Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Laupäev, 05.02.2022

06:10 Tonio ja Julia (H1/E2) *

Kui Laura Mosny tuleb oma tütre ristimise kuupäeva tühistama, tunneb Julia, et see noor naine on raskes olukorras. Peagi ta kuulebki, et Laural on lapse isaga probleeme ning keskendub nii agaralt nende lahendamisele, et tal pole aegagi tunda kurvastust enda suhete purunemise pärast. Ootamatult saabub Berlinist Julia kallim Paul, kes kinnitab, et lahutab kohe naisest ja abiellub Juliaga. Tonio püüab Juliale mõistust pähe panna.

08:10 Otse! Pekingi OM. Suusahüpped, normaalmägi

Meeste normaalmäe kvalifikatsioonihüpetega alustavad ka Eesti mägikotkad 22-aastane Artti Aigro ja 21-aastane Kevin Maltsev. Esimene eesmärk on pääseda põhivõistlusele. Ülekannet kommenteerivad Kaarel Nurmsalu ja Ivar Jurtšenko.

09:30 Otse! Pekingi OM. Murdmaasuusatamine, N suusavahetusega 15 km

Naiste suusavahetusega sõidus on kavas 7,5 km klassikalises tehnikas ning seejärel 7,5 km vabatehnikas sõit. Tiitlit on kaitsmas kolmekordne olümpiavõitja ja kolmekordne maailmameister Rootsi suusataja Charlotte Kalla, kelle koht Pekingi taliolümpiale sõitvas koondises oli vahetult enne olümpiamänge veel suure küsimärgi all. Ülekannet kommenteerivad Margus Uba ja Vahur Teppan, raja äärest emotsioone vahendab Timo Tarve.

10:45 Otse! Pekingi OM. Laskesuusatamine, segateade 4x6 km

Olümpiamängude laskesuusaprogramm algab segateatesõiduga. Tiitlikaitsjaks on Prantsusmaa võistkond. Ülekannet kommenteerivad Margus Ader ja Karl Mihkel Eller, vahetud olümpiamuljeid raja äärest toob Marko Kaljuveer.

12:30 Mis uudist? (H2022/E1)

Saade Mis uudist? toob vaatajateni uue ja kasuliku info erinevatest eluvaldkondadest. Saatejuht on Kairi Rondo. www.uudised.tv

13:00 Hooaeg (H2021/E22)

Kohe on käes sõbrapäev, mil on tähtis iseend ilusana tunda ja ka kõige kallimaid südamest üllatada. Kuidas seda teha? Tänane saade räägib sellest!

13:30 Tuhat tervist
14:00 Rooli võim (H2021/E20)

Eesti vanim liiklussaade keskendub uute automarkide esitlusele, uutele autokaupadele ja kuu ülevaatele müüduimatest autodest. Saatejuhid on Raivo Rimm, Kairi Rondo ja tuntud laulja Silver Laas.

14:30 Jälg (H5/E4)

Tänases saates võtame kaasaegse keskkonnasõbra kaasa Prangli saare lähistele meriheina aasadele, et uurida inimesele halvasti mõjuvate bakterite vohamist. Soomes õnnistatakse aga sisse seni kõige keskkonnasõbralikum laev, mis peagi Tallinna vahet seilama hakkab. Alutaguse metsade vahel aga toimetab aasta parim metsamajandaja, kelle mõtetest mõndagi kõrva taha panna.

15:00 Püha lehm

Dokumentaalfilm keskendub aktuaalsele debatile kariloomade toiduks kasvatamise ja nende söömise üle, näitab, et loomsed toiduained on inimestele kasulikud ning et loomakasvatusega saab tegeleda ka keskkonnale kasulikul moel.

16:35 Metsiku Roose jälgedes (E5) *

Saatesarja viiendas episoodis vallutab slackliner Jaan Roose Mehhiko mägesid. Matkatakse 3km kõrgusele mäestikku, et kahe tipu vahele paigaldada liin, mida hiljem kõndides ületatakse.

