Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Teisipäev, 01.02.2022

06:00 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

07:00 Vana silla saladus (H6/E1309) *

Ramiro ei mõista Longinose teguviisi. Raimundo kardab Francisca elu pärast. Toimub Beatrizi sünnipäevapidu.

08:00 Mägidoktor (H12/E12) *

Martin ja Alexander üritavad välja selgitada ühe patsiendi varase dementsuse põhjust. Doktor Gruber saab uue assistendi, kes aitab ka Romani korterit renoveerida. Hans soovib alustada uut elu ja müüa talu ära. Lilli on selle vastu, Lisbeth kummalisel kombel aga mitte. Kas põhjus võib olla Ludwigis?

09:00 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

10:00 Viimane võmm (H4/E10) *

Kaevandusest leitakse kaevur Kalju Luurmani surnukeha, kullakamakas taskus. Just kullakamakas tekitab hämmastust - Eestis ju kulda ei leidu? Kahtluse alla satub surnud kaevuri tütre Aino poiss-sõber Jürgen, kuna Kalju oli miskipärast väga nende suhte vastu. Kuid samavõrra kahtluse all on üks endine kaevur, juveelipoe tühjendanud ning äsja vanglast vabanenud ekspätt Tõnu Pars.

11:00 Laura müsteeriumid (H2/E9)

Laura ja ta meeskond peavad sukelduma linna aardejahti ning ajama mõrvarit taga mööda New Yorki räpaseid katuseid ja toretsevaid kontserdisaale. Samal ajal peab Laura kaaluma moodsa armastuse erinevaid variante.

12:00 ESSE (H1/E4)

Stuudios vastab netikommentaatorite enamlevinud küsimustele kiirabi ülemarst Lilian Lääts. Debateerivad rahandusminister Keit Pentus-Rosimannus, ettevõtja Roman Kusma, teatrijuht ja näitleja Margus Prangel. Muusikalise etteastega Eesti kommentaatorite sõnadele esineb Paul Neitsov. Saatejuht Eeva Esse.

13:00 Kuuuurija (H13/E98) *

Hooaja esimeses saates räägib selgeltnägija Marilyn Kerro, kuidas ta sipleb juba mitu aastat hirmsa ahistaja küüsis. Asi on läinud isegi nii hulluks, et kivid lendavad tema poe akendesse ja naine on oma elu pärast tõeliselt hirmul.

14:00 Pilvede all (H14/E193)

Kurb sündmus on perekonna kokku toonud ning leinaval Sirjel on oma kolmele tütrele nii mõndagi öelda. Piret kiidab heaks Kertu otsuse perega Rootsi jääda, kuid Mari pereelu seis jääb mõlemale mõistatuseks. Maimu püüab Eriku südametunnistust äratada, kuid mees ei taha Liinast ega lapsest kuuldagi. Inna leiab seltsi ja mõtteklaaslase Urmase näol ning Gunnar ei varjagi, kellele tema süda tegelikult lööb.

14:55 Otse! Postimehe uudised
15:00 Vana silla saladus (H6/E1310)

Elías tahab Camilaga põgeneda. Rafaela manipuleerib Matíasega. Francisca kardab leetreid.

15:55 Otse! Postimehe uudised
16:00 Keelatud vili (H4/E247)

Kerim ja Yildiz jätavad teineteisega hüvasti – samal ajal saab Ender paarist vajalikud pildid. Sahika valetab oma vennale, et Halit on endiselt temast huvitatud. Kaya on Yildizi pärast mures.

16:55 Otse! Postimehe uudised
17:00 Mägidoktor (H12/E13)

Martin peab teatama patsient Mariole, et sel on jäänud vähe aega elada. Mario saaks päästa vaid tüvirakkude doonorlus. Martini praksis on tänu uuele assistendile parimas korras ja Martin lubab Annel Romani vanas korteris ööbida. Hans on otsustanud talu maha müüa ja pühenduda Susannele ning Sofiale. Lilli ja Martin peavad Hansu otsust egoistlikuks, Lisbeth aga jääb tagasihoidlikuks, sest tal on mõttes midagi muud.

