Anu Saagim otsib „Suure komöödiaõhtu“ tähtedele reisikaaslast!

„Suure komöödiaõhtu“ tähti ootab täna ees lõbus reisimäng „Reisule sõbraga“ ja seda Anu Saagimi eestvedamisel.

LOE EDASI

„Suure komöödiaõhtu“ täht Reet Pull andis välja tantsuvideo!

Viidumäe kõige kuulsam elanik Reet Pull üllatab verivärske tantsuvideoga, kus tantsib Saaremaa taluhoovis maailmakuulsa hiti järgi. Kui seni on Reet Pull „Suures komöödiaõhtus“ andnud mõista, et üldiselt ei tee ta mitte muhvigi ja passib kogu aja, siis videost selgub, et tegelikult on Reedal varuks nii mitugi üllatust.

LOE EDASI

„Suur komöödiaõhtu“ toob ekraanile Evelini jutusaate

Kanal 2 naljasaade „Suur komöödiaõhtu“ toob täna ekraanile suisa mitu kuulsust, sest ees ootavad filmivõtted „Tõde ja õigus“ ainetel ning Evelin Ilvese jutusaade, kus lahatakse kolme armastatud rahvakangelase erimeelsusi.

LOE EDASI

SUUR GALERII: Aasta komöödiatäheks valiti Herbert Ving!

Televaatajad on oma arvamuse öelnud – Kanal 2 naljasaate „Suur komöödiaõhtu“ tähtede heitlusest väljus võitjana Herbert Ving!

LOE EDASI

HOMME! „Suure komöödiaõhtu“ finaalsaade toob ekraanile tagasi kõik lemmikud!

Kanal 2 kevadine naljasaade „Suur komöödiaõhtu“ jõuab homme kell 20:00 finaalini, kus televaatajate valida on, kes saab aasta komöödiatäheks! Ent üllatusi on homses saates tulemas teisigi.

LOE EDASI

„Suure komöödiaõhtu“ unistuste-eri toob stuudiosse kuulsad külalised

Pingeliseks kiskuv Kanal 2 „Suure komöödiaõhtu“ tähtede heitlus saab täna vunki juurde staarkülaliste näol. Krista Lensin, Maria Listra ja Kristjan Kasearu täidavad aasta komöödiatähe konkursi viimase kolme võistleja suurimad unistused.

LOE EDASI

„Suure komöödiaõhtu“ näitlejad panid oma bändi kokku

Tõnis Niinemets trummide taga, Kaisa Selde ja Mirtel Pohla klahvpille mängimas, Mart Müürisepp ja Juss Haasma kitarridel ning Argo Aadli, Merle Palmiste ja Tiit Sukk laulmas – just sellises koosseisus bändi sai eile kuulda Kanal 2 naljasaates „Suur komöödiaõhtu“. Kui muidu juhib „Suure komöödiaõhtu“ muusikalist poolt Merike Susi bänd „Kui kunagi veel näeme, siis teisiti on kõik“, siis eilses saates said professionaalsed muusikud korraks puhata, sest näitlejad otsustasid teha üllatusesinemise. Esitlusele tuli tuntud lugu „Tsirkus“, mis sedapuhku oli saanud ka uued sõnad. Vaata bändi „Juulikuus lumi on maas“ esitust.  

LOE EDASI

„Suur komöödiaõhtu“ tõi lavale vuntsidega Ott Leplandi

Ott Lepland, Tõnis Mägi, Tanel Padar jt – Kanal 2 „Suur komöödiaõhtu“ esitles omalaadset staariagentuuri, mis pakub originaali pähe koopiaid ja vastupidi.

LOE EDASI

„Suures komöödiaõhtus“ nägi kahte Anne Veskit!

