Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Esmaspäev, 17.01.2022

06:00 Merevaade Matverega (H1/E7)

Samal ajal kui saatejuht Marko Matvere sulandub Tallinn-Helsingi liinilaeva töötajate hulka, teeb reporter Kaidor Kahar tutvust moodsa kalakasvataja ametiga. Kumb on oma töös vilunum? Külastame ootamatut rohelust otse pealinna betoonseinte ja tööstusalade vahel - Paljassaare hoiuala.

06:30 Reporter+ *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

07:00 Vana silla saladus (H6/E1298) *

Hernando tõrjub Camilat. Don Berengario õhutab Dolorest tagant. Candela ja Sol jätkavad oma plaaniga.

08:00 Mägidoktor (H12/E1) *

Martin läheb sõpradega suusamatkale, mis lõpeb katastroofiga: kaks osalejat Hermine ja Tom jäävad laviini alla. Nad leitakse külmakahjustustega ja kergete vigastustega. Kõik tundub korras, kuni Hermine äkitselt kokku kukub. Kahe õnnetusse sattunud noore vahel tekivad tunded, mida nad üritavad alla suruda. Martin avastab Tomil ajukasvaja ning kaalub operatsiooni poolt- ja vastuargumente.

09:00 Reede ÕHTU! *

Igal reedel võtavad kaks tiimi eesotsas saatejuhtide Pireti, Roberti või Jüriga koos armastatud ja tuntud saatekülalistega üksteisega mõõtu erinevates pöörastes ülesannetes. Õhtu saatele omasel moel ei ole aga ükski võistlus päris tavaline. Nii tuleb võistlejatel end proovile panna näiteks mängudes nagu “mõttemadin” ja “kired ja lihased”. Heategevusliku saate võitja annetab 500 eurot enda valitud organisatsioonile.

10:00 Viimane võmm (H3/E12) *

Üks abituuriumis käiv tütarlaps kukub aknast kooli õuele ja hukkub. Uurimise käigus paljastuvad koolikiusamine ja lubamatud suhted õpetaja ja õpilase vahel. Andersi ema on taas Tallinnas käimas ning korraldab uhke peo, et tähistada peatset vanaemaks-saamist. Rita serveerib seal omatehtud samakat, mis mõjutab karmilt mitme peol osalenu mälu. Niklas kiirustab Tanjat Aafrika-reisiga takka ning tasub Mikule ammuse võla. Mõisnik kutsub Kassandra enda ja Laura poole õhtusöögile. Mikk ja Mart Noormets skaibivad Arabellaga.

11:00 Terane detektiiv Candice Renoir (H5/E2)

Candice on vigastatud, kuid see ei takista teda uurimast noore mustlase surmajuhtumit. Candice`i meeskond ning lapsed muretsevad tema pärast, kuid Candice`i ei peata miski. Kõik peavad olema tema teenistuses. Ühe magamistoa kaunistus aitab mõrvajuhtumi lahendusele lähemale.

12:00 Teletop (H1/E2)

Telelegendid Mart Juur ja Peeter Oja lasevad teravas huumorisaates nädalast auru välja. Koos saatekülalistega võetakse edetabeli vormis kokku lõppenud nädala põhilisemad teemad ja saadetakse väärikalt ajalukku. Saadet juhib Mart Normet.

13:00 Kui vana ma olen? (H1/E4) *

Selles mängus on vanus kõike muud kui lihtsalt number! Seekord asuvad 10 000 eurost auhinnaraha jahtima Signe ja Ain. Toilas kohvikut pidav tore abielupaar tutvus kohtinguäpis Tinder. Saatejuht Roald Johannson.

14:00 Pilvede all (H13/E182)

Kliinikusse tuleb tööle uus arst, kelle suhtes Piret ei suuda kuidagi ükskõikseks jääda. Inna palub Mari abi, sest Sirje pansionaat on suurtes raskustes. Eriku pettumus on suur, kui Kertu nende kokkuleppest taganeb. Tulemuseks on konflikt Andresega ja suhtekriis Liinaga. Sirje veedab aega Mammuga. Indrek palub Piretilt teenet.

