Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Reede, 14.01.2022

06:00 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

07:00 Vana silla saladus (H6/E1297) *

Elías pole valmis Camilast loobuma. Francisca otsustab testamenti muuta. Longinose uurimine jõuab lõpule.

08:00 Mägidoktor (H11/E16) *

Martin avastab, et tema patsient Erianna võtab meelega vale ravimit. Erianna peab koos oma tütrega Austriast lahkuma ning kodumaale Valgevenesse tagasi minema. Martin soovib naist enne terveks ravida. Lisbeth saab teada, et Ludwig plaanib Ellmausse pikemaks jääda. Ludwig ja Lilli satuvad autoõnnetusse, mille tagajärjel saab Lilli raskelt vigastada.

09:00 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

10:00 Viimane võmm (H3/E11) *

Leitakse eratapamaja pearaamatupidaja verest tühjaks lastud laip, kelle kaelas olev haav ei anna ühtki vihjet mõrvarelva kohta. See surnukeha paneb proovile isegi paljunäinud Mõisniku enesekontrolli. Järgmisel päeval satub 50 inimest riknenud vorstide söömise tulemusena haiglasse, teiste seas ka Anet. Tanja teatab Mikule, et kavatseb sõita koos Niklasega Aafrikasse. Mõisnik kolib koju Laura juurde tagasi ning Rita muretseb sellepärast, et ajakirjandus on Tammetsi lollide pressiteadete pärast risti löönud.

11:00 Terane detektiiv Candice Renoir (H5/E1)

Politseiülem Renoir oma meeskonnaga sekkub ühte firmaüritusse nimega „Mõrvapidu“, kus selgub, et üks osalistest on päriselt tapetud. Kuritegu rõhutab, et tööd otsival haritud naisel on töö leidmiseks kasulikum olla lastetu. Candice naaseb tööle. On ta oma kallima surmast üle saanud ning tõesti taas tööks valmis?

12:00 Tõelised kangelased (H1/E1)

Kuidas saavad tuntud inimesed hakkama päris töödega? Saatejuht Eeva Esse esitab kuulsatele kaasmaalastele väljakutse töötada üks päev mõnes sellises ametis, mida tihtilugu paraku piisavalt hinnata ei osata. See tähendab muidu mugava eluga harjunud avaliku elu tegelastele nii varavalges ärkamist kui ka füüsiliste võimete piiride kompamist. Hooaja avaepisood paneb proovile armastatud laulja Lenna Kuurmaa, kes töötab päeva kitsefarmerina Andri-Peedo kitsetalus.

13:00 Südamesoov (H1/E1) *

Saatejuht Keili Sükijainen tutvustab inspireerivaid inimesi meie keskelt ning täidab nende südamesoovi. Need on lood inimestest, kes on eeskujuks meile kõigile. Lähme külla ühele väga erilisele Põlvamaa perekonnale ning räägime Inge ja Timo loo, kelle kodus kasvab kuus kasulast. Tegemist on perekonnaga, keda ühendab suur armastus, raske minevik ning kes unistab ühest väga praktilisest abivahendist.

14:00 Pilvede all (H13/E181)

Urmas tuleb Piretile külla ja satub ootamatult vastamisi Voltsiga. Haapsalus on Maril avameelne vestlus Albertiga, kuid kõigi üllatuseks on hoopis Sirje see, keda Mari kuulda võtab. Sandra keerab oma nõudmistega vindi üle ja vihastab Indreku välja. Järgnev leppimine viib aga uue tülini. Liina reedab Erikule Andrese saladuse.

14:55 Otse! Postimehe uudised
15:00 Vana silla saladus (H6/E1298)

Hernando tõrjub Camilat. Don Berengario õhutab Dolorest tagant. Candela ja Sol jätkavad oma plaaniga.

15:55 Otse! Postimehe uudised
16:00 Keelatud vili (H4/E235)

Yildizi ja Haliti vahel puhkeb tüli. Ender tunneb, et kõik on talle selja pööranud. Kaya soovib temast lahku minna ning pojad ei suuda ta tegu talle andestada. Yildiz soovib Kaya ja Enderi taas kokku viia.