17:55 Otse! Postimehe uudised
18:00 Viimane võmm (H4/E11)

Kinnisvaraomanik Villem Meius leitakse oma korterist tapetuna. Turvakaamera video paljastab surnukeha kõrvalt lahkumas ühe Meiuse üürniku - ei kellegi muu, kui politseinike kaitseingli Rita! Rita võetakse vahi alla ning kogu jaoskond näeb vaeva selle nimel, et teda vabastada ning tema kinniistumise ajal Rita baari käigus hoida. Uurimise käigus paljastub ulatuslik ja häbitu kinnisvarahangeldamine Kalamajas, mille niidid ulatuvad ka justiitsmaailma ladvikusse. Vastasleeri moodustavad Kalamaja põliselanikud. Organisatsiooni peakorter asub kellegi Mort Pärgi matusebüroos. Sealt hakkabki asi lõpuks hargnema.

19:00 Otse! Reporter

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

20:00 Mida toob tiigriaasta?

1. veebruaril 2022 algab Hiina kalendri järgi uus aasta ning Pühvlilt võtab valitsemise üle graatsiline Tiiger. Mida see meie, lihtsurelike jaoks tähendab? Suur erisaade ennustab kõikidele loomamärkidele, mida on neil sellelt aastalt oodata. Kellele raha, kellele armastust. Kuidas kaitsta oma kodu ja millega tõmmata ligi õnne? Vastavad selgeltnägija Latene, astroloog Edda Paukson, inglikaitse Rita Kaljus ja loomade keelt räägib Aleksei Turovski.

21:00 Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

22:00 Krimi

Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.

22:30 Püssirohu jäätisekokteil (Gunpowder Milkshake) FILM

Põnevusfilm Samist, kes oli 12-aastane, kui ta ema Scarlet, tipp-palgamõrvar oli sunnitud ta hülgama. Sealt maalt alates kasvatas teda halastamatu palgamõrvarite ühing Firma, kelle heaks ka ta ema töötas. Nüüd on saanud temast ema eeskujul raevukas ja lojaalne palgamõrvar, kes kasutab oma oskusi, et likvideerida Firma suurimaid probleeme.

00:55 Rooli võim (H2021/E19) *

Eesti vanim liiklussaade keskendub uute automarkide esitlusele, uutele autokaupadele ja kuu ülevaatele müüduimatest autodest. Saatejuhid on Raivo Rimm, Kairi Rondo ja tuntud laulja Silver Laas.

01:13 Krimi *

Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.

01:42 Unustamatu * (Unforgettable) FILM

Põnevusdraama sassiläinud suhetest. Lahutusest räsitud Tessa Connover saab teada, et ta eksabikaasa David on juba õnnelikult Julia-nimelise naisega kihlunud. Julia usub, et on viimaks leidnud unistuste mehe, kes aitab tal üle saada raskest minevikukoormast. Peagi selgub, et Tessa pole suutnud purunenud abielust üle saada ning asub kättemaksu organiseerima.

03:30 Kiiksuga seks (H1/E7)

Noor karismaatiline naine õpetab paarikestele kanepi salajasi võlusid magamistoas. Paar näitab oma seksuaalset tõmmet koos kunsti tehes. Pikka aega kaugsuhtes olnud paar avastab uusi võimalusi läheduse nautimiseks.

04:26 Postimees.ee
05:35 Kodus ja võõrsil (H33/E7580)

John puikleb endiselt politseisse minemast. Justinil õnnestub endale tellida uus hunnik kahtlasi valuvaigisteid. Mac on jäljetult kadunud ning Dean püüab teda iga hinna eest leida. Roo on Martha kojutuleku osas ettevaatlik.

