Täna alustab Kanal 2s „Naabriplika“ uus hooaeg

Täna kell 20.00 stardib Kanal 2 ekraanil kodumaise komöödiasarja „Naabriplika“ suviselt särtsakas hooaeg. Esna vallas sajab taevast alla taevalikku prügi. Raha ajab kohalikud peast hulluks ja sunnib neid tavapärasemast hullemaid tempe tegema.

LOE EDASI

NAABRIPLIKA 100! Kui hästi tead Eesti populaarseima komöödiasarja tegemisi?

Esna valla tegelased on Eesti televaatajaid naerutanud juba 99 esmaspäeva järjest! Täna jõuab Eesti populaarseim komöödiasari „Naabriplika“ Kanal 2 ekraanile 100. korda ja seda ikka koos kõikide värvikate tegelastega. Juubilari pidupäeval on põhjust kokkuvõtteid teha – täida test ja saa teada, kui hästi tunned tänast sünnipäevalast?

LOE EDASI

„Naabriplika“ toob Kanal 2 ekraanile tagasi Eesti värvikaima küla tegelased!

Esmaspäevad pole midagi nii sinised, sest Kanal 2 menusarjad „Naabriplika“ ja "Köök" tagavad uute osadega hea tuju terveks nädalaks.

LOE EDASI

Kanal 2 „Naabriplika“ uus hooaeg alustas!

Kanal 2s alustas „Naabriplika“ uus lustakas hooaeg. Samal ajal, kui Esna elanikel tuleb silmitsi seista pagulaste küsimusega, hakkavad helisema kirikuõpetaja ja Mihhailova pulmakellad. Missugune näeb välja Püha Isa poissmeestepidu?

LOE EDASI

Vaata klippi sarjast: Tanja Mihhailova astub üles telesarjas "Naabriplika"

Lauljatar Tanja Mihhailova paistab olevat tõeline multitalent ja väga töökas naine, sest peale laulmise ja tantsimise on hakanud kaunitar tegelema ka näitlemisega. Tanja Mihhailova esineb suurtel lavadel, salvestab plaati, manageerib teisi artiste, osaleb muusikalides ja kõigele lisaks mängib tegus lauljanna nüüd ka Eesti ühes populaarsemas telesarjas «Naabriplika». Tanja rääkis «Reporterile», et talle meeldib teleprojektides ja seriaalides osaleda. «Olin natukene kurb, et ma ei saanud kedagi teist mängida,» rääkis lauljatar, et talle oleks meeldinud mõnes muus rollis olla ja mitte iseennast mängida.

LOE EDASI

„Naabriplikas“ alustas Esna TV!

Kanal 2s jätkus menusari „Naabriplika“. Sedapuhku on vallavanem otsustanud käima lükata uue telekanali – Esna-TV ehk ETV. Televisioon on ometi võimas relv, leiab vallavanem.  

LOE EDASI

„Naabriplika“ uus hooaeg: valimised ja kuulsad külalised

Täna kell 21:30 alustab uut hooaega menusari „Naabriplika“. Valimised pole ka Esna küla säästnud. Vallavanema asub esmalt valijaid püüdma bussipeatusest. Kirikuõpetaja on otsustanud oma kampaania rahastamiseks lausa kiriku panti panna.

LOE EDASI

"Naabriplika" vallavanem tutvustab uut rikastumise vahendit

Kaheksanda episoodi peateemaks on vallavanema uus "ratsa rikkaks" idee. Nimelt on vallavanem saanud siseinfot, et erateede omanikele saabub Euroopa Liidust peagi toetuste rahalaev. Märkamatult on kogu küla probleemi ees, kas õppida lendama või näidata vallavanemale koht kätte. Liisi valib viimase lahenduse ja koos Guidoga tulevad hiilgava idee peale.

LOE EDASI

"Naabriplika": Kusti maalid toovad Esnasse segaduse

Esnas läheb elu keema, kui selgub, et Kusti pärandiks jäetud maalid tõusevad ootamatult hinda. Vallavanem pole mees, kes raha peale tige oleks. Paavel vallandab maalide pärast ootamatu sündmusteahela. Epideemia tabab ka kiriklat, mis tekitab kirikõpetaja ning Mihhailova vahel pingeid. Liisi aga satub üha rohkem Guido lummusesse. Noormees aga ei suuda mõista miks kõnnivad Liisi majas öösiti ringi kunstihimulised külamehed. Eluline ja mahe "Naabriplika" on Kanal 2s esmaspäeviti kell 21:30 Kanal 2s!   

