Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Kolmapäev, 02.02.2022

06:00 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

07:00 Vana silla saladus (H6/E1310) *

Elías tahab Camilaga põgeneda. Rafaela manipuleerib Matíasega. Francisca kardab leetreid.

08:00 Mägidoktor (H12/E13) *

Martin peab teatama patsient Mariole, et sel on jäänud vähe aega elada. Mario saaks päästa vaid tüvirakkude doonorlus. Martini praksis on tänu uuele assistendile parimas korras ja Martin lubab Annel Romani vanas korteris ööbida. Hans on otsustanud talu maha müüa ja pühenduda Susannele ning Sofiale. Lilli ja Martin peavad Hansu otsust egoistlikuks, Lisbeth aga jääb tagasihoidlikuks, sest tal on mõttes midagi muud.

09:00 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

10:00 Viimane võmm (H4/E11) *

Kinnisvaraomanik Villem Meius leitakse oma korterist tapetuna. Turvakaamera video paljastab surnukeha kõrvalt lahkumas ühe Meiuse üürniku - ei kellegi muu, kui politseinike kaitseingli Rita! Rita võetakse vahi alla ning kogu jaoskond näeb vaeva selle nimel, et teda vabastada ning tema kinniistumise ajal Rita baari käigus hoida. Uurimise käigus paljastub ulatuslik ja häbitu kinnisvarahangeldamine Kalamajas, mille niidid ulatuvad ka justiitsmaailma ladvikusse. Vastasleeri moodustavad Kalamaja põliselanikud. Organisatsiooni peakorter asub kellegi Mort Pärgi matusebüroos. Sealt hakkabki asi lõpuks hargnema.

11:00 Laura müsteeriumid (H2/E10)

Parfüümimagnaadi vägivaldne surm nõuab uurijatelt järelemõtlemist, keda nad usaldada saavad. Saladuste päevavalgele tulles mõistavad Laura ja Jack, et peamise kahtlusaluse suhtes ühele meelele jõudmine on sama raske, kui nende suhte osas ühele meelele jõudmine.

12:00 Su nädal kõlab tuttavalt (H1/E4)

Satiirisaade võtab kokku tähelepanuväärsemad ja väärimatult tähelepanuta jäänud juhtumised. Lisaks veel rajud muusikavideod, üllatavad reportaažid ja julged stuudiokülalised. Humoorikat kokkuvõtet juhivad Katariina Tamm ja Mart Müürisepp.

13:00 Mida toob tiigriaasta? *

1. veebruaril 2022 algab Hiina kalendri järgi uus aasta ning Pühvlilt võtab valitsemise üle graatsiline Tiiger. Mida see meie, lihtsurelike jaoks tähendab? Suur erisaade ennustab kõikidele loomamärkidele, mida on neil sellelt aastalt oodata. Kellele raha, kellele armastust. Kuidas kaitsta oma kodu ja millega tõmmata ligi õnne? Vastavad selgeltnägija Latene, astroloog Edda Paukson, inglikaitse Rita Kaljus ja loomade keelt räägib Aleksei Turovski.

14:00 Pilvede all (H14/E194)

Piret saab kutse konverentsile, kuid üritusest enam huvitab teda hoopis kutsuja. Mari lõpetab suhte Hannoga ja püüab oma koduse elu korda saada. Volts teeb ootamatu katse Piretiga suhet soojendada. Urmas puistab Sirjele südant, Andres püüab Liinale toeks olla ning Erik palub Kertult abi.

14:55 Otse! Postimehe uudised
15:00 Vana silla saladus (H6/E1311)

Sõdurid päästavad Severo ja Carmelo elu. Camila jääb haigeks. Hipólito vajab investeeringuteks raha.

15:55 Otse! Postimehe uudised
16:00 Keelatud vili (H4/E248)

Kerim ja Mert plaanivad käivitada oma pettuse plaani, kuid ootamatult saavad nad teada, et Kerimilt on allkirjaõigus ära võetud. Nad otsustavad õiget hetke ootama jääda. Sahikaga käed löönud Halit üritab Sahikalt fotosid kätte saada. Yildiz tegeleb pulmade ettevalmistustega, nagu ka Sahika.