06:45 Doktor imetegija (H2/E170) *

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

07:35 Gilmore'i tüdrukud (H5/E1) *

Rory magab oma endise peigmehe Deaniga, kes on abielus. Lorelai on Rory peale pahane, kuid ta peab tegelema kuulujuttudega enda ja Luke’i suhtest. Lorelai vanemate abielu on jätkuvalt murenemas ja Emily otsustab Rory Euroopa-reisile kaasa kutsuda.

08:30 Kodus ja võõrsil (H33/E7579) *

Justin naaseb haiglast, aga ta käitumine on endiselt nii kohutav, et Leahi kannatus hakkab katkema. Mac näeb netis videot enda peolt välja viskamisest ja temas tekib selginemishetk. Stephen näeb läbi, et John suhtleb endiselt Susiega ning püüab teda veenda politseisse minema.

09:00 Top Shop
09:15 New Amsterdam (H2/E4) *

Iggy ja Kapoor avastavad, et ühel patsiendil võib olla pliimürgitus ning see sunnib neid kogu linna tagajalgadele ajama. Maxi kooskõlastamata raviplaan jätab patsiendi ohtlikku seisundisse.

10:10 Põrgulikud köögid

Gordon Ramsay külastab uuesti aasta eest külastatud restorane ja läheb vaatama, kuidas läheb restoranidel Giuseppe's ja Sante La Brea. Vaatame ka Põrgulike köökide kolme kõige hullemat tüli.

11:05 Põrgulikud köögid

Gordon Ramsay külastab taas restorane, mida ta on varem mudast välja päästnud. Kas restoranid on suutnud uut suunda hoida või on tagasi põrgusse vajunud?

12:05 Inga Lindström: Armastusel pole aegumistähtaega (Inga Lindström: Liebe verjährt nicht) FILM

Maren tahab avada Bretagne's surfikooli, enne aga on vaja ära käia vanemate hõbepulmas. Ema ja õde rõõmustavad Marenit nähes, ainult isa on tõre nagu tavaliselt. Mareni kingitus vanematele tekitab ootamatuid küsimusi, mis viivad üllatava avastuseni!

14:05 Armastuse saar (H5/E14) *

Osalejad mängivad toiduga keelehokit ning mäng läheb üsna rõvedaks. Caroline’i uudis raputab kogu villat.

15:05 Dr House (H7/E1)

Üks kolleegidest on haige ja Princeton Plainsboro haigla ilma neurokirurgita. Tiim annab ravides oma parima, et haige kolleeg saaks tööle naasta, avastavad aga, et haiguse taga on palju enamat, kui nad alguses kahtlustasid ning nad pöörduvad House’i poole abi saamiseks.

16:00 Dr House (H7/E2)

Kui pealtnäha terve ja aktiivne 14aastane kukub järsku kokku, peab tiim lohutama vanemaid, keda rusub niigi nende teise lapse surmav haigus. Lõpuks peavad kõik langetama väga keerulise otsuse seoses mõlema lapsega.

17:00 Doktor imetegija (H2/E171)

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

18:00 Gilmore'i tüdrukud (H5/E2)

Lorelai annab Deanile edasi kirja Rorylt, kuid Deani naine Lindsay leiab selle ja nõuab, et Dean välja koliks. Euroopast naastes põrkavad Lorelai ja Rory kokku Lindsay ja ta emaga ning lähevad koledasti tülli. Luke tuleb oma õe juurest tagasi ja püüab leida privaatset hetke Lorelaiga.

19:00 Kodus ja võõrsil (H33/E7580)

John puikleb endiselt politseisse minemast. Justinil õnnestub endale tellida uus hunnik kahtlasi valuvaigisteid. Mac on jäljetult kadunud ning Dean püüab teda iga hinna eest leida. Roo on Martha kojutuleku osas ettevaatlik.