LOE EDASI

"Naabriplika": vallavanema naine on kodust minema kolinud

"Naabriplika" viiendas osas: vallavanem ja tema naine on totaalselt raksu läinud, nii et Krista kolib külalistemajja. Vallavanem on aga hädas, sest ei oska ta kappi toitu osta ega püksiviike triikida. Liisi on aga hädas abiellumiseks valmistuva Violettaga, kelle mured ei tundu otsa lõppevat. Samas valmistab Liisile uudishimu ka Guido, kes oskab peaaegu kõike, välja arvatud südameoperatsioone teostada. Kirikõpetaja haistab aga korralikku raha, mida Variku ja Violetta laulatus kaasa tõotab tuua.

LOE EDASI

„Naabriplika“ uus hooaeg: Kusti kolib välismaale

Kanal 2s alustas uut hooaega vaatajate südamed võitnud südamlik draamasari „Naabriplika“. Ka uuel hooajal jätkuvad maale kolinud nägusa Liisi (Loore Martma) humoorikad seiklused väikeses Esnas kogu külaelu ilus ja valus.

LOE EDASI

Naabriplika ühines Patti Smithi kontserdil ansambliga

Telesarjast «Naabriplika» tuntud Loore Martma ühines esmaspäeval Tallinnas Patti Smithi kontserdil ansambliga, mängides ühe loo ajal akustilist kitarri.

LOE EDASI

Hooaja viimane “Naabriplika”: Vallavanem ja kirikuõpetaja püüavad pidulikult leppida!

Vaata SIIT! Hooaja viimases “Naabriplikas” leiab Liisi (Loore Martma), et Esna külas ei saabu enne rahu kui kaksikvennad vallavanem (Harry Kõrvits) ja kirikuõpetaja (Andrus Eelmäe) lepivad. Ta otsustab korraldada neile sünnipäeva- ja lepituspeo, aga hea mõte kukub välja nii nagu alati. Konstaabel (Tarmo Tagamets) võtab südame rindu ja kosib oma pruuti baaridaam Violettat (Laura Nõlvak) koguni kaks korda.

LOE EDASI

“Naabriplikas”: vallavanem ja kirikuõpetaja hauvad kavalat plaani!

Vaata SIIT! “Naabriplika” kaheteistkümnendas osas unustavad vallavanem (Harry Kõrvits) ja tema vend kirikuõpetaja (Andrus Eelmäe) hetkeks vägikaikaveo, sest ohus on nende mõlema tervis. Nimelt kavatseb tohtrihärra (Aarne Soro) väljamaale tööle minna ja Esna küla arstiabita jätta. Liisi (Loore Martma) avastab nahhaalse elektrivarga ja Kusti (Ott Kartau) saab ahvatleva tööpakkumise.

LOE EDASI

“Naabriplikas”: Esnas läheb tõeliseks märulifilmiks!

“Naabriplika” 11. osas saab armukadedusest särisev Kusti (Ott Kartau) teada, kes Arno (Andres Mähar) tegelikult on ja külas läheb tõeliseks märuliks. Vallavanema (Harry Kõrvits) ja baaridaam Violetta vahel hakkab aga selline kirg möllama, et oma jälgede segamiseks on vallavanemal vaja konstaabli abi. 

LOE EDASI

“Naabriplikas”: Kusti tahab salapärase võõra paljastada

“Naabriplikas” hakkab Kusti (Ott Kartau) kahtlustama, et Liisi (Loore Martma) uus silmarõõm Arno (Andres Mähar) pole sugugi lihtne kirjanik ja varjab hoopis hämaraid saladusi. Vallavanem (Harry Kõrvits) on hädas depressiivse tütrega (Merily Pärn), kes Londonist ootamatult tagasi koju tuli. Kirikuõpetaja (Andrus Eelmäe) püüab majapidajanna Mihhailovaga (Merle Talvik) suhteid siluda.

