Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Pühapäev, 23.01.2022

06:00 Lego Ninjago film (The Lego Ninjago Movie) FILM

Selles Ninjago seikluses kutsub lahing Ninjago City pärast võitlusesse noore Lloydi ehk Rohelise Ninja, kes võtab kaasa oma sõbrad, kes kõik on salajased sõdalased ja Lego meisterehitajad. Vaimuka ja targa kung fu õpetaja Wu juhendamisel peavad nad alistama kurja sõjapealiku Garmaddoni ehk Maailma Halvima Tüübi, kes on ühtlasi ka Lloydi isa. Selles võimsas heitluses lähevad kokku erinevad lahingurüüd ning isa ja poeg, ning see vihane, kuid distsiplineerimata meeskond kaasaegseid ninja’sid peab õppima egosid valitsema ja koos tegutsema, et valla päästa oma tõeline jõud. Tegelastele on eestilkeelse hääle andnud Jan Uuspõld, Sepo Seeman, Christopher Rajaveer, Tiina Tauraire, Taavi Teplenkov, Toomas Krall jpt.

08:00 Lastehommik - Piip ja Tuut TV (H1/E5)

Kaasahaaravad, nutikad ja veidi koomilised lood inspireerivad ja rõõmustavad nii lapsi kui täiskasvanuid. Haide Männamäe ja Toomas Tross on kõikidele suurtele ja väikestele armsaks saanud karakterid Piip ja Tuut, kes nakatavad oma naeruga terve pere.

08:15 Lastehommik - Toomas ja sõbrad (H24/E26)

Väikese veduri Toomase ja tema sõprade seiklused.

08:30 Lastehommik - Minu väike poni: Sõprus on imeline (H9/E26)

Printsess Celestia õpilane Videvikusära saadetakse Ponikülla, et ta õpiks tundma sõpruse suurt tähendust.

09:00 Lastehommik - Pöialpoisid ja mina (H2/E12)

Blanche’il on kiire päev ja Snow palub pöialpoisse, et nad püsiks Blanche’i lähedal, et talle abiks olla. Mysterio võtab käsku liiga tõsiselt ja muudab kõik pöialpoisid magnetiteks.

09:30 Lastehommik - Barbie seiklused unistuste majas (H2/E23)

Saa tuttavaks Barbie ja tema parimate sõpradega – kaasa arvatud naaber Ken – seiklustes, mis on filmitud Barbie’ pere uues unistuste majas

10:00 Galileo (H2020/E425)

Põnevad avastused ja uskumatud lood, intrigeerivad eksperimendid, rabavad eksklusiivkaadrid ja eksootilised kohad. Igapäevaseid nähtusi ja hämmastavaid fenomene hoogsalt ja põnevalt lahkavat saadet juhivad Jaanus Koort ja Jürgen Fogel.

11:00 Kolm naist karavanis. Island (H2/E2) *

Islandil, kus päevavalgus väheneb naiste reisi jooksul 6,5 tunni pealt 5 tunni peale, on karavani seltskonnal juba ringreisi alguses probleeme graafikus püsimisega. Pill tuleb pika ilu peale kui naised avastavad, et enda hooletuse tõttu on karavani veetorud ära külmunud.

12:00 Kui vana ma olen? (H1/E5) *

Kaasahaaravas telemängus on vanus kõik muud kui lihtsalt number. Panused on kõrged. Võistlejad alustavad 10 000 euro suuruse auhinnakrediidiga, mille võitmiseks tuleb ära arvata kuue tundmatu inimese vanus. Iga vale vastus võtab võidusummast eurosid vähemaks.

13:00 Roaldi retked (H2/E2)

Eestlastel on läbi sajandite olnud ikka kombeks hästi laulda ja tantsida aga see, et ühest Tallinna tüdrukust on saanud omamoodi tantsujumalanna araablaste maal, pole kaugeltki iseenesestmõistetav. Roald Johannson läheb ja imestab Egiptuse pealinnas Kairos oma silmaga, kuidas 26-aastase Marise nõtket kõhutantsu kummardavad tuhanded moslemid.

14:00 Sandhamni mõrvad: Võimu hind (Morden i Sandhamn 6: I maktens skugga) FILM

Suvi on äsja alanud ja saare uued suvitajad Carsten ning Celia Larsson kutsuvad kõik saareelanikud oma uude koju peole. Sugugi mitte kõik pole rahul nende suure ehitusprojektiga ning pidu lõpeb kaosega. Carsten on kaks päeva kadunud ning väidab naastes, et ta ei mäleta vahepealsest ajast midagi. Celia kardab enda ja nende laste turvalisuse pärast.

