Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Pühapäev, 06.02.2022

06:45 Paddingtoni seiklused (Paddington bear) FILM

Huumorist pakatav koguperefilm räägib loo karust, kes seikleb Peruu džunglist Londonisse. Oma unistuste linnas kogeb Paddington ohtralt sekeldusi ning kohtab igasuguseid tegelasi, nii sõbralikke kui ka üldse mitte heasoovlikke. Kõike inglaslikku esindav karuke nimega Paddington on Briti lastekirjanduse üks tuntumaid ja armastatumaid tegelasi.

08:45 Otse! Pekingi OM. Murdmaasuusatamine, M suusavahetusega 30 km

Murdmaasuusatajate võistlused Pekingi olümpial jätkuvad meeste suusavahetusega sõiduga. Alustatakse 15 km klassikatehnikaga ning seejärel tuleb 15 km vabatehnikas sõitu. Eelmisel taliolümpial ainuvõimu näidanud medalikolmikust kaks norrakat on taas rajal: tiitlikaitsja Simen Hegstad Krüger ja pronksmedali võitnud Hans Christer Holund. Ülekannet kommenteerivad Margus Uba ja Vahur Teppan, suusastaadioni äärest vahendab muljeid Marko Kaljuveer.

10:50 Mida toob tiigriaasta? *

1. veebruaril 2022 algab Hiina kalendri järgi uus aasta ning Pühvlilt võtab valitsemise üle graatsiline Tiiger. Mida see meie, lihtsurelike jaoks tähendab? Suur erisaade ennustab kõikidele loomamärkidele, mida on neil sellelt aastalt oodata. Kellele raha, kellele armastust. Kuidas kaitsta oma kodu ja millega tõmmata ligi õnne? Vastavad selgeltnägija Latene, astroloog Edda Paukson, inglikaitse Rita Kaljus ja loomade keelt räägib Aleksei Turovski.

11:50 Kui vana ma olen? (H1/E7) *

Kaasahaaravas telemängus on vanus kõik muud kui lihtsalt number. Panused on kõrged. Võistlejad alustavad 10 000 euro suuruse auhinnakrediidiga, mille võitmiseks tuleb ära arvata kuue tundmatu inimese vanus. Iga vale vastus võtab võidusummast eurosid vähemaks.

12:50 Otse! Pekingi OM. Suusahüpped, M normaalmäe 1.voor

Meeste normaalmäe 1.vooru hüpped. Loodetavasti saame kaasa elada ka eestlaste õhulendudele. Pyeongchangi taliolümpial oli võistlustules koguni kolm Eesti suusahüppajat. Põhivõistlusele pääses vaid Martti Nõmme, kelle lõpptulemuseks jäi 47. koht. Ülekannet kommenteerivad Kaarel Nurmsalu ja Ivar Jurtšenko. Intervjuusid hüppemäe äärest toob vaatajateni Marko Kaljuveer.

13:55 Otse! Pekingi OM. Suusahüpped, M normaalmäe 2.voor

Meeste normaalmäe 2.vooru hüpped. Tiitlikaitsja on sakslane Andreas Wellinger. Ülekannet kommenteerivad Kaarel Nurmsalu ja Ivar Jurtšenko. Intervjuusid hüppemäe ääres teeb Marko Kaljuveer.

15:00 Roaldi retked (H2/E3)

Pärnu poiss Oliver Merivee rändas aastaid sihitult mööda maailma ringi, kuniks jäi pidama Guatemalas ja rajas oma isikliku seenekooli. Roald Johannson võtab ette ränga teekonna iidsete maiade maale Kesk-Ameerikasse, kus üks Eesti kutt õpetab maagilise Atitlani järve kaldal nii söögi- kui võluseente kasvatamist.

16:00 Südamearst (H1/E9)

Hugh on oma sõbra Joey palve pärast raske dilemma ees. Knightide pere viskub Ajaxi ja Meryli toetusele, kuna mõlemal on vaja ületada suur kriis.