16:55 Otse! Postimehe uudised
17:00 Mägidoktor (H12/E14)

Martin peab teatama patsient Mariole, et sel on jäänud vähe aega elada. Mario saaks päästa vaid tüvirakkude doonorlus. Martini praksis on tänu uuele assistendile parimas korras ja Martin lubab Annel Romani vanas korteris ööbida. Hans on otsustanud talu maha müüa ja pühenduda Susannele ning Sofiale. Lilli ja Martin peavad Hansu otsust egoistlikuks, Lisbeth aga jääb tagasihoidlikuks, sest tal on mõttes midagi muud.

17:55 Otse! Postimehe uudised
18:00 Viimane võmm (H4/E12)

Annika Sihver tunnistab Mikk Kotkasele üles oma ema Liana mõrva. Natukese aja pärast võtab süü sama mõrva eest enda peale Annika poiss-sõber Jakob Karusell. Kuid surnukeha on kadunud - köögis, kuhu mõlemad "tapjad" selle olid jätnud, seda igatahes pole. Kahtluse all on ka Annika isa Mart Sihver, kes naaseb kolmekuuliselt kruiisitöölt sobivasti samal päeval ja tapetud naise töökaaslane Sebastian Mäesalu.

19:00 Otse! Reporter

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

20:00 25 aastat Kanal 2: saatevigade mullafond (E3)

Eesti vanim eratelekanal on vaatajate meelt lahutanud juba rohkem kui veerand sajandit. Paraku pole meil selle pika aja jooksul läinud kõik nii, nagu oleme plaaninud. Et seda tõestada, oleme arhiivist otsinud välja kõige üllatavamad ja lustakamad eetriapsud. Tegijal juhtub nii mõndagi!

20:30 Pöörased üheksakümnendad (E3)

Samal ajal kui Vene tankid vuravad ida poole, müristab lääne poolt sisse tantsumuusika. Eestlase pidu võib alata. Tallinna muusikakeskkooli poistest sünnib ansambel Jam, kelle cover "See viis" tõmbab tantsupõrandale ka need kel muidu kõndidagi raske. Tartust saabub Eestit vallutama Up n' Down, abiks lapstäht Hanna-Liina Võsa. Saate toimetaja Kärt Anvelt.

21:00 Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

21:30 Meie aasta Siberis

Esimene öö meile määratud majas on õudus ilma unenäota. Hommikul on Tuuli valmis kolima lastega telki ning pakkuma end toidu eest abitööliseks. Eksperimendi mõttes otsustatakse siiski maja katusest keldrini puhtaks küürida.

22:00 ESSE (H2/E7)

13-aastane Laura saab keskealistelt meestelt siivutuid pakkumisi. Avameelse intervjuu annab kiusamise tõttu elust lahkunud Heldin Noole ema Irma Nool. Internet areneb nii peadpööritava kiirusega, et sellega jõuavad järge pidada vaid kõige nooremad. Mida lapsed internetis teevad? Millised on seal valitsevad ohud? Teemat avavad Eesti juutuuber-laste teerajaja, nüüd täiskasvanuikka jõudnud Maria Rannaväli, ajakirjanik Kristjan Ojang, netiturvalisuse spetsialist Malle Hallimäe ning veebipolitseinik Jana Frolova-Alferjev.

23:00 Lucifer (H3/E21)

Lucifer ja Chloe uurivad priimabaleriini mõrva ning püüavad hoida Chloet Pierce’i peale mõtlemast.

00:00 Naistevangla (H4/E4)

Sandoval toob Zulema murdmiseks mängu Zulema tütre Fatima. Ja Altagracial on uus plaan, kuidas Zulema vanglast välja aidata.

01:05 Vene nukukesed (H1/E4)

Marina korraldab Sveta juveelinäituse. Anastasia tahab Vladile teise võimaluse anda.

01:30 Põrgulikud köögid (H7/E3)

Ramsay läheb appi restoranile Old Neighorhood. Restoran on nii must ja räpane nagu oleks 10 aastat suletud olnud. Ramsay leiab šokeerivaid asju nii köögist, söögisaalist kui kontorist. Toidud on kohutavad, ent omanike meelest riigi parimad. Kas Ramsay suudab selles põrgus korra majja lüüa?

