Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Kolmapäev, 26.01.2022

06:00 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

07:00 Vana silla saladus (H6/E1305) *

Carmelo ei soovi Mencía lahkumist. Francisca pakub Santacruzidele abi. Matías on Ramiro pärast armukade.

08:00 Mägidoktor (H12/E8) *

Väike Greta peab otsustama, kas jääda elama vanaisa või isa juurde, kes on mõlemad kehva tervisega ja ei saa omavahel läbi. Martin üritab lisaks ravimisele neid ka lepitada. Gruberhofi suur klient lahkub ja talu ähvardavad majanduslikud raskused. Välja ilmub kinnisvaramaakler Ohlmüller, kes teeb Gruberitele ahvatleva pakkumise.

09:00 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

10:00 Viimane võmm (H4/E6) *

Ehitusmagnaat Hando Kellami pulmas põleb oma maasturisse sisse Hando eelmine naine Marianne, kes veidi aega varem pulmas kenakese skandaali on teinud. Marianne surma asjaolud langevad kummaliselt kokku viimasel ajal linna uhkete autode omanikke hirmu all hoidnud süütamiste lainega. Mikk ja Anders saavad jälile grupile anarhistidest noorukitele, kes ilmselt süütamistega seotud on. Nagu selgub, pole süütamiste põhjus aga üldsegi robinhuudlus või protest süsteemi vastu, vaid põnevus, armastus ja isiklik kättemaks. Mikk kutsub kogu jaokskonna õhtul Rita baari, et noor isa Anders saaks lõpuks välja teha. Esinema on palgatud postitantsija Cherry Lips, Miku jälitatava Arno Viibeli kaaslanna. Peo ajal paigaldab Anders Cherry mobiili jälitusäpi ning Mikk saab teada Viibeli täpse asukoha...

11:00 Laura müsteeriumid (H2/E5)

Üleriigilise meediaparuni abikaasa rammitakse maanteelt välja. Laura ja ta meeskond avastavad peagi, et kõik pole sugugi nii nagu paistab ning paljastavad sünge saladuse ammu unustatud juhtumi kohta.

12:00 Su nädal kõlab tuttavalt (H1/E3)

Satiirisaade võtab kokku eelmise aasta tähelepanuväärsemaid ja väärimatult tähelepanuta jäänud juhtumisi. Lisaks veel rajud muusikavideod, üllatavad reportaažid ja julged stuudiokülalised. Humoorikat nädalakokkuvõtet juhib Katariina Tamm koos uue jalustrabava meessaatejuhiga.

13:00 Kolm naist karavanis. Island (H2/E3) *

Naised külastavad eluohtlikke Islandi vaatamisväärsusi, päästavad tähelepanematute turistide elu ja pääsevad napilt ka ise salakavalate loodusjõudude käest. Pingelised seiklused tekitavad naistes sisemist rahutust ning päeva lõpuks tuleb hakata naistel omavahelisi arveid klaarima, et karavan saaks rahus edasi liikuda.

14:00 Pilvede all (H13/E189)

Piret leiab uue korteri, kuid veedab varasemast rohkem aega Mammuga. Mari külastab Indreku teadmata Sandrat. Liina on tagasi ja võtab Erikuga ühendust. Albert leiab uue töö ja Inna loodab, et Sirje on igas mõttes minevik. Gunnar läheb üle piiri ja Mari mõõt saab täis. Liina tuleb Pireti juurde kliinikusse ning Erikut ootab ees üllatus...

14:55 Otse! Postimehe uudised
15:00 Vana silla saladus (H6/E1306)

Camila tõrjub Elíast. Alfonso hoiatab Ramirot. Lucas kardab leetrite epideemiat.

15:55 Otse! Postimehe uudised
16:00 Keelatud vili (H4/E243)

Ender murdub, kui näeb Kaya uue naise ning Haliti ja Yildizi seltsis õhtust söömas. Ender ihub Yildizile valusat kättemaksu. Asuman teeb kõik endast oleneva, et Haliti ja Yildizi abiellumisplaanidesse muudatusi ei tuleks, kuid keegi ei tea, et Halitil on juba hoopis teistsugused plaanid.

