Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Kolmapäev, 19.01.2022

06:00 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

07:00 Vana silla saladus (H6/E1300) *

Camila teeb ootamatu avastuse. Rafaela tahab tutvuda Santacruzidega. Gracia üritab Dolorest aidata.

08:00 Mägidoktor (H12/E3) *

Roman Melchinger sureb ja Martin peab kurvastusest hoolimata tööd jätkama. Ta ravib 50-aastast rasedat naist, kel on endast poole noorem armuke. Naine soovib aborti teha, kuid armuke loodab ühisele tulevikule. Martini onu Ludwig käib sageli praksises ja osaleb uuringus, mille abil tekib tal võimalus maksavähist terveneda. Martin ja Hans suuda onuga toime tulla, sest too kuulab vaid Lisbethi.

09:00 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

10:00 Viimane võmm (H4/E1) *

Pärast politseitöölt lahkumist elab Mikk Kotkas väikeses metsaonnis kasinat korilaseelu. Ainus, kes tema asukohta teab, on Rita. Anders, Tanja ja Tammets tahavad Kotka üles leida ning tööle tagasi tuua. Taksojuht Ülo Langel on tapetud lasuga pähe. Uurimist raskendab oma ülipüüdlikkusega Andersi uus partner Mart Noormets. Selgub, et taksojuht tapeti sama relvaga, millega kunagi tulistati Kotkast. Anders pressib Ritalt Miku asukoha välja. Kotkas ilmub lagedale, röövib Berni Halleri ning hakkab uurima oma kunagise tulistamise lugu. Uurimine viib ta vanadesse varemetesse, kus teda uuesti tulistatakse - seekord ebaõnnestunult - ning kust ta leiab toimiku ühe oma viimase juhtumi osaliste fotodega. Mikk naaseb teenistusse.

11:00 Terane detektiiv Candice Renoir (H5/E4)

Candice sõidab autoga tööle, kui üks tundmatu äkitselt kapotile viskub. Tema naaber on mõrvatud. Ohvriks osutub Ringkonnakohtu sekretär. Meeskond asub juhtumit uurima. Lapsed hoiavad Candice`il silma peal.

12:00 Su nädal kõlab tuttavalt (H1/E2)

Satiirisaade võtab kokku eelmise aasta tähelepanuväärsemad ja väärimatult tähelepanuta jäänud juhtumised. Lisaks veel rajud muusikavideod, üllatavad reportaažid ja julged stuudiokülalised. Humoorikat nädalakokkuvõtet juhib Katariina Tamm koos jalustrabava meessaatejuhiga.

13:00 Kolm naist karavanis. Island (H2/E2) *

Islandil, kus päevavalgus väheneb naiste reisi jooksul 6,5 tunni pealt 5 tunni peale, on karavani seltskonnal juba ringreisi alguses probleeme graafikus püsimisega. Pill tuleb pika ilu peale kui naised avastavad, et enda hooletuse tõttu on karavani veetorud ära külmunud.

14:00 Pilvede all (H13/E184)

Mari survestab Indrekut, et mees Sandra üles otsiks. Piret saab halva uudise, mis Voltsi hoopis rõõmustab. Sirje on raskustes ja peab raha nimel tegema raskeid otsuseid. Erik püüab läbi Andrese Liinaga lepitust leida. Piret ei raiska Aksli osas aega. Sirje räägib Albertile, mis Urmase aurupaadis tegelikult juhtus. Mari juurde tuleb ootamatu külaline...

14:55 Otse! Postimehe uudised
15:00 Vana silla saladus (H6/E1301)

Beatriz tunnistab Camilale tõtt. Candela ja Sol ei mõista Pueblas juhtunut. Gracia palub Raimundolt abi.

15:55 Otse! Postimehe uudised
16:00 Keelatud vili (H4/E238)

Kaya ja Ender arvavad, et kumbki pettis teineteist ning lahutavad abielu. See tuleb kõigile suure üllatusena ja keegi ei aima, et lahkumineku põhjustas Sahika. Asumani ja Zehra uus äriplaan lõpeb politsei tulekuga Argunite häärberisse.