17:05 Rosamunde Pilcher: Minu nõbu, armastus ja mina (Rosamunde Pilcher: Meine Cousine, die Liebe und ich) FILM

Holly teeb teoks oma unistuse - kirjutab talutööde kõrvalt romaani ja avaldab selle osaliselt oma kulu ja kirjadega. Raamatuesitlusele ilmub aga ootamatult üks tülpinud ajakirjanik, kes teeb ta teose maatasa. Nagu sellest oleks veel vähe, röövitakse talt ka käekott viimase raha ja dokumentidega. Holly ei oska kusagile minna ja ööbib pargipingil. Samal ajal leiab politsei jõest ta käekoti ja esimene järeldus ongi, et tüdruk on end ära tapnud. Kirjastaja soovitusel otsustab Holly tekkinud olukorda ära kasutada.

19:00 Otse! Reporter+

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

19:30 Rikas Eesti (E7)

Rikas Eesti uue osa peategelaseks on Jose, kes on sündinud ja kasvanud Mexico Citys. Keset paneelmaju ja asfaltteid üles kasvanud mehhiklane ei ole seetõttu kunagi eestlastele omaseid talutöid näinud, proovinud ega isegi neist kuulnud. Ka loomade karjatamine ja nende keskel olemine on tema jaoks midagi teisest maailmast. Jüri viibki Jose alpakafarmi, kus tuleb silmitsi seista nii puhtamate- kui mustemate talutöödega.

20:00 Kaks kanget Venemaal

Kaks kanget, Kristjan Jõekalda ja Teet Margna, võtavad ette pöörase rongiretke läbi lõputu ja alati ootamatu Venemaa. Tänases saates veedavad reisisellid viimase õhtu Kaug-Idas. Algab tagasitee - Vladivostokist Moskvasse.

21:00 Suvepuhkus (Vacation) FILM

Komöödiafilm! Pereisa Rusty tahab väga, et tema perekond rohkem ühiselt aega veedaks. Seepärast üllatab oma naist Debbiet ning nende kahte poega läbi riigi kulgeva reisiga "kõigi perede lemmiklõbustusparki“ Walley Worldi. Selge see, et pikal teekonnal läheb viltu absoluutselt kõik, mis saab viltu minna... Film ei sobi alaealistele.

22:55 Kambavaim (Life of the Party) FILM

Ootamatult mahajäetud pühendunud koduperenaine Deanna teeb elus otsustava kannapöörde. Naine läheb tagasi kooli ja astub ülikooli sattudes oma tütrega samale kursusel ning viimane ei ole sellest just väga vaimustatud. Sukeldudes pöörasesse ülikooli-ellu kogeb Deanne ehk Dee Rock uut vabadust, lõbutsemist, sekeldusi poistega ja avastab enda tõelise olemuse.

00:55 Müstilise kellaga maja (The House with a Clock in Its Walls) FILM

Maagiline seiklusfilm jutustab 10-aastasest orvuks jäänud Lewisest, kes läheb elama oma onu Jonathani vanasse krääksuvasse majja, millel on salapärane tiksuv süda. Lewise unise ilmega uues kodulinnas aga hakkab pulbitsema elu, kui poiss kogemata surnud äratab ning siis end sortside ja nõidade maailmast leiab.

02:40 Reporter+ *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

03:25 Otse! Pekingi OM. Iluuisutamine, võistkondlik võistlus. Naiste lühikava

Pärast puhkepäeva jätkavad iluuisutajad võistkonnavõistluses naiste lühikavaga. Ülekannet kommenteerivad Taavi Libe ja Margus Hernits.

04:55 Postimees.ee
05:45 Otse! Pekingi OM. Iluuisutamine, võistkondlik võistlus. Meeste vabakava

Iluuisutamise võistkonnavõistluses jätkub päev meeste vabakavaga. Ülekannet kommenteerivad Taavi Libe ja Margus Hernits.

07:10 Karvased kosilased (E9)

Anna on veetlev naine ja võluv kunstihing kelle töö ning hobi on muusika ja laulmine. Tema täiuslikust elust on puudu vaid see üks ja õige. Ehk on tema tulevane kavaler hoopis karvane kosilane? Saadet juhib armastatud telenägu Hanna Martinson.

07:40 Üks eriline loomakliinik (H6/E9)

Täna vajab seljaoperatsiooni eakas beagle. Vanaldase labradori luuvähk osutub oodatust vähem agressiivseks. Abi vajab autolt löögi saanud buldogikutsikas.