16:55 Otse! Postimehe uudised
17:00 Mägidoktor (H12/E9)

Martin aitab viiulimängijat, kes kannatab käte suremise all. Ilmneb, et naisel on närvisüsteemihaigus, mida tuleb kiiremas korras ravida. Lisbeth läheb Ludwigiga õhtust sööma ja mõlemale meenub minevikust nii mõndagi. Martin naudib lahedat afääri naisega, kes elab Anne lähedal. Martin muretseb Anne alkoholilembuse pärast ja ta soovib teda aidata.

17:55 Otse! Postimehe uudised
18:00 Viimane võmm (H4/E7)

Bordellis sureb kuumarabanduse kätte sauna lukustatud klient. Kahtluse alla satuvad nii bordelli omanik, lõbutüdrukud kui ka teised sel ajal majas olnud kliendid. Kummalistel asjaoludel satub Mõisnik selles loos väga piinlikku olukorda. Mikk on Viibeli kätte saanud ja vangistanud mahajäetud maja keldrisse. Pärast pikemat töötlemist õnnestub tal Viibelilt natuke infot õngitseda. Miku suhted Mariga arenevad ühesuunaliselt. Mari püüab Tanja käest Miku asjus nõu küsida, kuid Tanja tunnistab, et ta pole Miku-küsimuses sugugi objektiivne.

19:00 Otse! Reporter

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

20:00 Otse! Eesti Muusikaauhinnad 2022

Otseülekanne aasta oodatuimalt muusikasündmuselt! Alexela Kontserdimajas astuvad üles Eesti absoluutselt tegijamad muusikud ja seda täiesti enneolematus võtmes. Aasta parimaid artiste auhinnatakse 18 erinevas kategoorias. Suurejoonelise galaõhtu toovad publiku ja televaatajateni alati säravad ja positiivsed lauljad Liis Lemsalu ning Daniel Levi Viinalass.

22:30 ESSE (H2/E6)

Kas elu pärast vanglat on üldse võimalik, või oledki igaveseks müüride vahel kinni isegi kui sind ja ühiskonda ei eralda enam trellid? Kas riik teeb omalt poolt piisavalt, et vange ühiskonnaga integreerida? Teema üle arutlevad krimiajakirjanik Allan Muuk, lootusetut võitlust lootusrikkalt võitlev endiste vangide tugiisik Eva Üprus ja oma elus uue lehekülje pööranud tõeline praktik Janar Kuusk! Eksklusiibselt ESSEle annab intervjuu oma vanglakogemusest realitytäht Oskar Süvari.

23:30 Lucifer (H3/E20)

Mõrva pealtnägija kirjeldab elavalt kaitseinglit, kes ta elu päästis. See paneb Luciferi tõsiselt asjade üle järele mõtlema. Chloe ja Pierce’i suhe võtab uue suuna.

00:30 Naistevangla (H4/E3)

Altagracia põgenemine on vanglaülem Sandovali marru ajanud. Zulema keeldub põgeniku asukohta paljastamast, sestap karistatakse kõiki kinnipeetavaid täie rangusega, lootuses, et see sunnib Zulemat rääkima. Loki hoiab vangla narkoäri elus.

01:25 Vene nukukesed (H1/E3)

Anna paneb kokku oma esimese moesõu ja tõukab sõbrad eemale.

01:50 Põrgulikud köögid (H7/E2)

Kokk Ramsay tee viib mehe Denverisse, kus kohaliku restorani omanik väidab, et nende pitsa on Denveri parim. Kahjuks põhinevad tema väited 1980. aastate arvustustel. Milliste lahendustega Ramsay päeva päästab, on peagi selge.

02:45 Augustikuu (August: Osage County) FILM

Psühholoogiline peredraama, mis jutustab nukra, kuid samas humoorika ja liigutava loo meelekindlatest Westoni perekonna naistest. Elu kulg on nad üksteisest lahku viinud, kuni perekondlik kriis toob nad kõik tagasi majja, kus nad kõik üles kasvasid ning nad kohtuvad taaskord oma erakordse emaga. Filmis teeb kaasa uhke Hollywoodi staarideparaad.