14:55 Otse! Postimehe uudised
15:00 Vana silla saladus (H6/E1299)

Hernando sõidab ära. Emilia ja Alfonso rõõmustavad Ramiro armumise üle. Camila palub Lucaselt abi.

15:55 Otse! Postimehe uudised
16:00 Keelatud vili (H4/E236)

Sahika võidab Yigiti enda poolele, kui annab noormehele osa oma aktsiatest. Halitile ei meeldi, et Yildiz end Kaya ja Enderi suhtesse nii väga segab. Sahika annab oma panuse ka Merti ja Kerimi vaheliste pingete kasvamisse.

16:55 Otse! Postimehe uudised
17:00 Mägidoktor (H12/E2)

Martin läheb sõpradega suusamatkale, mis lõpeb katastroofiga: kaks osalejat Hermine ja Tom jäävad laviini alla. Nad leitakse külmakahjustustega ja kergete vigastustega. Kõik tundub korras, kuni Hermine äkitselt kokku kukub. Kahe õnnetusse sattunud noore vahel tekivad tunded, mida nad üritavad alla suruda. Martin avastab Tomil ajukasvaja ning kaalub operatsiooni poolt- ja vastuargumente.

17:55 Otse! Postimehe uudised
18:00 Viimane võmm (H3/E13)

Äsja vanglast vabanenud mees leitakse pargipingilt rohkete noahaavadega rindkeres. Uurimise käigus selgub, et tema surmast võisid huvitatud olla nii tema poolt 8 aastat tagasi tapetud neiu vanemad, endine ja uus pruut kui ka tema tugiisik, samuti 15 aastat vanglas veetnud, kuid paranemise teele pööranud mees. Mikk satub silmitsi oma minevikuga. Töökaaslased püüavad teda säästa, kuid - nagu ikka - selgub, et heade kavatsustega sillutatud tee viib põrgusse. Niklase ja Tanja õhtusöök lõpeb pahandusega ning Mikk on sunnitud sekkuma.

19:00 Otse! Reporter

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

20:00 Päriselu lood: Minu mees on möku!

Erisaade uurib, kas tänased mehed on muutumas üha abitumaks ja otsusvõimetumaks. Kust tulevad pehmod mehed ja mis roll on siin naistel? Saates saavad sõnad tuntud inimesed ja eksperdid. Nende seas Erki Nool, Jaagup Kreem, Anu Saagim ja paljud teised.

21:00 Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

22:00 Valguses ja varjus (H1/E2)

Diana põrkab uuesti kokku veidra Taanieliga ja tundub, et antipaatia ainult kasvab. Tädi Miliza on masenduses Diana kavatsusest peagi linna tagasi sõita ja üritab naisele tema perekonna minevikust rääkida, Diana ei taha aga endiselt midagi kuulda. Samal ajal lõhutakse salapärastel asjaoludel tädi maja elektrikaabel ja tundub, te keegi tõesti kiusab surijat. Diana räägib Skype'i teel oma Austraalias elava vennaga, kes palub Dianal tädi juurest kiiresti lahkuda ja siis juhtubki midagi väga ohtlikku.

23:00 Veetluse seadused (Laws of Attraction) FILM

Romantiline komöödia! Daniel Rafferty ja Aidrey Woods on kaks New Yorgi edukat lahutusadvokaati, kes on mõlemad tänaseni vallalised, sest nad on näinud, kui kaugele halva lõpuni võib viia abielu. Nad peavad esindama kuulsat rockstaari ning selle tõttu peavad nad sõitma Iirimaale. Seal toimub ka suur pidu ja järgmisel hommikul ärgates saavad nad teada väga veidra asja - nad abiellusid eelmine õhtu. New Yorki tagasi sõites peavad nad otsustama, kas lõpetada see suhe või äkki ongi parem ennem armumist abielluda?

00:45 Dr House (H8/E22)

Ravides narkomaani peab House vaatama otsa oma elule, tulevikule ja isiklikele deemonitele.