16:00 Südamearst (H1/E6)

Hugh paneb oma minevikku varjates kogu Whyhope’i linna elanikkonna piinlikku olukorda. Meryl annab endast kõik, et Charlie oma leinast üle saaks.

17:00 Tonio ja Julia (H1/E1)

Julia aimab, et Hermann Lechner on vägivaldne ja võib oma poegadega isegi käsipidi kokku minna. Tonio seda ei usu ja otsustab minna asja uurima. Tema talus viibimise ajal toimub äge tüli ja Tonio saab aru, et Julial oli õigus. Veel enamgi – ta taipab, et koos Juliaga saab ta teha koguduses tõeliselt head tööd. Julia vanemaid rõõmustab tütre tagasitulek, ainult Julia vend tunneb kadedust.

19:00 Otse! Reporter+

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

19:30 Kuldvillak (H2021/E258)

Stardib Eesti populaarseima mälumängu uus põnev hooaeg, mis pakub kodus kaasa mõtlemist ja avardab silmaringi nii noorematel kui vanematel. Saatejuht Eeva Esse.

20:05 Metsiku Roose jälgedes (E4)

Seekordses osas valmistuvad meie reisisellid suureks pidupäevaks. Kord aastas peetakse Mehhikos surnute päeva. Sander ja Jaan võtavad suuna melu keskmesse ja vahendavad toimuvat.

20:35 Mehed (Mehed) FILM

Kodumaine komöödia kolmest sõbrast, kes otsustavad ühel päeval sõita Tallinnast kaugele Harakasaarele, sest Veikkol vajab seal lahendamist üks probleem. Tiit, kes pole sellisest maalapist varem kuulnudki, otsustab põgenemisega üles näidata mässumeelsust. Margus omakorda on tüdinenud turvalise pereelu rutiinist. Nii algabki kolme mehe sekeldusterikas teekond läbi kauni suvise Lääne-Eesti. Omamoodi päästemissioonina alanud retkest saab südamlik seiklus, mis toob eneseiroonia kaitsekihi alt välja kõik selle, millega salamisi ligi hiiliv keskiga mehed täitnud on.

22:40 Aquaman (Aquaman) FILM

Fantaasiaseiklus üüratust ja visuaalselt hingematvast seitsme mere veealusest maailmast. Pool-inimest ja pool-atlantislast Artur Curryt (Jason Momoa) ootab ees elu suurim seiklus, mis sunnib teda leppima oma olemusega ning veenduma, kas ta ära teeninud õiguse olla see, kelleks sündis – kuningas. Kas ta suudab ära hoida sõja maismaa ja veemaailmade vahel?

01:15 Deepwater Horizoni katastroof (Deepwater Horizon) FILM

Tõestisündinud lool põhinev film! 2010. aasta 20. aprillil toimus Mehhiko lahes Deepwater Horizoni naftaplatvormil üks maailma suurimaid inimese põhjustatud katastroofe. Peter Bergi lavastatud linateos avaldab austust nendele vapratele meestele ja naistele, kelle kangelaslikkus päästis palju inimesi ja muutis kõigi elusid igaveseks.

03:00 Mehed * (Mehed) FILM

Kodumaine komöödia kolmest sõbrast, kes otsustavad ühel päeval sõita Tallinnast kaugele Harakasaarele, sest Veikkol vajab seal lahendamist üks probleem. Tiit, kes pole sellisest maalapist varem kuulnudki, otsustab põgenemisega üles näidata mässumeelsust. Margus omakorda on tüdinenud turvalise pereelu rutiinist. Nii algabki kolme mehe sekeldusterikas teekond läbi kauni suvise Lääne-Eesti. Omamoodi päästemissioonina alanud retkest saab südamlik seiklus, mis toob eneseiroonia kaitsekihi alt välja kõik selle, millega salamisi ligi hiiliv keskiga mehed täitnud on.

04:45 Postimees.ee
05:35 Kodus ja võõrsil (H33/E7573)

Ziggy teeb katse oma töö tagasi saada, kuid tabab Justini täiesti valel hetkel. Tane püüab õpetada Nikaule jätkusuutlikku treenimist. Roo ägab töökoorma all. Leah, Stephen ja John seavad Susiele lõksu.

07:05 Karvased kosilased (E7)

Triin on tõsine ja julge Saare naine, kes teab mida tahab ja saab mida soovib. Triin töötab kruiisilaeval fotograafina ja armastab kihutada autoga. Ehk suudavad karvased kosilased tuua lõpuks naeratuse Triinu näole. Saame teada. Saadet juhib armastatud telenägu Hanna Martinson.

