veel rajud muusikavideod, üllatavad reportaažid ja julged stuudiokülalised. Humoorikat nädalakokkuvõtet juhib Katariina Tamm koos uue jalustrabava meessaatejuhiga. Oma panuse annavad hooaja avasaatesse teiste seas ka Jan Uuspõld, Kristjan Jõekalda, Mart Müürisepp, Taavi Teplenkov, Anne Veesaar, Andrus Vaarik, Kethi Uibomägi, Urmas Vaino jpt.

13:00 Kolm naist karavanis. Island (H2/E1) *

Uus hooaeg viib naised talvistes tingimustes karavaniga Islandile, kus neid ootavad ees uued ekstreemsused ja õppetunnid. Eeva Esse ja Carola Madis on seekord reisile kaasa kutsunud Kristel Aaslaidi, kes visatakse juba reisi alguses tundmatus kohas kahe kontinendi vahel sõna otseses mõttes jääkülma vette.

14:00 Pilvede all (H13/E179)

Piret on Mari käitumisest shokeeritud. Mari seevastu ei mõista Indrekut, kes on Sandra suhtes teinud ootamatu otsuse, mis Mari soovidega kuidagi ei haaku. Maimu jagab Liinaga oma kahtlusi Andrese osas. Sirjel on Piretile uudiseid. Inna ja Urmas ei saa aru, miks Albert püüab Sirjet kaitsta. Piret otsib lohutust Voltsi seltskonnast.

14:55 Otse! Postimehe uudised
15:00 Vana silla saladus (H6/E1296)

Sol ja Candela üritavad Mencía ja Carmelo paari panna. Don Berengario maksab Doloresele kätte. Francisca kuuleb Aurora ärasõidust.

15:55 Otse! Postimehe uudised
16:00 Keelatud vili (H4/E233)

Sahika saab teada, et Ender polegi tegelikult oma aktsiaid poegadele loovutanud, nagu ta lubas. Sahika kasutab oma venna ja Enderi lahku ajamiseks ära Yigiti. Yildiz läheb kaasa Akini äriideega, mistõttu jääb ta tööst ilma ning ta kaevatakse kohtusse.

16:55 Otse! Postimehe uudised
17:00 Mägidoktor (H11/E15)

Martin avastab, et tema patsient Erianna võtab meelega vale ravimit. Erianna peab koos oma tütrega Austriast lahkuma ning kodumaale Valgevenesse tagasi minema. Martin soovib naist enne terveks ravida. Lisbeth saab teada, et Ludwig plaanib Ellmausse pikemaks jääda. Ludwig ja Lilli satuvad autoõnnetusse, mille tagajärjel saab Lilli raskelt vigastada.

17:55 Otse! Postimehe uudised
18:00 Viimane võmm (H3/E10)

Tüdrukute õhtul kukub kokku meesstrippar. Mürgitamisjuhtumi lahendamise käigus saavad Mikk ja Anders pulmakorraldajast kelmile jälile. Abielu on aktuaalne teema ka väljaspool juhtumit. Tammets tähistab lahutust. Tulemas on Andersi poissmeesteõhtu - peetakse plaani, kuidas teda üllatada. Niklas ja Tanja teevad pulmaplaane ja Niklas tunnistab üles, et kavatseb Aafrikasse tagasi minna. Mõisnik teeb katset Kassandrale öelda, et ta trügib liialt esile, kuid Kassandra saab sellest täiesti valesti aru.

19:00 Otse! Reporter

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

20:00 25 aastat Kanal 2: saatevigade mullafond (E1)

Eesti vanim eratelekanal on vaatajate meelt lahutanud juba rohkem kui veerand sajandit. pika aja jooksul läinud kõik nii, nagu oleme plaaninud. Et seda tõestada, oleme arhiivist otsinud välja kõige üllatavamad ja lustakamad eetriapsud. Tegijal juhtub nii mõndagi!

