Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Neljapäev, 20.01.2022

06:00 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

07:00 Vana silla saladus (H6/E1301) *

Beatriz tunnistab Camilale tõtt. Candela ja Sol ei mõista Pueblas juhtunut. Gracia palub Raimundolt abi.

08:00 Mägidoktor (H12/E4) *

Roman Melchinger sureb ja Martin peab kurvastusest hoolimata tööd jätkama. Ta ravib 50-aastast rasedat naist, kel on endast poole noorem armuke. Naine soovib aborti teha, kuid armuke loodab ühisele tulevikule. Martini onu Ludwig käib sageli praksises ja osaleb uuringus, mille abil tekib tal võimalus maksavähist terveneda. Martin ja Hans suuda onuga toime tulla, sest too kuulab vaid Lisbethi.

09:00 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

09:30 Jälg (H5/E2)

Saade toob kokku metsa, mere ja linnaruumi. Marko Matvere avastab seekord mere saladusi laiemas pildis kui kunagi varem. Heidi Hanso käib aga linnas, kiigub hoogsalt Eesti ja Läti vahel ning uurib metsa päris mitme eri mätta otsast.

10:00 Viimane võmm (H4/E2) *

Tallinnas sureb Tartu eradetektiiv Jan Torm. Talle on südamesse tulistatud nael, ning sel moel - nael südames - on ta suutnud veel mõnda aega autoga sõita. Tema surnukeha leitakse hiljaaegu suletud haigla ukse eest. Mikk on tagasi tööl. Uurimine juhatab tema ja Priki Tartu kullerifirmani, kellelt on viimasel ajal röövitud kolm pakikoormaga autot. Just nende pakiautode kadumist uuris eradetektiiv Jan Torm. Selgub, et tegu on omamoodi robihoodlusega - pakid ilmuvad mõne aja pärast välja lastekodudes ja vanadekodus "Hõbeniit". Kahtluse alla satub muusik ning kullerifirma endine töötaja Uku Perling, tema eksnaise uus abikaasa ning selle isa, aga ka üks kunstfotograaf. Juhtlõngad viivad lõpuks välja narkoärini. Kas eradetektiivi mõrv ja pakiautode kadumine on omavahel seotud? Mikk jätkab ka oma tulistamise loo uurimist.

11:00 Laura müsteeriumid (H2/E1)

Laura Diamond on erakordselt andekas New Yorki politseiuurija, kes on samas ka lootusetult ülekoormatud oma kuueaastaste kaksikute kantseldamisest. Tema uueks bossiks saab ei keegi muu, kui tema peatne eksabikaasa. Hooaja esimeses episoodis peavad Laura ja ta meeskond ajaga võidu jooksma, et päästa TriBeCa perest Manhattanilt röövitud poiss. Juhtumi lahendamise käigus tuleb välja hulk peresaladusi.

12:00 Elamusi täis Eesti (H3/E2)

Veeda suvi elamusterohkelt! See tunnike on sel suvel kodumaiste elamuste, seikluste, inspireerivate inimeste ja üllatuste päralt. Saatejuht Jaanus Koort toob televaatajateni kõik selle huvitava ja põneva, mida Eestist teada, näha ja proovida. Ammuta ideid teleekraanilt ja teosta neid koos pere ning sõpradega. Suvi on nautimiseks!

13:00 25 aastat Kanal 2: saatevigade mullafond (E2) *

Eesti vanim eratelekanal on vaatajate meelt lahutanud juba rohkem kui veerand sajandit. Paraku pole meil selle pika aja jooksul läinud kõik nii, nagu oleme plaaninud. Et seda tõestada, oleme arhiivist otsinud välja kõige üllatavamad ja lustakamad eetriapsud. Tegijal juhtub nii mõndagi!

13:30 Pöörased üheksakümnendad (E2) *

Uus aeg vajab uusi ikoone. Abiks laitmatu biit ja hitimeister Mikk Targo, keerutavad pöörased üheksakümnendad Eesti diskotaevasse esimese hiilgava tähe – ansambli 2 Quick Start. Rubla annab kroonile järgi ja muusikast saab äri. Trio Paulus-Kotkas-Laisaar laiendab haaret ja peagi säravad koos nendega laval pöörased naised nagu Nancy ja Ithaka Maria koos bändiga Best B4. Koos iga bändiga käivad aga kaasas saladused, mida alles nüüd, aastaid hiljem, välja võib rääkida.