16:55 Otse! Postimehe uudised
17:00 Mägidoktor (H12/E1)

Martin läheb sõpradega suusamatkale, mis lõpeb katastroofiga: kaks osalejat Hermine ja Tom jäävad laviini alla. Nad leitakse külmakahjustustega ja kergete vigastustega. Kõik tundub korras, kuni Hermine äkitselt kokku kukub. Kahe õnnetusse sattunud noore vahel tekivad tunded, mida nad üritavad alla suruda. Martin avastab Tomil ajukasvaja ning kaalub operatsiooni poolt- ja vastuargumente.

17:55 Otse! Postimehe uudised
18:00 Viimane võmm (H3/E12)

Üks abituuriumis käiv tütarlaps kukub aknast kooli õuele ja hukkub. Uurimise käigus paljastuvad koolikiusamine ja lubamatud suhted õpetaja ja õpilase vahel. Andersi ema on taas Tallinnas käimas ning korraldab uhke peo, et tähistada peatset vanaemaks-saamist. Rita serveerib seal omatehtud samakat, mis mõjutab karmilt mitme peol osalenu mälu. Niklas kiirustab Tanjat Aafrika-reisiga takka ning tasub Mikule ammuse võla. Mõisnik kutsub Kassandra enda ja Laura poole õhtusöögile. Mikk ja Mart Noormets skaibivad Arabellaga.

19:00 Otse! Reporter

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

20:00 Kui vana ma olen? (H1/E4)

Selles mängus on vanus kõike muud kui lihtsalt number! Seekord asuvad 10 000 eurost auhinnaraha jahtima Signe ja Ain. Toilas kohvikut pidav tore abielupaar tutvus kohtinguäpis Tinder. Saatejuht Roald Johannson.

21:00 Reede ÕHTU!

Igal reedel võtavad kaks tiimi eesotsas saatejuhtide Pireti, Roberti või Jüriga koos armastatud ja tuntud saatekülalistega üksteisega mõõtu erinevates pöörastes ülesannetes. Õhtu saatele omasel moel ei ole aga ükski võistlus päris tavaline. Nii tuleb võistlejatel end proovile panna näiteks mängudes nagu “mõttemadin” ja “kired ja lihased”. Heategevusliku saate võitja annetab 500 eurot enda valitud organisatsioonile.

22:00 Dublant (The Stand-In) FILM

Candy on endine filmitäht, kes võetakse maksupettuse eest kinni. Ta palkab oma endise dublandi enda eest võõrutusravile minema. Kui Candy mõistab, et ta saab Paulat ära kasutada kõigi oma stressirohkete kohustustega, asub ta võimalust maksimaalselt rakendama. Kuid ka Paulal on kasud mängus. Kumb naistest lahingu võidab?

00:05 Meistervargad (Den of Thieves) FILM

Märul Los Angelese šerifijaoskonna eliitüksuse liikmetest, kelle elud ristuvad ja on sageli isiklikult seotud, ning edukaimatest pangaröövlitest, kes kavandavad Los Angelese kesklinnas Föderaalreservi pangas näiliselt võimatut röövi korraldada.

02:30 Dr House (H8/E21)

Haiglasse saabub 19aastane kolledžiõpilane, kellel tekib kisakooritrenni ajal ninaverejooks. Poiss väidab, et kuuleb peas oma surnud venna hääli. Foreman üritab House’iga teist lähenemist.

03:25 Valguses ja varjus (H1/E1) *

UUS! Auhinnatud kodumaine draamasari! Linnaeluga puntrasse jooksnud Diana sõidab kaunisse külakesse, et kohtuda oma sureva tädi Milizaga, kes palub, et naine aitaks tema peatseid matuseid korraldada. Diana ei teadnudki varem, et tal tädi on, ja kummaline kohtumine annab aimu Diana perekonna tumedatest saladustest, mida naine ammu unustada on üritanud. Diana kohtub värvikate külaelanikega, kes näivad kõik tema isepäise tädi surma ootavat. Midagi kummalist toimub tädi majas ja tundub, et keegi soovib talle halba. Peaosades Mirtel Pohla, Epp Eespäev ja Indrek Sammul.

