Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Esmaspäev, 31.01.2022

06:00 Merevaade Matverega (H1/E9)

Saatejuht Marko Matvere läheb meeleolukale kaatriretkele ümber Kopli poolsaare, et teha tutvust sealsete sadamatega, teekaaslasteks ajaloolane Jaak Juske ja Tallinna linna peaarhitekt Endrik Mänd. Saaremaal Kõigustes teevad Eesti Mereinstituudi teadlased iga-aastast seirepüüki, läheme vaatama, kuidas see käib ja mis seisus on meie kalavarud. Lisaks külastame Eesti suurimat kaubasadamat Muugal, kus saatejuht saab ka ise reostustõrjelaeva Varese rooli istuda.

06:30 Reporter+ *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

07:00 Vana silla saladus (H6/E1308) *

Hernando kaalub Severo hoiatamist. Emilia pakub Camilale oma sõprust. Candela palub Mencíal Carmeloga siiras olla.

08:00 Mägidoktor (H12/E11) *

Martin ja Alexander üritavad välja selgitada ühe patsiendi varase dementsuse põhjust. Doktor Gruber saab uue assistendi, kes aitab ka Romani korterit renoveerida. Hans soovib alustada uut elu ja müüa talu ära. Lilli on selle vastu, Lisbeth kummalisel kombel aga mitte. Kas põhjus võib olla Ludwigis?

09:00 Reede ÕHTU! *

Õhtu meeskond eesotsas saatejuhtide Pireti, Jüri ja Robiga muudavad nädalavahetuse eelõhtud veelgi mängulisemaks, pöörasemaks ja lõbusamaks. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.

10:00 Viimane võmm (H4/E9) *

Arabella tuleb Austraaliast tagasi ning satub pangaröövi ajal pantvangiks. Selle röövi juures on mõndagi kummalist, nii arvavad Kotkas, Prikk ja Tammets, et röövija jahib Arabella abil tegelikult Mikk Kotkast. Ainult röövija nimi ei ütle Kotkasele mitte midagi. Küll aga kellelegi teisele. Lugu aitab lahendada fotograafilise mälu- ja joonistamisoskusega autistlik poiss Tim. Mikk on jälile saanud, kes on see mees, kes kunagi tema mõrva tellis ning asub asja natuke liiga agressiivselt lahendama.

11:00 Laura müsteeriumid (H2/E8)

Laura ja ta meeskond püüavad välja selgitada, kes paljastas maskeeritud politseiniku ning põhjustas ta surma. Samal ajal häkib keegi nende süsteemi ning ähvardab meeskonda, mistõttu peavad nad taktikat muutma, et tabada kurjategija enne järgmise politseiniku mõrva.

12:00 Teletop (H1/E4)

Telelegendid Mart Juur ja Peeter Oja lasevad teravas huumorisaates nädalast auru välja. Koos saatekülalistega võetakse edetabeli vormis kokku lõppenud nädala põhilisemad teemad ja saadetakse väärikalt ajalukku. Saadet juhib Mart Normet.

13:00 Kui vana ma olen? (H1/E6) *

Kaasahaaravas telemängus on vanus kõik muud kui lihtsalt number. Panused on kõrged. Võistlejad alustavad 10 000 euro suuruse auhinnakrediidiga, mille võitmiseks tuleb ära arvata kuue tundmatu inimese vanus. Iga vale vastus võtab võidusummast eurosid vähemaks.

14:00 Pilvede all (H13/E192)

Mari ja Indreku abielu käriseb Sandra tõttu lõhki. Piret püüab Mammut katsumustest säästa. Kertu on tagasi Rootsis. Liina lubab Andresele, et hoiab Erikust eemale. Albert läheb koju tagasi, kuid Inna on oma lubaduse teoks teinud. Mari otsib lohutust Hanno seltskonnast. Sirje püüab Albertit aidata ja Innat hoiatada, kuid saatusel on omad plaanid...

14:55 Otse! Postimehe uudised
15:00 Vana silla saladus (H6/E1309)

Ramiro ei mõista Longinose teguviisi. Raimundo kardab Francisca elu pärast. Toimub Beatrizi sünnipäevapidu.