02:30 Põrgulikud köögid (H7/E4)

Peakokk Ramsay läheb appi Alexale ja Randyle, kes tahavad taastada oma vana restorani Old Neighborhood. Nad on oma pererestorani üle uhked, kuid Gordon leiab oma suureks ehmatuseks, et toit ja tingimused pole kaugeltki tasemel. Ees ootab üks suurimaid muutumisi saate ajaloos.

03:11 Piire ületades (Transcendence) FILM

Põnevusfilm! Dr Will Caster on juhtiv teadlane tehisintellekti uurimisvaldkonnas, kellel on käsil elu suurim projekt eneseteadliku masina loomiseks. Tema vastuolulised eksperimendid on teinud temast kuulsuse, kuid samas ka peamise sihtmärgi tehnoloogia arengu vastastele ekstremistidele, kes on valmis kõigeks, et tema projekt peatada.

05:07 Postimees.ee
05:35 Kodus ja võõrsil (H33/E7581)

Bella ja Nikau on taas üksteise tööde pärast nugadel, aga kinnitavad siiski, et nende suhe on mõlemale kõige olulisem. Emmett on Bella töödega väga rahul, aga Sienna nõuab neilt raha, kuna Nikau on fotodel. Dean teatab Maci kadumisest politseile.

06:40 Doktor imetegija (H2/E171) *

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

07:35 Gilmore'i tüdrukud (H5/E2) *

Lorelai annab Deanile edasi kirja Rorylt, kuid Deani naine Lindsay leiab selle ja nõuab, et Dean välja koliks. Euroopast naastes põrkavad Lorelai ja Rory kokku Lindsay ja ta emaga ning lähevad koledasti tülli. Luke tuleb oma õe juurest tagasi ja püüab leida privaatset hetke Lorelaiga.

08:25 Kodus ja võõrsil (H33/E7580) *

John puikleb endiselt politseisse minemast. Justinil õnnestub endale tellida uus hunnik kahtlasi valuvaigisteid. Mac on jäljetult kadunud ning Dean püüab teda iga hinna eest leida. Roo on Martha kojutuleku osas ettevaatlik.

08:55 Top Shop
09:10 New Amsterdam (H2/E5) *

Sharpe’ile satub patsient, kelle haiguslooga on tal isiklik seos. Nad panevad Maxiga seljad kokku, et talle korralik ravi korraldada. Iggy ja Bloom on sunnitud ootamatus olukorras vastu võtma raske otsuse.

10:05 Põrgulikud köögid

Gordon Ramsay külastab New Yorgis restorani Classic American, mis on kõrvuni võlgades ja mille kaks kogenematut omanikku näevad vaeva, et restoran ellu jääks. Saateajaloo kõige emotsionaalsemas osas peab Ramsey jõuliselt sekkuma ja ameerika unistuse taas jalgadele aitama.

11:05 Põrgulikud köögid

Gordon Ramsay külastab restorani Grasshopper Also, mis on väga lähedal sulgemisele. Kas Ramsay leiab nende probleemidele lahendused ja suudab restoranile uue elu anda?

12:05 Inga Lindström: Tuli ja klaas (Inga Lindström: Feuer und Glas) FILM

Klaasikunstnik Sara Forsberg teab oma kogemusest, et elu on niisama habras kui klaas. Kümme aastat tagasi hukkus ta poja isa Alexander otse ta silme all. Naine suutis siiski elu rööpasse saada ning oma firma rajada. Ka on neil pojaga Stockholmis kena kodu. Nüüd aga kistakse vanad haavad uuesti lahti...

14:05 Armastuse saar (H5/E15) *

Ootamatu väljaviskamise tunded on endiselt veel väga valusad. Kõik on sunnitud küsima endalt, keda nad usaldavad. Üks paarike läheb romantilisele kohtingule.

15:05 Dr House (H7/E3)

Tuntud lastekirjanik Alice kannatab haigushoogude käes ja otsustab võtta endalt elu. Tiim peab otsima tema diagnoosi ning arvestama ka tema psühholoogilise olukorraga.

