Hooaeg 2


16

*16.02.2020 08:40

Kooliekskursioonist Kihnu saarele saab õudusunenägu, kui 15-aastane Tallinna tüdruk rattaga metsateel sõites õnnetu kukkumise järel näkku suure ja ohtliku haava saab. Traumaga kaasneb suur verejooks, mis kodust kaugel viibiva tüdruku veelgi keerulisemasse situatsiooni paneb. Kuna kohalikul meedikutebrigaadil puudub vajalik varustus, otsustab Häirekeskus alarmeerida kopteribrigaadi.

Vaata saadet

15

*09.02.2020 08:40

Kahe lõbusas tujus noormehe hommikune paadisõit Viljandimaal, maalilisel Õisu järvel võtab eluohtliku pöörde, kui paat keset järve ümber läheb, jättes mehed järjest valjeneva tuule ning külmade lainete armule. Olukord on lootusetu, sest tundub, et keegi nende appikarjeid ei kuule. Õnneks leidub teisel kaldal siiski kaitseingel, kes juhtunust kiirelt Häirekeskust teavitab.

Vaata saadet

14

*02.02.2020 08:40

Idülliliselt Vormsi saarelt alanud kalapüügist saab peagi võidujooks elu ja surmaga, kui pereisa keset merd paadis jõuetuna kokku kukub. Õnneks ei ole ta sel päeval üksi - nüüd on edasine tema naise kätes, kes juhtunust Häirekeskust teavitab. Peagi hindavad spetsialistid olukorra nii tõsiseks, et mehe elu päästmiseks tuleb alarmeerida kopteribrigaad.

Vaata saadet

13

*26.01.2020 08:50

Taluhoovil õe ja venna vahel alanud tülist saab alguse püssipaugutamine. Õnneks pääseb õde vigastusteta. Ta valib numbri 112 ning palub abi. Peagi alarmeeritakse suured politseijõud, välja sõidavad nii kiirreageerijad kui pommirühm. Olukorra teeb eriti keeruliseks teadmine, et joobes püssikangelase valduses võib lisaks relvadele olla ka lõhkeainet.

Vaata saadet

12

*19.01.2020 08:40

Soe suvehommik ühes Harjumaa külakeses võtab traagilise pöörde, kui isa oma pisipoja tiigist uppununa leiab. Häirekeskusest saadetakse koheselt välja mitu kiirabibrigaadi, appi tõttab ka kokkuhoidev külarahvas. Kuigi paanikas isa suudab lapse peagi taas hingama saada, ei ole lugu sellega veel lõppenud.

Vaata saadet

11

*12.01.2020 08:40

Vanema härrasmehe elu satub reaalsesse ohtu, kui ta ühel päeval Kehtna alevikus teel oma aiamaale kokku kukub ja abituna lamama jääb. Õnneks ei ole läheduses mängivad kohalikud poisid ükskõiksed - peagi on just nemad need, kes võõra mehe saatuse enda õlgadele võtavad ning abi saamiseks Häirekeskust teavitavad.

Vaata saadet

10

*22.12.2019 08:40

Pealtnäha tavaline väljakutse ühe Kopli mahajäetud hoone kontrollimiseks juhatab kaks turvameest surma suhu. Kui üks neist aknast põgenenud sissetungijale järgi hüppab, näeb ta pealt oma paarimehe tulistamist. Seejärel ei säästa kurjategija ka teda. Veriste sõrmedega valib turvamees numbri 112, kuid kas abi ikka jõuab piisavalt kiiresti, et mõlema mehe elu päästa?

Vaata saadet

9

*15.12.2019 08:40

Ühel päeval helistab Häirekeskusesse Puurmanni suunalt Tartusse kihutav pereisa ning annab teada, et kõrvalistmel on tema naine, kes kõigi märkide järgi kohe sünnitama hakkab. Kõne ajal juhtubki see, mida mõlemad kõige rohkem kardavad - algab reaalne sünnitustegevus. Tartust sõidab neile vastu kiirabibrigaad, kuid on selge, et õigeaegselt nad sünnitajateni ei jõua ning meedikute rolli peab enda kanda võtma pereisa.

Vaata saadet

8

05.01.2020 08:35

Pealtnäha tavalisel ja vaiksel koolivaheaja hommikul pööratakse ühe Pärnumaa pere elu pea peale. Hiljuti infarkti üle elanud pereisa kukub järsku kokku ning peagi lakkab ka hingamast. Häirekeskusesse helistanud teismelised poeg ja tütar mõistavad peagi, et isa elu on nüüd nende kätes. Kas neil on aga vastupidavust ja kindlat meelt, et kiirabi saabumiseni Häirekeskuse meediku juhendamisel isa elustada?

Vaata saadet