Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Teisipäev, 18.01.2022

06:00 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

07:00 Vana silla saladus (H6/E1299) *

Hernando sõidab ära. Emilia ja Alfonso rõõmustavad Ramiro armumise üle. Camila palub Lucaselt abi.

08:00 Mägidoktor (H12/E2) *

Martin läheb sõpradega suusamatkale, mis lõpeb katastroofiga: kaks osalejat Hermine ja Tom jäävad laviini alla. Nad leitakse külmakahjustustega ja kergete vigastustega. Kõik tundub korras, kuni Hermine äkitselt kokku kukub. Kahe õnnetusse sattunud noore vahel tekivad tunded, mida nad üritavad alla suruda. Martin avastab Tomil ajukasvaja ning kaalub operatsiooni poolt- ja vastuargumente.

09:00 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

10:00 Viimane võmm (H3/E13) *

Äsja vanglast vabanenud mees leitakse pargipingilt rohkete noahaavadega rindkeres. Uurimise käigus selgub, et tema surmast võisid huvitatud olla nii tema poolt 8 aastat tagasi tapetud neiu vanemad, endine ja uus pruut kui ka tema tugiisik, samuti 15 aastat vanglas veetnud, kuid paranemise teele pööranud mees. Mikk satub silmitsi oma minevikuga. Töökaaslased püüavad teda säästa, kuid - nagu ikka - selgub, et heade kavatsustega sillutatud tee viib põrgusse. Niklase ja Tanja õhtusöök lõpeb pahandusega ning Mikk on sunnitud sekkuma.

11:00 Terane detektiiv Candice Renoir (H5/E3)

Candice`i meeskond uurib juhtumit, kus põimuvad tulistamine kohvikuterrassil ning erootilised fotod internetis. Gümnaasium satub juhtumi uurimise keskpunkti noore sariarmuja tõttu. Candice hakkab Canovas` surmast üle saama ning tunneb taas sädet Dumas`ga, mis ei jää Jenniferile märkamatuks.

12:00 ESSE (H1/E2)

ESSE saade küsib, miks on kirik hakanud nii jõuliselt ühiskonnaelu korraldama. Stuudios ristavad piike Urmas Viilmaa, Andrus Kivirähk, Riina Solman ja Lauri Pedaja.

13:00 Päriselu lood: Minu mees on möku! *

Erisaade uurib, kas tänased mehed on muutumas üha abitumaks ja otsusvõimetumaks. Kust tulevad pehmod mehed ja mis roll on siin naistel? Saates saavad sõnad tuntud inimesed ja eksperdid. Nende seas Erki Nool, Jaagup Kreem, Anu Saagim ja paljud teised.

14:00 Pilvede all (H13/E183)

Mari sõidab tagasi linna ja saab teada, millega Indrek on hakkama saanud. Lisaks võtab Sandra Mariga ühendust ja ähvardab teda. Piret ei varjagi oma eesmärki Aksli osas. Maimu leiab Eriku kohutavas olukorras. Sirje jääb Mammule valetamisega vahele. Piret tunnistab Marile, et aitas Indrekut. Andres lohutab Maimut ja Erik ründab Liinat.

14:55 Otse! Postimehe uudised
15:00 Vana silla saladus (H6/E1300)

Camila teeb ootamatu avastuse. Rafaela tahab tutvuda Santacruzidega. Gracia üritab Dolorest aidata.

15:55 Otse! Postimehe uudised
16:00 Keelatud vili (H4/E237)

Yildiz näitab Zehra uutele sõpradele koha kätte. Sahika näeb, et ta vend võib veel Enderiga taasühineda ja mõtleb välja täiusliku plaani, et paar lõplikult lahku ajada.

16:55 Otse! Postimehe uudised

17:00 Mägidoktor (H12/E3)

Roman Melchinger sureb ja Martin peab kurvastusest hoolimata tööd jätkama. Ta ravib 50-aastast rasedat naist, kel on endast poole noorem armuke. Naine soovib aborti teha, kuid armuke loodab ühisele tulevikule. Martini onu Ludwig käib sageli praksises ja osaleb uuringus, mille abil tekib tal võimalus maksavähist terveneda. Martin ja Hans suuda onuga toime tulla, sest too kuulab vaid Lisbethi.


