Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Neljapäev, 03.02.2022

06:00 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

07:00 Vana silla saladus (H6/E1311) *

Sõdurid päästavad Severo ja Carmelo elu. Camila jääb haigeks. Hipólito vajab investeeringuteks raha.

08:00 Mägidoktor (H12/E14) *

Martin peab teatama patsient Mariole, et sel on jäänud vähe aega elada. Mario saaks päästa vaid tüvirakkude doonorlus. Martini praksis on tänu uuele assistendile parimas korras ja Martin lubab Annel Romani vanas korteris ööbida. Hans on otsustanud talu maha müüa ja pühenduda Susannele ning Sofiale. Lilli ja Martin peavad Hansu otsust egoistlikuks, Lisbeth aga jääb tagasihoidlikuks, sest tal on mõttes midagi muud.

09:00 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

09:30 Jälg (H5/E4)

Tänases saates võtame kaasaegse keskkonnasõbra kaasa Prangli saare lähistele meriheina aasadele, et uurida inimesele halvasti mõjuvate bakterite vohamist. Soomes õnnistatakse aga sisse seni kõige keskkonnasõbralikum laev, mis peagi Tallinna vahet seilama hakkab. Alutaguse metsade vahel aga toimetab aasta parim metsamajandaja, kelle mõtetest mõndagi kõrva taha panna.

10:00 Viimane võmm (H4/E12) *

Annika Sihver tunnistab Mikk Kotkasele üles oma ema Liana mõrva. Natukese aja pärast võtab süü sama mõrva eest enda peale Annika poiss-sõber Jakob Karusell. Kuid surnukeha on kadunud - köögis, kuhu mõlemad "tapjad" selle olid jätnud, seda igatahes pole. Kahtluse all on ka Annika isa Mart Sihver, kes naaseb kolmekuuliselt kruiisitöölt sobivasti samal päeval ja tapetud naise töökaaslane Sebastian Mäesalu.

11:00 Laura müsteeriumid (H2/E11)

Ootamatu areng paneb Laura elu ohtu ja kinnitab, et Michael Dunhami juhtum pole veel kaugeltki lõppenud. Laura peab ajaga võidu jooksma, et päästa oma elu ja tabada mõrvar.

12:00 Elamusi täis Eesti (H3/E4)

Veeda suvi elamusterohkelt! See tunnike on sel suvel kodumaiste elamuste, seikluste, inspireerivate inimeste ja üllatuste päralt. Saatejuht Jaanus Koort toob televaatajateni kõik selle huvitava ja põneva, mida Eestist teada, näha ja proovida. Ammuta ideid teleekraanilt ja teosta neid koos pere ning sõpradega. Suvi on nautimiseks!

13:00 25 aastat Kanal 2: saatevigade mullafond (E3) *

Eesti vanim eratelekanal on vaatajate meelt lahutanud juba rohkem kui veerand sajandit. Paraku pole meil selle pika aja jooksul läinud kõik nii, nagu oleme plaaninud. Et seda tõestada, oleme arhiivist otsinud välja kõige üllatavamad ja lustakamad eetriapsud. Tegijal juhtub nii mõndagi!

13:30 Pöörased üheksakümnendad (E3) *

Samal ajal kui Vene tankid vuravad ida poole, müristab lääne poolt sisse tantsumuusika. Eestlase pidu võib alata. Tallinna muusikakeskkooli poistest sünnib ansambel Jam, kelle cover "See viis" tõmbab tantsupõrandale ka need kel muidu kõndidagi raske. Tartust saabub Eestit vallutama Up n' Down, abiks lapstäht Hanna-Liina Võsa. Saate toimetaja Kärt Anvelt.

14:00 Pilvede all (H14/E195)

Piret satub piinlikku olukorda, kuid suudab sellest hoolimata jälle armuda. Kertu ja Liina kohtumine on kõike muud kui sõbralik. Mari teeb lõpuks otsuse ja Indrek kolib koju tagasi. Gunnar satub ootamatult haiglasse ja Sirje näeb selles võimalust kätte maksta.