15:55 Otse! Postimehe uudised
16:00 Keelatud vili (H4/E246)

Ender lepib Yildiziga ära, kuid seda vaid selleks, et temalt rohkem infot kätte saada. Asuman hoiatab oma tütart Enderi eest. Ka Sahika saab Haliti tegelikest kavatsustest aru ning otsustab teda aidata, kuid seda ühel tingimusel. Halitit ootab ees raske otsus.

16:55 Otse! Postimehe uudised
17:00 Mägidoktor (H12/E12)

Martin ja Alexander üritavad välja selgitada ühe patsiendi varase dementsuse põhjust. Doktor Gruber saab uue assistendi, kes aitab ka Romani korterit renoveerida. Hans soovib alustada uut elu ja müüa talu ära. Lilli on selle vastu, Lisbeth kummalisel kombel aga mitte. Kas põhjus võib olla Ludwigis?

17:55 Otse! Postimehe uudised
18:00 Viimane võmm (H4/E10)

Kaevandusest leitakse kaevur Kalju Luurmani surnukeha, kullakamakas taskus. Just kullakamakas tekitab hämmastust - Eestis ju kulda ei leidu? Kahtluse alla satub surnud kaevuri tütre Aino poiss-sõber Jürgen, kuna Kalju oli miskipärast väga nende suhte vastu. Kuid samavõrra kahtluse all on üks endine kaevur, juveelipoe tühjendanud ning äsja vanglast vabanenud ekspätt Tõnu Pars.

19:00 Otse! Reporter

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

20:00 Kuuuurija (H13/E98)

Hooaja esimeses saates räägib selgeltnägija Marilyn Kerro, kuidas ta sipleb juba mitu aastat hirmsa ahistaja küüsis. Asi on läinud isegi nii hulluks, et kivid lendavad tema poe akendesse ja naine on oma elu pärast tõeliselt hirmul.

21:00 Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

22:00 Valguses ja varjus (H1/E4)

Sündmused tädi Miliza majas võtavad järjest kahtlasema pöörde ja Diana konsulteerib kohaliku arstiga, et aru saada, mis tädil tegelikult viga on. Ilmneb ka, et Diana Austraalias elav vend teab minevikusündmustest palju rohkem, kui välja laseb paista. Taanieli ja Toivo vastasseis muutub ohtlikuks.

22:55 Unustamatu (Unforgettable) FILM

Põnevusdraama sassiläinud suhetest. Lahutusest räsitud Tessa Connover saab teada, et ta eksabikaasa David on juba õnnelikult Julia-nimelise naisega kihlunud. Julia usub, et on viimaks leidnud unistuste mehe, kes aitab tal üle saada raskest minevikukoormast. Peagi selgub, et Tessa pole suutnud purunenud abielust üle saada ning asub kättemaksu organiseerima.

00:55 Raev (Fury) FILM

Kassahitist põnevusfilm! 1945. aasta aprillis peavad liitlasväed Euroopas viimaseid lahinguid ning sõjas karastunud seersant Collier viib viieliikmelise tanki-meeskonna vaenlase tagalasse eluohtlikule missioonile. Neil on vähem mehi ja vähem relvi – ning "kirsina tordil“ liitub nende rühmaga kollanokast sõdur. Võimatu missiooni eesmärk on rünnata hingevaakuva natsi-Saksamaa südant... Film ei sobi alaealistele.

03:10 Eesti edulugu! (H1/E14) *

Saates Eesti edulugu! tutvustame edukaid Eesti ettevõtteid, tegusid ja inimesi, kellel on oluline roll meie riigi majanduselu edendamisel ja maine kujundamisel. Saatejuht on Lauri Hermann. www.eestiedulugu.tv

03:40 Postimees.ee
05:35 Kodus ja võõrsil (H33/E7579)

Justin naaseb haiglast, aga ta käitumine on endiselt nii kohutav, et Leahi kannatus hakkab katkema. Mac näeb netis videot enda peolt välja viskamisest ja temas tekib selginemishetk. Stephen näeb läbi, et John suhtleb endiselt Susiega ning püüab teda veenda politseisse minema.