19:30 Sõbrad (H9/E9)

Joey on päris veendunud, et Monical on armuke. Rachel annab oma telefoninumbri baaris ühele tüübile. Ross ja Mike üritavad edutult koos aega veeta.

20:00 Sõbrad (H9/E10)

Chandler peab jõulud Tulsas veetma ja üks kolleeg lööb talle seal külge. Armukade Monica ootab samal ajal New Yorgis. Chandler otsustab töölt ära tulla.

20:30 Armastuse saar (H5/E15)

Ootamatu väljaviskamise tunded on endiselt veel väga valusad. Kõik on sunnitud küsima endalt, keda nad usaldavad. Üks paarike läheb romantilisele kohtingule.

21:30 New Amsterdam (H2/E5)

Sharpe’ile satub patsient, kelle haiguslooga on tal isiklik seos. Nad panevad Maxiga seljad kokku, et talle korralik ravi korraldada. Iggy ja Bloom on sunnitud ootamatus olukorras vastu võtma raske otsuse.

22:25 Poissmees (H25/E7)

Matt ja allesjäänud daamid peavad tõsiselt olukorrale näkku vaatama. Heather Martin pole ainuke draamapõhjustaja, kuna nädalasse mahub kaks üks ühele kohtingut, kaks roositseremooniat ja Aloe Blacci esinemine.

00:05 Pornomaailma tagatubades (E2)

Noored kohtuvad teadlase, kirurgi ja pornosõltlastega. Nad uurivad, kuidas mõjub porno nende ajule, kehale, suhetele, seksuaalelule ja ühiskonnale laiemalt.

01:00 Sõbrad (H9/E9) *

Joey on päris veendunud, et Monical on armuke. Rachel annab oma telefoninumbri baaris ühele tüübile. Ross ja Mike üritavad edutult koos aega veeta.

01:25 Sõbrad (H9/E10) *

Chandler peab jõulud Tulsas veetma ja üks kolleeg lööb talle seal külge. Armukade Monica ootab samal ajal New Yorgis. Chandler otsustab töölt ära tulla.

01:45 Inga Lindström: Armastusel pole aegumistähtaega * (Inga Lindström: Liebe verjährt nicht) FILM

Maren tahab avada Bretagne's surfikooli, enne aga on vaja ära käia vanemate hõbepulmas. Ema ja õde rõõmustavad Marenit nähes, ainult isa on tõre nagu tavaliselt. Mareni kingitus vanematele tekitab ootamatuid küsimusi, mis viivad üllatava avastuseni!

03:18 Postimees.ee
07:05 Eestlane ja venelane (H4/E12)

Rikas, inimene võib endale nii mõndagi lubada ja nii muretseb Friidamutt hooaja lõpusaates enesele eluõhtu möödasaatmiseks mõnusa puhke- ja rahupaiga. Selle eest, et tal seal hetkekski rahu olema ei saaks, hoolitsevad kogukonna teised liikmed energiat säästmata. Miša ja Inga leiavad üksteist taas, Sannu ning Heiki astuvad unelmate ametisse, mida nad esimest korda ka oma spetsiifikale vääriliseks peavad.

07:30 Eestlane ja venelane (H5/E1)

Karmis olelusvõitluses ellu jääda üritav eestlaste-venelaste ühisfirma P.E.E.R. vastutab supelranna turvalisuse eest. Friidamutil ja Sannul tuleb rahulolematu kliendi vastu jõudu kasutada ja Tõnul ning Mišal reaalse terrorismijuhtumiga silmitsi seista. Muidu nagu iga teinegi päev rannas - päike, ilusad pruunid inimesed, liivaluidetel koerte needsamused... ulgumerel triivad merehädalised.