17:05 Tonio ja Julia (H1/E3)

Tonio ja Julia hoiavad distantsi, kuid satuvad siis mõlemad õnnetuse tunnistajateks. 18-aastane Ben Massinger on teinud purjus peaga avarii. Tonio ja Julia annavad kohapeal esmaabi. Julia peab lohutama Beni sõbratari, kes tunneb end kohutavalt süüdi.

19:00 Otse! Reporter+

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

19:30 Kuldvillak (H2021/E260)

Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse.

20:05 Metsiku Roose jälgedes (E6)

Seiklus Mehhikos jätkub. Suund vōetakse Veracruzi osariiki, kus elab ja toimetab eestlanna Kadri. Hiljem jätkatakse ringkäiku loomaaias, kus tuleb ilmsiks tōsiasi, et Mehhiko lapsi hoitakse sōna otseses mõttes rihma otsas.

20:35 Asjad, millest me ei räägi (Asjad, millest me ei räägi) FILM

Pöörane kodumaine komöödia! Viis paari, viis probleemi, viis moodust neid probleeme lahendada... Viie erinevas vanuses paari suhteprobleemid ja salafetišid - millised ootamatud tagasilöögid võivad olla sellel, kui oleme otsustanud oma partneritele avaldada kogu tõe selle kohta, mis meile magamistoas kõige rohkem meeldib. Olgu selleks siis detailsed rollimängud, erutumine pisarate nägemisest, salafantaasia vägistamisest, kõned seksiliinile või lihtsalt oma magusalt magava kaasa vaatamine.

22:45 Titaanide kokkupõrge (Clash of the Titans) FILM

Suurejooneline seiklusfilm, milles võimuvõitlus viib mehed kuningate ja kuningad jumalate vastu. Lihtsurelike poolt üles kasvatatud jumala poeg Perseus ei suuda päästa oma peret allmaailma kättemaksuhimulise valitseja Hadese käest. Perseus, kellel pole enam midagi kaotada, asub vabatahtlikuna juhtima ohtliku missiooni, mille eesmärgiks on peatada Hades enne, kui see Zeusi troonilt tõukab ja maapealse põrgu valla päästab. Algab ohtuderikas teekond sügavale keelatud maailma südamesse, kus ootavad koletud deemonid ja hirmuäratavad elajad. Nendega võideldes saab Perseus võimaluse sepistada ise enda saatus.

00:40 Muul (The Mule) FILM

Earl Stone on laostunud, üksi ja keda ootab pankrott, kui talle pakutakse äkki tööd, kus ta peab lihtsalt autoga sõitma. Kõlab lihtsalt, aga Earl ei tea, et temast saab ühe Mehhiko kartelli narkokuller. Ta töötab nii hästi, et tema lasti suurendatakse astmeliselt ja lõpuks määratakse Earlile isegi oma agent. Aga too pole ainus, kes Earlil silma peal hoiab – salapärane uus narkomuul on silma hakanud ka karmile Narkoameti agendile Colin Batesile. Ja kuigi Earli rahaprobleemid jäävad unustusse, on minevikus tehtud vead tal kukil, ja pole kindel, kas ta jõuab neid eksimusi seaduse ees heastada enne, kui kartell talle jälile jõuab. Film ei sobi alaealistele.

02:35 Postimees.ee
02:55 Kodus ja võõrsil (H33/E7583)

Ziggy asub garaaži koristama, kuid leiab enda ehmatuseks hulga valuvaigisteid ning kutsub Leah’i. Justin saab nende peale maruvihaseks. Christian veedab päeva Racheliga, kuid Saltis kohtavad nad Tori, kes lõpuks endast väljub ning Christianile sõrmuse tagasi annab.