06:30 Doktor imetegija (H2/E169) *

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

07:25 Gilmore'i tüdrukud (H4/E22) *

Lorelai kogu aja võtavad viimased ettevalmistused oma külalistemaja avamiseks. Püüdes vanemaid taas lähendada, avastab Lorelai, et lahkhelid on suuremad, kui ta arvas. Samal ajal, kui Jason püüab Lorelaid veenda, et nende lahkuminek oli viga, proovib Luke oma tõelisi tundeid sõnadesse panna.

08:20 Kodus ja võõrsil (H33/E7578) *

Pidu Nikau juures on täies hoos, aga ta tunneb end üha ebamugavamalt. Bella võtab Allegra ebasobiva käitumise pärast käsile. Ari ja Mia naasevad puhkuselt ja leiavad eest peo. Mac saabub kutsumata kohale ja korraldab suure stseeni.

08:50 Top Shop
09:05 New Amsterdam (H2/E3) *

Max paneb uue assistendi proovile ja läheb uue plaani pärast juhatusega tülli. Iggy püüab välja selgitada, mis haigus on kogu üksust tabanud. Kapoor saab šokeeriva uudise.

10:00 Põrgulikud köögid

Gordon Ramsay külastab taani restorani Miamis. Omanik Andy ei saa aru, kui ebasanitaarne ta restoran on. Ramsay peab Andy elule raputama ja nooremaid kliente kohale tooma, kui nad soovivad Miamis vee peale jääda.

11:00 Põrgulikud köögid

Gordon Ramsay külastab uuesti aasta eest külastatud restorane ja läheb vaatama, kuidas läheb restoranidel The Handlebar, Casa Roma ja Black Pearl.

12:00 Inga Lindström: Igatsuse kõla (Inga Lindström: Klang der Sehnsucht) FILM

Noor dirigent Stine Sunström saabub kodukohta dirigeerima kohalikku orkestrit suvekontserdil. Selle kõrvalt peab ta hakkama saama ka vanade suhete sasipuntraga - Stine tütar Lene on kasvanud tema õena, nüüd on Stine arvates aeg talle tõtt rääkida. Ootamatult ilmub välja Lene isa Mads, Stine noorpõlvearmastus, kes on abielus ega oska arvatagi, et tal on Stinega tütar. Ka orkestri kontsertmeister Hugo teeb omakorda Stine elu raskeks.

14:00 Armastuse saar (H5/E13) *

Kaks uut kutti saavad näidata oma andeid armumängus. Paare ootavad ees rasked otsused.

15:00 Dr House (H6/E21)

Traumapunkti saabub naine, kellel on selgitamatu haigus ja kes ei mäleta, kes ta on. House peab tal aitama peale ravimise ka kokku panna enda identiteet.

16:00 Dr House (H6/E22)

Cuddy, House ja House'i tiim lähevad appi päästemeeskonnale, et pakkuda hädaolukorras meditsiinilist abi.

17:00 Doktor imetegija (H2/E170)

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

18:00 Gilmore'i tüdrukud (H5/E1)

Rory magab oma endise peigmehe Deaniga, kes on abielus. Lorelai on Rory peale pahane, kuid ta peab tegelema kuulujuttudega enda ja Luke’i suhtest. Lorelai vanemate abielu on jätkuvalt murenemas ja Emily otsustab Rory Euroopa-reisile kaasa kutsuda.

19:00 Kodus ja võõrsil (H33/E7579)

Justin naaseb haiglast, aga ta käitumine on endiselt nii kohutav, et Leahi kannatus hakkab katkema. Mac näeb netis videot enda peolt välja viskamisest ja temas tekib selginemishetk. Stephen näeb läbi, et John suhtleb endiselt Susiega ning püüab teda veenda politseisse minema.

19:30 Sõbrad (H9/E7)

Ross ajab Emmat naerma ühe väga kohatu lauluga. Phoebe õhtustab koos Mike'i vanematega, kes soovitavad oma pojal kellegi teisega käima hakata. Joey ja Chandler leiavad lindi, kus Richard seksib Monicaga.

20:00 Sõbrad (H9/E8)

Racheli õde Amy tuleb ootamatult külla ja ta võetakse kaasa Monica tänupüha lõunasöögile, kus lendavad taldrikud. Joey avastab, et ta ei oska valetada. Chandler püüab tõestada, et oleks ka ilma Monicata hea isa.