14:00 Pilvede all (H13/E185)

Piret kolib ajutiselt Mari juurde. Sirje pansionaat on pankrotis. Innal on uus töökoht, kuid Albert veedab naise arvates liiga palju aega Sirje seltskonnas. Mammu puistab Piretile südant. Sirjel on Urmasele jahmatav ettepanek. Andres püüab Liinale aru pähe panna, kuid naine tunneb end Eriku ees süüdi. Gunnaril on plaan ja ta leiab uue ohvri.

14:55 Otse! Postimehe uudised
15:00 Vana silla saladus (H6/E1302)

Raimundo survestab Mauriciot. Dolores avastab, et don Berengario naeris ta üle. Camila ja Elías üritavad Hernando seifi avada.

15:55 Otse! Postimehe uudised
16:00 Keelatud vili (H4/E239)

Pärast Enderi ja Kaya lahutust korraldab Sahika kodus peo. Yildiz kaotab kogu oma vara. Kerim läheb Mertile kallale, kui kuuleb, et Yildiz oma raha Merti kätte usaldas. Halit näeb tüli pealt ja pettub meestes, aga eelkõige ei mõista ta, mida Yildiz nende juures tegi.

16:55 Otse! Postimehe uudised
17:00 Mägidoktor (H12/E5)

Martini patsiendil Lenal on entsefalopaatia tõttu isiksushäire ja ta tunneb end täiesti teise inimesena. Peagi ilmneb, et Martini poolt välja kirjutatud ravimid mõjuvad naise südamele halvasti. Lisbeth leiab mägionnist teadvusetu Ludwigi, keda ähvardab oht meditsiiniuuringutest kõrvale jääda, mis tähendaks talle aga surmaotsust.

17:55 Otse! Postimehe uudised
18:00 Viimane võmm (H4/E3)

Elunautleja Elias Kanning tapetakse selle autotöökoja hoovis, kus ta töötas. Eliase ainsa lähedasena ilmub esiotsa välja isa Valter, kuid temagi pole poega juba 10 aastat näinud. Uurimise käigus selgub, et Eliasel oli endine elukaaslane Leeni, ning et tal olid kummaliselt lähedased suhted ühe lesbilistest abielupaariga. Juhtlõngad viivad Kotka ja Priki doktor Berggreni viljatusravikliinikusse. Prikk on mures lapse peatse sünni pärast. Mõisnik ja Kassandra tülitsevad. Tanja on otsustanud kriminaalkomissari kohalt lahkuda ning jätkata tööd Politseiameti psühholoogina. Priki poeg sünnib tavatus olukorras ja täiesti üllatavate inimeste juuresolekul.

19:00 Otse! Reporter

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

20:00 Südamesoov (H1/E2)

Saatejuht Keili Sükijainen tutvustab inspireerivaid inimesi meie keskelt ning täidab nende südamesoovi. Need on lood inimestest, kes on eeskujuks meile kõigile. Sel korral sõidame külla Vana-Vigalas elavale Gabrielile, keda võib kutsuda tõeliseks ingliks. Tegemist on noormehega, kes vaatamata oma tervisemuredele hoolitseb suure hulga hüljatud kasside eest.

21:00 Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

22:00 Kalevipojad (E2)

Meeste vahel tekivad esimesed naginad töö pärast. Heiko teeb tööluusi ja läheb Helsingisse vargile. Indreku jalgealune muutub tulisemaks, ta peab varjama, et ei tea ehitamisest midagi ja ka kodus on asjad keerulisemaks muutunud - Indreku naine peab nüüd üksi laste, majapidamise ja maksmata arvetega hakkama saama. Peremees Mauri näitab ennast Indrekule ootamatust küljest ja tutvume lähemalt ka tema pööraste pereliikmetega, kes meeste elu pea peale pööravad. Mehed tõstavad elamistingimuste pärast mässu ja kohtuvad äpardunud nalja tõttu naabertalu advokaadiga.

23:00 Kuum jälg: Sõstarmustad silmad

Lugu ammusest kohutavast kuritööst, millega oli seotud palju süüdlasi. Mitmed neist pääsesid karistuseta ja on tänini elus. Paljud kannatanud on selle kuriteo unustanud. Mõned aga ei unusta ega andesta seda kunagi. See on lugu Valgamaa metsades peituvast Karulast, kus 1951. aastal peeti vaatamata stalinlikule okupatsioonile Eesti Vabariigi nimel kohut ja kus sündis kuulus Metsavendade laul.