08:35 Top Shop
08:50 Kardashianid

Uus hooaeg! Kimi lojaalsus Kanyele põhjustab Chicagos konflikti. Kourtney võitleb lahkumineku järgse ärevusega. Khloe korraldab tüdrukute reisi Palm Springsi. MJ tunneb, et Kris jätab ta tähelepanuta.

09:45 Soodsad sööginaudingud (H6/E1)

Sel korral on saatejuhid Gregg ja Chris perekond Struthersi juures, kus toimekal pereemal on raskusi valivate sööjatega. Nad pole üle kolme aasta kõik koos sama toitu söönud. Vahetustega töö teeb pereelu veel eriti keeruliseks.

10:55 Hundid ja lambad 2: Suur sigadus (Volki i ovtsy. Khod sviney / Sheep & Wolves 2) FILM

Lammaste ja huntide külas valitseb kord ja rahu, kuni saabuvad kaks ootamatut külalist – polaarrebane ja pisike utt. Keegi ei oska arvatagi, et nendega kaasneb surmaoht. Ühendatud hõimu uus juht Hall peab nüüd veenma lambaid ja hunte, et koos töötades on võimalik ükskõik kui suurest probleemist või tõsisest olukorrast võitu saada, sest ühtsuses peitubki jõud! Eesti vaatajate jaoks on filmitegelastele oma hääle andnud Jarmo Reha, Indrek Ojari, Kaspar Velberg, Oliver-Marcus Reimann, Margus Tammela, Aksel Ojari, Emma Tross, Melissa Mariel Korjus, Erki Aule.

12:25 Näen vaid sind (All I See Is You) FILM

Psühholoogiline draama noorest Ginast, kes elab oma abikaasa Jamesiga Bangkokis. Tema muidu head elu varjutab aastatetagune õnnetus, mille tagajärjel ta nägemise kaotas. Kui ühel päeval avaneb võimalus elumuutvaks operatsiooniks, toob see välja nende suhtesse kogunenud pinged. Kas taasleitud vabadus suudab Gina õnnelikuks teha?

14:30 Kodus ja võõrsil (H33/E7579)

Justin naaseb haiglast, aga ta käitumine on endiselt nii kohutav, et Leahi kannatus hakkab katkema. Mac näeb netis videot enda peolt välja viskamisest ja temas tekib selginemishetk. Stephen näeb läbi, et John suhtleb endiselt Susiega ning püüab teda veenda politseisse minema.

15:00 Kodus ja võõrsil (H33/E7580)

John puikleb endiselt politseisse minemast. Justinil õnnestub endale tellida uus hunnik kahtlasi valuvaigisteid. Mac on jäljetult kadunud ning Dean püüab teda iga hinna eest leida. Roo on Martha kojutuleku osas ettevaatlik.

15:30 Kodus ja võõrsil (H33/E7581)

Bella ja Nikau on taas üksteise tööde pärast nugadel, aga kinnitavad siiski, et nende suhe on mõlemale kõige olulisem. Emmett on Bella töödega väga rahul, aga Sienna nõuab neilt raha, kuna Nikau on fotodel. Dean teatab Maci kadumisest politseile.

16:00 Kodus ja võõrsil (H33/E7582)

Nikau saab kutse kolmeks kuuks Jaapanisse minna, kuid esitab Siennale ultimaatumi. Roo püüab Alfiga rääkida kõnest Kierani advokaatidega, kuid Alf ei taha temast midagi kuulda. Rachel ja Christian ei tunnista oma tundeid, aga on selge, et nad ei suuda teineteisest eemal olla.

16:30 Kodus ja võõrsil (H33/E7583) *

Ziggy asub garaaži koristama, kuid leiab enda ehmatuseks hulga valuvaigisteid ning kutsub Leah’i. Justin saab nende peale maruvihaseks. Christian veedab päeva Racheliga, kuid Saltis kohtavad nad Tori, kes lõpuks endast väljub ning Christianile sõrmuse tagasi annab.

17:00 Armastuse saar (H5/E14)

Osalejad mängivad toiduga keelehokit ning mäng läheb üsna rõvedaks. Caroline’i uudis raputab kogu villat.

18:00 Armastuse saar (H5/E15)

Ootamatu väljaviskamise tunded on endiselt veel väga valusad. Kõik on sunnitud küsima endalt, keda nad usaldavad. Üks paarike läheb romantilisele kohtingule.