16:55 Otse! Postimehe uudised
17:00 Mägidoktor (H12/E4)

Roman Melchinger sureb ja Martin peab kurvastusest hoolimata tööd jätkama. Ta ravib 50-aastast rasedat naist, kel on endast poole noorem armuke. Naine soovib aborti teha, kuid armuke loodab ühisele tulevikule. Martini onu Ludwig käib sageli praksises ja osaleb uuringus, mille abil tekib tal võimalus maksavähist terveneda. Martin ja Hans suuda onuga toime tulla, sest too kuulab vaid Lisbethi.

17:55 Otse! Postimehe uudised
18:00 Viimane võmm (H4/E2)

Tallinnas sureb Tartu eradetektiiv Jan Torm. Talle on südamesse tulistatud nael, ning sel moel - nael südames - on ta suutnud veel mõnda aega autoga sõita. Tema surnukeha leitakse hiljaaegu suletud haigla ukse eest. Mikk on tagasi tööl. Uurimine juhatab tema ja Priki Tartu kullerifirmani, kellelt on viimasel ajal röövitud kolm pakikoormaga autot. Just nende pakiautode kadumist uuris eradetektiiv Jan Torm. Selgub, et tegu on omamoodi robihoodlusega - pakid ilmuvad mõne aja pärast välja lastekodudes ja vanadekodus "Hõbeniit". Kahtluse alla satub muusik ning kullerifirma endine töötaja Uku Perling, tema eksnaise uus abikaasa ning selle isa, aga ka üks kunstfotograaf. Juhtlõngad viivad lõpuks välja narkoärini. Kas eradetektiivi mõrv ja pakiautode kadumine on omavahel seotud? Mikk jätkab ka oma tulistamise loo uurimist.

19:00 Otse! Reporter

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

20:00 25 aastat Kanal 2: saatevigade mullafond (E2)

Eesti vanim eratelekanal on vaatajate meelt lahutanud juba rohkem kui veerand sajandit. Paraku pole meil selle pika aja jooksul läinud kõik nii, nagu oleme plaaninud. Et seda tõestada, oleme arhiivist otsinud välja kõige üllatavamad ja lustakamad eetriapsud. Tegijal juhtub nii mõndagi!

20:30 Pöörased üheksakümnendad (E2)

Uus aeg vajab uusi ikoone. Abiks laitmatu biit ja hitimeister Mikk Targo, keerutavad pöörased üheksakümnendad Eesti diskotaevasse esimese hiilgava tähe – ansambli 2 Quick Start. Rubla annab kroonile järgi ja muusikast saab äri. Trio Paulus-Kotkas-Laisaar laiendab haaret ja peagi säravad koos nendega laval pöörased naised nagu Nancy ja Ithaka Maria koos bändiga Best B4. Koos iga bändiga käivad aga kaasas saladused, mida alles nüüd, aastaid hiljem, välja võib rääkida.

21:00 Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

21:30 Meie aasta Siberis

Viis ööpäeva rongis on toonud meid 6000 km kaugusele Eestist. Meile on elamiseks määratud maja, mille viimased asukad olid kaks kassi ja koer. Romantiline ettekujutus Siberist ei vasta tõele. Nagu ka ootused ökokülast. Oleme karsklaste küla elamiskõlbmatus majas, kus näib ööbida olevat võimalik vaid purjuspäi.

22:00 ESSE (H2/E5)

Me kõik jääme vanaks ja seekord ESSE just vananemisega seotud teemasid puudutabki. Mida üldse tähendab vanus tänapäeva Eestis? Kas mehed ja naised vananevad erinevalt? Kuidas on lood igavese noorusega – kas vananemist saab peatada või lausa ümber pöörata? Kuna elame vananevas ühiskonnas, siis selge on see, et tulevik on vanade päralt. Millisena me seda tulevikku näeme, arutlevad stuudios modell ja ärinaine Beatrice, saatejuht ja poliitik Heimar Lenk ning spordibioloog Kristjan Port. Oma kogemust 54 aastasena riigikogust töötuks jäämisega jagab tipp-poliitik Vilja Toomast.

23:00 Lucifer (H3/E19)

Luciferi ja Chloe mõrvajuhtumi kahtlusalune on neile tuttav. Maze otsib vaheldust ja Charlotte avastab midagi väga olulist.

00:00 Naistevangla (H4/E2)

Altagraciat vihkavad nii vanglaametnikud kui ka kaasvangid ja naine mõistab, et peab põgenema, muidu ta tapetakse. Olles kursis vanglaelu köögipoolega oskab ta selleks sobiva viisi leida. Zulema naaseb vanglasse ja peab Sarayga asju klaarima.

