"Pilvede all" täna: armastuse õppetunnid edasijõudnutele!

Täna kell 21:30 jõuab Kanal 2 ekraanile draamasarja „Pilvede all“ kevadhooaja viimane osa, mis on täis üllatusi, ehmatusi, segaseid tundeid ning ootamatuid õppetunde.

LOE EDASI

"Pilvede all" tänases osas: tõelist sõpra tunned hädas?

Praegusel ajal saame kõik omal moel teada, milline tarkusetera rohkem paika peab. Kas on õigus neil, kes ütlevad, et sõpra tunned hädas? Või hoopis neil, kes teavad, et sõber sõbral naha koorib? Haapsalus on Sirje ja Urmas ühiste äriplaanidega jõudnud nii kaugele, et vaja läheb üht korralikku rahasüsti. Ja loomulikult teavad mõlemad, kes võiks see inimene olla, kelle säästude kallale minna.

LOE EDASI

"Pilvede all" täna: segased suhted ja ootamatud külalised!

Kertu sõidab Haapsallu, et saada selgust nii enda kui Sirje elus toimuvas. Eriku antud intervjuu on tekitanud palju piinlikkust, kuid veel piinlikum olukord näib olevat tekkinud Sirje ja Urmase vahel. Vähemalt arvab nii Mari, kes lausa keeldub emaga suhtlemast ja kuuleb seetõttu etteheiteid oma tütre poolt. Tõeline ehmatus ootab aga ees Siirit, kelle ukse taha ilmub ette hoiatamata tema ema!

LOE EDASI

"Pilvede all" täna: Keda usaldada, kui isegi omad reedavad?

Mari salasepitsused, mis peaksid kahjustama Kertu ja Madise suhet, tulevad välja ning tekitavad oodatult palju pingeid. Kertu ei mõista, miks vanem õde sedasi end tema ellu segab, Maril aga on raske tunnistada, kui kaugele ta oli valmis minema.

LOE EDASI

"Pilvede all" täna: Kas sõpru võib leida ka vaenlaste hulgast?

On inimesi, kellest eelistad võimalikult kaugelt mööda käia, kuid elus võib tekkida olukordi, kus just neist inimestest peavad saama sinu liitlased. Täpselt sellisest seisust leiab end Mari, kes pakub oma toetust Erikule. Ikka selleks, et Kertule aru pähe panna ning kõigi jaoks ootamatult tekkinud suhet takistada.

LOE EDASI

"Pilvede all" küsib: Kas oma lähedaste ellu tohib sekkuda?

Uut hooaega alustanud "Pilvede all" tõi uue armastuse Kertu ellu, kuid keegi teine sellest rõõmu tunda veel ei suuda. Mari on veendunud, et pere peab selles küsimuses kokku hoidma ehk Kertule selgeks tegema, kui valesti ta käitub.

LOE EDASI

Kanal 2 telekevad kogub hoogu

Kanal 2 telekevad kogub hoogu

LOE EDASI