07:35 Kutsikaarmastus * (Puppy Love Romance) FILM

Teemapidusid korraldav Hailey avastab ühel päeval koju jõudes, et ta koer on kutsikaootele jäänud. Kui kutsikamajandus tal üle pea hakkab kasvama, otsustab Hailey hakata kutsikapidusid korraldama. Esimesed korrad ei lähe sugugi sujuvalt, aga kui üks kutsikas hüppab üksikisa Ryanile sülle, teab Hailey, et see on saatuslik märk.

09:15 Top Shop
09:30 Hooaeg (H2021/E20) *

Tänases saates jätkame toimetuse ja saatejuhtide lemmikutega eelmisest aastast - nii ilu kui elustiili vallast. Lisaks üllatab meid ka midagi uut sellest aastast!

10:05 Mis sul viga on? (E5)

Lõbus meelelahutussaade toob ekraanile vanad head varjatud kaamera naljad. Meelelahutuskeskuses O’Learys varjatud kaameratega salvestatud humoorikas saatesarjas ei lööda risti ette millegi ees. Rahalise auhinna nimel tõmmatakse ka oma kõige parem sõber heas mõttes lohku, pannes teda tegema igasuguseid kummalisi asju, mida ehk tavaliselt inimesed avalikus ruumis ei teeks. Seda kõike jälgivad salakaamerad, millest saate peategelastel pole aimugi. Saatejuhid ja juhendajad sel lõbusal eksperimendil on Laura Prits ja Hanna Martinson.

10:35 Mis sul viga on? (E6)

Seekordses saates osaleb Sandra, kes tuleb õhtusöögile koos oma sõbrannaga. Mida teeb Sandra sõbranna, kui viimane annab talle toaletist tulles WC-paberi rullid ja käseb need kotti peita? Kuidas reageerib sõbranna olukorrale, kui ettekandja tuleb "arusaamatuse" kohta küsima. Kas tõesti jääb tänane mäng pooleli ning võidusumma saamata?

11:05 Gordon Ramsayga põrgusse ja tagasi (H2/E6)

Gordon Ramsay on mitmetahuline mees, mistõttu ilmub ta Kansasesse hoopistükkis sportlasena. Eesmärgid on tal ikka helged – päästa üks õnnetu restoran, milleks sel korral on Babyou. Mitu palli Gordon täpsemalt väravasse lööb, selgub kohe.

12:00 Gordon, Gino ja Fred ringreisil (H2/E4)

Gordon Ramsay ja sõprade San Francisco reisil võtab esialgu juhtimise enda kätte Gino, kellel on plaanis lähemat tutvust teha nii kanepi kui kitsejoogaga. Fred viib seltskonna Napa orgu veini nautima ja Gordon kutsub sõbrad Hiinalinna festivalile.

13:00 Saleduse saladused

Kiirdieedi pidajad Amber ja Roisin soovivad lõpupeol olla oma parimas vormis. Kujumuutjaid Gerryt ja Leightonit on ees ootamas Leightoni pulmapäev ja elumuutjateks on Janet ja Carol, kes peavad karnevali ajaks saledamaks saama. Xand uurib, kas kaalulangusele aitavad kaasa veeni süstitavad vitamiinid ja platsentast valmistatud kapslid.

14:00 Saleduse saladused (H2/E5)

Humoorikas saatesari võtab vaatluse alla maailma kõige populaarsemad dieedid, et teha selgeks, millised nendest tõeliselt toimivad. Selles osas üritavad kiirdieedi pidajad Kaye ja Cheshire ajada end vormi hobuse võiduajamiseks. Kujumuutjad Eve ja Kate tahavad puhkusel head välja näha ning elumuutjateks on kolleegid Jan ja Alexa, kelle kohvikul on tulemas viies aastapäev. Xand uurib lähemalt laseriga rasvaeemaldust ja kuidas toimib maoballoon.

15:00 Saleduse saladused (H3/E1)

Tänases osas üritavad kiirdieedi pidajad Beky ja Sheena mullivannipeoks siredaks saada. Kujumuutjad Bex ja Lea võtavad end kokku 50ndaks juubeliks ning elumuutjad Jake ja Callum tahavad end hästi tunda suvisel aiapeol. Xand testib süsivesikute blokeerijaid ja rasvapõletajaid ning uurib, kas raadiolainetega annab rasva kaotada.

16:00 Armastuse saar (H5/E6)

Majaelanikke kostitatakse hommikusöögi kõrvale ülekuulamisega. Tommy ja Anton võitlevad Molly-Mae südame eest.