17:55 Otse! Postimehe uudised
18:00 Viimane võmm (H4/E1)

Pärast politseitöölt lahkumist elab Mikk Kotkas väikeses metsaonnis kasinat korilaseelu. Ainus, kes tema asukohta teab, on Rita. Anders, Tanja ja Tammets tahavad Kotka üles leida ning tööle tagasi tuua. Taksojuht Ülo Langel on tapetud lasuga pähe. Uurimist raskendab oma ülipüüdlikkusega Andersi uus partner Mart Noormets. Selgub, et taksojuht tapeti sama relvaga, millega kunagi tulistati Kotkast. Anders pressib Ritalt Miku asukoha välja. Kotkas ilmub lagedale, röövib Berni Halleri ning hakkab uurima oma kunagise tulistamise lugu. Uurimine viib ta vanadesse varemetesse, kus teda uuesti tulistatakse - seekord ebaõnnestunult - ning kust ta leiab toimiku ühe oma viimase juhtumi osaliste fotodega. Mikk naaseb teenistusse.

19:00 Otse! Reporter

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

20:00 Kolm naist karavanis. Island (H2/E2)

Islandil, kus päevavalgus väheneb naiste reisi jooksul 6,5 tunni pealt 5 tunni peale, on karavani seltskonnal juba ringreisi alguses probleeme graafikus püsimisega. Pill tuleb pika ilu peale kui naised avastavad, et enda hooletuse tõttu on karavani veetorud ära külmunud.

21:00 Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

22:00 Krimi

Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.

22:30 Need For Speed: Kiirusevajadus (Need for Speed) FILM

Super-tempokas möllupõnevik viib illegaalsete tänavasõitude ohtlikusse maailma. Muskelautode mehaanik ja tänavakihutaja Tobey saab välja vanglast, kus ta istus kuriteo eest, mida polnud sooritanud. Nüüd otsustab ta klaarida arved mehega, kelle valesüüdistus ta trellide taha viis. Kättemaksuihast pimestatuna sööstab Tobey teekonnale, mis võtab aga hoopis ootamatu pöörde...

00:55 Treenitud tapma (American Assassin) FILM

Põnevusmärul Mitch Rappi edusamudest külma sõja veterani Stan Hurley juhendamise all. CIA asedirektor Irene Kennedy määrab paari uurima pealtnäha juhuslikke rünnakuid sõjaväe- ja tsiviilsihtmärkidele. Kolmekesi avastatakse vägivallamuster ja ühisel missioonil üritatakse peatada salapärane agent, kelle eesmärk on Lähis-Idas maailmasõda alustada. Film ei sobi alaealistele.

02:45 Rooli võim (H2021/E17) *

Eesti vanim liiklussaade keskendub uute automarkide esitlusele, uutele autokaupadele ja kuu ülevaatele müüduimatest autodest. Saatejuhid on Raivo Rimm, Kairi Rondo ja tuntud laulja Silver Laas.

03:15 Krimi *

Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.

03:45 Kiiksuga seks (H1/E3)

Jaapani sidumisekspert õpetab seiklushimulisele paarile erootilise sidumise nõkse. Uutmoodi vallalisteüritusel seotakse kiirkohting ja tantra. Postitantsu legend Lux ATL jagab nippe ja inspiratsiooni naistele, kes tahavad oma sensuaalsust avastada.

04:50 Postimees.ee
05:35 Kodus ja võõrsil (H33/E7570)

Bella on elevil ühise näituse korraldamise mõttes Emmettiga, kuid tal jätkub rohkem tähelepanu Macile. Roo püüab Alfi tervislikus seisundis selgust saada. Nikau on langemas modellindusmaailma süngesse spiraali.

06:45 Doktor imetegija (H2/E160) *

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

07:35 Gilmore'i tüdrukud (H4/E13) *

Jess näeb korduvalt Roryt, kuid lahkub alati sõna lausumata. Lorelai läheb Emily palvel heategevusüritusele. Meeldiva üllatusena kohtub ta seal Jasoniga ja Emily palub neil teeselda, et nad on paar. Jessi ja Rory kolmandal kohtumisel püüab Rory ära joosta, kuid Jess teeb šokeeriva avalduse.

08:30 Kodus ja võõrsil (H33/E7569) *

Ziggy asub tööd otsima, kuid see pole sugugi lihtne. Mia saab nende muredest teada ning pakub Tanele jõusaalis tööd. Nikau naaseb linnast ja püüab Allegra abiga oma sotsiaalmeediat parendada. Bellal on raske olukorraga leppida. John saab Susielt sõnumi.