23:55 Asutaja (The Founder) FILM

Biograafiline draama ärimees Ray Krocist, kelle ambitsioonikus, järjekindlus ja halastamatus tegid 1950ndatel aastatel kahe venna poolt asutatud kiirtoidurestorani McDonald's üheks kogu maailma suurimatest toiduettevõtete kettidest.

01:55 Mark Felt (Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House) FILM

Selle 2017. a Ameerika biograafilise poliitilise põnevusfilmi käsikirja autor ja lavastaja on Peter Landesman ning see põhineb FBI agendi Mark Felti 2006. avaldatud autobiograafial. Film räägib sellest, kuidas Feltist sai reporterite Bob Woodwardi ja Carl Bernsteini anonüümne allikas koodnimega Sügav Kõri ja kuidas tema abiga tehtud avastused viisid Watergate’i skandaalini, mille tagajärjel president Richard Nixon tagasi astus.

03:40 Kiiksuga seks (H1/E5)

Svingerid lähedalt ja kaugelt kogunevad Los Angelesse peole. Kuulus burleskistaar Michelle L'amour nihutab oma etenduse piire. Mistress Justine õpetab kaugelt tulnud abielupaari oma erilahendusega koopas.

04:45 Postimees.ee
05:35 Kodus ja võõrsil (H33/E7572)

Christian puistab Rachelile oma südant. Tane asub ärevusega jõusaalis tööle ning Ziggy tunneb kohutavat igavust ja muret töö puudumise pärast. Emmett astub Bella eest välja ja Nikau enesekindlus ripub juuksekarva otsas.

06:35 Doktor imetegija (H2/E162) *

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

07:35 Gilmore'i tüdrukud (H4/E15) *

Rory kohtub teist korda Deaniga ja saab aimu tema uuest elust. Lorelai ja Rory veedavad koos päeva kaubanduskeskuses ning kohtuvad seal Emilyga, kes kulutab arulagedalt palju raha. Emily teatab, et teeb seda Richardile kättemaksuks. Lane on elevil omaette kolimise pärast, kuid teda teeb õnnetuks ema külm suhtumine.

08:30 Kodus ja võõrsil (H33/E7571) *

Nikau uus elu hakkab ta üle võimust võtma, Bella püüab teha ettevalmistusi näituseks. Christian ei suuda Torile seletada oma käitumise tagamaid. Dean käsib Emmettil Macist eemale hoida ning Bellaga hästi käituda.

09:00 Top Shop
09:15 New Amsterdam (H1/E18) *

Reynoldsil on raskusi kummaliste sümptomitega noore tsüstilise fibroosi patsiendi aitamisega. Kapoor satub lõpuks Ellaga näost näkku kokku pärast nende piinlikku kokkupõrkamist. Sharpe teeb samal ajal olulise otsuse oma eraelu kohta.

10:10 Põrgulikud köögid (H2/E11)

Fiesta Sunrise on Mehhiko stiilis pererestoran, mis on suurtes rahalistes raskustes ja vajab hädasti Gordon Ramsay abikätt ja nõu. Gordon leiab eest kohutavad tingimused, prussakad, riknenud toidu ja kangekaelse perekonna. Ta sulgeb restorani koheselt, et enne muutustega jätkamist see puhtaks küürida. Jääb üle loota, et ta suudab selle ka uuesti avada.

11:10 Põrgulikud köögid (H2/E12)

Los Angeles on kuulus filminäitlejate, glamuursete randade ja tervisliku elustiili poolest. Kõike seda proovib edasi anda ka restoran Sante La Brea, aga äri on ummikusse jooksnud. Gordon Ramsay üritab juhti juhtima, kokka süüa tegema ja omaniku äri ajama õpetada. Aga kas nõrku kohti on liiga palju, et iialgi edu saavutada?

12:10 Inga Lindström: Lilith ja probleemid meestega (Inga Lindström: Lilith und die Sache mit den Männern) FILM

Lilith Larsoni suguvõsas on tugevad saare naised, kes on alati üksinda hakkama saanud. Lilith aga on kihlatud ega kavatsegi peale ülikooli saarele tagasi pöörduda, vaid tahab Stockholmi jääda. Kuid enne tuleb siiski perele oma otsusest teatada ja saarel otsad kokku tõmmata. See aga pole saarel juurdunud vana vaenu tõttu nii lihtne.