01:40 Tere tulemast! (E35) *

Saates teeme tutvust tähelepanuväärsete Eesti ettevõtete ja huvitavate paikadega. Saatejuht on Lauri Hermann. www.teretulemast.tv

02:10 Mässaja rukkis (Rebel in the Rye) FILM

20. sajandi keskpaiga New Yorgis elas ja tegutses kirjanik J. D. Salinger, kelle tähtteoseks sai romaan „Kuristik rukkis“. Linateos heidab valgust sündmustele ja inimestele, kes Salingeri tema loometeel mõjutasid ja inspireerisid.

04:00 Postimees.ee
05:35 Kodus ja võõrsil (H33/E7569)

Ziggy asub tööd otsima, kuid see pole sugugi lihtne. Mia saab nende muredest teada ning pakub Tanele jõusaalis tööd. Nikau naaseb linnast ja püüab Allegra abiga oma sotsiaalmeediat parendada. Bellal on raske olukorraga leppida. John saab Susielt sõnumi.

06:40 Doktor imetegija (H2/E159) *

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

07:35 Gilmore'i tüdrukud (H4/E12) *

Luke'i õde tuleb külla. Lorelai lubab Jasonile, et räägib nende suhtest oma vanematele, kuid mõtleb siiski ümber. Paris tunnistab Roryle, et tema afäär professoriga on tõsisemaks minemas. Rory soovituse peale jätab ta maha oma poisssõbra Jamie. Jess on tagasi linnas. Rory näeb Jessi autos magamas, kuid lahkub temaga rääkimata.

08:30 Kodus ja võõrsil (H33/E7568) *

Alf pisendab Marilyni ja Roo muret oma tervise pärast. Leah räägib Irenele Justini salajasest ravimivarust. Stephen naaseb eradetektiivi otsima. Ta püüab Leah’d lohutada ja toetada, kuna ka tema suhe purunes Susie jahtimise tõttu.

09:00 Top Shop
09:15 New Amsterdam (H1/E15) *

Max tunnetab sidet teiste keemiaravi patsientidega, kellega koos ta ravi saab. Samas on tal pärast vestlust keeruline oma reaalsusega leppida. Reynolds ei tule hästi toime patsiendi pere puudutava isikliku küsimuse lahendamisega.

10:10 Põrgulikud köögid (H2/E5)

Gordon võtab ette tee Itaalia restorani, mis sipleb tohututes võlgades. Omaniku pruudi vanemad on söögikohta matnud oma elusäästud ja rasked ajad on omavahelised suhted proovile pannud. Nad vajavad Gordoni abi, et suhted ja restoran päästa. Kuid esimest korda lähevad asjad nii kaugele, et Gordon lööb ukse selja taga kinni...

11:10 Põrgulikud köögid (H2/E6)

Tippkokk Gordon Ramsay abi vajab mereannirestoran Black Pearl. Kolme erineva inimese juhitud köök on kaoses, toidud igavad ja võlakoorem järjest raskem. Ninatark omanik kahtleb igas Gordoni nõuandes ja keeldub muutumast. Kas sellest sasipuntrast saab üldse asja?

12:10 Inga Lindström: Maja järve ääres (Inga Lindström: Haus am See) FILM

Noor loomaarst Liv otsustab täita oma südamesoovi ja asuda tööle kohas, kus ta üles kasvas. Dr Teisen võtabki ta katseajaga tööle, kuid praksise tähtsaimad kliendid - suure hobusekasvanduse omanikud suhtuvad neiusse skeptiliselt. Kas nad umbusaldavad teda nooruse tõttu või on neil selleks mingi muu põhjus, mida keegi aimata ei oska? Saladustel on aga kombeks välja tulla.

14:05 Armastuse saar (H5/E3) *

Majaelanikke šokeerib esimene paaride ümberjagamine ning tekivad juba esimesed armukolmnurgad.