01:00 Vene nukukesed (H1/E2)

Anastasia läheb uue elusuuna pärast emaga tülli. Renata ja Boris harjutavad uue restorani avamisel esinemiseks.

01:25 Põrgulikud köögid (H7/E1)

Gordon jätkab oma seiklusi. Saame teada, mis juhtus Amy's Baking Companyga, restoraniga, millest kõneldi hooajajärgselt enim. Seekordses osas avatakse tagamaid, mis toimus Amy ja Samy elus enne esimese osa eetrisseminekut.

02:20 Võrdsed (Equals) FILM

Romantilises ulmefilmis töötavad Nia ja Silas koos tulevikuühiskonnas nimega Kollektiiv. Utoopilises Kollektiivis on kaotatud igasugune kuritegevus ja vägivald. Selle saavutamiseks on inimestelt geneetiliselt kõrvaldatud kõik emotsioonid. Vaatamata sellele tekib Nia ja Silase vahel side, mis päädib kirgliku keelatud armastusega. Kui ülemused kahtlustama hakkavad, peavad nad otsustama, kas naasta vana elu juurde või püüda põgeneda.

04:00 Kiiksuga seks (H1/E4)

Noortele mõeldud seksiklubi avaldab lõputult võimalusi naudingu saavutamiseks. Pikka aega abielus olnud paar läheb tantraseiklusele, mis lõpeb kolmekaga. Noor naine otsustab peol ületada ebatavalise seksimaailma rekordi.

05:05 Postimees.ee
05:35 Kodus ja võõrsil (H33/E7571)

Nikau uus elu hakkab ta üle võimust võtma, Bella püüab teha ettevalmistusi näituseks. Christian ei suuda Torile seletada oma käitumise tagamaid. Dean käsib Emmettil Macist eemale hoida ning Bellaga hästi käituda.

06:30 Doktor imetegija (H2/E161) *

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

07:25 Gilmore'i tüdrukud (H4/E14) *

Rory on kurnatud Yale’i koormusest, kuid ehmub professori soovitusest üks aine lõpetamata jätta. Ta räägib oma kõhklustest Deanile. Lorelai on pahane, et ta ei jõua Roryga aega veeta ning süüdistab Sookiet, et ta ei tee piisavalt. Richardi ema solvab Richardit ja Lorelaid.

08:20 Kodus ja võõrsil (H33/E7570) *

Bella on elevil ühise näituse korraldamise mõttes Emmettiga, kuid tal jätkub rohkem tähelepanu Macile. Roo püüab Alfi tervislikus seisundis selgust saada. Nikau on langemas modellindusmaailma süngesse spiraali.

08:50 Top Shop
09:05 New Amsterdam (H1/E17) *

Arstid jätkavad tormi trotsimist elektrita haiglas. Max paneb oma lootuse elekter tagasi saada kahtlasele allikale. Reynolds peab tõeliselt loominguline olema, et Hugh väga väheste vahenditega päästa.

10:00 Põrgulikud köögid (H2/E9)

Tippkokk Gordon Ramsay suundub järve äärde, kus kolm sportlast peavad suvist toidukohta. Äri on aga kiiva hakanud kiskuma ja kliente napib. Hädasti oleks vaja, et restoran aastaringselt kliente kohale meelitaks. Kas kõikvõimas Gordon suudab musklimeestest restoranipidajad teha?

11:00 Põrgulikud köögid (H2/E10)

Restoraniomanik Sammy on miljoni dollarini ulatuvates võlgades. Ta kutsub Gordon Ramsay, et aidata kliendid tagasi restorani meelitada ja raha teenima hakata. Kui kohalik leht toidukoha maha teeb, Gordon selle sööke kritiseerib ja meeskond Sammy vastu pöördub, paneb kuumavereline omanik ise selle uksed kinni. Kas need jäävadki alatiseks suletuks?

12:00 Inga Lindström: Otsus armastuse kasuks (Inga Lindström: Entscheidung für die Liebe) FILM

Kui Helen saab teada, et ta kallim on teda juba aasta aega petnud, sukeldub ta töösse. Ta lahkub Stockholmist, et katalogiseerida Greta Jansoni vana maja sisustust. Helen ja Greta sõbrunevad vaatamata vanusevahele ja juttu ajades selgub, et nende elud on läinud üsna ühtemoodi. Suudab aga Helen nüüd Greta toel ja nõul langetada õige otsuse?