14:55 Otse! Postimehe uudised
15:00 Vana silla saladus (H6/E1312)

Hernando lubab Camila eest hoolitseda. Severo nõuab üha suuremaid turvameetmeid. Rafaela ähvardab Matíast.

15:55 Otse! Postimehe uudised
16:00 Keelatud vili (H4/E249)

Halit on tõotanud maksta kätte kõigile, kes teda narrinud on, ja šokeerib kõiki ootamatu käiguga. Halit annab külalistele edasi uudise, et on juba abielus. Yildiz on sunnitud häärberist koos emaga lahkuma. Halit tahab iga hinna eest Halit Cani hooldusõigust endale saada. Sahika püüab end pärast Haliti lööki uuesti koguda. Halit vallandab ka Kerimi.

16:55 Otse! Postimehe uudised
17:00 Mägidoktor (H12/E15)

Doktor Gruber aitab pimedat patsienti Janat taas nägijaks muuta. Jana mehel tekivad südameprobleemid, kuna ta kardab väga, et naine jätab ta varsti maha. Martin muretseb Gruberhofi ja oma pere tuleviku pärast. Hans tahab Susanne juures elada, Lisbeth Ludwigiga ümbermaailmareisile minna ja Lilli lahkub vihaselt talust. Martin küsib nõu Annelt, kel tekib hea idee.

17:55 Otse! Postimehe uudised
18:00 Viimane võmm (H4/E13)

Rebeka Merilind leiab oma venna Karsteni surnukeha tema sünnipäevahommikul klaasikildudega kaetult viimase elutoast. Uurimise käigus paljastatakse lisaks mõrvarile ka Tallinnas tegutsev illegaalne kasiino. Mikk valmistab mesinädalatele siirduvale Andersile kingituse. Üle 20 aasta tagasi alanud Mikk Kotkase ebaõnnestunud mõrvalugu jõuab lõpuks oma lõpplahenduseni.

19:00 Otse! Reporter

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

20:00 Südamesoov (H1/E7)

Saatejuht Keili Sükijainen tutvustab inspireerivaid inimesi meie keskelt ning täidab nende südamesoovi. Need on lood inimestest, kes on eeskujuks meile kõigile. Sel korral räägime noorte tüdrukute Esteri ja Rebeka loo, kelle südameasjaks on eakate üksilduse vastu võitlemine. Ka nende südamesoov on kantud missioonist teha teistele head.

21:00 Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

22:00 Kalevipojad (E4)

Mehed kohtuvad huvitava naiskülalisega, kes tekitab seltskonnas tugevat särinat ja paneb mehed napsu võtma. Objektile tulevad Soome ametiühingutegelased ja mehed peavad ülepeakaela metsa põgenema. Raevunud ja purjus Mauri kempleb ametiühingu tegelastega ja Kalevipojad maanduvad viimaks karaokebaaris. Anti näitab oma elumehepalet ja tema suhted naissooga lähevad veelgi keerulisemaks. Hommikul on peremees deliiriumis ja otsustab eestlaste hämmastuseks palkmaja asemel midagi hoopis muud ehitama hakata. Mehed peavad viimaks hullunud peremeest jõuga taltsutama ja pinged aina kasvavad. Indrek tunneb ennast hüljatuna, sest on oma naisega tülis ega saa enam koduga ühendust.

23:00 Pommuudis (Bombshell) FILM

Tõsielulisel skandaalil põhinevas filmis süüdistavad mitu naist Fox Newsi juhti Roger Ailesi seksuaalses ahistamises ja telekanalis valitsevas mürgises õhustikus. Peaosades astuvad üles Oscari-võitja Charlize Theron, Oscari-võitja Nicole Kidman ja Oscarile kandideerinud Margot Robbie.

01:00 ESSE (H2/E7) *

13-aastane Laura saab keskealistelt meestelt siivutuid pakkumisi. Avameelse intervjuu annab kiusamise tõttu elust lahkunud Heldin Noole ema Irma Nool. Internet areneb nii peadpööritava kiirusega, et sellega jõuavad järge pidada vaid kõige nooremad. Mida lapsed internetis teevad? Millised on seal valitsevad ohud? Teemat avavad Eesti juutuuber-laste teerajaja, nüüd täiskasvanuikka jõudnud Maria Rannaväli, ajakirjanik Kristjan Ojang, netiturvalisuse spetsialist Malle Hallimäe ning veebipolitseinik Jana Frolova-Alferjev.

