Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Laupäev, 15.01.2022

06:10 Romantiline muinasjutt (H1/E3) *

Mia töötab botaanikaaias ja armastab oma tööd, aga tema ema Helene soovib aia tulevikus Mia õele Marissale üle anda. Proua Holle, kes on aia hing, märkab, et Marissa ei sobiks aia eest hoolt kandma ja julgustab Miat aia juhi kohale kandideerima. Algab võitlus kahe õe vahel aia nimel. Kumb võidab?

08:15 Lastehommik - Toomas ja sõbrad (H24/E23)

Väikese veduri Toomase ja tema sõprade seiklused.

08:40 Lastehommik - Minu väike poni: Sõprus on imeline (H9/E23)

Printsess Celestia õpilane Videvikusära saadetakse Ponikülla, et ta õpiks tundma sõpruse suurt tähendust.

09:09 Lastehommik - Pöialpoisid ja mina (H2/E9)

Pöialpoistel ei õnnestu Snow tähelepanu köita, nii et nad otsustavad jõuda temani ta lemmikmeediumi ehk telefoni kaudu.

09:30 Lastehommik - Barbie seiklused unistuste majas (H2/E20)

Saa tuttavaks Barbie ja tema parimate sõpradega – kaasa arvatud naaber Ken – seiklustes, mis on filmitud Barbie’ pere uues unistuste majas

10:00 Tere tulemast! (E35)

Saates teeme tutvust tähelepanuväärsete Eesti ettevõtete ja huvitavate paikadega. Saatejuht on Lauri Hermann. www.teretulemast.tv

10:30 Hooaeg (H2021/E19)

Täna tervitavad meid uusaasta soovid! Ootamas on värsked uudised nii ehte- kui nahahooldusmaailmast. Lisaks vaatame üle, millised elustiilitooted said vaatajate erilisteks lemmikuteks aastal 2021.

11:00 Tuhat tervist (H4/E15)

"Tuhat tervist" alustab uut hooaega soovitustega, kuidas kergendada menopausiaegseid muutusi kehas ja vaimus. Uurime, mis koht on inkotuba ja kes sealt täpsemalt abi saavad. Räägime kalamaksaõlist ja sellest, kuidas pandeemia ajal mõnusat paarisuhet nautida.

11:30 Rooli võim (H2021/E17)

Eesti vanim liiklussaade keskendub uute automarkide esitlusele, uutele autokaupadele ja kuu ülevaatele müüduimatest autodest. Saatejuhid on Raivo Rimm, Kairi Rondo ja tuntud laulja Silver Laas.

12:00 Reede ÕHTU! *

Igal reedel võtavad kaks tiimi eesotsas saatejuhtide Pireti, Roberti või Jüriga koos armastatud ja tuntud saatekülalistega üksteisega mõõtu erinevates pöörastes ülesannetes. Õhtu saatele omasel moel ei ole aga ükski võistlus päris tavaline. Nii tuleb võistlejatel end proovile panna näiteks mängudes nagu “mõttemadin” ja “kired ja lihased”. Heategevusliku saate võitja annetab 500 eurot enda valitud organisatsioonile.

13:00 Metsiku Roose jälgedes (E2) *

Rännuseikluse Metsiku Roose jälgedes teises episoodis saame tuttavaks Mehhikos elava eestlanna Merliniga, kes on seal elanud juba 14 aastat. Merlin teab rääkida, et Eestit ja Mehhikot ei anna mitte kuidagi võrrelda, näiteks siin joovad juba 1 aastased lapsed karastusjooke lutipudelist.

13:30 Jälg (H5/E1)

Marko Matvere ja Heidi Hanso jätkavad keskkonnaseiklustega. Looduse uurimise aluseks on ikka lapselik uudishimu, mille eestvedamisel võib avastada, et on veel paljugi, mida me veel ei tea, aga võiksime.