05:00 Postimees.ee
05:35 Kodus ja võõrsil (H33/E7576)

Justin püüab haiglast põgeneda ning Tori ja Christian on sunnitud oma erimeelsustest üle saama. Roo on kurnatud. Leah ja Justin püüavad rääkida, aga Justin keeldub oma vigasid tunnistamast. Tori ei suuda mõista, miks Rachel Christianile nii oluline on.

06:30 Doktor imetegija (H2/E166) *

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

07:25 Gilmore'i tüdrukud (H4/E19) *

Lorelai heidab isale ette Jasoni halba kohtlemist. Pärast ebamugavat reedest õhtusööki luuravad Rory ja Lorelai Emily järel ning avastavad, et Richardi ja Emily abielu on kohutavas seisus. Luke teatab Lorelaile, et nad lahutavad Nicole’iga oma abielu.

08:20 Kodus ja võõrsil (H33/E7575) *

Chloe on mures oma ema võimaliku raseduse pärast. Ka Ari ja Mia tunnistavad hirmu, kuid lepivad kolmekesi kokku, et juhtugu mis juhtub, see ei murra neid enam. Justin on üledoosiga haiglas, kuid keeldub endiselt tunnistamast oma sõltuvust.

08:50 Top Shop
09:05 New Amsterdam (H1/E22) *

Sharpe püüab välja nuputada loomingulist meetodit Maxi aitamiseks. Kapoorile tulevad ootamatud uudised. Reynoldsi ja Evie suhe jõuab uuele tasandile ning üks arstides teeb elumuutva otsuse.

10:00 Põrgulikud köögid

Gordon Ramsay külastab Philadelphias Hot Potato kohvikut, mida peab üks perekond. 21-aastasel peakokal Danielle'il on potentsiaali, kuid puudub vajalik väljaõpe ja tööriistad, et olla hea kokk. Ramsay peab nad üle mäeharja aitama, kui nad tahavad kohvikuna ellu jääda.

11:00 Põrgulikud köögid

Gordon Ramsay külastab Californias mehhiko restorani Mama Ritas, mille omanik Laura pidas enne edukat toitlustusfirmat, kuid ei saa aru, et restoraniga peab teisiti ümber käima kui catering firmaga.

12:00 Inga Lindström: Nordquistide saladus (Inga Lindström: Das Geheimnis der Nordquists) FILM

Arheoloog Emilia tahab tõestada, et viikingite hulgas oli ka vapraid naissõdalasi. Paraku peab ta seda tegema omal käel. Ta läheb Nordquistide juurde aednikuna tööle, arvates, et peaks alustama väljakaevamisi nende maal. Nordquistide perekonnal on aga hämar saladus ja korraga on Emilia keeruliste sündmuste keskel.

14:00 Armastuse saar (H5/E10) *

Molly-Mae ja Amber tunnevad, et uustulnukad on nende territooriumile tunginud ning mängu tulevad juba küüned.

15:00 Dr House (H6/E15)

House ja tiim hakkavad ravima blogijat, kes verejooksuga haiglasse tuuakse. Patsient blogib haiglavoodist oma sümptomitest, arstidest ning diagnoosidest. See paneb tiimi mõtlema privaatsuse väärtuse peale, eriti kui House ja Wilson avastavad teineteise mineviku kohta saladusi.

16:00 Dr House (H6/E16)

Keskkooliõpilane kaotab ekskursiooni ajal teadvuse. Haiglas tekivad tal hallutsinatsioonid. Kui miski ei aita, otsustab House jälgida tema kognitiivseid mustreid.

17:00 Doktor imetegija (H2/E167)

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

18:00 Gilmore'i tüdrukud (H4/E20)

Luke kuulab masendushoos eneseabiloengut ning mõistab, et on alati teadnud, kes ta tegelik hingesugulane on. Liz teatab, et abiellub T.Jga. Luke veenab Jessi pulma tulema. Lorelai räägib Roryle, et ta kuulis Deani ja ta naist Lindsayd kaklemas. Rory teeb näo, et see ei huvita teda üldse.