03:25 Otse! Pekingi OM. Freestyle suusatamine, N BigAir hüpped

Naiste freestyle suusatamise BigAir hüpete kvalifikatsioonivõistlus. Suursoosik on Eileen Feng Gu, teise nimega Ailing Gu. USA koondisest üle meelitatud Gu on kahel viimasel hooajal olnud suurepärases hoos ning Pekingi mängudelt ootavad võõrustajad temalt kolme kuldmedalit. Peamiseks konkurendiks on prantslanna Tess Ledeux. Kommentaatorid on Mats-Kaarel Ruus ja Oliver Treufeldt.

05:45 Otse! Pekingi OM. Mäesuusatamine, N suurslaalom

Naiste suurslaalomi 1.sõit. Eestit esindab naiste mäesuusatamises Ameerikas sündinud ja kasvanud Kaitlyn Vesterstein. Kaitlyni vanaonu Karl Vesterstein oli kümnekordne Eesti meister mäesuusatamises ja vanaisa Paul Vesterstein tegeles samuti edukalt suusatamisega Ameerikas ülikooliõpingute ajal. Ülekannet kommenteerivad Riho Järvelainen ja Sten Mark Virro.

06:30 Berliin, ma armastan sind * (Berlin, I Love You) FILM

Romantiline draama. Armastuslinnade viies film koondab kümme erinevat romantilist armastustlugu Saksamaa pealinnas Berliinis. Sõnum on lihtne - ükskõik kuhu sa lähed, ükskõik mida sa teed, armastus leiab su ikka üles. Iga lugu on erineva režissööri taies ja üles astuvad parimad näitlejad!

08:45 Top Shop
09:11 Mis uudist? (H2022/E1) *

Saade Mis uudist? toob vaatajateni uue ja kasuliku info erinevatest eluvaldkondadest. Saatejuht on Kairi Rondo. www.uudised.tv

09:30 Hooaeg (H2021/E22) *

Kohe on käes sõbrapäev, mil on tähtis iseend ilusana tunda ja ka kõige kallimaid südamest üllatada. Kuidas seda teha? Tänane saade räägib sellest!

10:00 Mis sul viga on? (E9)

Tänases saates osaleb Hans Kristjan, kes on lõunale kutsunud oma sõbra. Mida teeb Hansu sõber, kui noormees mulistab joogiga nii, et terve laud on seda täis? Mis arvab Hansu sõber sellest, kui ta läheb kõrvallauda ning lõhub laste sünnipäeva õhupallid ära? Kas Hansu sõber kannatab veidrused välja või otsustab ta ära minna?

10:25 Mis sul viga on? (E10)

Tänases saates osaleb Lisette, kes on tulnud õhtust sööma koos oma sõbrannaga. Lisette demonstreerib oma peast arvutamise oskust, millest sõbranna on ahastuses. Kuidas reageerib sõbranna, kui Lisette hakkab kõrval lauas olevat vanemat meesterahvast sebima? Mis saab siis, kui Lisette proovib seda härrat hoopis oma sõbrannale pähe määrida? Kas sõbranna on nõus, või ta hoopis lahkub?

10:55 Gordon Ramsayga põrgusse ja tagasi (H2/E8)

Sel korral on Gordon Ramsay Chatsworthis Californias, kus püüab eluvaimu sisse puhuda Los Torose restoranile. Omanikud Nick ja Lucia võtsid juhtimise üle pärast Nicki isa surma, kuid mingil põhjusel pole restoran tööle hakanud. Omanik ise on liiga kontrolliva loomuga ning riskib iga päev oma tervisega. Milliste vürtsidega suudab Gordon restorani päästa, selgub peagi.

11:50 Gordon, Gino ja Fred ringreisil (H3/E1)

Gordon, Gino ja Fred saavad taas kokku hõrguks jõuluseikluseks! 2020. aasta oli ilmselgelt nördimustekitav, aga poistel on kindel soov aastale väärikas lõppakord anda. Gordoni plaan on minna külla Lapimaale päris jõuluvanale, kuid kas kõik õnnestub ikka täiuslikult?