14:00 Sandhamni mõrvad: Ilmsüüta (Morden i Sandhamn 3: I grunden utan skuld) FILM

Lapsed leiavad mängides kilekoti laguneva käega. Uurija Thomas Andreasson asub juhtumit oma kolleegiga uurima, kuid appi tuleb ka Nora, kes on saanud oma abielu lahutatud. Peagi selgub, et tegu on mõrvajuhtumiga ning leitakse ka teine laip. Kas asjasse on segatud alibita kasuisa, kahtlane poiss-sõber või iidne perekondade vaheline tüli? Dramaatiline lahendus ei jäta puutumata Norat ega Thomast.

16:05 Südamearst (H1/E3)

Hugh leiab ootamatu katsejänese oma uue tehissüdame jaoks. Charlie ja Matt peavad oma pruulikojas metsiku peo, mis kütab kõigi kirgi.

17:05 Rosamunde Pilcher: Maagiline buss (Rosamunde Pilcher: Der magische Bus) FILM

Olivia võtab oma julguse kokku, lahkub kindlast töökohast ja asutab oma reisifirma. Ta tahab hakata korraldama elitaarseid reise väikestele gruppidele. Esimesel reisil veab aga kõik viltu: esmalt jääb ta ilma kinnipandud hotellitubadest, siis kaob üks turistidest lausa kummalisel kombel.

19:00 Otse! Reporter+

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

19:30 Rikas Eesti (E4)

Seekord tutvume Süüriast pärit Shorokiga, kes elab 9-liikmelise perega Lasnamäe 4-toalises korteris ning loodab, et ühel päeval saab ta ratsutada. Piret helistabki mõnele tuttavale ning üheskoos asutakse toredale seiklusele.

20:00 Kaks kanget Venemaal

Kaks kanget, Kristjan Jõekalda ja Teet Margna, võtavad ette pöörase rongiretke läbi lõputu ja alati ootamatu Venemaa. Tallinnast algav seiklus viib semud läbi Siberi otse Jaapani mere rannikule Vladivostokki. Tänases saates avastavad reisisellid Olhoni saart.

21:00 Endiste pruutide vaimud (Ghosts of Girlfriends Past) FILM

Romantiline hittkomöödia sadu naisi vallutanud staarfotograaf Connorist, kes ootamatult seisab silmitsi oma esimese armastuse Jennyga. Veendunud poissmees Connor magab iga naisega esimesel võimalusel ja lõpetab suhte veel enne kui see alatagi jõuab. Tema küüniline suhtumine armastuse võimalikkusesse ähvardab rikkuda ka ta venna pulmapeo, kuid siis ilmutab ennast Connorile tema kadunud onu vaim. Elupõletajast onu, kes oli oma lõbujanuga Connorile eeskujuks olnud, tunnistab ootamatult, et oli armastuse asjus rängalt eksinud. Sellest hetkest ei ole miski enam endine ja juhtuma hakkab imelisi asju...

22:55 Ajaränduri naine (The Time Traveler's Wife) FILM

Romantiline draama kaunist kunstnikust Clare'st, kes on terve oma teadliku elu armastanud Henry't. Mees on aga kõike muud, kui tavaline - nimelt peale traagilist õnnetust avastab ta võime ajas rännata. Kahjuks ei suuda Henry kuidagi ajas rändamist ja selle kestvust kontrollida ning pidev edasi-tagasi hüppamine muudab keeruliseks ka Clare'i elu. Teadmine, et mees võidakse armastatud naisest lahutada ilma igasuguse hoiatuseta, paneb neid rohkem hindama koos veedetud hetki.

00:55 Meelerahu (Serenity) FILM

Põnevik kalalaeva kaptenist, kes sõidab merd idüllilisel troopilisel Plymouthi saare lahesopil. Mehe rahulik elu mõraneb kildudeks, kui ta eksnaine Karen temalt abi palub. Naine anub Dilli, et ta päästaks tema ja nende noore poja naise uue vägivaldse abikaasa käest. Naise plaan on viia abikaasa kalastusretkele ja ta üle parda haide söögiks heita. Karen tõmbab Dilli tagasi ellu, mida ta on püüdnud selja taha jätta. Heitlus õige ja vale vahel viib mehe maailma, kus kõik ei pruugi olla selline, nagu näib.