16:00 Dr House (H7/E4)

Haiglasse kirjutatakse oksendav naine. Üllatusi pakub nii tema identiteet kui ka sümptomid. House’i ja Cuddy suhe pannakse proovile.

17:00 Doktor imetegija (H2/E172)

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

18:00 Gilmore'i tüdrukud (H5/E3)

Lorelai kõnnib pärast Luke’iga öö veetmist alla sööklasse ja avastab, et see on külastajatest pungil. Ta on natuke solvunud, et kedagi nende suhe ei eruta. Sellest saab siiski suur jututeema linnakoosolekul. Rory sõneleb rikka ja ülbe tudengi Loganiga ja Paris leinab oma professorist armukest, kes suvel suri.

19:00 Kodus ja võõrsil (H33/E7581)

Bella ja Nikau on taas üksteise tööde pärast nugadel, aga kinnitavad siiski, et nende suhe on mõlemale kõige olulisem. Emmett on Bella töödega väga rahul, aga Sienna nõuab neilt raha, kuna Nikau on fotodel. Dean teatab Maci kadumisest politseile.

19:30 Sõbrad (H9/E11)

Rachel avastab tööl käies, et tema asemel on seal asendaja. Kartes, et ta võidakse vallandada, hakkab Rachel tagasi tööle kippuma. Joey saab Phoebele seebisarjas väikese rolli.

20:00 Sõbrad (H9/E12)

Rachel saab Gavinilt väga põneva sünnipäevakingi. Ross palub Joeyt, et too Emma uuest seksikast lapsehoidjast eemale hoiaks. Mike kohtub Phoebe ebatavalise lemmikuga ja mõrvab ta.

20:30 Armastuse saar (H5/E16)

Ebakindlus sugeneb Yewande ja Danny vahele, kuna mängu tuleb uus seksikas vallaline. Anton saab viimaks võimaluse oma sarmi näidata.

21:30 New Amsterdam (H2/E6)

Terve grupp laagris olevaid naisi satub EMOsse. Max saab ühe kohta neist teada infot, mis võib patsiendi ohtu seada. Sharpe ja Kapoor pingutavad selle nimel, et kaks vaenutsevat õde taas ühise keele leiaks.

22:25 Poissmees (H25/E8)

On aeg tutvuda peredega! Matti ja nelja allesjäänud daami pered tulevad kuurorti. Nelja emotsionaalse kohtingu jooksul näeb nii pisaraid, südantsoojendavaid hetki kui vahvaid üllatusi. Kogu selles tunnetekeerises ei pruugi Matti ego ainus vigastatu olla.

00:15 Pornomaailma tagatubades (E3)

Pärast kaht Hispaania pornotööstuses veedetud nädalat on noortegrupil aeg otsustada, kas peavoolupornole on eetilist alternatiivi või tuleks ligipääsu pornole piirata.

01:10 Sõbrad (H9/E11) *

Rachel avastab tööl käies, et tema asemel on seal asendaja. Kartes, et ta võidakse vallandada, hakkab Rachel tagasi tööle kippuma. Joey saab Phoebele seebisarjas väikese rolli.

01:35 Sõbrad (H9/E12) *

Rachel saab Gavinilt väga põneva sünnipäevakingi. Ross palub Joeyt, et too Emma uuest seksikast lapsehoidjast eemale hoiaks. Mike kohtub Phoebe ebatavalise lemmikuga ja mõrvab ta.

01:55 Inga Lindström: Tuli ja klaas * (Inga Lindström: Feuer und Glas) FILM

Klaasikunstnik Sara Forsberg teab oma kogemusest, et elu on niisama habras kui klaas. Kümme aastat tagasi hukkus ta poja isa Alexander otse ta silme all. Naine suutis siiski elu rööpasse saada ning oma firma rajada. Ka on neil pojaga Stockholmis kena kodu. Nüüd aga kistakse vanad haavad uuesti lahti...

03:26 Postimees.ee
06:55 Eestlane ja venelane (H5/E2)

Värskel eesti-vene kiirabibrigaadil on toetuda ainult haigekassa õudusunenäo, Friidamuti hindamatutele kogemustele patsiendina. Miša teeb lähemat tutvust elektrishokiaparaadiga. Endi abistamisega saadakse hakkama, vähemalt sinnamaani, kuni teed ristuvad loomaaiast põgenenud habekaku ja tema poolt lõhki rebitud Einariga.