17:00 Armastuse saar (H5/E7)

Tõeline hurmur paneb ka Yewande südame kiiremini põksuma, kuid kas ta on ikka ainus neiu noormehe radaril?

18:00 Armastuse saar (H5/E8)

Uus seksikas vallaline paneb osalejate kõhus liblikad lendama. Ühe paarikese romanss võtab juba tõsiseid pöördeid.

19:00 Minu kodu on parim (H6/E6)

Jess ja Jared naasevad pärast nädalast remonti oma koju. Kas nad naudivad tulemust? Milline meeskond võtab liidrikoha ja kes peab suure kuuse all magama?

20:05 Armastus on moes (Love is Trending) FILM

New Yorgis töötav turundusjuht naaseb oma vanematekoju vahtrafarmi, et aidata oma parimal sõbrannal pulma korraldada. Ta saab omal nahal tunda, kui kriitiliselt oluline on tõeliste sõprade ja pere tugi.

22:00 Õhtusöök kahele (H9/E14)

Charliele antakse viis menüüd, mille koostasid võimalikud kohtingukaaslased, kuid ta õhtustab ainult kolmega neist. Charlie valib kaaslased kõige enam meeldinud menüüde põhjal. Õhtusöögid otsustavad, keda kolmest naisest ta veel näha tahab.

23:00 Seksivideo õppetunnid (E4)

Seekord selgub, et paaride vahel tekitavad probleeme keskeakriis, töötavad emad, seksist hoidumine, kristlus ja vürtsi kadumine voodielus. Saade ei sobi alaealistele.

00:00 Minu kodu on parim (H6/E6) *

Jess ja Jared naasevad pärast nädalast remonti oma koju. Kas nad naudivad tulemust? Milline meeskond võtab liidrikoha ja kes peab suure kuuse all magama?

01:05 Gordon Ramsayga põrgusse ja tagasi (H2/E6) *

Gordon Ramsay on mitmetahuline mees, mistõttu ilmub ta Kansasesse hoopistükkis sportlasena. Eesmärgid on tal ikka helged – päästa üks õnnetu restoran, milleks sel korral on Babyou. Mitu palli Gordon täpsemalt väravasse lööb, selgub kohe.

01:50 Armastus on moes * (Love is Trending) FILM

New Yorgis töötav turundusjuht naaseb oma vanematekoju vahtrafarmi, et aidata oma parimal sõbrannal pulma korraldada. Ta saab omal nahal tunda, kui kriitiliselt oluline on tõeliste sõprade ja pere tugi.

03:15 Õhtusöök kahele (H9/E14) *

Charliele antakse viis menüüd, mille koostasid võimalikud kohtingukaaslased, kuid ta õhtustab ainult kolmega neist. Charlie valib kaaslased kõige enam meeldinud menüüde põhjal. Õhtusöögid otsustavad, keda kolmest naisest ta veel näha tahab.

04:00 Postimees.ee
06:05 Krimi *

Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.

06:30 Reporter+ *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

07:00 Eradetektiiv Magnum (H2/E10)

Magnumi sõjaväeaegne sõber Dick McWilliams röövitakse. Dicki jaapanlannast naine palub TMil lunaraha ära maksta ning juhtunust politseile ega oma isale mitte midagi öelda.

08:00 Eradetektiiv Magnum (H2/E11)

Priimabaleriin Kendall Chase peatub külalisena Robin Mastersi majas. Magnumile tehakse ülesandeks olla ta turvamees pärast vahejuhtumit New Yorgis.

09:00 Eradetektiiv Magnum (H2/E12)

Virgina Fowler on variautoriks ekstsentrilise rikkuri Harold Barberi autobiograafiale. Ta korterisse murtakse sisse ning märkmed raamatu kohta varastatakse. Viriginia otsustab palgata Magnumi endale appi.

10:00 Eradetektiiv Magnum (H2/E13)

Reporter Kate Sullivan, kellega Magnum, TC ja Rick Vietnamis tutvusid tahab, et Magnum aitaks leida endise Briti vastuluure agendi, kes kadus jäljetult ja nüüd võib-olla Hawaiile saabub.

11:05 Eradetektiiv Magnum (H2/E14)

Magnum otsib spiooni, kes on müünud suure korporatsiooni arvutialast infot. Asutuse juht kahtlustab oma naist afääris ning palub Magnumil tal silm peal hoida. Magnumi meelehärmiks leiab ta naise õhtustamas ühe oma parima sõbra Rickiga.