13:55 Armastuse saar (H5/E5) *

Poisse ootavad kauboikaabud ja pullid ning isane väljakutse. Uus majaelanik vürtsitab omavahelisi suhteid.

15:05 Dr House (H6/E5)

Rikas ärimees toob seletamatu kõhuvalu all kannatava teismelise poja haiglasse ja nõuab, et just House tegeleks temaga. Foreman ja Chase valmistuvad esitama informatsiooni Dibala juhtumi kohta.

16:00 Dr House (H6/E6)

Tiim ravib politseidetektiivi, kelle suguvõsas on olnud südameprobleeme ning kelle perekonnas on kõik mehed 40aastaselt südamerabandusse surnud. House pole vaimustuses sümptomiteta patsiendiga tegelemisest, kuid Cameron üritab leida probleemi, et detektiiv ei peaks noorena surema.

17:00 Doktor imetegija (H2/E162)

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

18:00 Gilmore'i tüdrukud (H4/E15)

Rory kohtub teist korda Deaniga ja saab aimu tema uuest elust. Lorelai ja Rory veedavad koos päeva kaubanduskeskuses ning kohtuvad seal Emilyga, kes kulutab arulagedalt palju raha. Emily teatab, et teeb seda Richardile kättemaksuks. Lane on elevil omaette kolimise pärast, kuid teda teeb õnnetuks ema külm suhtumine.

19:00 Kodus ja võõrsil (H33/E7571)

Nikau uus elu hakkab ta üle võimust võtma, Bella püüab teha ettevalmistusi näituseks. Christian ei suuda Torile seletada oma käitumise tagamaid. Dean käsib Emmettil Macist eemale hoida ning Bellaga hästi käituda.

19:30 Sõbrad (H8/E15)

Phoebe püüab masendunud Joeyt rõõmustada ja kingib talle maailma kõige lõbusama koera. Monica ja Chandleri romantiline sõbrapäev läheb lörri, kui nad vaatavad Phoebe sõbranna sünnitusvideot.

20:00 Sõbrad (H8/E16)

Rossil on raske mõista, kuidas saab Joey Rachelit armastada. Joey räägib oma tunnetest Rachelile, aga too peab seda naljaks.

20:30 Armastuse saar (H5/E6)

Majaelanikke kostitatakse hommikusöögi kõrvale ülekuulamisega. Tommy ja Anton võitlevad Molly-Mae südame eest.

21:30 New Amsterdam (H1/E18)

Reynoldsil on raskusi kummaliste sümptomitega noore tsüstilise fibroosi patsiendi aitamisega. Kapoor satub lõpuks Ellaga näost näkku kokku pärast nende piinlikku kokkupõrkamist. Sharpe teeb samal ajal olulise otsuse oma eraelu kohta.

22:25 Vallaline kaunitar (H16/E11)

Tayshial on alles neli noormeest, kellest ta hoolib. Kuna ta ei saa kodulinna sõita, peavad noormehed loominguliselt demonstreerima, missugune oleks elu nende peredega.

00:10 Kiiksuga seks (H2/E1)

Suletud naisteklubi näitab lõputuid võimalusi naudingu saavutamiseks. Näeme, kuidas üks naine külastab esimest korda seelikuklubi. Värske paar rahuldab eksperdi abil oma huvi anaalmängude vastu. Tehnoloogia loob pornoloojatele täiesti uued võimalused.

01:05 Sõbrad (H8/E15) *

Phoebe püüab masendunud Joeyt rõõmustada ja kingib talle maailma kõige lõbusama koera. Monica ja Chandleri romantiline sõbrapäev läheb lörri, kui nad vaatavad Phoebe sõbranna sünnitusvideot.

01:30 Sõbrad (H8/E16) *

Rossil on raske mõista, kuidas saab Joey Rachelit armastada. Joey räägib oma tunnetest Rachelile, aga too peab seda naljaks.

01:50 Inga Lindström: Otsus armastuse kasuks * (Inga Lindström: Entscheidung für die Liebe) FILM

Kui Helen saab teada, et ta kallim on teda juba aasta aega petnud, sukeldub ta töösse. Ta lahkub Stockholmist, et katalogiseerida Greta Jansoni vana maja sisustust. Helen ja Greta sõbrunevad vaatamata vanusevahele ja juttu ajades selgub, et nende elud on läinud üsna ühtemoodi. Suudab aga Helen nüüd Greta toel ja nõul langetada õige otsuse?