07:25 Eestlane ja venelane (H5/E3)

Eestlased-venelased rabelevad tippköögis. Kokamüts on sedapuhku Miša peas ja endine tunnustatud Viru hotelli peakokk Friida on tõrjutud juurvilju tükeldama. Ootamatult sisse sadanud restoranikriitik Einariltuleb see supp ära süüa

07:55 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

08:50 Komissar Rex *

Teresa Zauli tunnistab oma armukesele ja ülemusele Franco Mantovanile, et ootab tolle last. Mehe äkkvihal on traagilised tagajärjed ja naine sureb… Mantovani lahkub naise päevikuga, kuid see röövitakse ja väljapressimine ei anna kaua oodata. Komissar Fabbri ja Rex hakkavad uurima tapmiste ja valede võrku...

09:55 Unustamatud olümpiahetked (E3)

Koge taas ajaloo kõige erakordsemaid olümpiakulla heitlusi.

10:30 Unustamatud olümpiahetked (E4)

Koge taas ajaloo kõige erakordsemaid olümpiakulla heitlusi.

10:55 Eradetektiiv Magnum (H3/E5) *

TC helikopter kaaperdatakse ning ta on sunnitud maanduma kohalikus vanglas ning aitama ühel vangil põgeneda.

11:55 Eradetektiiv Magnum (H3/E6) *

Higgins ja Magnum peavad isolatsiooni minema, kuna on võimalik, et TM puutus kokku surmava Aafrika viirusega. Või on tegu hoopis millegi muuga?

12:55 Agent Hamilton (H1/E4) *

Kristini pahameeleks määratakse Hamilton tööle SÄPOsse. Ta sõbruneb kohe Birgeriga, kes aitab tal välja selgitada, et Norling peitis laohoonesse kõvaketta. Elenal õnnestub pageda Astridi pilgu alt ning kohtuda Norlinguga, kes juhatab ta samasse laohoonesse. Kõvaketast otsides leiab Hamilton tapetud Elena. Birger avastab, et terroristid on jõudnud Hamburgi ning saadab ka Hamiltoni sinna.

13:50 Komissar Rex

Väike Giovanni leitakse verisena ja teadvusetult pargist. Lorenzo Fabbri, Rex ja Morini avastavad, et poiss on vigastatuna parki toodud. Vihjed juhivad uurijad poisi vanaisa erukindral Luigi Zanettini. Ka satub uurimise alla poisi mängukaaslase Gioia pere. Kuid Giovanni koomaseisund ei kesta igavesti…

14:50 San Andreas * (San Andreas) FILM

Katastroofipõnevik! Kui kurikuulus San Andrease murrukoht lõpuks järele annab, põhjustab see Californias üheksase magnituudiga maavärina. Otsingu- ja päästekopteri piloot ning ta naine peavad jõudma Los Angelesest San Franciscosse, et päästa oma üks ja ainus tütar. Nende eluohtlik retk põhja poole on ainult algus..

17:00 Eradetektiiv Magnum (H3/E7)

Magnum ärkab ühel hommikul ja avastab, et on sattunud ajas tagasi aastasse 1936 ning tema ülesandeks on lahendada mõrvajuhtum.

18:00 Eradetektiiv Magnum (H3/E8)

Higgins peab vehklusmatši oma pikaaegse vihavaenlasega.

19:00 Agent Hamilton (H1/E5)

Hamilton ja Kristin jõuavad Hamburgi. Astrid uurima Elena surma asjaolusid. DG saab teada, et Hamilton on CIA topeltagent. Hamilton ise ajab terroriste taga Hamburgi laohooneni, kust avastab nende laibad ja Mike’i, kes tervitab teda kui vana sõpra. Selgub, et nad mõlemad on tegutsenud terve aja Haigi käskude järgi. Kristin leiab nad laohoonest ning Hamilton jätab ta pärast mõningast kahtlust saatuse hoolde.