19:00 Kodus ja võõrsil (H33/E7576)

Justin püüab haiglast põgeneda ning Tori ja Christian on sunnitud oma erimeelsustest üle saama. Roo on kurnatud. Leah ja Justin püüavad rääkida, aga Justin keeldub oma vigasid tunnistamast. Tori ei suuda mõista, miks Rachel Christianile nii oluline on.

19:30 Sõbrad (H9/E1)

Rachel võtab Joey abieluettepaneku vastu, kuid selles osas valitseb suur segadus. Viimaks räägivad Ross, Joey ja Rachel omavahel asjad selgeks ja tuleb välja, et keegi ei tahtnudki kedagi kosida. Mr Geller satub peale, kui Monica ja Chandler seda kapis teevad.

20:00 Sõbrad (H9/E2)

Chandler ei saa kodus korralikult magada ja uinub tööl koosolekul, kus ta seejärel kogemata nõustub ettepanekuga juhatada oma firma Tulsa bürood. Rachel segab Emma uinakut ja nüüd ei jää tüdruk enam vait.

20:30 Armastuse saar (H5/E11)

Poiste omavaheline sõprus saab õitseda ühisel väljasõidul. Kahe kaua praadinud osaleja huuled leiavad viimaks teineteist.

21:40 New Amsterdam (H2/E1)

Uus hooaeg! Õnnetusest ja tütre sünnist on möödas kolm kuud ning Max üritab oma elu vaikselt järjele seada. Kapoor maadleb vananemise stigmaga ja Iggy korda läinud päevast sünnib elumuutev idee. Reynolds tegeleb uue praktikandiga.

22:40 Poissmees (H25/E3)

Sarah satub roositseremoonial emotsionaalse keerise keskmesse. Grupikohtingul kirjutavad naised seekord intiimse stseeni Mattiga ning kannavad selle publiku ees ette. Serena tunded muutuvad tõsisemaks. Matti suurim saatega seotud hirm saab reaalsuseks.

00:30 Kiiksuga seks (H2/E6)

Naine, kes tunneb tugevat sidet ookeaniga, leiab abi vee all alasti poseerimisest. Värske paar püüab toime tulla sellega, et üks pool seksib kaamera ees teise mehega. Seksisõbrad jagavad netisaates nippe ja ükski saladus ei jää paljastamata.

01:35 Sõbrad (H9/E1) *

Rachel võtab Joey abieluettepaneku vastu, kuid selles osas valitseb suur segadus. Viimaks räägivad Ross, Joey ja Rachel omavahel asjad selgeks ja tuleb välja, et keegi ei tahtnudki kedagi kosida. Mr Geller satub peale, kui Monica ja Chandler seda kapis teevad.

02:00 Sõbrad (H9/E2) *

Chandler ei saa kodus korralikult magada ja uinub tööl koosolekul, kus ta seejärel kogemata nõustub ettepanekuga juhatada oma firma Tulsa bürood. Rachel segab Emma uinakut ja nüüd ei jää tüdruk enam vait.

02:20 Inga Lindström: Nordquistide saladus * (Inga Lindström: Das Geheimnis der Nordquists) FILM

Arheoloog Emilia tahab tõestada, et viikingite hulgas oli ka vapraid naissõdalasi. Paraku peab ta seda tegema omal käel. Ta läheb Nordquistide juurde aednikuna tööle, arvates, et peaks alustama väljakaevamisi nende maal. Nordquistide perekonnal on aga hämar saladus ja korraga on Emilia keeruliste sündmuste keskel.

03:50 Postimees.ee
07:10 Eestlane ja venelane (H4/E4)

Ehitusfirma BAM läheb mullina lõhki ning juhataja Friida üritab vahendeid valimata mängust lahkuda. Sirje ja Inga on kohalikul illegaalsel turul taskukohaste hindadega pakutavate iluteenuste rägastikku lootusetult ära eksinud ning Tõnul ja Mišal tuleb oma kallimate algupärase välimuse säilitamise nimel kurja vaeva näha.