LOE EDASI

“Naabriplikas”: Liisi leiab uue silmarõõmu!

“Naabriplika” üheksandas osas ristuvad Liisi (Loore Martma) teed salapärase võõraga. End kirjanikuna esitlev Arno (Andres Mähar) on just see värske tuuleõhk, mis Liisi silma särama paneb. Mihhailoval (Merle Talvik) õnnestub aga kirikuõpetaja (Andrus Eelmäe) tunnetel mängida ja ta armukadedaks ajada.

LOE EDASI

“Naabriplikas”: vallavanemat süüdistatakse armukese pidamises!

“Naabriplika” seitsmendas osas klaarivad Liisi ja Kusti oma segasevõitu suhet. Vallavanema noor sugulane Marleen laseb aga külapeal jutud lahti, et ta on vallavanema armuke. Ettevõtja Kröösman paneb oma naisele “saba taha”, et välja selgitada, kes on see mees...

LOE EDASI

“Naabriplikas”: Esna küla musterpaar hakkab koduvägivalla pärast lahutama!

“Naabriplikas” oli kogu küla ärevil. Esna musterpaar – ettevõtja Kröösman ja tema poepidajast naine – hakkavad lahutama. Vaid Kröösmanid teavad, et tegu on fiktiivse lahutusega, et päästa Maksuameti hambust, mis päästa annab. Üsna pea hakkab proua Kröösman aga kahtlustama, et äkki tema mehel on lahutusega tõsi taga ja mängus on uus naine...

LOE EDASI

“Naabriplikas”: Liisi ja Kusti vahel lahvatab tüli!

Vaata saadet SIIT! “Naabriplika” viiendas osas saab Kustile selgeks, et tema maalide müügiedu taga on Liisi kaval plaan. Marus kunstihing teeb aga ootamatu käigu. Vallavanema noor sugulane Marleen on aga hullem frukt kui keegi arvata julgeb. Ta võrgutab uue vallasekretäri ja asub oma nurjatut väljapressimisplaani ellu viima. Liisi (Loore Martma) üritab oma kunstiringi ideed edasi arendada, kuid põrkub vallavanema (Harry Kõrvits) mõistmatuse vastu. Isepäine naine otsustab siis oma kodus kunsti- ja muusikaringi avada, aga ka see plaan läheb vett vedama, sest vallavanem annab konstaablile käsu kõik Liisi plakatid külast ära korjata. Kusti (Ott Kartau) avastab aga Liisi skeemi, mis oli tema ootamatu maalide müügiedu taga ja Liisi majas hakkavad särisema uued pinged. Kas Liisi ikka suudab siin Eestis tuuleveskitega võidelda või otsustab tagasi Ameerikasse sõita? Esnasse "asumisele" saadetud vallavanema noor ja probleemne sugulane Marleen (Joanna Kotkas) hakkab üsna kiiresti oma riukalikku iseloomu näitama. Ometi tunneb vallavanem, et Marleen on tema tüüpi tüdruk ja otsustab uue vallasekretäri (Tõnis Niinemets) abiga Marleeni elu veidi kergemaks muuta. Marleenil on aga vallasekretäriga omad plaanid. Kirikuõpetaja (Andrus Eelmäe) saab ootamatu kõne peapiiskopi kantseleist. Selgub, et kõrge kirikuisa on kõhuhäda pärast ootamatult haiglasse kukkunud. Kirikuõpetaja ei saa enam rahu ööl ega päeval. Ta kardab, et inimtuhast tehtud pannkoogid on kõiges süüdi ja tema lootused paradiisi pääseda on alatiseks kustunud. Sarja teistes osades: Merle Talvik, Liina Vahtrik, Peeter Rästas, Tarmo Tagamets jpt. “Naabriplika” on Kanal 2s esmaspäeviti kell 20:30, kohe pärast Tuuli Roosmaa “Saladusi”.  

LOE EDASI

“Naabriplikas”: oh seda mehe südant!

“Naabriplika” kolmandas osas on Esna küla elanikud eliitklubi pärast marru aetud. Vallavanemat ei suuda enam päästa isiklik turvamees ega paanikas naine. Liisi aga sütitab ühes mehes sellise kirelõõma, mille jahutamiseks läheks vaja tervet ookeani.