20:30 Pöörased üheksakümnendad (E1)

Meeleolukas sari meenutab "puhta pööraseid" 1990-ndaid aastaid. Taas-iseseisvunud Eestit ei raputanud üksnes poliitilised skandaalid ja maffiasõjad. See kümnend keeras ette ka uue värvikireva lehe meie popmuusikas. Üles klopiti nii vanad kui uued hitid ja klubides hullutasid masse üleöö tekkinud uued staarid - Jam, Push Up, Best B4 ja teised. Senistel publiku-lemmikutel oli valida unustuse või muutustega kaasa minemise vahel. Uus ajastu ei sünni kunagi ohvriteta... Saate autor on Kärt Anvelt.

21:00 Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

21:30 Meie aasta Siberis

Armastatud saade Tuuli Roosma perekonna Siberisse kolimisest ja uue eluga kohanemisest taas ekraanil! Tuuli, tema mees Arbo ning nende kaksikud pojad Andres ja Kristjan pakivad kodus asjad ja lähevad vastu tundmatule tulevikule. Kaugel Siberi kolkas tegutseb vissarioonlaste ususekt, kellest Arbo hakkab dokumentaalfilmi väntama ja kelle seas nad järgmise suve, sügise ja talve veedavad.

22:00 ESSE (H2/E3)

Koroonaaeg mõjus äridele laastavalt, ent ilukliinikute käive kasvas hüppeliselt. Mitte kunagi varem pole me endale nii palju otsa vaadanud ning oma näos vigu leidnud kui Zoomi koosolekute ajal. Ka sotsiaalmeedia paneb meid oma välimust teiste omaga võrdlema, sest ilusate piltide eest jagatakse rohkelt tunnustust. Kas ilulõikused on uus normaalsus, arutlevad kehapositiivsuse apologeet Marian Võsumets, ilukirurg Peep Pree ja suunamudija Anita Sibul. Mis saab siis kui ilulõikus ebaõnnestub? Oma kogemust jagab Marco Tasane.

23:00 Lucifer (H3/E18)

Chloe ja Lucifer jahivad mõrvarit, kes tapab armunud paare. Pierce kahtlustab, et juhtum võib olla seotud tema minevikuga.

00:00 Naistevangla (H4/E1)

Kõik põgenikud on Cruz Del Norte vanglas tagasi. Zulema on Dominikaani Vabariigis tabatud ja pandud Madridi lennule, kus ta üritab end vabastada. Altagracia pole enam vanglaametnik, vaid kinnipeetav. Saray tuuakse pärast sünnitust vanglasse tagasi. Vürtsi lisab asjaolu, et vangladirektoriks on saanud vana tuttav Sandoval.

01:05 Vene nukukesed (H1/E1)

Uus tõsielusari võtab vaatluse alla New Yorgi rannarajoonis elavad vene perekonnad. Brighton Beachil resideeruv arvukas vene kogukond on suurimaid väljaspool endist Nõukogude Liitu. Sari jälgib erinevate põlvkondade omavahelist dünaamikat. Esimeses osas: Marina ämm osaleb vanaemade iludusvõistlusel ja ähvardab perele häbi teha. Diana ei julge emale öelda, et käib latiinoga kohtamas.

01:30 Dr House (H8/E19)

Kui tiim võtab vastu 6-aastase arvukate terviseprobleemidega Emily juhtumi, tuleb neil töötada koos tema ema Elizabethiga, kes on juhtumisi ka ise arst ning spetsialiseerunud oma tütre seisukorrale. House ja Wilson teevad pausi C-tähega sõna kasutamisse.

02:25 Diana (Diana) FILM

Eluloodraama armastatud printsess Diana viimasest paarist eluaastast. Walesi prints Charles ja Diana on oma abielu lahutanud ja naist ootab ees võimalus uus lehekülg pöörata. Diana on end pühendanud heategevusele ja üleilmsele maamiini vastasele kampaaniale. Ees ootab ka paljutõotav kohtumine Pakistani südamekirurgiga, kellega loodud armusuhe Dianale ka lõpuks saatuslikuks sai.