07:40 Eestlane ja venelane (H4/E5)

Firma siseneb maamõõduturule ja juhataja tegeleb ennastsalgavalt meeskonna moodustamisega. Üliagarusest tingitud õnnetus rahustab ta maha ja need kes kahtlesid Friidamuti südame olemasolus peavad pettuma. See on tal täiesti olemas, suur, soe ja rütmist väljas. Miša selja taga, Inga ja Heiki poolt keedetud "supp" tikub hapuks minema. Eestlastel ja venelastel tuleb inimlikkust üles näidata ja selles suhtes ei vea nad seekordki alt.

08:10 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

09:10 Komissar Rex *

Jäähokimeeskonna treening lõpeb vägeva lööminguga. Eriti hoos on mängija Gebauer, keda meeskonnakaaslane süüdistab dopingu tarvitamises. Peagi mees tapetakse ja Marc ning Rex satuvad jäähoki karmi maailma. Klubi omanik juhatab politsei venelasest endise treeneri jälile, kuid dopingu- ja korruptsioonivihjeid uurides satuvad Marc ja Rex suurtesse sekeldustesse.

10:10 Olümpiarekordid (E7)

Haaravate rekonstruktsioonide ja animatsioonide abil taasluuakse kõige legendaarsemad olümpiarekordid.

10:40 Olümpiarekordid (E8)

Haaravate rekonstruktsioonide ja animatsioonide abil taasluuakse kõige legendaarsemad olümpiarekordid.

11:15 Eradetektiiv Magnum (H2/E17) *

Keegi püüab tappa professionaalset jalgpallurit Dorsey Bramletti, kes mängis Magnumiga koos mereväeakadeemias. Bramlett palub Magnumi endale ihukaitsjaks.

12:15 Eradetektiiv Magnum (H2/E18) *

Jeannie Lowry läheb jahile mängima kõrgete panustega pokkerit ning palkab Magnumi endale ihukaitsjaks.

13:15 Manifest (H2/E12) *

Kui lend Jamaicalt New Yorki pärast suurt turbulentsi maandub, tunnevad reisijad kergendust. Kuid selle paari tunni jooksul oli maailm vananenud viis aastat ning nende sõbrad, pered ja kolleegid olid pärast leinamist lootuse kaotanud ja edasi liikunud.

14:10 Komissar Rex

Üheksanda hooaja esimeses osas uurib komissar Lorenzo Fabbri Roomas juveeliröövi ja mõrvalugu. Kui uurimise niidid viivad Austriasse, sõidab Fabbri Viini. Seal kohtub ta politseikoer Rexiga, kes pärast pensionileminekut kennelis igavleb. Rex laseb kennelist jalga ja aitab Fabbril ning tema Viini kolleegidel Erika Hedlil ja Fritz Kunzil kuritegu uurida. Fabbri otsustab koera Rooma kaasa võtta. Nii ootabki Rexi ees uus elu välismaal ja uus algus politseitöös Roomas.

15:10 Rännumees * (Journeyman) FILM

Matty Burton on poksi keskkaalu maailmameister, kelle karjäär on lähenemas lõpule. Mees teab, et ta peab koguma kiirelt piisavalt raha, et senise eluga lõpparve teha. Võimaluse selleks annaks tiitlimatš, mille teenistusest piisaks, et hankida kodu oma naisele Emmale ja tulevik nende pisitütrele Miale. Film ei sobi alaealistele.

17:00 Eradetektiiv Magnum (H2/E19)

Magnum naaseb Californiasse ja leiab eest filmitegijad, kes väntavad Robin Mastersi teose ainetel linateost. Kui peaosatäitja dublant end vigastab, palgatakse Magnum tema asemele.

18:00 Eradetektiiv Magnum (H2/E20)

Seattle’ist pärit Vietnami veteran palkab Magnumi otsima oma tüdruksõpra, kes tuli Hawaiile ja kadus.

19:00 Manifest (H2/E13)

Kui lend Jamaicalt New Yorki pärast suurt turbulentsi maandub, tunnevad reisijad kergendust. Kuid selle paari tunni jooksul oli maailm vananenud viis aastat ning nende sõbrad, pered ja kolleegid olid pärast leinamist lootuse kaotanud ja edasi liikunud.