20:30 Armastuse saar (H5/E14)

Osalejad mängivad toiduga keelehokit ning mäng läheb üsna rõvedaks. Caroline’i uudis raputab kogu villat.

21:30 New Amsterdam (H2/E4)

Iggy ja Kapoor avastavad, et ühel patsiendil võib olla pliimürgitus ning see sunnib neid kogu linna tagajalgadele ajama. Maxi kooskõlastamata raviplaan jätab patsiendi ohtlikku seisundisse.

22:25 Poissmees (H25/E6)

Pool hooaega on möödas ja aeg poissmehega lähedasemaks saada hakkab lõppema. Rivaalid peavad üksteisega rinda pistma ja grupikohting kujuneb ootamatult võistluseks. Pieper ja Matt põgenevad draama eest kohtingule. Kui saabub endine osaleja Heather Martin, võib see kõik kaardid segi paisata.

00:05 Pornomaailma tagatubades (E1)

Kolmeosaline dokumentaalsari saadab kuus täiesti erineva tausta ja maailmanägemusega noort inimest Hispaania pornotööstuse tagatubadega tutvuma. Vaatluse alla võetakse pornotööstuse mõju nii kogu ühiskonnale, kui ka sealsele personalile endale. Kohtutakse ka inimestega, kes võitlevad pornotööstuse süngema poole vastu.

01:00 Sõbrad (H9/E7) *

Ross ajab Emmat naerma ühe väga kohatu lauluga. Phoebe õhtustab koos Mike'i vanematega, kes soovitavad oma pojal kellegi teisega käima hakata. Joey ja Chandler leiavad lindi, kus Richard seksib Monicaga.

01:25 Sõbrad (H9/E8) *

Racheli õde Amy tuleb ootamatult külla ja ta võetakse kaasa Monica tänupüha lõunasöögile, kus lendavad taldrikud. Joey avastab, et ta ei oska valetada. Chandler püüab tõestada, et oleks ka ilma Monicata hea isa.

01:50 Inga Lindström: Igatsuse kõla * (Inga Lindström: Klang der Sehnsucht) FILM

Noor dirigent Stine Sunström saabub kodukohta dirigeerima kohalikku orkestrit suvekontserdil. Selle kõrvalt peab ta hakkama saama ka vanade suhete sasipuntraga - Stine tütar Lene on kasvanud tema õena, nüüd on Stine arvates aeg talle tõtt rääkida. Ootamatult ilmub välja Lene isa Mads, Stine noorpõlvearmastus, kes on abielus ega oska arvatagi, et tal on Stinega tütar. Ka orkestri kontsertmeister Hugo teeb omakorda Stine elu raskeks.

03:20 Postimees.ee
07:50 Eestlane ja venelane (H4/E10)

Friida langeb ebaausa konkurentsi ohvriks ja kaotab osa oma elegantsest väljanägemisest. Oljale tuleb idee parameedikuks õppida. Kriisijuhtum ei lase ennast kaua oodata ja tal tuleb koos Sannuga, teadmiste puudumisel, inimese päästmisele loominguliselt läheneda. Miša ja Tõnu kaevavad Muti maamõõdu platsilt välja midagi, mis Friidamutile eluisu tagasi toob.

08:15 Eestlane ja venelane (H4/E11)

Tõnu avastab et masu on viimaks külmkappi jõudnud ja see on täiesti tühi. Friidamutt üritab tõestada, et vaese elu päikese all on rikka omast tunduvalt lihtsam. Miša nokitsemishobi saab tagasilöögi ning heitunud Inga põgeneb kodust. Sannul ja Heiki seevastu saavad teada mis on töö lõhn. Eriti kui sa ei tööta lillepoes.

08:45 Reporter+ *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

09:15 Komissar Rex *

Hiina restorani omanik Ling Park ei suuda maksta kurjategijatele katuseraha. Kohalik maffiamees Chen tahab pantvangi võtta tema tütre Shushu. Mõrvarühmaga sündmuspaigale saabunud Rex suudab jälje üles võtta vaid bussipeatuseni. Neiu otsingud viivad Fabbri ja Rexi massaazhisalongi varjus tegutseva bordellini...