15:05 Dr House (H6/E1)

House alustab võõrutusravi, et hallutsinatsioonid kontrolli alla saada. Arstil tekib oma palatikaaslasega lähedane suhe ning nad võtavad koos sihtmärgiks psühhiaatriaarsti, kes tegeleb kahtlaste asjadega.

16:00 Dr House (H6/E2)

House läheb võõrutusravile, et Vicodinist lahti saada. Ta plaanib tervenedes lahkuda, kuid doktor Darryl Nolan veenab teda jääma, lubades ta litsents taastada, kui House raviga nõustub. House’i uus palatikaaslane Alvie aitab tal dr Nolani kohta kompromiteerivat infot leida.

17:00 Doktor imetegija (H2/E160)

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

18:00 Gilmore'i tüdrukud (H4/E13)

Jess näeb korduvalt Roryt, kuid lahkub alati sõna lausumata. Lorelai läheb Emily palvel heategevusüritusele. Meeldiva üllatusena kohtub ta seal Jasoniga ja Emily palub neil teeselda, et nad on paar. Jessi ja Rory kolmandal kohtumisel püüab Rory ära joosta, kuid Jess teeb šokeeriva avalduse.

19:00 Kodus ja võõrsil (H33/E7569)

Ziggy asub tööd otsima, kuid see pole sugugi lihtne. Mia saab nende muredest teada ning pakub Tanele jõusaalis tööd. Nikau naaseb linnast ja püüab Allegra abiga oma sotsiaalmeediat parendada. Bellal on raske olukorraga leppida. John saab Susielt sõnumi.

19:30 Sõbrad (H8/E11)

Ross läheb närvi, kui Mona soovib saata laiali ühiseid jõulukaarte. Chandleri ülemus tarib ta striptiisiklubisse. Racheli hormoonid möllavad lapseootel.

20:00 Sõbrad (H8/E12)

Joey harjutab Racheli peal kohtamas käimist, kuid tal tekivad sügavamad tunded. Phoebe kingib Monicale ja Chandlerile jõuludeks arvutimängu, millest kõik sõltuvusse satuvad.

20:30 Armastuse saar (H5/E4)

Hooaeg hakkab lõpuks jumet võtma. Esimesed sebimiskatsed ja kõrvalpilgud seavad juba mõne osaleja truuduse kahtluse alla.

21:30 New Amsterdam (H1/E16)

New Yorki tabab ajalooline lumetorm. Max ja ta meeskond peavad koostööd tegema, et patsientidel oleks turvaline olla vaatamata ressursipuudusele. Nad peavad selle jaoks isegi linnatänavatel tormile vastu astuma.

22:30 Vallaline kaunitar (H16/E9)

Bennett ja Noah kisuvad kaksik-kohtingu ajal tülli. Jojo Fletcher teatab, et selle nädala roosi kavaler läheb Tayshiaga kodulinna kohtingule. Adam Hambrick esineb.

00:15 Kiiksuga seks (H1/E7)

Noor karismaatiline naine õpetab paarikestele kanepi salajasi võlusid magamistoas. Paar näitab oma seksuaalset tõmmet koos kunsti tehes. Pikka aega kaugsuhtes olnud paar avastab uusi võimalusi läheduse nautimiseks.

01:05 Sõbrad (H8/E11) *

Ross läheb närvi, kui Mona soovib saata laiali ühiseid jõulukaarte. Chandleri ülemus tarib ta striptiisiklubisse. Racheli hormoonid möllavad lapseootel.

01:30 Sõbrad (H8/E12) *

Joey harjutab Racheli peal kohtamas käimist, kuid tal tekivad sügavamad tunded. Phoebe kingib Monicale ja Chandlerile jõuludeks arvutimängu, millest kõik sõltuvusse satuvad.

01:50 Inga Lindström: Maja järve ääres * (Inga Lindström: Haus am See) FILM

Noor loomaarst Liv otsustab täita oma südamesoovi ja asuda tööle kohas, kus ta üles kasvas. Dr Teisen võtabki ta katseajaga tööle, kuid praksise tähtsaimad kliendid - suure hobusekasvanduse omanikud suhtuvad neiusse skeptiliselt. Kas nad umbusaldavad teda nooruse tõttu või on neil selleks mingi muu põhjus, mida keegi aimata ei oska? Saladustel on aga kombeks välja tulla.