04:00 Postimees.ee
05:10 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

06:20 Doktor imetegija (H2/E158) *

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

07:15 Gilmore'i tüdrukud (H4/E11) *

Lorelai tunnistab Luke'ile, et ei taha, et ta Nicole'iga ära koliks. Roryle meeldib endiselt William, kuid kui ta kohtingukutsest loobub, saab Rory teada, et William on tema kohta pikalt kuulujutte levitanud. Lane’i ema saab lõpuks teada ta bändist ning käsib tal välja kolida.

08:10 Kodus ja võõrsil (H33/E7567) *

Alf sunnib Ryderi roti loo kohta tõtt tunnistama. Christian tühistab pulmad ning ei suuda oma tundeid sõnadesse panna. Leah avastab Justini ravimisõltuvuse ulatuse.

08:40 Top Shop
08:55 New Amsterdam (H1/E14) *

Sharpe'il on raske toime tulla hingelähedase juhtumiga. Iggy avastab patsiendi üllatava mineviku. Floyd suudab raskete uudiste järel oma eraelu veidi paremini rööpasse seada.

09:55 Põrgulikud köögid (H2/E3)

Tippkokk Gordon Ramsay külastab restorani Handlebar ja loodab täita ühe paari unistuse pakkuda headele inimestele head toitu. Ees ootab aga 80ndatesse kinni jäänud restoran, mille dekoor on ajast ja arust, kokk huvi kaotanud ja omanikud oskusteta. Kas Gordonil õnnestub neile selgeks teha, et on aeg ajaga kaasas käima hakata?

10:55 Põrgulikud köögid (H2/E4)

Maailmakuulus kokk Gordon Ramsay läheb appi Itaalia pererestoranile Giuseppi's. Isa ja poja juhitud söögikoht on tõelises hädas ja vajab abikätt. Ta laseb neil võistelda parima roa valmistamises, et leida restoranile firmaroog. See toob pereärisse tagasi mängurõõmu ja kire toidu vastu, aga kas ka kliendid leiavad siia uuesti tee?

11:55 Inga Lindström: Postipaadiga skääride vahel (Inga Lindström: Das Postboot in den Schären) FILM

Sagal ja ta vennal Sörenil on uue parfüümi esitlemise eel kibekiired päevad. Ootamatult peab Saga jätma kõrvale töö firmas ja hakkama tegelema oma isa eraeluga. Et isa saaks kauem aega veeta taasleitud noorusarmastusega, lahkub Saga Stockholmist ja võtab ajutiselt üle poekese ning postipaadi väikesel saarel.

13:55 Armastuse saar (H5/E2) *

Musid mopsuvad ja saladused paljastuvad, kui uued vallalised ennast majja sisse seavad.

15:00 Dr House (H5/E23)

Haiglasse saabub baleriin, kelle kopsud kukuvad esinemise ajal kokku. Ravi mõjub veel halvemini ning baleriini nahk hakkab maha kooruma. House’i tiim peab leidma viisi, kuidas naist ravida tema keha hävitamata.

16:00 Dr House (H5/E24)

Mehe mõlemad ajupoolkerad toimivad iseseisvalt, muutes ta kaheks eraldi inimeseks, kes kumbki teise tegude eest ei vastuta. House’i tiim peab kasutusele võtma väga ebatavalised meetodid, et teda ravida.

17:00 Doktor imetegija (H2/E159)

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

18:00 Gilmore'i tüdrukud (H4/E12)

Luke'i õde tuleb külla. Lorelai lubab Jasonile, et räägib nende suhtest oma vanematele, kuid mõtleb siiski ümber. Paris tunnistab Roryle, et tema afäär professoriga on tõsisemaks minemas. Rory soovituse peale jätab ta maha oma poisssõbra Jamie. Jess on tagasi linnas. Rory näeb Jessi autos magamas, kuid lahkub temaga rääkimata.