02:45 Endiste pruutide vaimud * (Ghosts of Girlfriends Past) FILM

Romantiline hittkomöödia sadu naisi vallutanud staarfotograaf Connorist, kes ootamatult seisab silmitsi oma esimese armastuse Jennyga. Veendunud poissmees Connor magab iga naisega esimesel võimalusel ja lõpetab suhte veel enne kui see alatagi jõuab. Tema küüniline suhtumine armastuse võimalikkusesse ähvardab rikkuda ka ta venna pulmapeo, kuid siis ilmutab ennast Connorile tema kadunud onu vaim. Elupõletajast onu, kes oli oma lõbujanuga Connorile eeskujuks olnud, tunnistab ootamatult, et oli armastuse asjus rängalt eksinud. Sellest hetkest ei ole miski enam endine ja juhtuma hakkab imelisi asju...

04:30 Postimees.ee
05:00 Reporter+ *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

06:30 Karvased kosilased (E5)

Marelle on sõbralik ja tegus lasteaiakasvataja. Tema päevad on rõõmsaid tegemisi täis, hobisid mitmeid, nagu näitlemine, vehklemine jpm. Aega kohtinguteks Marellel ei ole jätkunud. Kas meie karvased kosilased suudavad Marelle ellu midagi hoopis romantilisemat ja uut tuua? Saadet juhib armastatud telenägu Hanna Martinson.

07:00 Üks eriline loomakliinik (H6/E6)

Professor Noel Fitzpatricku loomakliinikus on taas uued patsiendid abi otsimas. Operatsiooni vajavad kuuekuune noor kolli ja kuueaastane Pürenee mäestikukoer. Sõjakas kass vajab lisaks jalaoperatsioonile ka kastreerimist.

08:00 Top Shop
08:15 Jamie Itaalia road (E2)

Avastamist ootab Puglia regioon, mida kutsutakse ka Itaalia aiaks. Jamie teeb koos kohalike memmedega pastat, valmistab hõrke mereande ja imelist värsket salatit.

09:15 Jamie Itaalia road (E3)

Jamie reisib mööda Itaaliat ja toob koos oma sõbra Gennaroga meieni parimad Itaalia maitsed erinevatest piirkondadest. Ta ei aja taga Michelini tärne, vaid tõeliselt kodust Itaalia mammade toitu. Sel korral on Jamie Napolis, mis on pitsa sünnikoht. Ta sööb algupärast frititud pitsat, joob imelist kohvi ja mekib parimaid merande.

10:15 Koopainimene (Early Man) FILM

Lõbus animatsioon jutustab loo sellest, kuidas inimühiskonna koidikul, kui Maal elutsesid eelajaloolised olendid ja karvased mammutid, liitis koopainimene Dug ühes truu kaaslase Orikaga oma hõimu, et vägeva pronksiaja vastu võidelda.

12:00 Näen vaid sind (All I See Is You) FILM

Psühholoogiline draama noorest Ginast, kes elab oma abikaasa Jamesiga Bangkokis. Tema muidu head elu varjutab aastatetagune õnnetus, mille tagajärjel ta nägemise kaotas. Kui ühel päeval avaneb võimalus elumuutvaks operatsiooniks, toob see välja nende suhtesse kogunenud pinged. Kas taasleitud vabadus suudab Gina õnnelikuks teha?

14:10 Kodus ja võõrsil (H33/E7564)

Jasmine saab unistuste töö teises osakonnas, kuid Tori on õnnetu, et nad ei tööta enam koos. Justin on sunnitud Ziggyle oma meelehärmi põhjuseid avama. Roo on mures, et Alf tapab end korraga kolmel töökohal töötades.