08:00 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

08:55 Komissar Rex *

Tuntud kunstikriitik Kurt Castro leitakse oma villast tapetuna. Sõrmejäljed viitavad kahtlaste kommetega Mirko Bertonilile, kuid vihje osutub võltsinguks. Kui Fabbri uurib, milliste kunstnike töid Castro on hiljuti arvustanud, jääb politseile silma Hugo Starcke. Kunstnik ja tema naine Gloria ei aita juurdlusele kaasa, kuni avastatakse Starcke suhe Castroga…

09:55 Unustamatud olümpiahetked (E1)

Koge taas ajaloo kõige erakordsemaid olümpiakulla heitlusi.

10:30 Unustamatud olümpiahetked (E2)

Koge taas ajaloo kõige erakordsemaid olümpiakulla heitlusi.

11:00 Eradetektiiv Magnum (H3/E3) *

Ühest koopast Hawaiil leitakse polüneesia jumala Ki puidust pilt. Kui seda tagasi koopasse ei viida, siis sureb igaüks, kes pilti puudutab.

12:00 Eradetektiiv Magnum (H3/E4) *

Higgins saadab Magnumi sadamasse kastitäit raamatuid tooma. Raamatute asemel leiab ta kastist jaapanlanna.

13:00 Agent Hamilton (H1/E3) *

Hamilton naaseb Rootsi ning langeb kohe Sonja käte vahele. Kristin ja Birger avastavad, et terroristid peidavad end Saksamaale suunduval laeval. Hamilton kohtub oma CIA bossiga. DG ja ta kolleeg Astrid uurivad Borisovi mõrva seost Rootsi juhtumitega ning annavad Hamiltonile ülesandeks infiltreeruda Borisovi kontorisse Vene saatkonnas. Ta leiab ettefabritseeritud uudised terrorirünnakute kohta.

13:55 Komissar Rex

Teresa Zauli tunnistab oma armukesele ja ülemusele Franco Mantovanile, et ootab tolle last. Mehe äkkvihal on traagilised tagajärjed ja naine sureb… Mantovani lahkub naise päevikuga, kuid see röövitakse ja väljapressimine ei anna kaua oodata. Komissar Fabbri ja Rex hakkavad uurima tapmiste ja valede võrku...

14:55 Ring * (The Circle) FILM

Haarav tänapäevane põnevik, mille tegevus toimub lähitulevikus. Kui Mae palgatakse tööle maailma suurimasse ja mõjuvõimsaimasse tehnoloogia- ja sotsiaalmeediafirmasse, avaneb talle erakordne võimalus. Karjääriredelil tõustes julgustab firma asutaja Eamon Bailey teda osalema uudses eksperimendis, mis nihutab privaatsuse, eetika ja viimaks ka isikliku vabaduse piire. Mae osalus eksperimendis ja ta iga otsus hakkavad mõjutama ta sõprade, perekonna ning inimkonna elu ja tulevikku.

17:00 Eradetektiiv Magnum (H3/E5)

TC helikopter kaaperdatakse ning ta on sunnitud maanduma kohalikus vanglas ning aitama ühel vangil põgeneda.

18:00 Eradetektiiv Magnum (H3/E6)

Higgins ja Magnum peavad isolatsiooni minema, kuna on võimalik, et TM puutus kokku surmava Aafrika viirusega. Või on tegu hoopis millegi muuga?

19:00 Agent Hamilton (H1/E4)

Kristini pahameeleks määratakse Hamilton tööle SÄPOsse. Ta sõbruneb kohe Birgeriga, kes aitab tal välja selgitada, et Norling peitis laohoonesse kõvaketta. Elenal õnnestub pageda Astridi pilgu alt ning kohtuda Norlinguga, kes juhatab ta samasse laohoonesse. Kõvaketast otsides leiab Hamilton tapetud Elena. Birger avastab, et terroristid on jõudnud Hamburgi ning saadab ka Hamiltoni sinna.