19:00 Kodus ja võõrsil (H33/E7568)

Alf pisendab Marilyni ja Roo muret oma tervise pärast. Leah räägib Irenele Justini salajasest ravimivarust. Stephen naaseb eradetektiivi otsima. Ta püüab Leah’d lohutada ja toetada, kuna ka tema suhe purunes Susie jahtimise tõttu.

19:30 Sõbrad (H8/E9)

Monica kutsub tänupühaks külla vana koolisõbra Willi, teadmata, et too koolis Racheli vihkamise klubi asutas. Joey vannub, et sööb terve kalkuni üksinda ära.

20:00 Sõbrad (H8/E10)

Monica uued kallid saapad teevad jalgadele haiget, aga ta ei kavatsegi seda Chandlerile tunnistada. Phoebe avastab, et Ben käib koolis koos Stingi pojaga ja tahab tasuta kontserdipileteid hankida.

20:30 Armastuse saar (H5/E3)

Majaelanikke šokeerib esimene paaride ümberjagamine ning tekivad juba esimesed armukolmnurgad.

21:30 New Amsterdam (H1/E15)

Max tunnetab sidet teiste keemiaravi patsientidega, kellega koos ta ravi saab. Samas on tal pärast vestlust keeruline oma reaalsusega leppida. Reynolds ei tule hästi toime patsiendi pere puudutava isikliku küsimuse lahendamisega.

22:30 Vallaline kaunitar (H16/E8)

JoJo Fletcher aitab Tayshial segaste tunnetega toime tulla. Zac C. ja Tayshia riietavad end pulmafotode pildistamiseks. Kümme noormeest lähevad kunstitundi, et näidata oma loomingulisust.

00:15 Kiiksuga seks (H1/E6)

Oregoni farm kutsub kohaliku kogukonna õhtust sööma, armatsema ja mängima. Kaks noort naist avastavad oma ihasid läbi söögimängude. Uus organisatsioon murrab netis seksuaalse läheduse pakkumisega seotud müüte.

01:10 Sõbrad (H8/E9) *

Monica kutsub tänupühaks külla vana koolisõbra Willi, teadmata, et too koolis Racheli vihkamise klubi asutas. Joey vannub, et sööb terve kalkuni üksinda ära.

01:40 Sõbrad (H8/E10) *

Monica uued kallid saapad teevad jalgadele haiget, aga ta ei kavatsegi seda Chandlerile tunnistada. Phoebe avastab, et Ben käib koolis koos Stingi pojaga ja tahab tasuta kontserdipileteid hankida.

02:00 Inga Lindström: Postipaadiga skääride vahel * (Inga Lindström: Das Postboot in den Schären) FILM

Sagal ja ta vennal Sörenil on uue parfüümi esitlemise eel kibekiired päevad. Ootamatult peab Saga jätma kõrvale töö firmas ja hakkama tegelema oma isa eraeluga. Et isa saaks kauem aega veeta taasleitud noorusarmastusega, lahkub Saga Stockholmist ja võtab ajutiselt üle poekese ning postipaadi väikesel saarel.

03:40 Postimees.ee
07:00 Eestlane ja venelane (H3/E1)

Tõnul ja Sirjel on selja taga puhkus, mille tulemus on traagiline nagu puhkustel ikka: puhatud on kõigest muust, kuid mitte teineteisest! Selle nuhib Friida-tädi kohe selgeks. Õnneks on muu tegelaskond siiski piisavalt naiivne ja unistab paremast elust, näiteks on pulmi oodata! Kui ainult üks sell ei oskaks prügikotiga sattuda valel ajal valesse kohta. Ja kui Mišal poleks veelgi suuremat muret... - kus on tema naine ja laps!?

07:25 Eestlane ja venelane (H3/E2)

Saame teada, kuhu kadus Maša ja mis juhtus Katjaga. Tõnu ja Sirje veavad Miša peale kihla. Friida-muti ellu sajab külaline möödunud aegadest: tütar! Aga kuhu tütar mahutada, kui koer on ees? Ja Taadul on päris hullud plaanid.