03:35 Postimees.ee
07:15 Eestlane ja venelane (H3/E7)

Miša pannakse rakkesse. Taadu tuleb Sannule appi, et Olja mälu järele aidata. Meri lööb Friida unistused lõkkele. Inga ei oska olla. Tõnu ja Sirje õpivad koeraomaniku rolli.

07:40 Eestlane ja venelane (H3/E8)

Miša on jännis ja plindris, aga Tõnu näeb tunneli lõpus valgust. Paraku ainult enda jaoks. Olja paljastab oma mineviku. Inga maja kohale ilmub tume vari - Aleksi testament! Sirje ei kipu ämmaks saama.

08:10 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

09:10 Komissar Rex *

Kui oma korterist leitakse tapetuna noor kokaõpilane Manuel, tuleb Marcil ja Rexil hakata selgitama noortekamba segaseid suhteid. Mõrvas kahtlustatav Thomas üritab pageda koos oma raseda pruudi Lisaga, kuid beebi sünd muudab noorte plaane. Tänu Rexile leitakse ebatavaline tapariist ja selgub mõrvari isik.

10:10 Leegipüüdjad: Taliolümpia (E2)

Noored, pealtvaatajad ja sportlased avavad olümpiamängude korraldajamaaks olemise kogemust ja selle pärandi mõju.

10:40 Leegipüüdjad: Taliolümpia (E3)

Noored, pealtvaatajad ja sportlased avavad olümpiamängude korraldajamaaks olemise kogemust ja selle pärandi mõju.

11:15 Eradetektiiv Magnum (H2/E7) *

Noorele inglise roosile Jennifer Chapmanile jääb Higgins silma. Magnum kahtlustab mõistagi, et selle taga on midagi hoopis muud.

12:15 Eradetektiiv Magnum (H2/E8) *

Magnumi sõber Kacy, kes on endine meistersurfaja leitakse surnuna rannast ning T M asub ta mõrva uurima.

13:15 Manifest (H2/E7) *

Kui lend Jamaicalt New Yorki pärast suurt turbulentsi maandub, tunnevad reisijad kergendust. Kuid selle paari tunni jooksul oli maailm vananenud viis aastat ning nende sõbrad, pered ja kolleegid olid pärast leinamist lootuse kaotanud ja edasi liikunud.

14:10 Komissar Rex

Seekordne mõrvajuurdlus viib Marci ja Rexi vanadekodusse. Härra Walter on vanadekodu hirm, kes terroriseerib personali ja teisi vanureid. Pärast oma poja külaskäiku leitakse pahur vanahärra surnuna. Kahtluse alla langevad mehe poeg Robert ja ratastooliinvaliid Färber. Vanadekodu asukate kehvavõitu mälu raskendab juurdlust, nii on Rexi tegemistel oluline kaal.

15:10 Tere tulemast Acapulcosse * (Welcome to Acapulco) FILM

Videomängude loojal Matt Bootil on ainult üks võimalus päästa oma karjäär, kui ta esitab oma suurima projekti New Mexicos Videomängude Auhinnale. Kuid pärast ühte pöörast ööd, satub ta aga päriselt Mehhikosse, täpsemalt Acapucosse! Seal ootavad teda ees äärmuslikud seiklused, justkui märuli-arvutimängu sattununa, suudab ta määratule vandenõule jälile saada…

17:00 Eradetektiiv Magnum (H2/E9)

Kurikuulus uljaspea ja kirjanik Buck Gibson maandub langevarjuga klubi lähedale rannale. Joan, üks ta eksabikaasadest palkab Magnumi, et see hoiaks Buckil silma peal, et viimane ikka lapse ülalpidamisraha ära maksaks. Magnumi meelehärmiks põhjustab Gibson nii palju jamasid, et nii Higgins kui Rick lõpetavad järjega haiglas.

18:00 Eradetektiiv Magnum (H2/E10)

Magnumi sõjaväeaegne sõber Dick McWilliams röövitakse. Dicki jaapanlannast naine palub TMil lunaraha ära maksta ning juhtunust politseile ega oma isale mitte midagi öelda.