02:00 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

03:00 Postimees.ee
03:25 Kodus ja võõrsil (H33/E7582)

Nikau saab kutse kolmeks kuuks Jaapanisse minna, kuid esitab Siennale ultimaatumi. Roo püüab Alfiga rääkida kõnest Kierani advokaatidega, kuid Alf ei taha temast midagi kuulda. Rachel ja Christian ei tunnista oma tundeid, aga on selge, et nad ei suuda teineteisest eemal olla.

03:50 Otse! Pekingi OM. Iluuisutamine, võistkondlik võistlus. Meeste lühikava

Iluuisutamise võistkonnavõistlused algavad meeste üksiksõidu lühikavaga. Ülekannet kommenteerivad Taavi Libe ja Margus Hernits.

05:30 Otse! Pekingi OM. Iluuisutamine, võistkondlik võistlus. Jäätantsu rütmitants

Iluuisutajate esimese päeva teine ala võistkondlikus võistluses on jäätantsu rütmitants. Ülekannet kommenteerivad Taavi Libe ja Liina-Grete Lilender.

06:45 Doktor imetegija (H2/E172) *

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

07:40 Gilmore'i tüdrukud (H5/E3) *

Lorelai kõnnib pärast Luke’iga öö veetmist alla sööklasse ja avastab, et see on külastajatest pungil. Ta on natuke solvunud, et kedagi nende suhe ei eruta. Sellest saab siiski suur jututeema linnakoosolekul. Rory sõneleb rikka ja ülbe tudengi Loganiga ja Paris leinab oma professorist armukest, kes suvel suri.

08:35 Kodus ja võõrsil (H33/E7581) *

Bella ja Nikau on taas üksteise tööde pärast nugadel, aga kinnitavad siiski, et nende suhe on mõlemale kõige olulisem. Emmett on Bella töödega väga rahul, aga Sienna nõuab neilt raha, kuna Nikau on fotodel. Dean teatab Maci kadumisest politseile.

09:05 Top Shop
09:20 New Amsterdam (H2/E6) *

Terve grupp laagris olevaid naisi satub EMOsse. Max saab ühe kohta neist teada infot, mis võib patsiendi ohtu seada. Sharpe ja Kapoor pingutavad selle nimel, et kaks vaenutsevat õde taas ühise keele leiaks.

10:15 Põrgulikud köögid

Gordon Ramsay külastab Bostonis restorani Davide, mis on väga lähedal sulgemisele. Kas Ramsay leiab nende probleemidele lahendused ja suudab restoranile uue elu anda?

11:15 Põrgulikud köögid

Gordon Ramsay külastab Providence'is restorani Down City, mis on kiirel allakäiguteel. Kas Ramsay suudab neid aidata ja restorani taas tõusule viia?

12:10 Inga Lindström: Perepidu Sommerbys (Inga Lindström: Familienfest in Sommerby) FILM

Fotograaf Tilda väike tütar Milla ärkab koomast, kõik näib olevat korras, kuid lapsel on mälulüngad. Tahtmata tüdrukukest kohe ehmatada ja kurvastada, otsustab pere harjutada teda tasahilju mõttega vanemate ja vanavanemate lahutusest. Selleks teeseldakse, et ollakse koos. Kõik on nõus Milla nimel pingutama.

14:10 Armastuse saar (H5/E16) *

Ebakindlus sugeneb Yewande ja Danny vahele, kuna mängu tuleb uus seksikas vallaline. Anton saab viimaks võimaluse oma sarmi näidata.

15:10 Dr House (H7/E5)

Vastsündinul on hingamisprobleemid ja House oma tiimiga asub diagnoosi panemiseks uurima ema tervist. House ja Wilson on Cuddy tütre lapsehoidjateks ning saavad korraliku õppetunni lapsevanemaks olemises. House annab Foremanile ja Taubile ülesande leida tiimi uus naisarst.