10:15 Valemäng (E3)

Selles saatesarjas heidetakse paljastav pilk olümpiamängude ja spordi varjuküljele.

10:45 Valemäng (E4)

Selles saatesarjas heidetakse paljastav pilk olümpiamängude ja spordi varjuküljele.

11:15 Eradetektiiv Magnum (H3/E1) *

Magnum, TC ja Nuzo põgenesid Vietnami sõja ajal vangilaagrist. Nuzo naaseb Hawaiile, et öelda TCile, et karm venelasest kolonel, kes laagris oli, on tulnud USAsse teda tapma.

12:10 Eradetektiiv Magnum (H3/E2) *

Thomas saab teada, et vana sõber Nuzo pole see, kes ta näib olevat. TC-le tehakse ajupesu, mis on osa võikast plaanist.

13:10 Agent Hamilton (H1/E2) *

Hamilton sõidab sõjaväeluure töö raames Palestiinasse missioonile. Kohtumine läheb kiiresti käest ära, kui võõrustajad saavad teada, et Hamilton oli Rashida tapmise taga. Selgub, et Rashida oli Stockholmis terroristide peatamiseks, mitte nende aitamiseks. Kristin ja Birger kahtlustavad, et Hamilton ise on rünnakutega seotud. DGd informeeritakse mõrvast Venemaal, mis on seotud Rootsi sündmustega.

14:10 Komissar Rex

Tuntud kunstikriitik Kurt Castro leitakse oma villast tapetuna. Sõrmejäljed viitavad kahtlaste kommetega Mirko Bertonilile, kuid vihje osutub võltsinguks. Kui Fabbri uurib, milliste kunstnike töid Castro on hiljuti arvustanud, jääb politseile silma Hugo Starcke. Kunstnik ja tema naine Gloria ei aita juurdlusele kaasa, kuni avastatakse Starcke suhe Castroga…

15:10 Vargus * (Heist) FILM

Krimipõnevik. Kasiino kauaaegne krupjee Vaughn on väljapääsmatus olukorras ja on sunnitud ette võtma suure raharöövi. Teda ei ajenda ahnus, vaid õnnetu isa lihtsalt ei tea, kust saada raha raskesti haige tütre operatsiooniks. Viimases hädas kutsub ta oma põhjalikult läbimõeldud pangarööviplaani kaasa rahaahne töökaaslase Coxi. Rööv algab igati edukalt, siis aga lähevad kõik head ja asjalikud plaanid lörri. Vaughn ja Cox satuvad põgenedes kahe tule vahele. Kardetud gangster ja suure kasiino omanik hüüdnimega Paavst ei mõtlegi varastel minna lasta. Kuigi õnnetutel pole enam mitte millelegi loota, sest neile peavad ajujahti nii politseinikud kui ka mafioosod, teevad hädavarestest vargad kõik, et noosiga pääseda. Viimases hädas röövivad nad bussi ja võtavad reisijad pantvangi. Olukorra teeb veel pingelisemaks see, et õigusekaitsjad on tihedalt seotud maffiaga ja keegi pole see, kellena näib. Ootamatusi ja üllatusi jätkub päris filmi lõpuni.

17:00 Eradetektiiv Magnum (H3/E3)

Ühest koopast Hawaiil leitakse polüneesia jumala Ki puidust pilt. Kui seda tagasi koopasse ei viida, siis sureb igaüks, kes pilti puudutab.

18:00 Eradetektiiv Magnum (H3/E4)

Higgins saadab Magnumi sadamasse kastitäit raamatuid tooma. Raamatute asemel leiab ta kastist jaapanlanna.

19:00 Agent Hamilton (H1/E3)

Hamilton naaseb Rootsi ning langeb kohe Sonja käte vahele. Kristin ja Birger avastavad, et terroristid peidavad end Saksamaale suunduval laeval. Hamilton kohtub oma CIA bossiga. DG ja ta kolleeg Astrid uurivad Borisovi mõrva seost Rootsi juhtumitega ning annavad Hamiltonile ülesandeks infiltreeruda Borisovi kontorisse Vene saatkonnas. Ta leiab ettefabritseeritud uudised terrorirünnakute kohta.