13:00 Saleduse saladused (H3/E5)

Briti saatesari võtab vaatluse alla maailma kõige populaarsemad dieedid, et teha selgeks, millised nendest tõeliselt toimivad. Selles osas ootab kiirustajaid Marki ja Johni ees uhke reis Floridasse, kujumuutjad Kanan ja Parul lähevad pulma ning elumuutjad Angela ja Jacinta peavad saama vormi, et joosta maha viis kilomeetrit. Xand uurib, miks alkohol kaalulangust pidurdab.

14:00 Saleduse saladused (H4/E1)

Uudne kaaluabisaade võtab vaatluse alla populaarseimad dieedid ja üritab jälile saada, millised nendest päriselt ka toimivad. Tänases osas tahavad kiirustajaid Caroline ja Charmaine saleneda spaapäevaks, kujumuutjad David ja John peavad sõbra pulmas kenad välja nägema ning elumuutjad Karen ja Tracy peavad suvepuhkuseks parimasse vormi saama. Xand uurib seost ampsude ja kaalu vahel ning Helen uurib, kuidas nägemine isu mõjutab.

15:00 Saleduse saladused (H4/E2)

Uudne kaaluabisaade võtab vaatluse alla populaarseimad dieedid ja üritab jälile saada, millised nendest päriselt ka toimivad. Tänases osas tahavad kiirustajaid Sade ja Becky saleneda hobuste võidusõidu ürituseks, kujumuutjad Derek ja Bruce ootavad suvist grillipidu ning elumuutjad Sam ja Fay peavad bussijuhtide piknikuks parimasse vormi saama. Xand uurib, kuidas saab keha skulptureerida kasutades meie oma liigset rasva ja kas alateadlik mõjutamine aitab kaalust alla võtta.

16:00 Armastuse saar (H5/E16)

Ebakindlus sugeneb Yewande ja Danny vahele, kuna mängu tuleb uus seksikas vallaline. Anton saab viimaks võimaluse oma sarmi näidata.

17:00 Armastuse saar (H5/E17)

Kuulsusrikas suudlemismäng jätab mõned osalejad plindrisse. Uus osaleja lööb kiilu ühe paari suhteellu.

18:00 Armastuse saar (H5/E18)

Pinged on villas lakke kruvitud. Üks paar ei pea pingele vastu ning ülbe Tom saab, mis ta on ära teeninud.

19:00 Minu kodu on parim (H6/E10)

Mel ja Dave naasevad oma koju. Kas nad jäävad tulemusega rahule? Kes võtab võistluses liidripositsiooni?

20:10 Väike ime (Wonder) FILM

Erakordselt inspireeriv ja südamlik lugu teistsugusest poisist. Auggie sündis moonutatud näoga ega saanud tavakoolis õppida, kuid kui ta kohaliku kooli 5. klassi astub, saab temast ebatavaline kangelane. Perekond, uued klassikaaslased ja kogukond üritavad leida kaastunnet ja temaga leppida ning Auggie erakordne teekond liidab nad ja tõestab, et isegi teistest erinevana sündinu võib teiste sekka sobida.

22:20 Õhtusöök kahele (H9/E18)

Heatherile antakse viis menüüd, mille koostasid võimalikud kohtingukaaslased, kuid ta õhtustab ainult kolmega neist. Heather valib kaaslased kõige enam meeldinud menüüde põhjal. Õhtusöögid otsustavad, keda kolmest mehest ta veel näha tahab.

23:20 Aadam otsib Eevat (H5/E4)

Täna peavad Eevad oma purjetamisoskust näitama ja võitja saab valitud Aadamaga armukajutis öö veeta. Kaks vallalist peavad laevalt lahkuma. Uus kuulus neiu hakkab tüli norima ja segadust tekitama.

00:20 Minu kodu on parim (H6/E10) *

Mel ja Dave naasevad oma koju. Kas nad jäävad tulemusega rahule? Kes võtab võistluses liidripositsiooni?