14:40 Kodus ja võõrsil (H33/E7565)

Mac keelab Ryderil ja Chloel tema söögikoha kõrval tegutsemise ning nõuab kõiki nende tegevuslubasid. Justin ärritub Leah’ peale ning tekitab oma käitumisega kõigis tõsist muret. Christian venitab oma ülikonna ära toomisega ning kõik peavad tema järel ootama.

15:10 Kodus ja võõrsil (H33/E7566)

Tori saab kõne, et Christian pole ikka ülikonda ära toonud ning see tekitab temas ärevust. Justin ei suuda oma emotsioone kontrollida. Christian otsustab oma pulmade asemel hoopis müstilist patsienti ravida. Maci tüli Ryderi ja Chloega kogub aina tuure.

15:35 Kodus ja võõrsil (H33/E7567)

Alf sunnib Ryderi roti loo kohta tõtt tunnistama. Christian tühistab pulmad ning ei suuda oma tundeid sõnadesse panna. Leah avastab Justini ravimisõltuvuse ulatuse.

16:05 Kodus ja võõrsil (H33/E7568)

Alf pisendab Marilyni ja Roo muret oma tervise pärast. Leah räägib Irenele Justini salajasest ravimivarust. Stephen naaseb eradetektiivi otsima. Ta püüab Leah’d lohutada ja toetada, kuna ka tema suhe purunes Susie jahtimise tõttu.

16:35 Armastuse saar (H5/E48) *

Saareliste lähedased tulevad külla ning saabub ka Caroline, kes on valmis viimasteks elimineerimisteks.

17:35 Armastuse saar (H5/E49) *

Võitjad saavad 50000 naela, et koos oma uut ühist elu alustada. Kes võidab saate ja viib auhinnaraha koju?

19:00 Minu kodu on parim (H6/E3)

Meeskonnad saabuvad Lõuna-Austraaliasse, kus nende ülesandeks on kujundada endise austraalia jalgpalli tähe Jaredi poissmehekodust armupesa talle ja ta kosmeetikust naisele Jessile. Kellele jääb võimalus ja kohustus tegeleda boonustoaga, kust on võimalik viis lisapunkti koguda?

20:05 Talveloss (Baby, It’s Cold Inside) FILM

Hannah Fischer töötab Kariibi puhkustele suunatud reisibüroos ning on üsna kahtlustav, kui boss ta ühel päeval jäähotelli testima saadab. Ta on hetkega võlutud nii hotellist kui selle hurmavast omanikust Ben Harperist. Hannah’le meenuvad tema noorusunistused oma hotelli pidamisest. Kas noored leiavad üksteist või tuleb hotelli tegevjuht Brigitte nende vahele?

22:00 Õhtusöök kahele (H9/E11)

Täna saab viis menüüd võimalikelt kohtingukaaslastelt Joanna Londonist, kes valib neist välja kolm kõige ahvatlevamat. Ees on kolm õhtusööki ja ühe kaaslase kutsub ta nädala lõpus endaga õhtusöögile.

23:00 Seksivideo õppetunnid (E1)

Kaks kolmandikku britte pole oma seksieluga rahul. Neile antakse nädalaks kaamerad, et nad salvestaksid oma kõige intiimsemad hetked, saamaks teada, mis linade vahel tegelikult toimub. Peamisteks teemadeks on petmine ja seksuaalsus.

00:00 Minu kodu on parim (H6/E3) *

Meeskonnad saabuvad Lõuna-Austraaliasse, kus nende ülesandeks on kujundada endise austraalia jalgpalli tähe Jaredi poissmehekodust armupesa talle ja ta kosmeetikust naisele Jessile. Kellele jääb võimalus ja kohustus tegeleda boonustoaga, kust on võimalik viis lisapunkti koguda?

01:00 Näen vaid sind * (All I See Is You) FILM

Psühholoogiline draama noorest Ginast, kes elab oma abikaasa Jamesiga Bangkokis. Tema muidu head elu varjutab aastatetagune õnnetus, mille tagajärjel ta nägemise kaotas. Kui ühel päeval avaneb võimalus elumuutvaks operatsiooniks, toob see välja nende suhtesse kogunenud pinged. Kas taasleitud vabadus suudab Gina õnnelikuks teha?