20:00 Ring (The Circle) FILM

Haarav tänapäevane põnevik, mille tegevus toimub lähitulevikus. Kui Mae palgatakse tööle maailma suurimasse ja mõjuvõimsaimasse tehnoloogia- ja sotsiaalmeediafirmasse, avaneb talle erakordne võimalus. Karjääriredelil tõustes julgustab firma asutaja Eamon Bailey teda osalema uudses eksperimendis, mis nihutab privaatsuse, eetika ja viimaks ka isikliku vabaduse piire. Mae osalus eksperimendis ja ta iga otsus hakkavad mõjutama ta sõprade, perekonna ning inimkonna elu ja tulevikku.

22:10 Röövitud (H1/E8)

ODNI abistab naissoost Iisraeli spiooni, kes on Christinale sümpaatne. Samas hakkab Christina ise kartma, et ta oma organisatsioon pöörab tema vastu. Bryan ei suuda Ashat lõpuni usaldada ja see põhjustab tõsise tüli.

23:05 1000 viisi suremiseks (H3/E11)

Madaldatud auto satub avariisse. Nunchakud nõuavad ohvri. Ülbikule näidatakse ust. Spioon peab surma üle kavaldama. Bikiinides neiu neelab vale asja. Džoki lendab hobuselt. Täiskasvanud kloun leiab oma õnnetu otsa.

23:30 1000 viisi suremiseks (H3/E12)

Jaapani rokkar sureb laval. Vangi põgenemiskatse läheb luhta. Seksimaias toakaaslast tabab kättemaks. Tühine tantsija peab nii mõndagi alla neelama. Terroristid löövad araks. Mormooni mütsi tabab tagasilöök. Pikk mees leiab oma õnnetu otsa keskaegsel Inglismaal.

00:00 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

00:55 Röövitud (H1/E8) *

ODNI abistab naissoost Iisraeli spiooni, kes on Christinale sümpaatne. Samas hakkab Christina ise kartma, et ta oma organisatsioon pöörab tema vastu. Bryan ei suuda Ashat lõpuni usaldada ja see põhjustab tõsise tüli.

01:40 Valemäng (E3) *

Selles saatesarjas heidetakse paljastav pilk olümpiamängude ja spordi varjuküljele.

02:05 Valemäng (E4) *

Selles saatesarjas heidetakse paljastav pilk olümpiamängude ja spordi varjuküljele.

02:25 1000 viisi suremiseks (H3/E11) *

Madaldatud auto satub avariisse. Nunchakud nõuavad ohvri. Ülbikule näidatakse ust. Spioon peab surma üle kavaldama. Bikiinides neiu neelab vale asja. Džoki lendab hobuselt. Täiskasvanud kloun leiab oma õnnetu otsa.

02:45 1000 viisi suremiseks (H3/E12) *

Jaapani rokkar sureb laval. Vangi põgenemiskatse läheb luhta. Seksimaias toakaaslast tabab kättemaks. Tühine tantsija peab nii mõndagi alla neelama. Terroristid löövad araks. Mormooni mütsi tabab tagasilöök. Pikk mees leiab oma õnnetu otsa keskaegsel Inglismaal.

03:05 Eestlane ja venelane (H4/E10) *

Friida langeb ebaausa konkurentsi ohvriks ja kaotab osa oma elegantsest väljanägemisest. Oljale tuleb idee parameedikuks õppida. Kriisijuhtum ei lase ennast kaua oodata ja tal tuleb koos Sannuga, teadmiste puudumisel, inimese päästmisele loominguliselt läheneda. Miša ja Tõnu kaevavad Muti maamõõdu platsilt välja midagi, mis Friidamutile eluisu tagasi toob.

03:30 Eestlane ja venelane (H4/E11) *

Tõnu avastab et masu on viimaks külmkappi jõudnud ja see on täiesti tühi. Friidamutt üritab tõestada, et vaese elu päikese all on rikka omast tunduvalt lihtsam. Miša nokitsemishobi saab tagasilöögi ning heitunud Inga põgeneb kodust. Sannul ja Heiki seevastu saavad teada mis on töö lõhn. Eriti kui sa ei tööta lillepoes.

03:55 Postimees.ee