04:20 Postimees.ee
05:35 Kodus ja võõrsil (H33/E7566)

Tori saab kõne, et Christian pole ikka ülikonda ära toonud ning see tekitab temas ärevust. Justin ei suuda oma emotsioone kontrollida. Christian otsustab oma pulmade asemel hoopis müstilist patsienti ravida. Maci tüli Ryderi ja Chloega kogub aina tuure.

06:00 Doktor imetegija (H2/E156) *

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

06:55 Gilmore'i tüdrukud (H4/E9) *

Richard ja Emily kutsuvad Rory ning Lorelai oma peenele piknikule. Emily saab teada, et Richard ja ta endine kihlatu Pennilyn käivad endiselt koos lõunatel. Paris tutvub Richardi endise kursakaaslase Asher Flemminguga, kes on nüüd tuntud Yale'i professor.

07:50 Kodus ja võõrsil (H33/E7565) *

Mac keelab Ryderil ja Chloel tema söögikoha kõrval tegutsemise ning nõuab kõiki nende tegevuslubasid. Justin ärritub Leah’ peale ning tekitab oma käitumisega kõigis tõsist muret. Christian venitab oma ülikonna ära toomisega ning kõik peavad tema järel ootama.

08:20 Top Shop
08:35 New Amsterdam (H1/E12) *

Haiglas on pinge laes, kui Bloomi diagnoos tühistatakse. Iggy paneb tähele, et midagi võib ühe haigla tippkirurgia juures valesti olla.

09:35 Põrgulikud köögid

Gordon kohtub täna mehega, kellel õnnestus vanast veskist restoran ehitada. Kahjuks ei õnnestu tal sinna aga kliente meelitada. Ta võlad ületavad miljoni dollari piiri ja vajab hädasti Gordon Ramsay abi, kuid Gordon näeb kohe, et mees huvitub pigem oma välimusest, mitte toitudest, mida ta restoranis pakub. Kas omaniku edevus ajab selle restorani pankrotti?

10:35 Põrgulikud köögid

Gordon Ramsay läheb appi mehele, kelle restoran juba ammu kahjumit teenib. Mohammed ei ole nõus sellest loobuma, aga tunnistab, et olukord on kehv. Gordon avastab kohutavas korras köögi, milles keegi süüa teha ei tohiks. Ta ütleb, et näeb sellist rõvedust esimest korda elus. See on lausa eluohtlik. Kas nii halvas olukorras restorani üldse annab päästa?

11:35 Rosamunde Pilcher: Nagu nõiutud (Rosamunde Pilcher: Wie verhext) FILM

Grace Kenti unistus on saada kostüümikunstnikuks. Isa Clive'i kinos on ta lapsest saati kõiki filme näinud. Selgeltnägija ennustab Grace'ile, et ta kohtab unistuste meest ning viis aastat hiljem toovad nimelt selle mehe otsingud teda tagasi Cornwalli. Robert tegutseb seal arstina. Kuid Grace peab mehes sügavalt pettuma...

13:35 Armastuse saar (H5/E49) *

Võitjad saavad 50000 naela, et koos oma uut ühist elu alustada. Kes võidab saate ja viib auhinnaraha koju?

15:00 Dr House (H5/E19)

Mees ärkab pärast jalgrattaõnnetust ega saa liigutada ega rääkida. House ja tiim peavad päästma tema elu.

16:00 Dr House (H5/E20)

Vanem naine, kes on viimased pool aastat hooldanud oma abikaasat, tuuakse haiglasse, kui ta mehe surivoodil kokku kukkus. Selgub, et tema haigus on seotud tema mehega.

17:00 Doktor imetegija (H2/E157)

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

18:00 Gilmore'i tüdrukud (H4/E10)

Lorelai ja Sookie renoveerivad oma uut külalistemaja. Michel tülitseb konkurendiga, kellele ta kardab oma tööd kaotada. Lorelai veedab romantilise öö Jasoniga, kuid saab vanematelt teada, et meest on hiljuti nähtud ka teise naisega. Roryt häirib Parise suhe vanema professori Asher Flemminguga. Lane hakkab Luke’i juures teenindajana tööle.