14:05 Armastuse saar (H5/E6) *

Majaelanikke kostitatakse hommikusöögi kõrvale ülekuulamisega. Tommy ja Anton võitlevad Molly-Mae südame eest.

15:05 Dr House (H6/E7)

Teismeline tüdruk tuuakse pärast raju pidutsemist haiglasse, kuid diagnoosi on väga raske panna, sest tüdruk ei räägi tõtt haigestumise õhtu kohta. Kui patsiendi seisund halveneb, ei suuda ta enam ettekujutusel ja faktil vahet teha.

16:00 Dr House (H6/E8)

Pärast seda, kui House’i litsents ennistatakse, saab ta tagasi oma ameti parajasti ajal, kui tuleb ravida Hank Hardwicki, täiskasvanud filmistaari, kes viidi Pinceton Plainsboro haiglasse pulseeriva silmavaluga. House tahab kokku panna oma unistuste meeskonna.

17:00 Doktor imetegija (H2/E163)

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

18:00 Gilmore'i tüdrukud (H4/E16)

Richard kukub ema ootamatu surma tõttu vaimselt kokku. Emily korraldab matuseid talle omase efektiivsusega, kuniks ta leiab kirja, milles ema anub Richardit, et ta Emilyga ei abielluks. Lorelai peab seejärel korralduse enda õlule võtma ning ka teda tabab vanaemale matmisriideid ostes väike vaimne kollaps.

19:00 Kodus ja võõrsil (H33/E7572)

Christian puistab Rachelile oma südant. Tane asub ärevusega jõusaalis tööle ning Ziggy tunneb kohutavat igavust ja muret töö puudumise pärast. Emmett astub Bella eest välja ja Nikau enesekindlus ripub juuksekarva otsas.

19:30 Sõbrad (H8/E17)

Phoebe loeb teelehtedelt, et kohtub oma unelmate mehega, kuid kohtub hoopis jubeda tüübiga. Rachel püüab endassetõmbunud Joeyga juttu teha.

20:00 Sõbrad (H8/E18)

Kõik sõidavad Gellerite 35. pulma-aastapäevale. Ross ja Rachel avastavad seal, et neid peetakse abielupaariks. Phoebe uus kallim Parker on ülimalt entusiastlik.

20:30 Armastuse saar (H5/E7)

Tõeline hurmur paneb ka Yewande südame kiiremini põksuma, kuid kas ta on ikka ainus neiu noormehe radaril?

21:30 New Amsterdam (H1/E19)

Kui New Yorgi politseinik auto alla jääb, annab haigla ennast kõik, et ta elu pästa. Samal ajal püüavad Kapoor ja Iggy aidata patsienti, kellel on varasema operatsiooni tüsistused.

22:30 Vallaline kaunitar (H16/E12)

Tayshia suhe areneb Brendani, Ivani ja Zaciga uuele tasemele. JoJo Fletcher ja Rachel Lindsay jagavad Tayshiaga oma nõuandeid.

00:20 Kiiksuga seks (H2/E2)

Polüamoorne paar avastab eksklusiivses seksiklubis oma samasoolise seksi fantaasiaid. Rühm naisi leevendab oma emotsionaalset koormat Erootikaakadeemia-nimelises võimsas töötoas.

01:20 Sõbrad (H8/E17) *

Phoebe loeb teelehtedelt, et kohtub oma unelmate mehega, kuid kohtub hoopis jubeda tüübiga. Rachel püüab endassetõmbunud Joeyga juttu teha.

01:45 Sõbrad (H8/E18) *

Kõik sõidavad Gellerite 35. pulma-aastapäevale. Ross ja Rachel avastavad seal, et neid peetakse abielupaariks. Phoebe uus kallim Parker on ülimalt entusiastlik.

02:05 Inga Lindström: Lilith ja probleemid meestega * (Inga Lindström: Lilith und die Sache mit den Männern) FILM

Lilith Larsoni suguvõsas on tugevad saare naised, kes on alati üksinda hakkama saanud. Lilith aga on kihlatud ega kavatsegi peale ülikooli saarele tagasi pöörduda, vaid tahab Stockholmi jääda. Kuid enne tuleb siiski perele oma otsusest teatada ja saarel otsad kokku tõmmata. See aga pole saarel juurdunud vana vaenu tõttu nii lihtne.