16:05 Dr House (H7/E6)

On valimiste hooaeg ja keset tihedat kampaaniat jääb haigeks kõige nõutum kampaaniamänedžer. Cuddy soovitab House'il võtta tiimi Kolmeteistkümne eemaloleku ajaks veel üks arst. Pingutades patsiendi elu päästmise nimel peab House tegema kriitilise otsuse, mis võib seada ohtu tema suhte Cuddyga.

17:00 Doktor imetegija (H2/E173)

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

18:00 Gilmore'i tüdrukud (H5/E4)

Roryl ja Deanil on keeruline kohtuda, kuna nad elavad üksteisest kaugel ja Dean jagab autot oma eksnaisega. Rory küsib, kas Dean jättis Lindsay ta kirja pärast maha ja ei saa päris rahuldavat vastust. Lorelai ja Sookie aitavad Jacksonil Taylori vastu kandideerida. Lane tunnistab Zachile, et tal on tema vastu tunded.

19:00 Kodus ja võõrsil (H33/E7582)

Nikau saab kutse kolmeks kuuks Jaapanisse minna, kuid esitab Siennale ultimaatumi. Roo püüab Alfiga rääkida kõnest Kierani advokaatidega, kuid Alf ei taha temast midagi kuulda. Rachel ja Christian ei tunnista oma tundeid, aga on selge, et nad ei suuda teineteisest eemal olla.

19:30 Sõbrad (H9/E13)

Mike'i baaris saab Monica esinemist nautida. Ross näeb Rachelit ja Gavinit suudlemas. Chandler kasutab oma salajast oskust Joey kulmukarvade eemaldamise järel.

20:05 Sõbrad (H9/E14)

Joey ja Phoebe saadavad Racheli ja Rossi pimekohtingutele tõeliste tolvanitega, lootuses nad omavahel kokku viia. Monica tahab lapsehoidmise ajal Chandleriga vahekorda astuda, aga last ei saa samas hetkekski valveta jätta.

20:35 Armastuse saar (H5/E17)

Kuulsusrikas suudlemismäng jätab mõned osalejad plindrisse. Uus osaleja lööb kiilu ühe paari suhteellu.

21:35 New Amsterdam (H2/E7)

Kapoor toob Iggy PTSH gruppi uue liikme, kuid loominguline teraapiavorm põhjustab totaalse kaose. Sharpe avastab patsiendi kauahoitud saladusi ning paneb sellega Maxi keerulisse olukorda.

22:35 Poissmees (H25/E9)

Viisteist osalejat naasevad kuurorti. Kõigil on võimalus jagada oma mõtteid. Teiste seas taaskohtuvad esmakordselt Serena P. ja Matt. Lisaks saab piiluda valesti läinud stseene ning antakse aimu, mis sel hooajal veel ees ootab.

00:25 Alasti ahvatlus (H2/E1)

Taani versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

01:00 Sõbrad (H9/E13) *

Mike'i baaris saab Monica esinemist nautida. Ross näeb Rachelit ja Gavinit suudlemas. Chandler kasutab oma salajast oskust Joey kulmukarvade eemaldamise järel.

01:35 Sõbrad (H9/E14) *

Joey ja Phoebe saadavad Racheli ja Rossi pimekohtingutele tõeliste tolvanitega, lootuses nad omavahel kokku viia. Monica tahab lapsehoidmise ajal Chandleriga vahekorda astuda, aga last ei saa samas hetkekski valveta jätta.

01:55 Inga Lindström: Perepidu Sommerbys * (Inga Lindström: Familienfest in Sommerby) FILM

Fotograaf Tilda väike tütar Milla ärkab koomast, kõik näib olevat korras, kuid lapsel on mälulüngad. Tahtmata tüdrukukest kohe ehmatada ja kurvastada, otsustab pere harjutada teda tasahilju mõttega vanemate ja vanavanemate lahutusest. Selleks teeseldakse, et ollakse koos. Kõik on nõus Milla nimel pingutama.