03:20 Damaskus (Damaskus) FILM

Dokumentaalfilm raske haigusega võitlevast sepast, kes võtab ette oma elu viimase suure tellimuse – damaskuse terasest mõõga valmistamise. Peategelane on sepp Taimo Kõrvemaa, keda hüütakse Sepa Tomiks, aga ka Damaskuseks, sest ta on üks väheseid meistreid Eestis, kes valdab tehnikat, kuidas damaskuse terasest mõõka valmistada. Filmi teljeks ongi maausuliste poolt mõõga valmistamine, algusest lõpuni. Lisaks lugu sellest, kuidas lastekodu vargapoisist ja rusikakangelasest kasvab välja meister.

04:39 Postimees.ee
07:35 Eestlane ja venelane (H3/E3)

Uunol on Friidaga tõsi taga, aga mitte kauaks. Üks neiu kaotab teadvuse ja sealt alates sünnitab ühe häda teise järel. Mehi tekib tema ümber juurde, üks nõutum kui teine, aga kamba peale targad. Ingale korraldatakse uhke soolaleiva-lahkumispidu, et oleks kaks ühes, vaesed ajad ikkagi. Keset pidu saabub paha uudis.

08:05 Eestlane ja venelane (H3/E4)

Mehed otsivad oimetule plikale ulualust. Üle piiri hulpinud saar ei anna rahu. Kuhu ja kellele sokutatakse Inga? Sirje viskab villast, aga Friida-muti idee on tõsine. Võõras tüdruk pakub esimese üllatuse.

08:35 Reporter+ *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

09:05 Komissar Rex *

Marc ja Rex kutsutakse appi, kui vanaldane jõukas härrasmees Elmar Baumann langeb oma villas kallaletungi ohvriks. Kahtluse alla langeb mehe kauaaegne majapidajanna Marga Benesch, kes on omastanud tööandja väärisasju. Uurijate tähelepanu äratavad ka kaks remondimeest ja Rex õpib tuntud taskuvargalt uusi trikke.

10:05 Leegipüüdjad: Suveolümpia (E3)
11:10 Eradetektiiv Magnum (H2/E3) *

Sara Clifford sooritas 1945 aastal autoga kaljult alla sõites enesetapu. Rick kohtab kuningas Kamehameha klubis valgesse riietatud Sarah-nimelist naist. Kui nad rannale jalutama lähevad, haihtub naine õhku.

12:10 Eradetektiiv Magnum (H2/E4) *

Ülehüpanud vene piloot Juri Dologof palkab Magnumi, et ta aitaks üle hüpata ka Juri kihlatul Ninal, kes on nõukogude kergejõustikukoondise sportlane.

13:10 Manifest (H2/E5) *

Kui lend Jamaicalt New Yorki pärast suurt turbulentsi maandub, tunnevad reisijad kergendust. Kuid selle paari tunni jooksul oli maailm vananenud viis aastat ning nende sõbrad, pered ja kolleegid olid pärast leinamist lootuse kaotanud ja edasi liikunud.

14:05 Komissar Rex

Marc, Rex ja Niki asuvad uurima ebatavalist mõrvalugu. Nad peavad selgitama, kes tappis noore naise, kes leiti tühjast vabrikuhoonest, kõrval valge sulg ja surnud hiir. Tegu näib olevat sarimõrvariga ja kahtluse alla langeb perverdist antikvaar Buchner. Politsei huvi äratab ka kompleksides vaevlev noormees Michael Prager.