19:00 Kodus ja võõrsil (H33/E7566)

Tori saab kõne, et Christian pole ikka ülikonda ära toonud ning see tekitab temas ärevust. Justin ei suuda oma emotsioone kontrollida. Christian otsustab oma pulmade asemel hoopis müstilist patsienti ravida. Maci tüli Ryderi ja Chloega kogub aina tuure.

19:30 Sõbrad (H8/E5)

Phoebe hakkab käima ühe Monica alluvaga ja tahab poisi samal päeval maha jätta, kui Monica ta vallandada kavatseb. Joey saadab Racheli ühe oma kaastähega kohtama.

20:00 Sõbrad (H8/E6)

Monica ja Chandler korraldavad halloweenipeo ja Ross ilmub sinna koos Monaga. Phoebe kohtub Ursulaga, kes hakkab abielluma.

20:30 Armastuse saar (H5/E1)

Ees on ootamas taas üks armastust täis suvi. Caroline Flack tervitab uut koosseisu saates osalejaid.

22:00 New Amsterdam (H1/E13)

Max jätkab tööd haigla süsteemsete probleemide lahendamise kallal, kuigi ravi mõjub talle kurnavalt. Reynolds otsustab ette võtta kuluka operatsiooni, et diagnoos paika saada. Bloom peab silmitsi astuma oma isiklike deemonitega.

23:00 Vallaline kaunitar (H16/E6)

Ashley Iaconetti ja Jared Haibon korraldavad osadele Tayshia kandidaatidele lõbusa võistluse. Kaheksa meest valmistuvad maadluseks tuntud treenerite Amy Dumas’ ja Tatiana Suareze juhendamisel.

00:40 Kiiksuga seks (H1/E4)

Noortele mõeldud seksiklubi avaldab lõputult võimalusi naudingu saavutamiseks. Pikka aega abielus olnud paar läheb tantraseiklusele, mis lõpeb kolmekaga. Noor naine otsustab peol ületada ebatavalise seksimaailma rekordi.

01:40 Sõbrad (H8/E5) *

Phoebe hakkab käima ühe Monica alluvaga ja tahab poisi samal päeval maha jätta, kui Monica ta vallandada kavatseb. Joey saadab Racheli ühe oma kaastähega kohtama.

02:10 Sõbrad (H8/E6) *

Monica ja Chandler korraldavad halloweenipeo ja Ross ilmub sinna koos Monaga. Phoebe kohtub Ursulaga, kes hakkab abielluma.

02:30 Rosamunde Pilcher: Nagu nõiutud * (Rosamunde Pilcher: Wie verhext) FILM

Grace Kenti unistus on saada kostüümikunstnikuks. Isa Clive'i kinos on ta lapsest saati kõiki filme näinud. Selgeltnägija ennustab Grace'ile, et ta kohtab unistuste meest ning viis aastat hiljem toovad nimelt selle mehe otsingud teda tagasi Cornwalli. Robert tegutseb seal arstina. Kuid Grace peab mehes sügavalt pettuma...

03:55 Postimees.ee
06:55 Eestlane ja venelane (H2/E9)

Hinnad kerkivad, miks keegi ei tõsta kisa? Friida-mutt on jälle omadega läbi, aga Taadu on imeline distants-ravija. Sannu saab isa käest tüssata, Tõnu ise paneb kaalukausile oma enesehinnangu.

07:25 Eestlane ja venelane (H2/E10)

Liigne tegelane oma ülearuse suu ja muuga lööb uppi senise elurutiini. Miša ootab Mašat koju tagasi, aga Venemaal lonkab isegi lennuilm. Tõnu teeb pätti ja ise sööb seda suppi.

07:55 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

08:55 Komissar Rex *

Räägitakse, et ühes Viini supluskohas on nähtud krokodilli ja linnas puhkeb paanika. Peagi annab juhtum tööd Marcile, Rexile ja Nikile, kui oma õe silme all langeb veealuse rünnaku ohvriks kaunitar Doris. Peagi leitakse tapetuna Dorise endine peigmees, naistelemmikust kelner Serge. Mehe surm näib olevat tema viimase pruudi hingel, kuid tänu Rexi leitud asitõenditele võtavad sündmused täiesti ootamatu pöörde.