19:00 Minu kodu on parim (H6/E9)

Kohtunikel on aeg anda hinnang Meli ja Davidi majale. Kas kohtunikud jäävad rahule või tabab kedagi hukkamõist?

20:20 Berliin, ma armastan sind (Berlin, I Love You) FILM

Romantiline draama. Armastuslinnade viies film koondab kümme erinevat romantilist armastustlugu Saksamaa pealinnas Berliinis. Sõnum on lihtne - ükskõik kuhu sa lähed, ükskõik mida sa teed, armastus leiab su ikka üles. Iga lugu on erineva režissööri taies ja üles astuvad parimad näitlejad!

22:50 Õhtusöök kahele (H9/E17)

Täna saab viis menüüd võimalikelt kohtingukaaslastelt Josh, kes valib välja kolm kõige ahvatlevamat. Ees on kolm õhtusööki ja ühe kaaslase kutsub ta nädala lõpus endaga õhtusöögile.

23:50 Aadam otsib Eevat (H5/E3)

Alasti vallaliste seiklused „Queen Atlantisel“ jätkuvad. Saabub Saksa „Armastuse saare“ võitja Jan Sokolowsky, kellelt naised ei suuda silmi pöörata. Antonino saab kaks uut Eevat romantilisele õhtusöögile viia.

00:45 Minu kodu on parim (H6/E9) *

Kohtunikel on aeg anda hinnang Meli ja Davidi majale. Kas kohtunikud jäävad rahule või tabab kedagi hukkamõist?

02:00 Näen vaid sind * (All I See Is You) FILM

Psühholoogiline draama noorest Ginast, kes elab oma abikaasa Jamesiga Bangkokis. Tema muidu head elu varjutab aastatetagune õnnetus, mille tagajärjel ta nägemise kaotas. Kui ühel päeval avaneb võimalus elumuutvaks operatsiooniks, toob see välja nende suhtesse kogunenud pinged. Kas taasleitud vabadus suudab Gina õnnelikuks teha?

03:35 Õhtusöök kahele (H9/E17) *

Täna saab viis menüüd võimalikelt kohtingukaaslastelt Josh, kes valib välja kolm kõige ahvatlevamat. Ees on kolm õhtusööki ja ühe kaaslase kutsub ta nädala lõpus endaga õhtusöögile.

04:25 Postimees.ee
06:40 Eesti edulugu! (H1/E14) *

Saates Eesti edulugu! tutvustame edukaid Eesti ettevõtteid, tegusid ja inimesi, kellel on oluline roll meie riigi majanduselu edendamisel ja maine kujundamisel. Saatejuht on Lauri Hermann. www.eestiedulugu.tv

07:10 Kuldvillak (H7/E206)

Kuldvillak kutsub üles kodudes saadet kaasa mängima, et peresisestes võistlustes selguks kõige laiemate teadmistega pereliige. Saatesse saab registreeruda aastaringselt aadressil kuldvillak@kanal2.ee.

07:45 Eradetektiiv Magnum (H3/E3)

Ühest koopast Hawaiil leitakse polüneesia jumala Ki puidust pilt. Kui seda tagasi koopasse ei viida, siis sureb igaüks, kes pilti puudutab.

08:40 Eradetektiiv Magnum (H3/E4)

Higgins saadab Magnumi sadamasse kastitäit raamatuid tooma. Raamatute asemel leiab ta kastist jaapanlanna.

09:40 Eradetektiiv Magnum (H3/E5)

TC helikopter kaaperdatakse ning ta on sunnitud maanduma kohalikus vanglas ning aitama ühel vangil põgeneda.

10:40 Eradetektiiv Magnum (H3/E6)

Higgins ja Magnum peavad isolatsiooni minema, kuna on võimalik, et TM puutus kokku surmava Aafrika viirusega. Või on tegu hoopis millegi muuga?

11:40 Eradetektiiv Magnum (H3/E7)

Magnum ärkab ühel hommikul ja avastab, et on sattunud ajas tagasi aastasse 1936 ning tema ülesandeks on lahendada mõrvajuhtum.