15:05 Tundmatu * (Anon) FILM

Ulmepõneviku tegevus leiab aset lähituleviku maailmas, kus puuduvad privaatsus, infopuudus ja anonüümsus. Meie isiklikud mälestused salvestatakse ja kuriteod on pea olematuks muutunud. Lahendamata mõrvu uurides avastab Sal Frieland noore naise, kes on süsteemist mööda pääsenud ja haihtunud. Tal pole identiteeti, minevikku ega ametlikke andmeid. Sal taipab, et kuritegevus polegi ehk lõppenud, vaid hoopis algamas. Salil tuleb leida ainult Tüdrukuna tuntud neiu, enne kui temast endast saab järgmine ohver.

17:00 Eradetektiiv Magnum (H2/E5)

Magnum arvab, et märkas oma ainsat tõelist armastatut Michelle’i, kellega ta Vietnamis abiellus, kuid kes arvatavalt pommitamise käigus hukkus. Tema meeleheitlikud otsingud peatab kutse naasta teenistusse ja anda Washingtonis tunnistusi.

19:00 Manifest (H2/E6)

Kui lend Jamaicalt New Yorki pärast suurt turbulentsi maandub, tunnevad reisijad kergendust. Kuid selle paari tunni jooksul oli maailm vananenud viis aastat ning nende sõbrad, pered ja kolleegid olid pärast leinamist lootuse kaotanud ja edasi liikunud.

20:00 Võõramaalane (The Foreigner) FILM

Põnevik tagasihoidliku Londoni restoraniomaniku karmist tõe otsingust. Kui mees asub otsima oma armastatud tütre tapnud Iiri radikaale, peab ta väljuma mugavustsoonist ja oma eetilised ning füüsilised piirid tõsiselt proovile panema. Järgneb pingeline kassi-hiire-mäng tähtsa valitusametnikuga, kelle minevik võib reeta tapjad.

22:15 Röövitud (H2/E14)

Bryan peab kaitsma oma nõbu mõjuka kuritegeliku organisatsiooni eest. Kilroy langeb väljapressimise ohvriks.

23:10 1000 viisi suremiseks (H2/E3)

Taaselustatakse seitse seksiõnnetust. Näeme purunenud päid, läbitorgatud silmi, nekrofiiliat ja zoofiiliat ja klassikalist hokiuisuga läbistatud arterit.

23:35 1000 viisi suremiseks (H2/E4)

Selles episoodis taaslavastatakse seitse sürreaalset surmalugu, kus näeb nii lõhkevaid päid kui suvikõrvitsa kätte lämbumist.

00:05 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

00:55 Röövitud (H2/E14) *

Bryan peab kaitsma oma nõbu mõjuka kuritegeliku organisatsiooni eest. Kilroy langeb väljapressimise ohvriks.

01:40 Leegipüüdjad: Suveolümpia (E3) *
02:05 Leegipüüdjad: Suveolümpia (E4) *
02:30 1000 viisi suremiseks (H2/E3) *

Taaselustatakse seitse seksiõnnetust. Näeme purunenud päid, läbitorgatud silmi, nekrofiiliat ja zoofiiliat ja klassikalist hokiuisuga läbistatud arterit.

02:55 1000 viisi suremiseks (H2/E4) *

Selles episoodis taaslavastatakse seitse sürreaalset surmalugu, kus näeb nii lõhkevaid päid kui suvikõrvitsa kätte lämbumist.

03:15 Eestlane ja venelane (H3/E3) *

Uunol on Friidaga tõsi taga, aga mitte kauaks. Üks neiu kaotab teadvuse ja sealt alates sünnitab ühe häda teise järel. Mehi tekib tema ümber juurde, üks nõutum kui teine, aga kamba peale targad. Ingale korraldatakse uhke soolaleiva-lahkumispidu, et oleks kaks ühes, vaesed ajad ikkagi. Keset pidu saabub paha uudis.

03:40 Eestlane ja venelane (H3/E4) *

Mehed otsivad oimetule plikale ulualust. Üle piiri hulpinud saar ei anna rahu. Kuhu ja kellele sokutatakse Inga? Sirje viskab villast, aga Friida-muti idee on tõsine. Võõras tüdruk pakub esimese üllatuse.

04:05 Postimees.ee