19:00 Manifest (H2/E8)

Kui lend Jamaicalt New Yorki pärast suurt turbulentsi maandub, tunnevad reisijad kergendust. Kuid selle paari tunni jooksul oli maailm vananenud viis aastat ning nende sõbrad, pered ja kolleegid olid pärast leinamist lootuse kaotanud ja edasi liikunud.

20:00 Õiglus (Seeking Justice) FILM

Põnevusdraama. Willi ja Laura igapäevaidüll puruneb, kui naine satub rünnaku ohvriks ning jäetakse vigastatuna haiglasse. Kummaline ülikonnas võõras pakub Willile abi ründajaga arvete klaarimiseks, mis säästaks paari hilisematest emotsionaalsetest piinadest kohtumenetluses. Will võtab pakkumise vastu, kuid saab peagi aru, et taolisel õiglusel on oma hind. Film ei sobi alaealistele.

22:05 Röövitud (H2/E16)

Harti elu on hädaohus. Meeskond peab leidma mooduse, kuidas peatada Ramsey enne, kui ta mõrvab senaatori selleks, et alustada sõda rahvusvaheliste terroristidega.

23:00 1000 viisi suremiseks (H2/E7)

Väike inimene neelab alla harfi. Rahuotsija ei leia otsitut. Õel abikaasa läheb üle piiri. Kitarristil tõmmatakse juhe seinast. Kullakaevaja kaevab endale haua. Rumal varas murrab oma kolju. Maha jäetud armastaja on tühjaks pigistatud.

23:25 1000 viisi suremiseks (H2/E8)

Kuumad kisakooritüdrukud muutuvad ülemeelikuteks. B-52 lennuk läheb põlema ja kukub alla. Kiirusehull kiirustab liiga palju. Kassivihkaja leiab oma otsa. Tervisehull reedetakse ja golfarite paari eelmäng lõpeb kurvalt.

23:55 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

00:50 Röövitud (H2/E16) *

Harti elu on hädaohus. Meeskond peab leidma mooduse, kuidas peatada Ramsey enne, kui ta mõrvab senaatori selleks, et alustada sõda rahvusvaheliste terroristidega.

01:35 Leegipüüdjad: Taliolümpia (E2) *

Noored, pealtvaatajad ja sportlased avavad olümpiamängude korraldajamaaks olemise kogemust ja selle pärandi mõju.

02:00 Leegipüüdjad: Taliolümpia (E3) *

Noored, pealtvaatajad ja sportlased avavad olümpiamängude korraldajamaaks olemise kogemust ja selle pärandi mõju.

02:25 1000 viisi suremiseks (H2/E7) *

Väike inimene neelab alla harfi. Rahuotsija ei leia otsitut. Õel abikaasa läheb üle piiri. Kitarristil tõmmatakse juhe seinast. Kullakaevaja kaevab endale haua. Rumal varas murrab oma kolju. Maha jäetud armastaja on tühjaks pigistatud.

02:45 1000 viisi suremiseks (H2/E8) *

Kuumad kisakooritüdrukud muutuvad ülemeelikuteks. B-52 lennuk läheb põlema ja kukub alla. Kiirusehull kiirustab liiga palju. Kassivihkaja leiab oma otsa. Tervisehull reedetakse ja golfarite paari eelmäng lõpeb kurvalt.

03:10 Eestlane ja venelane (H3/E7) *

Miša pannakse rakkesse. Taadu tuleb Sannule appi, et Olja mälu järele aidata. Meri lööb Friida unistused lõkkele. Inga ei oska olla. Tõnu ja Sirje õpivad koeraomaniku rolli.

03:30 Eestlane ja venelane (H3/E8) *

Miša on jännis ja plindris, aga Tõnu näeb tunneli lõpus valgust. Paraku ainult enda jaoks. Olja paljastab oma mineviku. Inga maja kohale ilmub tume vari - Aleksi testament! Sirje ei kipu ämmaks saama.

03:55 Punane sekund (H1/E7)

Kutselised juhid on suure ajasurve all ja seetõttu tehakse mõnikord mööndusi turvalisuses või sõidustiilis. Kui mitu tonni kaaluv koorem lahti pääseb, on õnnetuse tagajärjed rasked. Autojuhid kiruvad tihti rekkajuhtide sõidustiili, aga millised on viimaste soovitused autojuhtidele?

04:15 Postimees.ee