12:40 XXIV taliolümpiamängud Pekingis. Avatseremoonia *

Käesolevate mängudega saab Pekingist esimene linn, mis on korraldanud nii suve- kui taliolümpiamänge. Suveolümpiamängud toimusid Pekingis 2008. aastal. Eestlaste mällu on toonane suveolümpia jäänud Gerd Kanteri kuldmedalivõiduga kettaheites ning Jüri Jaansoni/ Tõnu Endreksoni hõbemedalit väärinud sõudmisvõistlusega. Suurejoonelise taliolümpiamängude avatseremoonia lavastuse autoriks on filmirežissöör ja produtsent Zhang Yimou, sama mees kelle juhendamisel toimusid ka 2008. aasta suveolümpiamängude ava- ja lõputseremooniad. Avatseremooniat kommenteerivad Taavi Libe ja Riho Järvelainen.

15:40 100 meetri joonel

Luubi all on nii unustatud kui unustamatud juhtumid legendaarse 100 meetri jooksu finaalidest.

16:45 Plahvatuslik blond (Atomic Blonde) FILM

Märulipõnevik! Tema Majesteedi salateenistuse parim agent Lorraine Broughton on osav spioon, kel ei jää vajaka ka sensuaalsusest ja metsikusest, ning kes on valmis oma oskusi võimatul missioonil ellu jäämiseks ära kasutama. Ta saadetakse kokkuvarisemise äärel Berliinist hindamatut toimikut ära tooma. Sealse osakonnajuhi David Percivali näol leiab ta partneri, kes aitab tal eluohtlikest spioonimängudest võitjana välja tulla. Film ei sobi alaealistele.

19:00 Lennuässad (H1/E7)

Venemaa ja Hollandi konflikt areneb täiemahuliseks külmaks sõjaks. Rutger ja Guus lähevad koos pingelisele missioonile Süüriasse. Guus päästab kangelaslikult Rutgeri, kuid ta enda lennuk kukub alla. Kas ta jääb ellu?

20:00 Batman vs Superman: Õigluse koidik (Batman v Superman: Dawn of Justice) FILM

Kultuslik fantaasiamärul! Auhinnatud linaloos on ühele pildile mahutatud kaks suursugust kultuskangelast - Batman ja Superman. Kartes, et keegi ei kontrolli jumalat meenutava superkangelase tegusid, astub Gotham City hirmuäratav ja võimas õigusemõistja ise vastu suurlinna kõrgesti austatud kaasaegsele päästjale, kuni ülejäänud maailm püüab selgusele jõuda, millist kangelast nad tegelikult vajavad. Samal ajal kui Batman ja Superman on omavahel sõjajalal, kerkib esile uus hädaoht, mis seab inimkonna suuremasse ohtu kui kunagi varem.

23:00 Marodöörid (Marauders) FILM

Märulifilm! Seoses mitme Cincinnati Huberti panga filiaali jõhkra ja hästi korraldatud pangarööviga, üritavad FBI eriagent Jonathan Montgomery koos oma partneri Stockwelli ja operatiivtöötaja Wellsiga süüdlaseid tabada. Õige pea avastatakse, et tegu on palju suurema vandenõuga, kui keegi oleks osanud arvata...

00:55 Lennuässad (H1/E7) *

Venemaa ja Hollandi konflikt areneb täiemahuliseks külmaks sõjaks. Rutger ja Guus lähevad koos pingelisele missioonile Süüriasse. Guus päästab kangelaslikult Rutgeri, kuid ta enda lennuk kukub alla. Kas ta jääb ellu?

01:45 Reporter+ *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

02:10 Batman vs Superman: Õigluse koidik * (Batman v Superman: Dawn of Justice) FILM

Kultuslik fantaasiamärul! Auhinnatud linaloos on ühele pildile mahutatud kaks suursugust kultuskangelast - Batman ja Superman. Kartes, et keegi ei kontrolli jumalat meenutava superkangelase tegusid, astub Gotham City hirmuäratav ja võimas õigusemõistja ise vastu suurlinna kõrgesti austatud kaasaegsele päästjale, kuni ülejäänud maailm püüab selgusele jõuda, millist kangelast nad tegelikult vajavad. Samal ajal kui Batman ja Superman on omavahel sõjajalal, kerkib esile uus hädaoht, mis seab inimkonna suuremasse ohtu kui kunagi varem.