03:35 Postimees.ee
06:55 Eestlane ja venelane (H3/E9)

Sirje nutab kutsikaid taga. Taadu taipab, mis on tulnud tema ja Friida vahele - maja! Friida ise kütib notarit. Sannu kuuleb isalt tarkusi. Olja õpib, mis eestlastele meeldib ja proovib teooria kohe praktikas järgi. Miša hoiab ära kohutava õnnetuse.

07:25 Eestlane ja venelane (H3/E10)

Miša näeb valgustuslikku und. See paneb Inga muretsema ja Friida tegutsema. Sirje ja Tõnu vahel tõuseb tüli. Olja hakkab lepitajaks ja Sannugi ei pääse niisama. Taadu läheb ehale.

07:55 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

08:55 Komissar Rex *

Seekordne mõrvajuurdlus viib Marci ja Rexi vanadekodusse. Härra Walter on vanadekodu hirm, kes terroriseerib personali ja teisi vanureid. Pärast oma poja külaskäiku leitakse pahur vanahärra surnuna. Kahtluse alla langevad mehe poeg Robert ja ratastooliinvaliid Färber. Vanadekodu asukate kehvavõitu mälu raskendab juurdlust, nii on Rexi tegemistel oluline kaal.

09:55 Leegipüüdjad: Taliolümpia (E4)

Noored, pealtvaatajad ja sportlased avavad olümpiamängude korraldajamaaks olemise kogemust ja selle pärandi mõju.

10:25 Leegipüüdjad: Taliolümpia (E5)

Noored, pealtvaatajad ja sportlased avavad olümpiamängude korraldajamaaks olemise kogemust ja selle pärandi mõju.

11:00 Eradetektiiv Magnum (H2/E9) *

Kurikuulus uljaspea ja kirjanik Buck Gibson maandub langevarjuga klubi lähedale rannale. Joan, üks ta eksabikaasadest palkab Magnumi, et see hoiaks Buckil silma peal, et viimane ikka lapse ülalpidamisraha ära maksaks. Magnumi meelehärmiks põhjustab Gibson nii palju jamasid, et nii Higgins kui Rick lõpetavad järjega haiglas.

12:00 Eradetektiiv Magnum (H2/E10) *

Magnumi sõjaväeaegne sõber Dick McWilliams röövitakse. Dicki jaapanlannast naine palub TMil lunaraha ära maksta ning juhtunust politseile ega oma isale mitte midagi öelda.

13:00 Manifest (H2/E8) *

Kui lend Jamaicalt New Yorki pärast suurt turbulentsi maandub, tunnevad reisijad kergendust. Kuid selle paari tunni jooksul oli maailm vananenud viis aastat ning nende sõbrad, pered ja kolleegid olid pärast leinamist lootuse kaotanud ja edasi liikunud.

13:55 Komissar Rex

Marc ja ja Rex saavad teate, et öises Viini kesklinnas olevat noor naine tapnud ühe teise naise. Kuigi väidetaval mõrvapaigal ei leidu kuritöö jälgi, juhib Rexi nina uurijad ühte diskoteeki. Peagi saabub mõrvarilt e-postiga kiri, mis kinnitab kuriteo toimumist ja juhatab kätte laiba asukoha. Mõrvar jätkab meilide saatmist, kuid esialgu teab vaid Rex kuritöö tegelikku käiku.

14:55 Õiglus * (Seeking Justice) FILM

Põnevusdraama. Willi ja Laura igapäevaidüll puruneb, kui naine satub rünnaku ohvriks ning jäetakse vigastatuna haiglasse. Kummaline ülikonnas võõras pakub Willile abi ründajaga arvete klaarimiseks, mis säästaks paari hilisematest emotsionaalsetest piinadest kohtumenetluses. Will võtab pakkumise vastu, kuid saab peagi aru, et taolisel õiglusel on oma hind. Film ei sobi alaealistele.

17:00 Eradetektiiv Magnum (H2/E11)

Priimabaleriin Kendall Chase peatub külalisena Robin Mastersi majas. Magnumile tehakse ülesandeks olla ta turvamees pärast vahejuhtumit New Yorgis.