09:55 Tee kuulsuseni (E5)

Spordialadest ja sportlastest 1896. aasta Ateenast tänapäevani välja.

11:00 Eradetektiiv Magnum (H1/E15) *

Rikas pime naine Agatha Kimball langeb santažeerimise ohvriks ning palkab Magnumi ennast päästma.

12:00 Eradetektiiv Magnum (H1/E16) *

Hawaii ühe rikkaima mehe naine, kes on igavusse suremas, palkab Magnumi, et see temaga mänge mängiks, aga ootamatult saavad mängud reaalsuseks.

13:00 Manifest (H2/E2) *

Kui lend Jamaicalt New Yorki pärast suurt turbulentsi maandub, tunnevad reisijad kergendust. Kuid selle paari tunni jooksul oli maailm vananenud viis aastat ning nende sõbrad, pered ja kolleegid olid pärast leinamist lootuse kaotanud ja edasi liikunud.

13:55 Komissar Rex

Tuntud reporter Nina Klaus võitleb selle eest, et alkoholi tarvitanud inimesed rooli taha ei istuks. Kampaanial on vastaseid ja naine saab pidevalt ähvardavaid kõnesid. Kui Nina ühel õhtul pärast väikest napsi koju sõidab, juhtub pimedal tänaval õnnetus. Noor naine jääb tema auto alla ja hukkub. Marcile näib lugu siiski kahtlane ja dr Grafi abiga selgub, et naine oli surnud juba enne õnnetust.

14:55 Machete (Machete) FILM

Verine põnevusmärul! Ta paistis olevat nagu iga teine päevatööline ning sobis täiuslikuks patuoinaks poliitmõrvas. Kuid tegelikult oli ta Machete, legendaarne, hirmohtliku hoiaku ja samaväärsete oskustega endine fedekas. Mees jäetakse pärast verist kokkupõrget kurikuulsa Mehhiko narkoparuni Torreziga surema, kuid lootuses avalikkuse silme alt kaduda ning oma traagiline minevik unustada võtab ta jõu kokku ning suundub Texasesse. Seal ootab Machetet ees valede ja korruptsioonivõrgustik ning surmav kuul senaatorile, mis teeb temast riigi kõige tagaotsituma mehe. Machete tahab oma nime puhastada ning vandenõu päevavalgele tuua. Kuulide, vere ja murtud südametega palistatud teekond viib Machete taas Torreze juurde, et pidada maha verine võitlus kättemaksu ning lunastuse nimel. Film ei sobi alaealistele.

17:00 Eradetektiiv Magnum (H1/E17)

Vargad püüavad röövida Robin Mastersi uue raamatu koopia. Magnum ühendab jõud turvaeksperdi J. Doyle’iga, et vargus ära hoida.

18:00 Eradetektiiv Magnum (H1/E18)

Bayonne’ist New Jerseys pärit olev naine palkab Magnumi, et ta ühe päevaga ta kihlatu üles otsiks.

19:00 Manifest (H2/E3)

Kui lend Jamaicalt New Yorki pärast suurt turbulentsi maandub, tunnevad reisijad kergendust. Kuid selle paari tunni jooksul oli maailm vananenud viis aastat ning nende sõbrad, pered ja kolleegid olid pärast leinamist lootuse kaotanud ja edasi liikunud.

19:55 Metsarahvamängud (H1/E2)

Seekord peavad metsa viidud ja pimestatud võistlejad muuhulgas leidma üles kõik metsa vahele peidetud puuviljad, läbima elektrikarjusega piiratud labürindi ning osalema eriliste reeglitega kullimängus, kus vigastused on väga kerged tulema.

20:55 Otse! Võrkpalli CEV Challenge Cup 1/8-finaal Schönenwerd (SUI) - TalTech (E2)

TalTechi võrkpallimeeskond mängib CEV Challenge Cup kaheksandikfinaalis kaks mängu Šveitsi paremikku kuuluva Schönenwerdiga. Mõlemad mängud peetakse võõrsil. Edasipääsu korral läheb TalTech veerandfinaalis vastamisi Türgi suurklubi Ankara Halkbankiga. Turniiri avaringis alistas TalTech kahes võõrsilmängus Taani meistri Gentoftesti.