01:25 Gordon Ramsayga põrgusse ja tagasi (H2/E8) *

Sel korral on Gordon Ramsay Chatsworthis Californias, kus püüab eluvaimu sisse puhuda Los Torose restoranile. Omanikud Nick ja Lucia võtsid juhtimise üle pärast Nicki isa surma, kuid mingil põhjusel pole restoran tööle hakanud. Omanik ise on liiga kontrolliva loomuga ning riskib iga päev oma tervisega. Milliste vürtsidega suudab Gordon restorani päästa, selgub peagi.

02:10 Väike ime * (Wonder) FILM

Erakordselt inspireeriv ja südamlik lugu teistsugusest poisist. Auggie sündis moonutatud näoga ega saanud tavakoolis õppida, kuid kui ta kohaliku kooli 5. klassi astub, saab temast ebatavaline kangelane. Perekond, uued klassikaaslased ja kogukond üritavad leida kaastunnet ja temaga leppida ning Auggie erakordne teekond liidab nad ja tõestab, et isegi teistest erinevana sündinu võib teiste sekka sobida.

03:50 Õhtusöök kahele (H9/E18) *

Heatherile antakse viis menüüd, mille koostasid võimalikud kohtingukaaslased, kuid ta õhtustab ainult kolmega neist. Heather valib kaaslased kõige enam meeldinud menüüde põhjal. Õhtusöögid otsustavad, keda kolmest mehest ta veel näha tahab.

04:35 Postimees.ee
05:24 Pekingi OM. Iluuisutamine, võistkondlik võistlus. Naiste lühikava *

Pärast puhkepäeva jätkavad iluuisutajad võistkonnavõistluses naiste lühikavaga. Ülekannet kommenteerivad Taavi Libe ja Margus Hernits.

06:59 Pekingi OM. Iluuisutamine, võistkondlik võistlus. Meeste vabakava *

Iluuisutamise võistkonnavõistluses jätkub päev meeste vabakavaga. Ülekannet kommenteerivad Taavi Libe ja Margus Hernits.

07:57 Pekingi OM. Murdmaasuusatamine, N suusavahetusega
09:14 Pekingi OM. Laskesuusatamine, segateade 4x6 km
11:57 Pekingi OM. Suusahüpped, normaalmägi
13:15 100 meetri joonel

Luubi all on nii unustatud kui unustamatud juhtumid legendaarse 100 meetri jooksu finaalidest.

14:20 Röövitud (H1/E8) *

ODNI abistab naissoost Iisraeli spiooni, kes on Christinale sümpaatne. Samas hakkab Christina ise kartma, et ta oma organisatsioon pöörab tema vastu. Bryan ei suuda Ashat lõpuni usaldada ja see põhjustab tõsise tüli.

15:15 Röövitud (H1/E9) *

ODNI saab ülesandeks tuua Mejia FBIsse, aga nad kuulevad kartelli plaanidest üleviimisel Mejia röövida. Bryan annab endast kõik, et Mejia tema vastutuse alla jääks. Asha saab teada, kes ta sõber Elena päriselt on.

16:10 Röövitud (H1/E10) *

FBI ähvardab Christina tööpostilt eemaldada. Samal ajal püüavad Bryan ja John iga hinna eest Mejia kaasosalistel piiri ületamast. ODNI mehed on üksi ja riskivad operatsiooni käigus kõigega, mis neil üldse on.

17:05 Röövitud (H2/E1)

Bryan Mills peab salajases Mehhiko vanglas oma elu eest võitlema. Tema põgenemisplaan läheb vett vedama, kui ta koos noore immigrandist tüdrukuga ära röövitakse.

18:00 Röövitud (H2/E2)

Bryan Mills satub koos mõrva võtmetunnistajaga lennuõnnetusse. Vigane Mills peab mängu panema kõik oma isa õpetatud ellujäämisvõtted, et leida väljapääs ning põgeneda jälitajate eest. Sanatana püüab omakorda alla kukkunud lennuki asukohta välja selgitada.