03:30 Postimees.ee
07:00 Eestlane ja venelane (H5/E4)

OÜ Peer osutab kaasaegset tavanditeenust, koos Inga telefonimüügi, Sannu survepesu ja reaalsete nanorobotitega. Mutt haarab ohjad. Surm osutub talle jõukohaseks erialaks, mistõttu tuleb ümbritsevatel oma elunatukestel silm hoolsamalt peal hoida.

07:30 Eestlane ja venelane (H5/E5)

Hullunud inglise teivashüppefanaatikute väärkohtlemise järel Tõnuga rahulolev klient pakub OÜ Peerule tänutäheks sportlikku lõõgastavat kergejõustikupaketti. Sannu suurepärane odavisketulemus saadab Miša malelaua tagant taastusravisse.

07:55 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

08:50 Komissar Rex *

Väike Giovanni leitakse verisena ja teadvusetult pargist. Lorenzo Fabbri, Rex ja Morini avastavad, et poiss on vigastatuna parki toodud. Vihjed juhivad uurijad poisi vanaisa erukindral Luigi Zanettini. Ka satub uurimise alla poisi mängukaaslase Gioia pere. Kuid Giovanni koomaseisund ei kesta igavesti…

09:55 Unustamatud olümpiahetked (E5)

Koge taas ajaloo kõige erakordsemaid olümpiakulla heitlusi.

10:30 Unustamatud olümpiahetked (E6)

Koge taas ajaloo kõige erakordsemaid olümpiakulla heitlusi.

11:00 Eradetektiiv Magnum (H3/E7) *

Magnum ärkab ühel hommikul ja avastab, et on sattunud ajas tagasi aastasse 1936 ning tema ülesandeks on lahendada mõrvajuhtum.

12:00 Eradetektiiv Magnum (H3/E8) *

Higgins peab vehklusmatši oma pikaaegse vihavaenlasega.

13:00 Agent Hamilton (H1/E5) *

Hamilton ja Kristin jõuavad Hamburgi. Astrid uurima Elena surma asjaolusid. DG saab teada, et Hamilton on CIA topeltagent. Hamilton ise ajab terroriste taga Hamburgi laohooneni, kust avastab nende laibad ja Mike’i, kes tervitab teda kui vana sõpra. Selgub, et nad mõlemad on tegutsenud terve aja Haigi käskude järgi. Kristin leiab nad laohoonest ning Hamilton jätab ta pärast mõningast kahtlust saatuse hoolde.

13:55 Komissar Rex

Lorenzo Fabbri ja Rexi vahel on pinge Lorenzo ja kriminalist Katia lähedaste suhete pärast. Peagi kutsutakse paar mõrvapaigale restorani, mille omanik on tapetud. Rexi terav nina avastab, et restoranist on kadunud kalli veini saadetis. Uurimise käigus jõutakse viinamäele ja Rex kohtub kurja dobermanni Furiaga…

14:55 Marrowbone'i saladus * (The Secret of Marrowbone) FILM

Õudusfilm. 1969. aasta. Ameerika maapiirkond. Jack ja tema õde Jane ning vennad Billy ja Sam elavad vanas Marrowbone’i majas, lagunevas farmis, mis kuulus nende ema vanatädile ja on aastaid tühjana seisnud. Jackil, Jane'l, Billyl ja Samil on maailma ees saladus. Surm on aga alles esimene paljudest saladustest, mida vana Marrowbone'i maja seinad varjavad... Film ei sobi alaealistele.

17:00 Eradetektiiv Magnum (H3/E9)

Mandrilt tulnud elukutseline maadleja palub Magnumi abi oma poja otsimisel.

18:00 Eradetektiiv Magnum (H3/E10)

Magnumi ülesandeks saab noore professionaalse tennisisti turvamine, keda ähvardatakse.

19:00 Agent Hamilton (H1/E6)

Hamilton muudab viimasel hetkel meelt ning päästab Kristini põlevast laohoonest. Kui Haig sellest teada saab, käsib ta Hamiltonil Kristini tappa, kuid Hamilton keeldub ja katkestab suhtluse. Kristini abikaasa saab teada, et ta on truudust murdnud ning sunnib Kristini Birgeri juurde ööbima. Mike tuleb Hamiltoni järele ning Hamilton on sunnitud ta mõrvama. Sonja näeb seda pealt ning põgeneb.