23:31 1000 viisi suremiseks (H1/E9)

Mootorrattur sureb bensiini joomisest. Allasurutud jaapanlaste paar sureb esimest korda armatsedes. Narkolepsia haige jääb tööstuslikus ahjus magama. Paelussiga dieeti pidanud naine sureb. Kurgus plahvatanud paintballi pall tapab noore kuti. Elektrijuhtmega kalastanud elektrik saab elektrilöögi. Fookuses on ka ellujääja kaaperdatud Etioopia lennukilt.

23:59 1000 viisi suremiseks (H1/E10)

Mees tulistab end kogemata 4. juulil isetehtud ilutulestikust näkku. Teine mees sureb pärast liiga paljude metallesemete söömist. Kaks rokkarit kukub Hiinas rokkides aknast alla. Naine maalib end helendava raadiumvärviga ning sureb vähki. Kaks Ozzy Osborne’i fänni sureb sipelgaid sisse hingates. Keegi avab kogemata dekompressioonikambri ja tapab süvameresukelduja. Fookuses on ka langevarjuga hüppaja, kes elas üle kokkupõrke teise langevarjuhüppajaga.

00:26 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

01:20 Metsarahvamängud (H1/E2) *

Seekord peavad metsa viidud ja pimestatud võistlejad muuhulgas leidma üles kõik metsa vahele peidetud puuviljad, läbima elektrikarjusega piiratud labürindi ning osalema eriliste reeglitega kullimängus, kus vigastused on väga kerged tulema.

02:09 Tee kuulsuseni (E5) *

Spordialadest ja sportlastest 1896. aasta Ateenast tänapäevani välja.

03:01 1000 viisi suremiseks (H1/E9) *

Mootorrattur sureb bensiini joomisest. Allasurutud jaapanlaste paar sureb esimest korda armatsedes. Narkolepsia haige jääb tööstuslikus ahjus magama. Paelussiga dieeti pidanud naine sureb. Kurgus plahvatanud paintballi pall tapab noore kuti. Elektrijuhtmega kalastanud elektrik saab elektrilöögi. Fookuses on ka ellujääja kaaperdatud Etioopia lennukilt.

03:23 1000 viisi suremiseks (H1/E10) *

Mees tulistab end kogemata 4. juulil isetehtud ilutulestikust näkku. Teine mees sureb pärast liiga paljude metallesemete söömist. Kaks rokkarit kukub Hiinas rokkides aknast alla. Naine maalib end helendava raadiumvärviga ning sureb vähki. Kaks Ozzy Osborne’i fänni sureb sipelgaid sisse hingates. Keegi avab kogemata dekompressioonikambri ja tapab süvameresukelduja. Fookuses on ka langevarjuga hüppaja, kes elas üle kokkupõrke teise langevarjuhüppajaga.

03:44 Eestlane ja venelane (H2/E9) *

Hinnad kerkivad, miks keegi ei tõsta kisa? Friida-mutt on jälle omadega läbi, aga Taadu on imeline distants-ravija. Sannu saab isa käest tüssata, Tõnu ise paneb kaalukausile oma enesehinnangu.

04:08 Eestlane ja venelane (H2/E10) *

Liigne tegelane oma ülearuse suu ja muuga lööb uppi senise elurutiini. Miša ootab Mašat koju tagasi, aga Venemaal lonkab isegi lennuilm. Tõnu teeb pätti ja ise sööb seda suppi.

04:30 Punane sekund (H1/E4)

Kas läheksite autorooli, kui teil oleks haigus, mille tõttu võite ootamatult teadvuse kaotada? Terviseseisundile vaadatakse tihti läbi sõrmede, kuni käes on õnnetus, milles keegi viga saab või hukkub. Kas kontroll juhtide terviseseisundi üle peaks olema karmim?

04:55 Postimees.ee