Viimane! (9/9)

28.03.2020 18:30

Laulusaate äärmiselt emotsionaalses lõpusaates kõlavad osalejate hittlood duettidena. Sünnivad võrratud kooslused: Tanel ja Getter, Lenna ja Genka, Jaan ja Hardi, Genka ja Getter, Marju ja Tanel, Jaan ja Lenna ning Hardi ja Marju.

Vaata saadet

8

21.03.2020 18:30

Erisaates liitub saate osalejatega legendaarne Heidy Tamme! Tema hitid on juba aastakümneid publikut vaimustanud, aga täna kõlavad need lood sootuks uues kuues. Heidy ei suuda oma silmi ja kõrvu uskuda, milliste versioonidega Tanel, Lenna, Getter, Hardi, Marju, Jaan ja Genka täna lavale astuvad.

7

14.03.2020 18:30

Lustlik laulusaade jätkub alati muheda Jaan Pehki hittide õhtuga. Tema "Valss" kuulub juba Eesti popiklassika kullafondi, samuti "See alles jääb", "Võta isiklikult", "Maiu on piimaauto" ja mitmed teised hitid. Kuidas kõlavad need humoorikad ja maalähedased lood Lenna Kuurmaa, Tanel Padari, Getter Jaani, Marju Läniku, Genka ja Hardi Volmeri esituses?

Vaata saadet

6

07.03.2020 18:30

Tänase kontserdi perenaine on Lenna Kuurmaa. Juba teismelisena Vanilla Ninja koosseisus suurtele lavadele jõudnud Lennast on tänaseks saanud üks Eesti hinnatumaid naislauljaid. Tema hittide rida on pikk ja äärmiselt mitmekesine, nii et Tanel Padaril, Genkal, Marju Länikul, Getter Jaanil ja Jaan Pehkil on, mille vahel valida.

Vaata saadet

5

29.02.2020 18:30

Tänase lauluõhtu peremees on Genka, kelle versioonid teiste osalejate hittidest on olnud eriti ägedad ja meeldejäävad. Nüüd saame teada, kuidas kõlavad Genka ehk Henry Kõrvitsa enda hip-hop lood Tanel Padari, Marju Läniku, Lenna Kuurmaa, Hardi Volmeri, Jaan Pehki ja Getter Jaani esituses.

Vaata saadet

3

15.02.2020 18:30

Tänase laulude õhtu peremees on legendaarne Hardi Volmer, kelle "Singer Vingeri" hitte oskab pea iga eestlane kaasa laulda. Millised Hardi laulud valisid esitamiseks Lenna Kuurmaa, Tanel Padar, Marju Länik, Genka, Getter Jaani ja Jaan Pehk?

Vaata saadet

4

22.02.2020 18:30

Seekordne väljakutse saab olema eriti põnev, sest esitamisele tulevad uusversioonid noorukese Getter Jaani kuumadest pophittidest. Kuidas tulevad sellega toime rokijumal Tanel Padar, diskokuninganna Marju Länik, hip-hopi guru Genka, punklegend Hardi Volmer ja muhedalt maalähedane Jaan Pehk?

Vaata saadet

2

08.02.2020 18:30

Teises saates on õhtu perenaiseks igihaljas Marju Länik. Kuidas saavad Tanel Padar, Lenna Kuurmaa, Hardi Volmer, Getter Jaani ja Genka hakkama Marju kõige kuumemate hittide esitamisega?

Vaata saadet

1

01.02.2020 18:30

Algab haaravalt humoorikas muusikasaade! Seitse armastatud eesti lauljat veedavad terve nädala ühe katuse all romantilises maamajas. Nende seas on nooremaid ja vanemaid, mehi ja naisi ning nad esindavad kõige erinevamaid muusikastiile. Igas saates on keegi neist selle päeva peremees või perenaine. See tähendab, et õhtusel meeleolukal koosviibimisel esitavad ülejäänud just tema kõige populaarsemaid hittlugusid. Seda tehes ei kopeeri nad aga mitte originaal-esitust, vaid laulavad neid laule just endale meelepärases võtmes. Tänu sellele kõlavad need kõigile teada-tuntud hittlood vägagi üllatavalt ja värskelt. Lisaks näeme selle sõbraliku seltskonna muidki vahvaid tegemisi, sest ühiselt veedetud nädala jooksul jõuavad nad üksteisega lähedalt tuttavaks saada ja nii mõndagi meeleolukat ette võtta.

Vaata saadet