18:00 Eradetektiiv Magnum (H2/E12)

Virgina Fowler on variautoriks ekstsentrilise rikkuri Harold Barberi autobiograafiale. Ta korterisse murtakse sisse ning märkmed raamatu kohta varastatakse. Viriginia otsustab palgata Magnumi endale appi.

19:00 Manifest (H2/E9)

Kui lend Jamaicalt New Yorki pärast suurt turbulentsi maandub, tunnevad reisijad kergendust. Kuid selle paari tunni jooksul oli maailm vananenud viis aastat ning nende sõbrad, pered ja kolleegid olid pärast leinamist lootuse kaotanud ja edasi liikunud.

20:00 Siber (Siberia) FILM

Põnevusmärulis asub teemandimüüja otsima oma kadunuks jäänud venelasest äripartnerit. Ta reisib selleks Siberisse, kuid seal pööravad ootamatud jõud ta plaanid pea peale.

22:05 Röövitud (H1/E1)

Uus sari! Õe mõrv viib Bryan Millsi ohtlikule missioonile kartellijuhi Carlos Mejia vastu. Christina Harti juhitud varjatud luureasutus kasutab Bryanit söödana ning lõpuks palkab ta nende meeskonda.

23:00 1000 viisi suremiseks (H2/E9)

Näägutav koduperenaine tõmbab iseenda süütenöörist. Ehitaja pissipaus osutub surmavaks. Argpüksi kannikad jäätuvad. Petturile tehakse kambakas ja nõelravipatsient torkab valesse kohta.

23:25 1000 viisi suremiseks (H2/E10)

Sigaretid tapavad tobu. Purilennuk ründab oma omanikku. Mahajäetud poiss-sõber jätab maha ka oma elu. Koerahoidja leiab oma otsa. Mootorrattur tekitab mässu ja Samuraide Selts kaotab liikme.

23:55 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

00:50 Röövitud (H1/E1) *

Uus sari! Õe mõrv viib Bryan Millsi ohtlikule missioonile kartellijuhi Carlos Mejia vastu. Christina Harti juhitud varjatud luureasutus kasutab Bryanit söödana ning lõpuks palkab ta nende meeskonda.

01:35 Leegipüüdjad: Taliolümpia (E4) *

Noored, pealtvaatajad ja sportlased avavad olümpiamängude korraldajamaaks olemise kogemust ja selle pärandi mõju.

02:00 Leegipüüdjad: Taliolümpia (E5) *

Noored, pealtvaatajad ja sportlased avavad olümpiamängude korraldajamaaks olemise kogemust ja selle pärandi mõju.

02:25 1000 viisi suremiseks (H2/E9) *

Näägutav koduperenaine tõmbab iseenda süütenöörist. Ehitaja pissipaus osutub surmavaks. Argpüksi kannikad jäätuvad. Petturile tehakse kambakas ja nõelravipatsient torkab valesse kohta.

02:45 1000 viisi suremiseks (H2/E10) *

Sigaretid tapavad tobu. Purilennuk ründab oma omanikku. Mahajäetud poiss-sõber jätab maha ka oma elu. Koerahoidja leiab oma otsa. Mootorrattur tekitab mässu ja Samuraide Selts kaotab liikme.

03:05 Eestlane ja venelane (H3/E9) *

Sirje nutab kutsikaid taga. Taadu taipab, mis on tulnud tema ja Friida vahele - maja! Friida ise kütib notarit. Sannu kuuleb isalt tarkusi. Olja õpib, mis eestlastele meeldib ja proovib teooria kohe praktikas järgi. Miša hoiab ära kohutava õnnetuse.

03:30 Eestlane ja venelane (H3/E10) *

Miša näeb valgustuslikku und. See paneb Inga muretsema ja Friida tegutsema. Sirje ja Tõnu vahel tõuseb tüli. Olja hakkab lepitajaks ja Sannugi ei pääse niisama. Taadu läheb ehale.

03:55 Punane sekund (H1/E8)

Mõned aastad tagasi toimus ränk õnnetus, kus pööret sooritava veoki alla jäi teed ületav koolipoiss. Igal aastal jääb inimesi ka tagurdavate sõidukite alla. "Punane sekund" küsib, miks autojuhid jalakäijaid ei märka? Kas üksteise kavatsusi ei osata ette näha?

04:20 Postimees.ee