09:00 Top Shop
09:15 New Amsterdam (H1/E16) *

New Yorki tabab ajalooline lumetorm. Max ja ta meeskond peavad koostööd tegema, et patsientidel oleks turvaline olla vaatamata ressursipuudusele. Nad peavad selle jaoks isegi linnatänavatel tormile vastu astuma.

10:10 Põrgulikud köögid (H2/E7)

Restorani J Willy's omanikud on üle miljoni dollariga võlgades. Nende kliendid peavad sööma külmutatud ja purgist võetud soojendatud toitu ja kõikjal vohab mustus. Kas sellise restoraniga on üldse mõtet jätkata või oleks parem enne võlgade kasvamist uksed sulgeda? Gordon suundub restorani, et hädalisi aidata.

11:10 Põrgulikud köögid (H2/E8)

Gordon Ramsay kutsutakse ühte Ameerika väikelinna, et aidata kahel sõbral Prantsuse stiilis bistroo ellu äratada. Omanikel puuduvad kogemused ja kirg toidu vastu. Tuleb teha karme otsuseid ja suuri muudatusi. Siit restoranist avastab Gordon ka oma karjääri jooksul nähtud asjadest kõige rõvedama üllatuse... Kas oleks parem see hukule määratud toidukoht sulgeda?

12:10 Inga Lindström: Ülemusesse armunud (Inga Lindström: Verliebt in meinen Chef) FILM

Anna on juba ammu armunud oma sümpaatsesse ja tagasihoidlikku ülemusesse, kuid Sven näeb temas vaid esmaklassilist assistenti, kes aitab korraldada nii tööasju kui eraelu. Anna tutvustab Sveni oma sõbrannale ja näeb kurvastusega, kuidas neist kahest saab peagi paar. Nagu sellest poleks veel vähe, peab Anna siluma ka oma isa ja tema naabrinaise suhteid.

14:05 Armastuse saar (H5/E4) *

Hooaeg hakkab lõpuks jumet võtma. Esimesed sebimiskatsed ja kõrvalpilgud seavad juba mõne osaleja truuduse kahtluse alla.

15:05 Dr House (H6/E3)

House saabub Princetonist tagasi koju ja võtab oma elus ette suure muutuse. Samal ajal on tiimil raskusi lobamokast videomängude looja diagnoosimisega, kes postitab järjest oma uusi sümptomeid veebi ja eelistab veebisaidi seltskonna soovitatud ravivõtteid arsti ettekirjutustele.

16:00 Dr House (H6/E4)

Kui vastuoluline Aafrika poliitik jääb haigeks, tuuakse ta haiglasse ravile. Tiim kaalub, kas tasub aidata meest, kes seisab kohtu ees inimvastaste kuritegude eest.


17:00 Doktor imetegija (H2/E161)

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...


18:00 Gilmore'i tüdrukud (H4/E14)

Rory on kurnatud Yale’i koormusest, kuid ehmub professori soovitusest üks aine lõpetamata jätta. Ta räägib oma kõhklustest Deanile. Lorelai on pahane, et ta ei jõua Roryga aega veeta ning süüdistab Sookiet, et ta ei tee piisavalt. Richardi ema solvab Richardit ja Lorelaid.

19:00 Kodus ja võõrsil (H33/E7570)

Bella on elevil ühise näituse korraldamise mõttes Emmettiga, kuid tal jätkub rohkem tähelepanu Macile. Roo püüab Alfi tervislikus seisundis selgust saada. Nikau on langemas modellindusmaailma süngesse spiraali.

19:30 Sõbrad (H8/E13)

Monica meelitab Chandleri suure vaevaga vanni lõõgastuma, pärast ei saa teda aga enam sealt välja ajada. Ross ja Rachel valivad lapsele nimesid. Joeyle meeldib endiselt Rachel ja selle jälile jõuavad teisedki.

20:00 Sõbrad (H8/E14)

Phoebe laseb Monical endale massaazhi teha. Chandler üritab murda sisse vannitoakappi. Joey ei taha Rossi petta ja saadab Racheli Rossi juurde elama.

20:30 Armastuse saar (H5/E5)

Poisse ootavad kauboikaabud ja pullid ning isane väljakutse. Uus majaelanik vürtsitab omavahelisi suhteid.

21:40 New Amsterdam (H1/E17)

Arstid jätkavad tormi trotsimist elektrita haiglas. Max paneb oma lootuse elekter tagasi saada kahtlasele allikale. Reynolds peab tõeliselt loominguline olema, et Hugh väga väheste vahenditega päästa.

