Täna Kanal 2s: „Õhtu!“ saatejuhid panevad Ott Leplandi käituma hullumeelselt

Täna kell 21.00 Kanal 2 meelelahutuslikus otsesaates „Õhtu!“ esitavad saatejuhid muusik Ott Leplandile pööraselt naljaka väljakutse minna salakaameratega trenni. Leplandi käitumine treeningsaalis pani kaastreenijad imestama tuntud laulja vaimse tervise üle.

LOE EDASI

Kanal 2 meelelahutuslik otsesaade „Õhtu!“ kutsub publiku stuudiosse

Täna kell 21.00 on Kanal 2 otsesaate „Õhtu!“ enda stuudios ka esmakordselt kutsutud publik, kes saab osa kogu saate protsessist. Saatesse on külla oodata superkoomik Tõnis Niinemetsa ja legendaarset Reet Linnat.

LOE EDASI

Televaataja on otsustanud: Jüri Butšakov puhastab välipeldikuid

Kanal 2 meelelahutuslik otsesaade “Õhtu!” on sel hooajal saate sisu loomisel kaasanud ka televaatajaid rohkem. Iga nädal saavad vaatajad hääletada ja otsustada kes saatejuhtidest millise väljakutse peab vastu võtma.

LOE EDASI

Kanal 2 esitles esmaspäeval startiva sügishooaja programmi

Teisipäeval toimus Apollo kino Ülemistes Kanal 2 uue sügisprogrammi esitlus, kus tutvustati sel sügishooajal Kanal 2 ekraanile jõudvaid uusi teleprojekte ja seniste telelemmikute alustavaid värskeid hooaegu.

LOE EDASI

Kanal 2 otsesaade „Õhtu!“ alustab juba täna!

Täna kell 20.00 stardib Kanal 2 uus meelelahutuslik otsesaade „Õhtu“, mis vürtsitab argipäeva õhtuid kuumimate päevateemadega ja lõbusate intervjuudega erinevatelt elualadelt. Seda kõike „Õhtu!“ saatejuhtidele omases mahlakas ja lustakas võtmes. Saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool ei kohku tagasi ühegi tundmatu nähtuse ees.

LOE EDASI

Kanal 2 otsesaade „Õhtu!“ alustab 28. jaanuaril!

Alates järgmisest esmaspäevast on kõik Kanal 2 argipäeva õhtud sisustatud parima meelelahutuse, põnevate intervjuude ja kurioosumitega ning kuumimate päevateemadega. Saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool on tagasi, et üllatada televaatajaid igal tööpäeval kell 20.00 lõbusa ja vahetu otsesaatega „Õhtu!“

LOE EDASI