Kanal 2 naljasaade „Suur komöödiaõhtu“ on üllatanud mitmete ümberkehastumistega, aga saade tõstab selle lati veel kõrgemale. Kuidas saab Merle Palmiste hakkama Anne Veski parodeerimisega ja mida arvab sellest Anne Veski ise? Inspireerituna „Laula mu laulu“ saatest hakatakse tänases „Suures komöödiaõhtus“ esitama Anne Veski laule. Seda kõike loomulikult superstaari enda pilgu all! Tõeliselt üllatava ümberkehastumisega tuleb ekraanile Merle Palmiste, kes tänu grimmikunstike tööle on Anne Veskiga pea äravahetamiseni sarnane. Sellist sarnasust ei osanud oodata ka päris Anne Veski, keda samuti tänases saates näeb. „Kui ma ausalt ütlen - kui mulle öeldi, et Merle hakkab olema minu kehastuses, siis mõtlesin, et me oleme ju nii erinevad. Nüüd vaatan, et absoluutselt ühesugused kenad naisterahvad.“ Milliseid laule hakkavad aga naljakonkursi tegelased täna esitama? Oodata on tõeliselt emotsionaalseid etteasteid, sest selgub, et kõik tegelased on Anne Veski repertuaariga vägagi kursis.  

LOE EDASI

Getter Jaani pani „Suure komöödiaõhtu“ näitlejad proovile!

Kuidas saavad naljasaate „Suur komöödiaõhtu“ näitlejad hakkama telefonimänguga, mille algatajaks on armastatud laulja Getter Jaani? See selgub juba täna õhtul kell 20:00 Kanal 2s.

LOE EDASI

Kanal 2 „Suur komöödiaõhtu“ toob ekraanile tragikoomilise lugulaulu

„Suur komöödiõhtu“ toob täna kell 20:00 Kanal 2 ekraanile ühe lustliku ja tragikoomilise lugulaulu vaatajale juba tuttavast Mulliste külast.

LOE EDASI

„Suur komöödiaõhtu“ homme: Aiku sai pudeliga pähe, aga miks?

Kanal 2 „Suur komöödiaõhtu“ esitleb homme üht omapärast laulu, millel on oht kummitama jääda.

LOE EDASI

Kanal 2 „Suur komöödiaõhtu“ tõi stuudiosse värvikad reklaamispetsid

Kanal 2 naljasaade „Suur komöödiaõhtu“ tõi täna ekraanile hulga reklaame, mida oma terava pilguga asusid hindama Kadri Simsoniks maskeerunud Edgar Savisaar ja reklaamispets Linnar Priimägi.

LOE EDASI

„Suur komöödiaõhtu“ toob ekraanile kõige üllatavamad reklaamid

Eelmise nädala teletopi vallutanud Kanal 2 naljasaade „Suur komöödiaõhtu“ üllatab sel korral eriti lennukate ideedega, sest homses saates hakatakse võidu peale reklaamima. Nutusaade, jalgrattad, tähtkujudele vastavad pirukad ja palju muud – naljategelaste reklaamisoont saabuvad stuudiosse hindama müügispetsid Priimägi ja Savisaar.

LOE EDASI

Kuidas reklaamida Juss Haasmad kui sportautot?

Nalja hakkab õhtul saama, sest Kanal 2 „Suure komöödiaõhtu“ näitlejad peavad täna teineteist võimalikult hästi müüma. Aga kuidas reklaamida Merle Palmistet kui väärt veini või Argo Aadlit kui kodumaist kartulit? Nagu igas saates peavad tänaseski „Suures komöödiaõhtus“ näitlejad tõestama end tuleproovis. Sel korral on ülesanne aga eriti omanäoline, sest üksteist hakatakse võidu peale reklaamima. Kui Mirtel Pohla oleks hambapasta, Juss Haasma sportauto või Argo Aadli kartul, siis milliseid omadussõnu nende kohta kasutada? Lisaks sketšidele ja libauudistele toob tänasesse saatesse elevust aga Kristjan Jõekalda osalemine, kes naljakonkursi tegelaste vahel korraldab „Rooside sõja“. Mäng kisub tuliseks, aga lõpuks väljub üks tegelastest siiski võitjana. Kuidas saab telelemmik Kristjan Jõekalda selle pöörase kambaga hakkama, see selgub juba õhtul kl 20:00 Kanal 2s!   Vaata videost, kuidas Kaisa Selde reklaamib Juss Haasmad!  