22:40 Vallaline kaunitar (H16/E10)

Tayshia ei suuda otsustada, millise mehe perega kohtuma minna, osad noormehed meenutavad hooaja kõige romantilisemaid, dramaatilisemaid ja südantlõhestavamaid hetki.

00:25 Kiiksuga seks (H1/E8)

Suhteraskustes paar suundub kõrbesse, et taasleida oma side. Ebatavaline naine on paljude seksuaalsete ihade elav kehastus. Kindlas suhtes paar avastab oma sidet läbi loomade mängimise.

01:20 Sõbrad (H8/E13) *

Monica meelitab Chandleri suure vaevaga vanni lõõgastuma, pärast ei saa teda aga enam sealt välja ajada. Ross ja Rachel valivad lapsele nimesid. Joeyle meeldib endiselt Rachel ja selle jälile jõuavad teisedki.

01:45 Sõbrad (H8/E14) *

Phoebe laseb Monical endale massaazhi teha. Chandler üritab murda sisse vannitoakappi. Joey ei taha Rossi petta ja saadab Racheli Rossi juurde elama.

02:05 Inga Lindström: Ülemusesse armunud * (Inga Lindström: Verliebt in meinen Chef) FILM

Anna on juba ammu armunud oma sümpaatsesse ja tagasihoidlikku ülemusesse, kuid Sven näeb temas vaid esmaklassilist assistenti, kes aitab korraldada nii tööasju kui eraelu. Anna tutvustab Sveni oma sõbrannale ja näeb kurvastusega, kuidas neist kahest saab peagi paar. Nagu sellest poleks veel vähe, peab Anna siluma ka oma isa ja tema naabrinaise suhteid.

03:50 Postimees.ee
06:50 Eestlane ja venelane (H3/E5)

Tõnu ja Sirje osutavad majutusteenust. Ingal endal muret pole. Friida ümmardab Mišat, omakasu mängus. Mäluta tüdruk leiutab minevikku. Murelik Sannu hakkab isa provotseerima.

07:20 Eestlane ja venelane (H3/E6)

Sirje saab teada tõe, Tõnu saab tütre. Friida teab, kes on Ingale parim, Miša ise ei ole väga vaimustatud. Oljale tuleb esimene tükk mälu tagasi. Üks mees tehakse poliitikuks ja Taadu teab, mida rahvas tahab.

07:50 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

08:50 Komissar Rex *

Marc, Rex ja Niki asuvad uurima ebatavalist mõrvalugu. Nad peavad selgitama, kes tappis noore naise, kes leiti tühjast vabrikuhoonest, kõrval valge sulg ja surnud hiir. Tegu näib olevat sarimõrvariga ja kahtluse alla langeb perverdist antikvaar Buchner. Politsei huvi äratab ka kompleksides vaevlev noormees Michael Prager.

09:50 Leegipüüdjad: Suveolümpia (E5)
10:25 Leegipüüdjad: Taliolümpia (E1)

Noored, pealtvaatajad ja sportlased avavad olümpiamängude korraldajamaaks olemise kogemust ja selle pärandi mõju.

11:00 Eradetektiiv Magnum (H2/E5) *

Magnum arvab, et märkas oma ainsat tõelist armastatut Michelle’i, kellega ta Vietnamis abiellus, kuid kes arvatavalt pommitamise käigus hukkus. Tema meeleheitlikud otsingud peatab kutse naasta teenistusse ja anda Washingtonis tunnistusi.

13:00 Manifest (H2/E6) *

Kui lend Jamaicalt New Yorki pärast suurt turbulentsi maandub, tunnevad reisijad kergendust. Kuid selle paari tunni jooksul oli maailm vananenud viis aastat ning nende sõbrad, pered ja kolleegid olid pärast leinamist lootuse kaotanud ja edasi liikunud.

13:50 Komissar Rex

Kui oma korterist leitakse tapetuna noor kokaõpilane Manuel, tuleb Marcil ja Rexil hakata selgitama noortekamba segaseid suhteid. Mõrvas kahtlustatav Thomas üritab pageda koos oma raseda pruudi Lisaga, kuid beebi sünd muudab noorte plaane. Tänu Rexile leitakse ebatavaline tapariist ja selgub mõrvari isik.