12:05 Röövitud (H2/E14) *

Bryan peab kaitsma oma nõbu mõjuka kuritegeliku organisatsiooni eest. Kilroy langeb väljapressimise ohvriks.

13:05 Röövitud (H2/E15) *

Välismaal töötava ametniku tütar röövitakse ning ootamatu kahtlusalune ajab Bryani päästeoperatsiooni untsu.

14:00 Röövitud (H2/E16) *

Harti elu on hädaohus. Meeskond peab leidma mooduse, kuidas peatada Ramsey enne, kui ta mõrvab senaatori selleks, et alustada sõda rahvusvaheliste terroristidega.

15:00 Röövitud (H1/E1) *

Uus sari! Õe mõrv viib Bryan Millsi ohtlikule missioonile kartellijuhi Carlos Mejia vastu. Christina Harti juhitud varjatud luureasutus kasutab Bryanit söödana ning lõpuks palkab ta nende meeskonda.

15:55 Röövitud (H1/E2) *

Bryan saab esimese lahingukogemuse, kuid missioon avastatakse ning see lõpeb ühele meeskonnakaaslasele surmavalt.

16:55 Otse! Võrkpalli Credit24 meistriliiga (E8)

Credit24 meistriliiga liider BIGBANK Tartu võõrustab aasta kolmandas kohtumises Pärnu Võrkpalliklubi. Erinevalt taaralinlastest pole pärnakate hooaeg kulgenud just soovitud vormis. Teised Eesti klubid Tartu, TalTech ja SELVER Tallinn on läinud oma teed, Pärnu on jäänud madistama Leedu ja Läti klubidega. Kas Pärnu mängijad suudavad mingilgi moel Tartu võimast hoogu pidurdada?

19:00 Lennuässad (H1/E4)

Rutger, Guus ja Leyla suunduvad Arizona kõrbesse Dennist päästma. Nad leiavad kõrbest hiiglasliku lennukite romula. Vana baarmen jutustab neile Jeremiah Weedi legendi. Julia võtab ühendust Rutgeri õega ja saab rohkem ta saladusest teada.

20:00 Algus (Inception) FILM

Neli Oscarit võitnud võimas fantaasia-põnevusfilm tagaotsitavast kurjategijast Dom'ist, kellel on eriline anne - ta oskab magavate inimeste alateadvusest varastada nende ideid ja saladusi. Nüüd saab ta viimase, kõige ohtlikuma ülesande. Seekord ei pea Dom koos oma tippspetsialistide tiimiga mitte ideed röövima, vaid selle hoopis ohvritesse "istutama". Kui see peaaegu võimatu missioon peaks õnnestuma, oleks tegemist ajaloo geniaalseima kuriteoga...

22:55 Külm tagaajamine (Cold Pursuit) FILM

Kaljumäestiku uhkes suusakuurordis Kehoesses on termomeetripügal langenud miinus kahekümnele. Kohalik politsei on harjunud rahuliku jõudeeluga, kuni linna tagasihoidliku lumesahajuhi Nels Coxmani poeg toretseva narkoparuni Viikingi käsul tapetakse. Raevunud ja suurte masinatega varustatud Nels asub kartelli ühe mehe kaupa laiali lammutama. Kui surnukehad hakkavad kuhjuma, põhjustavad tema teod jõugusõja Viikingi ja tema pikaajalise rivaali, hingelise põlisameeriklasest maffiabossi Valge Härja vahel. Jõugusõda võtab kiiresti tuurid sisse ja väikelinna säravvalged künkad valguvad peagi verest punaseks. Film ei sobi alaealistele.

01:05 Lennuässad (H1/E4) *

Rutger, Guus ja Leyla suunduvad Arizona kõrbesse Dennist päästma. Nad leiavad kõrbest hiiglasliku lennukite romula. Vana baarmen jutustab neile Jeremiah Weedi legendi. Julia võtab ühendust Rutgeri õega ja saab rohkem ta saladusest teada.

01:55 Reporter+ *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

02:20 Algus * (Inception) FILM

Neli Oscarit võitnud võimas fantaasia-põnevusfilm tagaotsitavast kurjategijast Dom'ist, kellel on eriline anne - ta oskab magavate inimeste alateadvusest varastada nende ideid ja saladusi. Nüüd saab ta viimase, kõige ohtlikuma ülesande. Seekord ei pea Dom koos oma tippspetsialistide tiimiga mitte ideed röövima, vaid selle hoopis ohvritesse "istutama". Kui see peaaegu võimatu missioon peaks õnnestuma, oleks tegemist ajaloo geniaalseima kuriteoga...

04:35 Postimees.ee