02:35 Õhtusöök kahele (H9/E11) *

Täna saab viis menüüd võimalikelt kohtingukaaslastelt Joanna Londonist, kes valib neist välja kolm kõige ahvatlevamat. Ees on kolm õhtusööki ja ühe kaaslase kutsub ta nädala lõpus endaga õhtusöögile.

03:20 Jamie Itaalia road (E2) *

Avastamist ootab Puglia regioon, mida kutsutakse ka Itaalia aiaks. Jamie teeb koos kohalike memmedega pastat, valmistab hõrke mereande ja imelist värsket salatit.

04:05 Jamie Itaalia road (E3) *

Jamie reisib mööda Itaaliat ja toob koos oma sõbra Gennaroga meieni parimad Itaalia maitsed erinevatest piirkondadest. Ta ei aja taga Michelini tärne, vaid tõeliselt kodust Itaalia mammade toitu. Sel korral on Jamie Napolis, mis on pitsa sünnikoht. Ta sööb algupärast frititud pitsat, joob imelist kohvi ja mekib parimaid merande.

05:05 Postimees.ee
06:40 Erakordsed olümpialased

Animatsiooni ja multimeedia abil on taaselustatud olümpiate kuulsaimad sangarid.

07:45 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

08:40 Kuldvillak (H7/E202)

Esmaspäeval, 1. oktoobril peetakse rahvusvahelist muusikapäeva. Sel puhul on ka "Kuldvillak" täna muusikalainel ning hoogsas teadmistelahingus võtavad mõõtu koorijuht Aarne Saluveer, muusikapedagoog Peep Lassmann ja laulja Laura Põldvere. Küsimusi esitab Teet Margna.

09:15 Eradetektiiv Magnum (H1/E13)

Kansasasest pärit naine palkab Magnumi otsima oma isa, keda ta pole kümme aastat näinud.

10:15 Eradetektiiv Magnum (H1/E14)

Magnum palgatakse kaitsma varastamisohus hinnatud võidusõiduhobust Normanit.

11:20 Eradetektiiv Magnum (H1/E15)

Rikas pime naine Agatha Kimball langeb santažeerimise ohvriks ning palkab Magnumi ennast päästma.

12:20 Eradetektiiv Magnum (H1/E16)

Hawaii ühe rikkaima mehe naine, kes on igavusse suremas, palkab Magnumi, et see temaga mänge mängiks, aga ootamatult saavad mängud reaalsuseks.

13:25 Eradetektiiv Magnum (H1/E17)

Vargad püüavad röövida Robin Mastersi uue raamatu koopia. Magnum ühendab jõud turvaeksperdi J. Doyle’iga, et vargus ära hoida.

14:25 Manifest (H2/E1)

Kui lend Jamaicalt New Yorki pärast suurt turbulentsi maandub, tunnevad reisijad kergendust. Kuid selle paari tunni jooksul oli maailm vananenud viis aastat ning nende sõbrad, pered ja kolleegid olid pärast leinamist lootuse kaotanud ja edasi liikunud.

15:15 Manifest (H2/E2)

Kui lend Jamaicalt New Yorki pärast suurt turbulentsi maandub, tunnevad reisijad kergendust. Kuid selle paari tunni jooksul oli maailm vananenud viis aastat ning nende sõbrad, pered ja kolleegid olid pärast leinamist lootuse kaotanud ja edasi liikunud.

16:10 Manifest (H2/E3)

Kui lend Jamaicalt New Yorki pärast suurt turbulentsi maandub, tunnevad reisijad kergendust. Kuid selle paari tunni jooksul oli maailm vananenud viis aastat ning nende sõbrad, pered ja kolleegid olid pärast leinamist lootuse kaotanud ja edasi liikunud.