19:00 Lennuässad (H1/E8)

Süürias ei jää kivi kivi peale Guusi otsingutel. Ta on elus, kuid vaenlase käes vangis. Pinge kruvib kuni hetkeni, mil Rutger peab otse kokpitis elu ja surma vahel valima. Tema valikust sõltub, kas ta on kangelane või kaotaja.

20:00 Kaaperdatud (Altitude) FILM

Põnevusfilm FBI agendist Gretchen Blair’st, kellele tehakse Washingtoni lennul tavatu pakkumine. Tema kõrvalistuja väidab, et peagi nende lennuk kaaperdatakse ning lubab naisele maksta 75 miljonit dollarit, kui too suudab mehe elusalt tagasi maa peale toimetada. Kui varaste jõuk lennuki üle kontrolli haarab, taipab agent Blair, et mehel oli tõsi taga. Samal ajal kui läbimõeldud plaaniga kurjategijad lennukit segi pööravad, peab naine võitlema kaasreisijate elude eest!

21:50 Audiitor (The Accountant) FILM

Põnevusfilm! Christian Wolff on matemaatikageenius, kes tuleb numbritega paremini toime kui inimestega. Kasutades kattena ühe väikelinna raamatupidamisfirmat, töötab ta mitmele üliohtlikule kuritegelikule organisatsioonile. Kui Ray Kingi juhitud kuritegevusvastane osakond talle jälile hakkab jõudma, otsib Christian endale ühe seadusliku kliendi, kus üks raamatupidaja on avastanud vastukäivuse, mis puudutab miljoneid dollareid. Aga kui Christian asja uurima hakkab ja tõele lähemale jõuab, hakkab ka laipade arv suurenema.

00:20 Lennuässad (H1/E8) *

Süürias ei jää kivi kivi peale Guusi otsingutel. Ta on elus, kuid vaenlase käes vangis. Pinge kruvib kuni hetkeni, mil Rutger peab otse kokpitis elu ja surma vahel valima. Tema valikust sõltub, kas ta on kangelane või kaotaja.

01:10 Kaaperdatud * (Altitude) FILM

Põnevusfilm FBI agendist Gretchen Blair’st, kellele tehakse Washingtoni lennul tavatu pakkumine. Tema kõrvalistuja väidab, et peagi nende lennuk kaaperdatakse ning lubab naisele maksta 75 miljonit dollarit, kui too suudab mehe elusalt tagasi maa peale toimetada. Kui varaste jõuk lennuki üle kontrolli haarab, taipab agent Blair, et mehel oli tõsi taga. Samal ajal kui läbimõeldud plaaniga kurjategijad lennukit segi pööravad, peab naine võitlema kaasreisijate elude eest!

02:35 Unustamatud olümpiahetked (E2) *

Koge taas ajaloo kõige erakordsemaid olümpiakulla heitlusi.

03:10 Otse! Pekingi OM. Iluuisutamine, võistkondlik võistlus. Paarissõidu vabakava

Kolmandas ja võistkonnavõistluse viimases võistluspäevas on esimesena jääl paarissõitjad vabakavaga. Ülekannet kommenteerivad Taavi Libe ja Liina-Grete Lilender.

04:25 Otse! Pekingi OM. Iluuisutamine, võistkondlik võistlus. Jäätantsu vabatants

Jäätantsijad on võistkonnavõistluses teist korda jääl, seekord vabatantsu etteastega. Ülekannet kommenteerivad Taavi Libe ja Liina-Grete Lilender.

05:30 Otse! Pekingi OM. Iluuisutamine, võistkondlik võistlus. Naiste vabakava

Iluuisutajate võistkonnavõistluse viimase sõna saavad öelda naised vabakavaga. Otsustatakse medalite saatus. Ülekannet kommenteerivad Taavi Libe ja Margus Hernits.