LOE EDASI

Kanal 2 „Suur komöödiaõhtu“ tutvustab täna uut presidendikandidaati!

Juba täna õhtul kell 20:00 hakkavad Kanal 2 „Suure komöödiaõhtu“ tegelased tõestama enda talendikust. Piim, leib ja ruubiku kuubik – nii kirevad nagu on tegelased, on ka nende trumbid!

LOE EDASI

Kanal 2 „Suures komöödiaõhtus“ rokiti täiega!

Kanal 2 naljasaates „Suur komöödiaõhtu“ löödi laul lahti. Aga mitte ainult. Matused, armukesed ja kummalised kangelased, need on kõik tänases komöödiaõhtus esindatud! „On see laulu- või naljasaade,“ toriseks juba legendiks muutunud Herbert Ving, kui vaataks kodus täna Kanal 2 „Suurt komöödiaõhtut“. Teleka vaatamise asemel astub vinguviiulina tuntud Herbert aga täna ise võistlustulle, ja seda just lauldes. Nimelt hakkavad naljategelaste konkursi kandidaadid laulmises mõõtu võtma ja võib juba praegu öelda, et mitte kõigile tegelastele pole saatuse poolt ilusat lauluhäält antud. Seevastu on neil kõigil küllaga häid mõtteid! Laulmisega tänane saade siiski ei piirdu, sest „Suur komöödiaõhtu“ toob ekraanile terve rea värvikaid sündmusi. Matustelt magamistuppa või stuudiost lennujaama – sündmused hakkavad „Suures komöödiaõhtus“ arenema peadpööritaval kiirusel ja lõpplahendust on neile raske ette ennustada. Vähemalt sama värviline on ka naljakonkursi uus tegelane Milvi Vanilli. Miks just selline nimi, selgub täna õhtul!  

LOE EDASI

„Suur komöödiaõhtu“ võttis ette Eesti Laulu!

Kuidas hindaksid Eesti Laulu konkurssi Yana Toom, Kihnu Virve või Sean Connery? Vastuse saab juba täna õhtul kell 20:00 Kanal 2 naljashows „Suur komöödiõhtu“! Eesti Laulu järelkajad jõuavad täna ka Kanal 2 naljasaatesse, kui näitlejad peavad ootamatult hakkama lauluvõistlust parodeerima. Ja latt on seatud kohe väga kõrgele, sest Mart Müürisepp saab ülesandeks jäljendada Eesti Laulu võitjat Jüri Pootsmanni ning Juss Haasma peab astuma Sean Connery kingadesse. Üllatusi jagub aga teisigi, sest oma arvamus kodumaisest lauluvõistlusest on nii Õnne 13 Allanil, Kihnu Virvel, Siiri Sisaskil, Yana Toomil kui ka Vladislav Koržetsil. Kõige kuumematel teemadel hoiavad näppu täna pulsil ka „Suure komöödiaõhtu“ libauudised, kus Eesti Laulu produtsent jagab selgitusi, miks on sedavõrd paljud laulud inglise keeles. Kui uskuda uudistesaate külalist, on tõde väga lihtne! Tänases saates on päevakajalisi teemasid aga teisigi. „Suur komöödiaõhtu“ külastab Mulliste küla koosolekut, kus lahendust otsitakse kahanevale elanikkonnale. Libauudised tutvustavad aga uut initsiatiivi palgata igasse ettevõttesse üks jobu. Tuurid on üles võtnud ka suur naljategelaste konkurss, kus täna lahkub üks tegelaskuju. „Suur komöödiaõhtu“ naerutab Kanal 2s täna kell 20:00, kohe pärast „Reporterit“  

LOE EDASI

„Suur komöödiaõhtu“ selgitab välja eestlaste naljalemmiku!

Mis ühendab staarkoduperenaist Kaberneest või fitnessikuningannat Elvast? Need on vaid kaks pöörast tegelast Kanal 2 hoogsas naljasaates „Suur komöödiaõhtu“, mis stardib juba täna õhtul kell 20:00.

LOE EDASI