20:00 Marrowbone'i saladus (The Secret of Marrowbone) FILM

Õudusfilm. 1969. aasta. Ameerika maapiirkond. Jack ja tema õde Jane ning vennad Billy ja Sam elavad vanas Marrowbone’i majas, lagunevas farmis, mis kuulus nende ema vanatädile ja on aastaid tühjana seisnud. Jackil, Jane'l, Billyl ja Samil on maailma ees saladus. Surm on aga alles esimene paljudest saladustest, mida vana Marrowbone'i maja seinad varjavad... Film ei sobi alaealistele.

22:05 Röövitud (H1/E10)

FBI ähvardab Christina tööpostilt eemaldada. Samal ajal püüavad Bryan ja John iga hinna eest Mejia kaasosalistel piiri ületamast. ODNI mehed on üksi ja riskivad operatsiooni käigus kõigega, mis neil üldse on.

23:00 1000 viisi suremiseks (H4/E1)

Transvestiidi uus aasta algab nukralt. Naisvõimlejat tabab kole õnnetus. Kremeerija satub ise krematooriumiahju. Vedel kokaiin ei sobi energiajoogiks. Stjuardess põhjustab ootamatu maandumise. Topisetegija näost saab topis. Kõrvitsavaras leiab oma otsa.

23:30 1000 viisi suremiseks (H4/E2)

Inimreklaam kukub kokku. Kambakas läheb valesti. Vihma esilekutsumine lõpeb kiviselt. Retseptiröövel pistetakse pintslisse. Korporatiivspioon annab otsad. Tubakanärija viskab sussid püsti. Hull teadlane ärkab taas ellu.

23:55 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

00:50 Röövitud (H1/E10) *

FBI ähvardab Christina tööpostilt eemaldada. Samal ajal püüavad Bryan ja John iga hinna eest Mejia kaasosalistel piiri ületamast. ODNI mehed on üksi ja riskivad operatsiooni käigus kõigega, mis neil üldse on.

01:35 Unustamatud olümpiahetked (E3) *

Koge taas ajaloo kõige erakordsemaid olümpiakulla heitlusi.

02:00 Unustamatud olümpiahetked (E4) *

Koge taas ajaloo kõige erakordsemaid olümpiakulla heitlusi.

02:20 1000 viisi suremiseks (H4/E1) *

Transvestiidi uus aasta algab nukralt. Naisvõimlejat tabab kole õnnetus. Kremeerija satub ise krematooriumiahju. Vedel kokaiin ei sobi energiajoogiks. Stjuardess põhjustab ootamatu maandumise. Topisetegija näost saab topis. Kõrvitsavaras leiab oma otsa.

02:49 1000 viisi suremiseks (H4/E2) *

Inimreklaam kukub kokku. Kambakas läheb valesti. Vihma esilekutsumine lõpeb kiviselt. Retseptiröövel pistetakse pintslisse. Korporatiivspioon annab otsad. Tubakanärija viskab sussid püsti. Hull teadlane ärkab taas ellu.

03:09 Eestlane ja venelane (H5/E2) *

Värskel eesti-vene kiirabibrigaadil on toetuda ainult haigekassa õudusunenäo, Friidamuti hindamatutele kogemustele patsiendina. Miša teeb lähemat tutvust elektrishokiaparaadiga. Endi abistamisega saadakse hakkama, vähemalt sinnamaani, kuni teed ristuvad loomaaiast põgenenud habekaku ja tema poolt lõhki rebitud Einariga.

03:34 Eestlane ja venelane (H5/E3) *

Eestlased-venelased rabelevad tippköögis. Kokamüts on sedapuhku Miša peas ja endine tunnustatud Viru hotelli peakokk Friida on tõrjutud juurvilju tükeldama. Ootamatult sisse sadanud restoranikriitik Einariltuleb see supp ära süüa

03:50 Punane sekund (H2/E3)

Lõviosa informatsioonist saab autojuht nägemismeele kaudu, kuid pimeda ajal on meie ees olev infoväli ahtake. Millist rolli mängivad liiklusohutuses autotuled ja jalakäija nähtavus? Saatesarjas “Punane sekund” käsitletakse traagilisi juhtumeid, mis tuletavad meelde pimeda aja ohtusid.

04:20 Postimees.ee