20:00 24 tundi elada (24 Hours to Live) FILM

Tempokas märul palgamõrtsukast, kes saab võimaluse oma patud lunastada, kui tema tööandja töö käigus hukkunud mehe mõneks ajaks taas ellu äratab.

21:55 Röövitud (H1/E5)

Christina nõuab, et Zürichist toodaks tundlikud dokumendid, et hoida ära majanduslik ja poliitiline katastroof. Panga seifi sisse murdmine osutub aga ootamatult keeruliseks operatsiooniks. Elena reedab Asha usalduse ning Bryan satub seetõttu ohtlikku olukorda.

22:50 1000 viisi suremiseks (H3/E5)

Narkomuul saab edumaa. Õgard sööb end lõhki. Saamatu mehe aeg saab otsa. Loodusevihkaja saab tunda kilpkonna. Kaks kanepisuitsetajat leiavad oma otsa. Naine leiab end porimülkast. Teine naine teeb mehele üks-null.

23:15 1000 viisi suremiseks (H3/E6)

Robot kohtab oma meistrit. Liputaja läheb avalikkuse ette. Houdini viimane väljamurdmine. Oksearmastaja lämbub. Trikitaja langeb ise triki ohvriks. Rinnakas daam ei leia muud kui vaid surma. Hollywoodi staar kupatatakse läbi.

23:45 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

00:40 Röövitud (H1/E5) *

Christina nõuab, et Zürichist toodaks tundlikud dokumendid, et hoida ära majanduslik ja poliitiline katastroof. Panga seifi sisse murdmine osutub aga ootamatult keeruliseks operatsiooniks. Elena reedab Asha usalduse ning Bryan satub seetõttu ohtlikku olukorda.

01:30 Olümpiarekordid (E7) *

Haaravate rekonstruktsioonide ja animatsioonide abil taasluuakse kõige legendaarsemad olümpiarekordid.

01:55 Olümpiarekordid (E8) *

Haaravate rekonstruktsioonide ja animatsioonide abil taasluuakse kõige legendaarsemad olümpiarekordid.

02:25 1000 viisi suremiseks (H3/E5) *

Narkomuul saab edumaa. Õgard sööb end lõhki. Saamatu mehe aeg saab otsa. Loodusevihkaja saab tunda kilpkonna. Kaks kanepisuitsetajat leiavad oma otsa. Naine leiab end porimülkast. Teine naine teeb mehele üks-null.

02:45 1000 viisi suremiseks (H3/E6) *

Robot kohtab oma meistrit. Liputaja läheb avalikkuse ette. Houdini viimane väljamurdmine. Oksearmastaja lämbub. Trikitaja langeb ise triki ohvriks. Rinnakas daam ei leia muud kui vaid surma. Hollywoodi staar kupatatakse läbi.

03:10 Eestlane ja venelane (H4/E4) *

Ehitusfirma BAM läheb mullina lõhki ning juhataja Friida üritab vahendeid valimata mängust lahkuda. Sirje ja Inga on kohalikul illegaalsel turul taskukohaste hindadega pakutavate iluteenuste rägastikku lootusetult ära eksinud ning Tõnul ja Mišal tuleb oma kallimate algupärase välimuse säilitamise nimel kurja vaeva näha.

03:35 Eestlane ja venelane (H4/E5) *

Firma siseneb maamõõduturule ja juhataja tegeleb ennastsalgavalt meeskonna moodustamisega. Üliagarusest tingitud õnnetus rahustab ta maha ja need kes kahtlesid Friidamuti südame olemasolus peavad pettuma. See on tal täiesti olemas, suur, soe ja rütmist väljas. Miša selja taga, Inga ja Heiki poolt keedetud "supp" tikub hapuks minema. Eestlastel ja venelastel tuleb inimlikkust üles näidata ja selles suhtes ei vea nad seekordki alt.

04:00 Punane sekund (H1/E10)

Mopeed pole liikluses justkui ei lind ega loom ja ohutu sõiduki ja sõidutrajektoori valimine võib olla paras pähkel. Paneme end mopeedijuhi rolli ja kutsume ka kõiki vaatajaid kaasa reisima, et sel kevadel olla põrisevateks kevadekuulutajateks valmis.

04:25 Postimees.ee