07:55 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

08:55 Komissar Rex *

Katja Behrend ja tema sõber Mathias pildistavad mahajäetud ehitusplatsil. Noored poseerivad Katja isa püstoliga, kuid relv läheb kogemata lahti ja tapab läheduses viibinud kodutu. Tapmist uuriv Marc kohtab ehitusplatsil kunagise kinnisvarahai naist Anneliese Kerlingit. Uurijatel tuleb selgitada, kas Anneliese on seotud kodutu tapmisega, kahtluse alla satub ka Katja isa.

09:55 Leegipüüdjad: Suveolümpia (E1)
10:25 Leegipüüdjad: Suveolümpia (E2)
11:00 Eradetektiiv Magnum (H2/E1) *

Texasest pärit Billy Joe Bob palkab Magnumi, et too otsiks üles ta õe Carol Anni, kes töötas enne kadumist ööklubis lauljana.

12:00 Eradetektiiv Magnum (H2/E2) *

Noor üliõpilane palkab Magnumi, et ta otsiks üles ta arheoloogist isa. Isa paat leiti Nehoa kanalist, mida kohalikud peavad neetud kohaks, kust mittekohalikud eluga tagasi ei tule.

13:00 Manifest (H2/E4) *

Kui lend Jamaicalt New Yorki pärast suurt turbulentsi maandub, tunnevad reisijad kergendust. Kuid selle paari tunni jooksul oli maailm vananenud viis aastat ning nende sõbrad, pered ja kolleegid olid pärast leinamist lootuse kaotanud ja edasi liikunud.

13:55 Komissar Rex

Marc ja Rex kutsutakse appi, kui vanaldane jõukas härrasmees Elmar Baumann langeb oma villas kallaletungi ohvriks. Kahtluse alla langeb mehe kauaaegne majapidajanna Marga Benesch, kes on omastanud tööandja väärisasju. Uurijate tähelepanu äratavad ka kaks remondimeest ja Rex õpib tuntud taskuvargalt uusi trikke.

14:55 Mässajad * (Renegades) FILM

Põnevusfilm sõjast lõhestatud Euroopasse missioonile saadetud mereväe eriüksuslastest, kes leiavad järvepõhjast kulda, mida pidavat sadade miljonite väärtuses olema. Kohalike aitamiseks eirab rühm käske ning kavandab plaani kulla kätte saamiseks ja seaduslikele omanikele tagastamiseks. Kuid kui olukord muutub ohtlikuks ja vaenlane neid märkab, tuleb missioon kõigest kümne tunniga läbi viia.

17:00 Eradetektiiv Magnum (H2/E3)

Sara Clifford sooritas 1945 aastal autoga kaljult alla sõites enesetapu. Rick kohtab kuningas Kamehameha klubis valgesse riietatud Sarah-nimelist naist. Kui nad rannale jalutama lähevad, haihtub naine õhku.

18:00 Eradetektiiv Magnum (H2/E4)

Ülehüpanud vene piloot Juri Dologof palkab Magnumi, et ta aitaks üle hüpata ka Juri kihlatul Ninal, kes on nõukogude kergejõustikukoondise sportlane.

19:00 Manifest (H2/E5)

Kui lend Jamaicalt New Yorki pärast suurt turbulentsi maandub, tunnevad reisijad kergendust. Kuid selle paari tunni jooksul oli maailm vananenud viis aastat ning nende sõbrad, pered ja kolleegid olid pärast leinamist lootuse kaotanud ja edasi liikunud.

20:00 Tundmatu (Anon) FILM

Ulmepõneviku tegevus leiab aset lähituleviku maailmas, kus puuduvad privaatsus, infopuudus ja anonüümsus. Meie isiklikud mälestused salvestatakse ja kuriteod on pea olematuks muutunud. Lahendamata mõrvu uurides avastab Sal Frieland noore naise, kes on süsteemist mööda pääsenud ja haihtunud. Tal pole identiteeti, minevikku ega ametlikke andmeid. Sal taipab, et kuritegevus polegi ehk lõppenud, vaid hoopis algamas. Salil tuleb leida ainult Tüdrukuna tuntud neiu, enne kui temast endast saab järgmine ohver.