17:05 Manifest (H2/E4)

Kui lend Jamaicalt New Yorki pärast suurt turbulentsi maandub, tunnevad reisijad kergendust. Kuid selle paari tunni jooksul oli maailm vananenud viis aastat ning nende sõbrad, pered ja kolleegid olid pärast leinamist lootuse kaotanud ja edasi liikunud.

18:00 Manifest (H2/E5)

Kui lend Jamaicalt New Yorki pärast suurt turbulentsi maandub, tunnevad reisijad kergendust. Kuid selle paari tunni jooksul oli maailm vananenud viis aastat ning nende sõbrad, pered ja kolleegid olid pärast leinamist lootuse kaotanud ja edasi liikunud.

19:00 Lennuässad (H1/E1)

Uus sari! Separatistide juht Branko Titov arreteeritakse ning see viib Venemaa ja Hollandi poliitilised pinged keemispunktini. Rutger asub õppima Hollandi kuninglikku sõjaväeakadeemiasse ning annab Guusi ja Leylaga endast kõik, et edu saavutada. Kas ta suudab aga varjata oma minevikusaladust?

20:00 Batman alustab (Batman Begins) FILM

Oscarile esitatud kassahitt miljonärist, kes öösiti moondub superkangelaseks. Alates ajast, mil ta vanemad mõrvati, on miljonär Bruce Wayne rännanud mööda maailma, püüdes jõuda selgusele, kuidas võidelda kurjusega ning pöörata hirm nende vastu, kes teisi on kogu aeg hirmu all hoidnud. Viimaks pöördub ta tagasi kodulinna, Gotham Citysse. Öösiti hakkab selle tänavail tegutsema Batman, maskis võitleja, kes kasutab oma jõudu, mõistust ja iseäralikke tööriistu, et võidelda linna ähvardavate tumedate jõududega.

22:50 300 (300) FILM

Haarav seiklusmärul legendaarsest spartalaste leegionist, kes 300 mehega asus võitlusesse 250 000 vaenlase vastu. Aastal 480 eKr astusid Termopüülide mäekitsuses kuningas Leonidas ja 300 kartmatut spartalast vastu kuningas Xerxese poolt juhitud tohutule Pärsia armeele, mille koosseisus oli umbes 250 000 sõdurit 46 erinevast rahvusest. Spartalaste ennastohverdav vaprus andis ülejäänud Kreekale julguse ning ka aega pärslastest sissetungijate vastu ühineda ning muutis need mehed surematuks legendiks. Film ei sobi alaealistele.

01:00 Lennuässad (H1/E1) *

Uus sari! Separatistide juht Branko Titov arreteeritakse ning see viib Venemaa ja Hollandi poliitilised pinged keemispunktini. Rutger asub õppima Hollandi kuninglikku sõjaväeakadeemiasse ning annab Guusi ja Leylaga endast kõik, et edu saavutada. Kas ta suudab aga varjata oma minevikusaladust?

01:45 Reporter+ *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

02:10 Batman alustab * (Batman Begins) FILM

Oscarile esitatud kassahitt miljonärist, kes öösiti moondub superkangelaseks. Alates ajast, mil ta vanemad mõrvati, on miljonär Bruce Wayne rännanud mööda maailma, püüdes jõuda selgusele, kuidas võidelda kurjusega ning pöörata hirm nende vastu, kes teisi on kogu aeg hirmu all hoidnud. Viimaks pöördub ta tagasi kodulinna, Gotham Citysse. Öösiti hakkab selle tänavail tegutsema Batman, maskis võitleja, kes kasutab oma jõudu, mõistust ja iseäralikke tööriistu, et võidelda linna ähvardavate tumedate jõududega.

04:15 Postimees.ee
05:45 Rooli võim (H2021/E17) *

Eesti vanim liiklussaade keskendub uute automarkide esitlusele, uutele autokaupadele ja kuu ülevaatele müüduimatest autodest. Saatejuhid on Raivo Rimm, Kairi Rondo ja tuntud laulja Silver Laas.