14:50 Võõramaalane * (The Foreigner) FILM

Põnevik tagasihoidliku Londoni restoraniomaniku karmist tõe otsingust. Kui mees asub otsima oma armastatud tütre tapnud Iiri radikaale, peab ta väljuma mugavustsoonist ja oma eetilised ning füüsilised piirid tõsiselt proovile panema. Järgneb pingeline kassi-hiire-mäng tähtsa valitusametnikuga, kelle minevik võib reeta tapjad.


17:00 Eradetektiiv Magnum (H2/E7)

Noorele inglise roosile Jennifer Chapmanile jääb Higgins silma. Magnum kahtlustab mõistagi, et selle taga on midagi hoopis muud.


18:00 Eradetektiiv Magnum (H2/E8)

Magnumi sõber Kacy, kes on endine meistersurfaja leitakse surnuna rannast ning T M asub ta mõrva uurima.

19:00 Manifest (H2/E7)

Kui lend Jamaicalt New Yorki pärast suurt turbulentsi maandub, tunnevad reisijad kergendust. Kuid selle paari tunni jooksul oli maailm vananenud viis aastat ning nende sõbrad, pered ja kolleegid olid pärast leinamist lootuse kaotanud ja edasi liikunud.

20:00 Tere tulemast Acapulcosse (Welcome to Acapulco) FILM

Videomängude loojal Matt Bootil on ainult üks võimalus päästa oma karjäär, kui ta esitab oma suurima projekti New Mexicos Videomängude Auhinnale. Kuid pärast ühte pöörast ööd, satub ta aga päriselt Mehhikosse, täpsemalt Acapucosse! Seal ootavad teda ees äärmuslikud seiklused, justkui märuli-arvutimängu sattununa, suudab ta määratule vandenõule jälile saada…

21:50 Röövitud (H2/E15)

Välismaal töötava ametniku tütar röövitakse ning ootamatu kahtlusalune ajab Bryani päästeoperatsiooni untsu.

22:45 1000 viisi suremiseks (H2/E5)

Purjus juhile kukub ta pea otse sülle. Kõhutantsija keerab kõhu taeva poole. Transvestiit pööratakse ümber. Puskariajaja puskar saab aetud. Kuum neiu ajab oma poiss-sõbra õhtusöögi hukka. Hulaarmastaja läheb põlema ning pätt leiab võrdsed vastased.

23:10 1000 viisi suremiseks (H2/E6)

Anaalsest ahvatlusest saab tõeline jälkus. Kotivaras saab oma palga. Tõstja käed annavad alla. Gooti noorest aetakse kurja vaimu välja. Suitsetaja muutub suitsuks. Kaks narkomaani lähevad liiale. Lehmaarmastaja tõmmatakse haneks.

23:40 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

00:35 Röövitud (H2/E15) *

Välismaal töötava ametniku tütar röövitakse ning ootamatu kahtlusalune ajab Bryani päästeoperatsiooni untsu.

01:20 Leegipüüdjad: Suveolümpia (E5) *
01:45 Leegipüüdjad: Taliolümpia (E1) *

Noored, pealtvaatajad ja sportlased avavad olümpiamängude korraldajamaaks olemise kogemust ja selle pärandi mõju.

02:10 1000 viisi suremiseks (H2/E5) *

Purjus juhile kukub ta pea otse sülle. Kõhutantsija keerab kõhu taeva poole. Transvestiit pööratakse ümber. Puskariajaja puskar saab aetud. Kuum neiu ajab oma poiss-sõbra õhtusöögi hukka. Hulaarmastaja läheb põlema ning pätt leiab võrdsed vastased.

02:30 1000 viisi suremiseks (H2/E6) *

Anaalsest ahvatlusest saab tõeline jälkus. Kotivaras saab oma palga. Tõstja käed annavad alla. Gooti noorest aetakse kurja vaimu välja. Suitsetaja muutub suitsuks. Kaks narkomaani lähevad liiale. Lehmaarmastaja tõmmatakse haneks.

02:50 Eestlane ja venelane (H3/E5) *

Tõnu ja Sirje osutavad majutusteenust. Ingal endal muret pole. Friida ümmardab Mišat, omakasu mängus. Mäluta tüdruk leiutab minevikku. Murelik Sannu hakkab isa provotseerima.

03:15 Eestlane ja venelane (H3/E6) *

Sirje saab teada tõe, Tõnu saab tütre. Friida teab, kes on Ingale parim, Miša ise ei ole väga vaimustatud. Oljale tuleb esimene tükk mälu tagasi. Üks mees tehakse poliitikuks ja Taadu teab, mida rahvas tahab.

03:40 Postimees.ee