20:00 San Andreas (San Andreas) FILM

Katastroofipõnevik! Kui kurikuulus San Andrease murrukoht lõpuks järele annab, põhjustab see Californias üheksase magnituudiga maavärina. Otsingu- ja päästekopteri piloot ning ta naine peavad jõudma Los Angelesest San Franciscosse, et päästa oma üks ja ainus tütar. Nende eluohtlik retk põhja poole on ainult algus..

22:10 Röövitud (H1/E9)

ODNI saab ülesandeks tuua Mejia FBIsse, aga nad kuulevad kartelli plaanidest üleviimisel Mejia röövida. Bryan annab endast kõik, et Mejia tema vastutuse alla jääks. Asha saab teada, kes ta sõber Elena päriselt on.

23:05 1000 viisi suremiseks (H3/E13)

Paarikest tabab safaril ärevus. Noor amiš õpib pidutsema. Rekkamehe uus masin pöörab ta vastu. Surfar jääb lainetele alla. Malemeister kohtab väärilist vastast. Varastatud autode töökoja õudusjutud. Kuiva seaduse austajad langevad puskariküüsi.

23:35 1000 viisi suremiseks (H3/E14)

Kübarsepp annab otsad. Tehnoloogiataip kustutatakse programmist. Isehakanud hiphopi kuninganna vilistatakse välja. Autovarast tõmmatakse ninapidi. Teesklejale näidatakse koht kätte. Petiskunstniku plaanid lähevad luhta. Põllumehest isa ignoreeritakse.

00:05 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

01:05 Röövitud (H1/E9) *

ODNI saab ülesandeks tuua Mejia FBIsse, aga nad kuulevad kartelli plaanidest üleviimisel Mejia röövida. Bryan annab endast kõik, et Mejia tema vastutuse alla jääks. Asha saab teada, kes ta sõber Elena päriselt on.

01:50 Unustamatud olümpiahetked (E1) *

Koge taas ajaloo kõige erakordsemaid olümpiakulla heitlusi.

02:15 Unustamatud olümpiahetked (E2) *

Koge taas ajaloo kõige erakordsemaid olümpiakulla heitlusi.

02:40 1000 viisi suremiseks (H3/E13) *

Paarikest tabab safaril ärevus. Noor amiš õpib pidutsema. Rekkamehe uus masin pöörab ta vastu. Surfar jääb lainetele alla. Malemeister kohtab väärilist vastast. Varastatud autode töökoja õudusjutud. Kuiva seaduse austajad langevad puskariküüsi.

03:00 1000 viisi suremiseks (H3/E14) *

Kübarsepp annab otsad. Tehnoloogiataip kustutatakse programmist. Isehakanud hiphopi kuninganna vilistatakse välja. Autovarast tõmmatakse ninapidi. Teesklejale näidatakse koht kätte. Petiskunstniku plaanid lähevad luhta. Põllumehest isa ignoreeritakse.

03:25 Eestlane ja venelane (H4/E12) *

Rikas, inimene võib endale nii mõndagi lubada ja nii muretseb Friidamutt hooaja lõpusaates enesele eluõhtu möödasaatmiseks mõnusa puhke- ja rahupaiga. Selle eest, et tal seal hetkekski rahu olema ei saaks, hoolitsevad kogukonna teised liikmed energiat säästmata. Miša ja Inga leiavad üksteist taas, Sannu ning Heiki astuvad unelmate ametisse, mida nad esimest korda ka oma spetsiifikale vääriliseks peavad.

03:45 Eestlane ja venelane (H5/E1) *

Karmis olelusvõitluses ellu jääda üritav eestlaste-venelaste ühisfirma P.E.E.R. vastutab supelranna turvalisuse eest. Friidamutil ja Sannul tuleb rahulolematu kliendi vastu jõudu kasutada ja Tõnul ning Mišal reaalse terrorismijuhtumiga silmitsi seista. Muidu nagu iga teinegi päev rannas - päike, ilusad pruunid inimesed, liivaluidetel koerte needsamused... ulgumerel triivad merehädalised.

04:17 Postimees.ee