20:00 Sabotaaž (Sabotage) FILM

Põnevusfilmi keskmes on John Wharton, kes juhib DEA agentide eriüksust. Üksust süüdistatakse raha kõrvale panemises narkokartellist. Selgub, et nad võtsidki raha, kuid olukord on siiski oluliselt keerulisem. Kui agendid ükshaaval surema hakkavad, lisab see veelgi õli tulle. Kas kättemaksu teostab keegi kartellist või hoopis üks omade seast?

22:00 Röövitud (H2/E1)

Bryan Mills peab salajases Mehhiko vanglas oma elu eest võitlema. Tema põgenemisplaan läheb vett vedama, kui ta koos noore immigrandist tüdrukuga ära röövitakse.

23:00 1000 viisi suremiseks (H4/E3)

Mõrvar viskab sussid püsti. Suured tissid saavad stripparist jagu. Õel hooldaja saab karistatud. Jooksja aeg saab ümber. Pehmepalli mängija jääb sisikonnast ilma. Kaks jahimeest jäävad koerte lõugade vahele. Jaapani mängusaate võistleja annab otsad.

23:30 1000 viisi suremiseks (H4/E4)

Juuksur läheb üle piiri. Katrina tormi aegseid vargaid tabab šokk. 1920. aastate torupeksjad. Arsti tabab leepra. Armuke jääb näotuks. Mobiilikasutaja ühendatakse võrgust lahti.

23:55 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

00:50 Röövitud (H2/E1) *

Bryan Mills peab salajases Mehhiko vanglas oma elu eest võitlema. Tema põgenemisplaan läheb vett vedama, kui ta koos noore immigrandist tüdrukuga ära röövitakse.

01:35 Unustamatud olümpiahetked (E5) *

Koge taas ajaloo kõige erakordsemaid olümpiakulla heitlusi.

02:00 Unustamatud olümpiahetked (E6) *

Koge taas ajaloo kõige erakordsemaid olümpiakulla heitlusi.

02:25 1000 viisi suremiseks (H4/E3) *

Mõrvar viskab sussid püsti. Suured tissid saavad stripparist jagu. Õel hooldaja saab karistatud. Jooksja aeg saab ümber. Pehmepalli mängija jääb sisikonnast ilma. Kaks jahimeest jäävad koerte lõugade vahele. Jaapani mängusaate võistleja annab otsad.

02:45 1000 viisi suremiseks (H4/E4) *

Juuksur läheb üle piiri. Katrina tormi aegseid vargaid tabab šokk. 1920. aastate torupeksjad. Arsti tabab leepra. Armuke jääb näotuks. Mobiilikasutaja ühendatakse võrgust lahti.

03:05 Eestlane ja venelane (H5/E4) *

OÜ Peer osutab kaasaegset tavanditeenust, koos Inga telefonimüügi, Sannu survepesu ja reaalsete nanorobotitega. Mutt haarab ohjad. Surm osutub talle jõukohaseks erialaks, mistõttu tuleb ümbritsevatel oma elunatukestel silm hoolsamalt peal hoida.

03:30 Eestlane ja venelane (H5/E5) *

Hullunud inglise teivashüppefanaatikute väärkohtlemise järel Tõnuga rahulolev klient pakub OÜ Peerule tänutäheks sportlikku lõõgastavat kergejõustikupaketti. Sannu suurepärane odavisketulemus saadab Miša malelaua tagant taastusravisse.

03:50 Punane sekund (H2/E4)

Koolitusprogramm “Väärikas mootorsõidukijuht“ toob kokku autojuhid, kel turjal parasjagu aastaid, aga ka kogemusi. Koolitaja ütleb, et vanus on number, mille inimene kirjutab ise. Kuid millal oleks aeg autojuhtimisest loobuda? Meie rahvastik vananeb ja kümne aasta pärast on ligi veerand kõikidest autojuhtidest vanemaealised.

04:15 Postimees.ee