22:00 Röövitud (H2/E13)

CIA analüütiku poeg röövitakse ning ootamatult tuleb kasulik vihje hoopis ühelt teiselt röövimise ohvrilt. Hart avastab samal ajal röövide kohutava tagamaa.

23:00 1000 viisi suremiseks (H2/E1)

Uute rinnaimplantaatidega naise rinnad plahvatavad lennukis. End kaablisse mässinud mees lõigatakse kogemata pooleks. Tuul puhub telkiva naise üle kaljuserva. Terrorist hukkub, kuna unustas, et kella keerati. Viiking sureb laibalt saadud nakkusesse. Naine lämbub söödava aluspesu kätte. Meteoriit tapab mehe.

23:25 1000 viisi suremiseks (H2/E2)

Paksude armastaja leiab tõeliselt suure kallima. Korporant sureb vürtsika puuksu peale. Viiuldaja mängib vale noodi. Endine vang leiab oma otsa. Prantslannast majapidajanna langeb bossi ohvriks. Röövlid kaotavad oma näo ja lonkajate armastajat tabab valus kukkumine.

23:55 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

00:45 Röövitud (H2/E13) *

CIA analüütiku poeg röövitakse ning ootamatult tuleb kasulik vihje hoopis ühelt teiselt röövimise ohvrilt. Hart avastab samal ajal röövide kohutava tagamaa.

01:30 Leegipüüdjad: Suveolümpia (E1) *
01:55 Leegipüüdjad: Suveolümpia (E2) *
02:25 1000 viisi suremiseks (H2/E1) *

Uute rinnaimplantaatidega naise rinnad plahvatavad lennukis. End kaablisse mässinud mees lõigatakse kogemata pooleks. Tuul puhub telkiva naise üle kaljuserva. Terrorist hukkub, kuna unustas, et kella keerati. Viiking sureb laibalt saadud nakkusesse. Naine lämbub söödava aluspesu kätte. Meteoriit tapab mehe.

02:45 1000 viisi suremiseks (H2/E2) *

Paksude armastaja leiab tõeliselt suure kallima. Korporant sureb vürtsika puuksu peale. Viiuldaja mängib vale noodi. Endine vang leiab oma otsa. Prantslannast majapidajanna langeb bossi ohvriks. Röövlid kaotavad oma näo ja lonkajate armastajat tabab valus kukkumine.

03:05 Eestlane ja venelane (H3/E1) *

Tõnul ja Sirjel on selja taga puhkus, mille tulemus on traagiline nagu puhkustel ikka: puhatud on kõigest muust, kuid mitte teineteisest! Selle nuhib Friida-tädi kohe selgeks. Õnneks on muu tegelaskond siiski piisavalt naiivne ja unistab paremast elust, näiteks on pulmi oodata! Kui ainult üks sell ei oskaks prügikotiga sattuda valel ajal valesse kohta. Ja kui Mišal poleks veelgi suuremat muret... - kus on tema naine ja laps!?

03:25 Eestlane ja venelane (H3/E2) *

Saame teada, kuhu kadus Maša ja mis juhtus Katjaga. Tõnu ja Sirje veavad Miša peale kihla. Friida-muti ellu sajab külaline möödunud aegadest: tütar! Aga kuhu tütar mahutada, kui koer on ees? Ja Taadul on päris hullud plaanid.

03:50 Punane sekund (H1/E6)

Aina rohkem sõidavad inimesed rattaga aasta läbi, olenemata ilmast. Saatejuht Madis Kimmel on üks sellistest entusiastidest. Koos teise igapäevasõitjaga läbivad nad linna tipptunnil. Aga kuidas linnaliikluses autodega kõrvuti ohutult hakkama saada? Kus on jalgratturi koht, kas kõnniteel või sõiduteel? Kuidas mõista üksteise märguandeid?

04:25 Postimees.ee