LOE EDASI

VAATA! “Naabriplikas”: Vallavanem teeb pubi asemel klubi!

Vaata SIIT! Humoorika draamasarja “Naabriplika” teises osas mõtleb Esna ingel Liisi välja kavala plaani, kuidas Kustit maalima innustada. Vallavanema peas sünnib aga hiilgav mõte tuua Esnasse kultuur tagasi ja elavdada kohalikku külaelu härrasteklubi avamisega.

LOE EDASI

Humoorika draamasarja “Naabriplika” uus hooaeg alustas Kanal 2s!

Kanal 2s alustas armastatud humoorika draamasarja “Naabriplika” uus hooaeg. Esnas särtsuvad intriigid täie raksuga edasi. Väliseestlanna Liisi (Loore Martma) ja eluheidikust Kusti (Ott Kartau) ei suuda aga ära otsustada, kas nad on sõbrad või kallimad, justkui üks välistaks teise... Sarja teine hooaeg toob ekraanile külaelu idüllilise talve, milles pole aga grammikestki vaikust ja rahu. Kohalik elu vajab edendamist ja raha koju toomist või sealt välja viimist! Vallavanem (Harry Kõrvits) on riukalikum kui eales varem, Liisi ja Kusti suhe pannakse pidevalt proovile ja mõned eriti värvikad tegelased saavad rohkem sõna kui nad lootagi julgesid. Uus hooaeg toob ekraanile ka uusi intrigeerivaid tegelasi: Tallinnast saadetakse vallavanema juurde “asumisele” teismeline ja probleemne sugulaseplika, kes külaelu pea peale keerab, Liisi kohtub šarmantse mehega, kes pole võibolla päris see, kes algul tundub ja lustakat segadust jätkub läbi terve hooaja.

LOE EDASI

“Naabriplikas”: vallavanem saadab Liisile kummituse kaela!

Kanal 2s jõudis televaatajateni teine osa humoorikast kodumaine draamasarjast “Naabriplika”. Vallavanemal on kindel plaan Liisi külast välja “suitsetada”. Nii keerab ta vussi naise plaani kohalikus koolis inglise keelt õpetada ja saadab talle kaela tondid, mis isegi kõige kangemate närvidega naisel seest kõhedaks võtaks.

LOE EDASI

Kanal 2 “Pilvede all” ja “Naabriplika” on teletopi vankumatud liidrid!

Eelmise nädala vaadatuimad telesaated olid jätkuvalt “Pilvede all” ja selle hooaja üllatushitt “Naabriplika”. Nädala võitja “Pilvede all” kogus keskmiselt 167 000 vaatajat ja kohe kannul oli humoorikas draamasari “Naabriplika”, mis tõi ekraanide ette 160 000 vaatajat. Kolmandale kohale tõusis ETV “Pealtnägija” 153 000 vaatajaga.

LOE EDASI

“Naabriplikas” – Liisi ulatas vaestele lastele abikäe!

 “Naabriplikas” jätkub lõbus vägikaikavedu Liisi ja vallavanema vahel. Liisi saab ka teada, et külas on palju lapsi, kellel ei ole raha isegi mitte söögiks, rääkimata tasulisest inglise keele tunnist. See olukord peab muutuma!

LOE EDASI

Kodumaine draamasari “Naabriplika” alustas Kanal 2s!

Kanal 2s algas uus humoorikas draamasari “Naabriplika”, milles väliseestlanna Liisi saab päranduseks lagunenud maja. Ta otsustab siia väikesesse külakesse elama jääda, see aga ei meeldi kõigile külaelanikele eesotsas riukaliku vallavanemaga, kellel on Liisi varaga omad plaanid... Noor ja kaunis väliseestlane Liisi (Loore Martma) saab päranduseks laguneva maja keset Kesk-Eesti kauneid metsi ja põlde. Liisi tuleb Eestisse vaid korraks, et müüa päranduseks saadud maja. Ometi ta armub sellesse imelisse paika ja otsustab oma elus kannapöörde teha - kohaneda uue eluga ja seada ennast sisse just siin väikses külakeses.

LOE EDASI